Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 11 feb 2018, 19:04

Trebaju se malo uozbiljiti u završnici jer ovo još nije gotovo.

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 11 feb 2018, 19:07

Evo ga i davitelj.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 11 feb 2018, 19:07

Od stopera od 75 milja ne ocekujes da se u svakoj iole tijesnijoj situaciji rijesi lopte ko vruceg kumpira.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 11 feb 2018, 19:26

Današnje drugo poluvrijeme ulijeva nadu da ćemo i mi konačno jednom naučiti stati na loptu i odigrati mirno pri vodstvu :)
Joint_fc

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 11 feb 2018, 19:27

Ovako treba pobjedjivati protiv slabijih protivnika, bez mnogo napora i neke lijepe igre, zabiti dva gola, i osvojiti tri boda.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 11 feb 2018, 19:28

Sa pola snage, bravo momci!
Reds1234 je napisao/la:Od stopera od 75 milja ne ocekujes da se u svakoj iole tijesnijoj situaciji rijesi lopte ko vruceg kumpira.
Jok, ocekujes da dribla protivnicke napadace, vezni red, dodje do odbrane i njih predribla i da gol ili asistira.

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 11 feb 2018, 19:30

OTNYS_YNWA je napisao/la:Sa pola snage, bravo momci!
Reds1234 je napisao/la:Od stopera od 75 milja ne ocekujes da se u svakoj iole tijesnijoj situaciji rijesi lopte ko vruceg kumpira.
Jok, ocekujes da dribla protivnicke napadace, vezni red, dodje do odbrane i njih predribla i da gol ili asistira.
Ae najlakse je otic u krajnost :kafa:

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 feb 2018, 19:32

Sreca pa nije bilo 3-4 razlike jer onda bi poraz od porta bio zagarantovan.
Po meni svi solidni danas odradilo se koliko treba za pobjedu.
Van dijk posebno sad na pocetku bas i treba da igra sto jednostavnije, meni je lucio bio vrh kad sam bio mlađi posebno u bayeru kad povuce prođe sviju al ne bi sad takvog stopera volio imati u timu da sam trener. Ja od njega ne ocekujem ove sezone nista posebno za pocetak je dovoljno da bude bolji od matipa i lovrena a jedna lasta ne cini proljeće tako ce i liverpoolu za nesto vise trebati jos pojacanja u odbrani, vec su se pokušavali dovesti neki mlađi igraci valjda.
A sto se cijene tice to danas nije bitno, koliko je pep potrostio na zadnju liniju pa sad kad uzme titulu hladno sve ce se manje ta suma spominjati.
Zadnja izmjena: fera, dana/u 11 feb 2018, 19:37, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 11 feb 2018, 19:35

Ma na pravom mjesto u pravo vrijeme, odlican u skoku, duelu, kada nema rjesenja onda je najbolje ono "najjednostavnije".

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 11 feb 2018, 19:47

Današnja predstava je odlična bila. Pobjeda a nismo se puni istrošili.
Naredno kolo igraju United-Chelsea. Mi smo prišli drugom na tabeli na samo 2 boda, a to je u ovom trenutku najvažnije. Chelsea odmah nakon toga igra meč sa Cityijem.

Sad se lagano posvetiti Portu jer mislim da je LP za narednu sezonu sigurna. Ostalo je još samo 33 boda u igri.
Kocka je bačena

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 feb 2018, 19:54

Blago tebi ako mislis da je gotova borba za LP :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 11 feb 2018, 20:01

Igra nije bila Bog zna što ali bitna su 3 boda na kraju, prvo poluvrijeme ne dovoljno dobro, drugo dosta bolje i dobili su sigurnije nego se očekivalo, moglo se strpati još gol-dva ali dobrica na kraju. Borba za top 4 će biti teška do samog kraja.

Nadam se da će protiv Porta biti prenabrijani i da će izvući dobar rezultat za uzvrat, koliko god zvučalo preoptimistično ja vjerujem da mogu iznenaditi i otići daleko.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 11 feb 2018, 20:04

Odlicno je ovo bilo danas, a nadam se da ce nastaviti ovako igrati protiv ovakvih protivnika. U srijedu protiv Porta dati nekoliko golova u gostima pa da se na Anfieldu zavrsi posao :D

Karius je bio odlican danas.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 11 feb 2018, 20:12

Osim13 je napisao/la:Blago tebi ako mislis da je gotova borba za LP :mrgreen:
Bitno je da smo mi 9 bodova Arsenalu pobjegli, a za 2 do 3 sedmice Conte dobija otkaz i onda nastaje rasulo kod njih.
Kocka je bačena

Avatar
Finn
Postovi: 9156
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 11 feb 2018, 20:56

Hendo je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Blago tebi ako mislis da je gotova borba za LP :mrgreen:
Bitno je da smo mi 9 bodova Arsenalu pobjegli, a za 2 do 3 sedmice Conte dobija otkaz i onda nastaje rasulo kod njih.
Kod njih baš nikad nije bilo rasulo poslije otkaza. Naprotiv, vazda su proigrali i odigrali bolje od očekivanog. Za nas mnogo bolje ako Conte ostane. I nadati se da će Tottenham pasti zbog LP.

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 11 feb 2018, 21:05

Tottenhem je siguran u top 4,jaki su ko ista vracaju im se Wanyama,Toby,Moura tesko da padnu,prije ce MU ispast iz top 4 nego Tota.
Sa Liverpoolom se nikad ne zna do zadnjeg kola mi nismo sigurni.Da je dobit preporodjeni West Ham pa onda ic mec po mec polahko
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 11 feb 2018, 23:07

Jedna od rijetkih utakmica koja se gledala bez pretjeranog straha od prosipanja osvojenih bodova, naročito u drugom poluvremenu. U prvom je bilo par problema, ali sreća pa je i odbrana nekako više samouvjerena nego što je to ranije bio slučaj. Karius prenio igru iz utakmice sa Tottenhamom u ovu i izgleda da je ipak dosta respektabilan golman. Na početku se činio toliko amaterski da sam mislio da je isti kvalitet Bogdana, ali me polako razuvjerava. Samo nek tako nastavi. Virgil je toliko siguran na lopti, odavno nisam vidio tehnički potkovanijeg štopera u Liverpoolu, ako sam ikad vidio. Nevjerovatno kako čovjek može povući loptu i onda uputiti normalan pas, obići par igrača a ne nabiti loptu čisto da je se riješi. Nekako me najviše podsjeća na Hummelsa, što i ima logike obzirom na to ko je na klupi :D Bekovi na nivou, opet naročito u drugom poluvremenu, Robertson je strašno agresivan igrač.

Od veznih ću istaći Ginija koji je odigrao dosta dobru utakmicu, i Ox-a koji je vjerovatno bio i najlošiji. Lallana ono malo što je igrao je pokazao zašto je bio toliko bitan do sada kod Kloppa, nadam se da će ga zaobići povrede, mislim da je od početka sezone bio van terena. Firmino mi se činio dosta lošijim nego inače, a opet je učestvovao kod oba gola. Valjda je čovjek nadoknadio one partije gdje je prekucao igru, a završio bez učinka. Nekako su mu pasovi bili nedefinisani, prodori ne baš najbolji, ali me raduje da je i pored toga pokazao šta zna kada je najviše trebalo. Salah, well, being Salah. Mane se i dalje traži ali je kvalitet neupitan. Ima malo problema sa psihom, to je očigledno, ali ima super odnos sa Kloppom i kad tad će se vratiti onaj prošlogodišnji Mane, pa makar na kratko.

Sve u svemu, dva različita poluvremena gdje smo zabili u onom lošijem, a kontrolisali i izgledali kompaktnije u boljem i odnijeli tri boda. Ovakav pristup se pokazuje dosta dobrim, jer smo i protiv Tottenhama nekako slično odigrali i trebali doći do pobjede koja bi značila još više. No jbg, Tottenham ostaje jbni Tottehnam, a nama ostaje dalja borba za top 4. Ima još stvarno mnogo za igrati, a mogućnosti variraju od drugog do petog mjesta, ne bi me niti jedna od tih opcija pretjerano iznenadila.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 11 feb 2018, 23:19

Maneu je bolje da što prije uđe u beast mode i počne zabijati i igrati kako može i zna da igra, a Lallana da bude zdrav jer će biti itekako potrebna sva raspoloživa sredstva da ekipa izbori TOP4 i da dogura što dalje i što bolje u LP.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 feb 2018, 23:33

Karius builds case to start in Porto

Liverpool manager Klopp has rotated goalkeepers Karius and Simon Mignolet according to competition this season.

Whichever man has not been first choice in the Premier League has instead started in the Champions League.

Klopp stated last month that Karius would be his first choice for league matches, but under his policy to date Mignolet would return in goal for the first leg of their Champions League last-16 tie away to Porto.

However, the impressive display by Karius at St Mary's will surely prompt Klopp to rethink his approach, particularly as the European competition represents Liverpool's last hope of a trophy this season.

With Liverpool 1-0 up against the Saints the German made two fine saves - narrowing the angle to block a Pierre-Emile Hojbjerg shot and tipping a James Ward-Prowse header over the crossbar - while his quick distribution played a part in Firmino's opening goal.

Will Klopp now risk bringing back Mignolet for such an pivotal game on Wednesday? If he does bank on Karius in Portugal, it could well signal the end of Mignolet's Anfield career given the Belgian's desire to play regularly.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 11 feb 2018, 23:59

Ne bi me nikako iznenadilo da Karius pocne braniti solidno, i da na kraju bude prica kako se popravio i da mozda moze biti prvi golman, i onda se dovede opet neki levat, da bude zamjena, to bi ono bas Liverpoolovski debilno bilo. Na taj nacin ce Mignolet najmanje 5 godina provesti u Liverpoolu.
Zadnja izmjena: YNWA, dana/u 16 feb 2018, 10:50, ukupno mijenjano 2 puta.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.