Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 31 jan 2018, 23:06

OTNYS_YNWA je napisao/la:Onda je bolje da sto prije ispadnemo iz lige prvaka i udjemo u top 4, pa da sljedece godine sa tim OBECANIM pojacanjima zaganjamo i europsko takmicenje.
Ko Totta prije godinu dvije,ispali iz grupe "namjerno" da bi kroz ligu mogli lakse uci u top4 i igrat LP

Ni Chelsea ni Manco nisu nista ispred Liverpoola,igracki jesu al trenerski magovi anuliraju tu prednost,Chlesea nakupio engleskih polovnjaka ko mi u eri Hodgsona
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 31 jan 2018, 23:14

I tako mi, ni krivi ni dužni, dođosmo na treće mjesto a nismo ni igrali :mrgreen:
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 01 feb 2018, 01:07

Jel to stvarno mislite da je odluka FSG-a da se ne kupuje niko?
Klopp je tvrdoglav i cekat ce ljeto da rijesi sve probleme umjesto da pola obavi sad pola na ljeto ko svi **** normalni treneri.Trebao je dovuc ovaj rok nekoga krilno ko moze i na spicu barem to a ono nebi bilo lose ni da je golmana doveo..na ljeto ce to bit skoro pa primarno.

Tip se opasno kocka zna to valjda i sam i bit ce sam sebi kriv ukoliko fejla.Mislim da nece, zavrsit cemo u top 4,minimalno cetvrtfinale LP,mene ne zadovoljava al eto u ovim nekim okvirima to je okej.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 01 feb 2018, 11:23

Reds1234 je napisao/la:Jel to stvarno mislite da je odluka FSG-a da se ne kupuje niko?
Klopp je tvrdoglav i cekat ce ljeto da rijesi sve probleme umjesto da pola obavi sad pola na ljeto ko svi **** normalni treneri.Trebao je dovuc ovaj rok nekoga krilno ko moze i na spicu barem to a ono nebi bilo lose ni da je golmana doveo..na ljeto ce to bit skoro pa primarno.

Tip se opasno kocka zna to valjda i sam i bit ce sam sebi kriv ukoliko fejla.Mislim da nece, zavrsit cemo u top 4,minimalno cetvrtfinale LP,mene ne zadovoljava al eto u ovim nekim okvirima to je okej.
Ako je tako super onda otpustiš kloppa i sve ce krenuti jer ovi vlasnici vec godinama u liverpool ulažu strašne pare i dovode provjerene igrace... nadati se da ce švabu sto prije šutnuti pa da progkeda i liverpool.
You are someone else I am still right here

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 01 feb 2018, 11:55

fera je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:Jel to stvarno mislite da je odluka FSG-a da se ne kupuje niko?
Klopp je tvrdoglav i cekat ce ljeto da rijesi sve probleme umjesto da pola obavi sad pola na ljeto ko svi **** normalni treneri.Trebao je dovuc ovaj rok nekoga krilno ko moze i na spicu barem to a ono nebi bilo lose ni da je golmana doveo..na ljeto ce to bit skoro pa primarno.

Tip se opasno kocka zna to valjda i sam i bit ce sam sebi kriv ukoliko fejla.Mislim da nece, zavrsit cemo u top 4,minimalno cetvrtfinale LP,mene ne zadovoljava al eto u ovim nekim okvirima to je okej.
Ako je tako super onda otpustiš kloppa i sve ce krenuti jer ovi vlasnici vec godinama u liverpool ulažu strašne pare i dovode provjerene igrace... nadati se da ce švabu sto prije šutnuti pa da progkeda i liverpool.
Naravno da ne,al ne treba mu ovo kockanje,igra se sa poslom.Samo stavlja na sebe ogroman pritisak,samo zato sto je tvrdoglav.

Ovaj sarkastican poat je bio apsolutno nepotreban.

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 01 feb 2018, 12:07

Dovoljno je pogledat odnos novca zaradjen od prodaje i koliko su potrosili na pojacanja da se vidi do koga je sto nema transfera.
Prodali su Coutinha doveli VvD i ostalo love da pokriju Keitin dolazak,ako se izbori LP bice jos love za jedno ili dva pojacanja a ako se ne izbori bice prica ne igramo LP nije lahko dovest wc igraca a plan B nam ne treba jer smo dobro pokriveni na svim pozicijama
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 01 feb 2018, 12:10

LiverpoolREDS je napisao/la:Dovoljno je pogledat odnos novca zaradjen od prodaje i koliko su potrosili na pojacanja da se vidi do koga je sto nema transfera.
Prodali su Coutinha doveli VvD i ostalo love da pokriju Keitin dolazak,ako se izbori LP bice jos love za jedno ili dva pojacanja a ako se ne izbori bice prica ne igramo LP nije lahko dovest wc igraca a plan B nam ne treba jer smo dobro pokriveni na svim pozicijama
Da se pitalo Kloppa prodao bi Coutinha na ljeto vec,al je lik pricekao zimu da to napravi..tako da se tu nema sta njima srati ;)

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 01 feb 2018, 12:31

Bolje je prodat najboljeg igraca na pola sezone a ne dovest zamjenu,nego da ga je prodao na ljeto pa da trazi zamjenu,opet je do vlasnika jer da su ga prodali na ljeto morali ni kesirat ovako nisu jer imamo igraca na izvoz sve kreativci i klase.
Al ne moze se sa tobom kako god okrenes oni su u pravu,ako vec imas vremena saberi oduzmi nase transfere pa vidi koliko smo u "minusu"
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 01 feb 2018, 12:53

LiverpoolREDS je napisao/la:Bolje je prodat najboljeg igraca na pola sezone a ne dovest zamjenu,nego da ga je prodao na ljeto pa da trazi zamjenu,opet je do vlasnika jer da su ga prodali na ljeto morali ni kesirat ovako nisu jer imamo igraca na izvoz sve kreativci i klase.
Al ne moze se sa tobom kako god okrenes oni su u pravu,ako vec imas vremena saberi oduzmi nase transfere pa vidi koliko smo u "minusu"
Nisam to rekao,al.kazem da je prodaja Coutinha iskljucivo Kloppova stvar nebitno kad je do nje doslo.

Klopp je odlican trener ,al nije sveta krava i nie bezgresan dapace u zadje vrijeme sve vise vise grijesi,kako na terenu tako i van terena.Zelim.ga tu naravno al pritisak ce mu rasti pogotovo s ovim sto je sebi sad napravio i odlukom da nikog ne dovede.

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 01 feb 2018, 12:59

Realno nemamo mi pojma šta je čija stvar, eto taman će Klopp reći (ili bilo koji trener koji želi zadržati svoj posao) da on želi igrače al' vlasnici ne žele da ulažu. Ovako je ispalo odlično za obje strane, u očima navijača Klopp ima svu moć što se tiče transfera a vlasnici daju pare, ali eto na Kloppu je hoće li ih potrošiti ili ne. Samo se igraju decenijama po živcima navijača, smjenjivali su se i vlasnici i treneri ništa se nije postiglo. Bez velikog remonta upravljačkih struktura ovaj klub ne može naprijed.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 01 feb 2018, 13:21

Reds1234 je napisao/la:
fera je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:Jel to stvarno mislite da je odluka FSG-a da se ne kupuje niko?
Klopp je tvrdoglav i cekat ce ljeto da rijesi sve probleme umjesto da pola obavi sad pola na ljeto ko svi **** normalni treneri.Trebao je dovuc ovaj rok nekoga krilno ko moze i na spicu barem to a ono nebi bilo lose ni da je golmana doveo..na ljeto ce to bit skoro pa primarno.

Tip se opasno kocka zna to valjda i sam i bit ce sam sebi kriv ukoliko fejla.Mislim da nece, zavrsit cemo u top 4,minimalno cetvrtfinale LP,mene ne zadovoljava al eto u ovim nekim okvirima to je okej.
Ako je tako super onda otpustiš kloppa i sve ce krenuti jer ovi vlasnici vec godinama u liverpool ulažu strašne pare i dovode provjerene igrace... nadati se da ce švabu sto prije šutnuti pa da progkeda i liverpool.
Naravno da ne,al ne treba mu ovo kockanje,igra se sa poslom.Samo stavlja na sebe ogroman pritisak,samo zato sto je tvrdoglav.

Ovaj sarkastican poat je bio apsolutno nepotreban.
Ja sam ubijeđen da je to kockanje samo u nasim očima, njemu je posao zagarantovan.
Razumijem ja da je ljudima krivo sto odlaze najbolji igrači i sto se ne dovode očekivana pojačanja i ja sam ljetos kritikovao to svaki dan skoro al onda se pomiriš sa situacijom i skontas neke stvari vremenom. A evo ako izuzmemo onu jednu sezonu kad je suarez nosio tim zamalo do titule kad je to generalno bila bolja situacija u liverpoolu, ja mislim da vise od 10 godina nije. Klopp i da želi pratiti trendove koje postavljaju mourinho i pep FSG to ne moze ispratiti 100%.
Da je tvrdoglav to je činjenica a bolje da je pritisak na njemu nego na igračima ja mislim.
You are someone else I am still right here

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 01 feb 2018, 13:33

Nemojte se zavaravati, vec iduce kolo ce nam vezni red Totenhama pokazati u cemu je nas problem.
Gledam onog Eriksena sinoc, cini mi se da se povezivao s nama, pa ga kokosi pokupile, nevjerovatnan je, sa Dembeleom drzi cijeli vezni red.
Vermalen u iznosenju lopte izgleda bolje od ijednog naseg veznog.
Bice guravo, jedino ako opet odigramo nekih 110%, oni podbace, kao protic Cityja, pa da izvucemo ta tri boda.
A valjala bi nam, nije da ne bi. Onda bi se pristojno odmakli konkurenciji za top4.
Ali, dabogda ceri da te aga uzme, eno Cigani oko kuce kolo vode...
Ipak, ako nas Totenham i prestigne, jos uvijek imamo neke sanse, samo zato sto su United i Chelsea tragicni, bar trenutno.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 01 feb 2018, 17:35

ackeey je napisao/la:Nemojte se zavaravati, vec iduce kolo ce nam vezni red Totenhama pokazati u cemu je nas problem.
Gledam onog Eriksena sinoc, cini mi se da se povezivao s nama, pa ga kokosi pokupile, nevjerovatnan je, sa Dembeleom drzi cijeli vezni red.
Vermalen u iznosenju lopte izgleda bolje od ijednog naseg veznog.
Bice guravo, jedino ako opet odigramo nekih 110%, oni podbace, kao protic Cityja, pa da izvucemo ta tri boda.
A valjala bi nam, nije da ne bi. Onda bi se pristojno odmakli konkurenciji za top4.
Ali, dabogda ceri da te aga uzme, eno Cigani oko kuce kolo vode...
Ipak, ako nas Totenham i prestigne, jos uvijek imamo neke sanse, samo zato sto su United i Chelsea tragicni, bar trenutno.
Protiv kokoski je dovoljna samo koja kontrica ko protiv Sitija i oni su gotovi. Nisu ni oni sad neka ekipa koju treba previse respektovati. Uvijek treba imati na umu kakav napad imamo. Samo izdrzati da se ne primi kakav naivan gol.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 01 feb 2018, 17:46

Cisto sumnjam da ce biti bilo kakvih problema u derbi utakmicama, pa valjda smo to do sad apsolvirali. Ja ocekujem pobjedu na Anfieldu, a u najgorem slucaju X.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 01 feb 2018, 19:58

S pobjedom protiv Spursa ekipa je na konju. Direktno syebeš konkuretna i penješ se gore međutim treba odigrati utakmicu i dati 200% kao što nekad znaju. Nadati se da će biti jedna od onih noći na Anfield-u i da će odigrati nešto slično kao protiv Citya samo pametnije nazad. Ako odbrana bude na nivou zajedno sa veznim redom bit će 3 boda zagarantovana jer vjerujem da će Klopp to postaviti i naštimati vrhunski. Sve u svemu mnogo bitna tekma.

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6244
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 02 feb 2018, 09:50

Jel neko slucajno iso na tekmu u Liverpul ovako privatno, da nije preko neke organizacije? Pp :)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 02 feb 2018, 13:20

Ne znam sta je u pitanju al ja sam nesto siguran da ce liverpool završiti u top 4. Pitaju se ljudi gdje je nestao onaj pesimizam :D
You are someone else I am still right here

Avatar
ackeey
Postovi: 3890
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 02 feb 2018, 13:27

Nikako nije dobro kad je @fera optimistican.
Ja vise nista ne ocekujem, nadam se da nece biti povreda i 1/4 finala LP.
Ako bi uz to nas mali klub ostao u top 4, bilo bi to sjajno.
Do iduce sezone i borbe za top4...
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 02 feb 2018, 14:46

Sto je najludje mi cemo prije u finale lp nego sto cemo u top 4 :mrgreen:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 02 feb 2018, 14:50

Clyne u rosteru za Ligu Prvaka.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.