Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 24 apr 2018, 22:55

HPCompaq je napisao/la:Lpool sa i bez Salaha,razlika kao nebo i zemlja.
Sreckovic, sve je do sistema :tralala:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 24 apr 2018, 22:56

HPCompaq je napisao/la:Lpool sa i bez Salaha,razlika kao nebo i zemlja.
Real bez Ronalda.
Barca bez Messija.

Koja je poenta ?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HPCompaq » 24 apr 2018, 23:01

Sa Salahom 5:0,dominacija,trkački,zezancija,akcije,promaha kroz Rominu odbranu.Čovjek izađe druga priča,da je bilo još par minuta mogao je i treći zalutati u mrežu Lpoola.Lpool je bio zasluženo bolji,ali prevaga je Salah 2 gola,2 assist.Treba biti realan.Ali ipak Salah je Lpoolov igrač i to je to.Za razliku dok je igrao u Romi,gdje je više individualno pokušavao,na Merseyside Redu je ipak druga priča.Timski igrač,i to je rezultat vjerovatnog plasmana u finala LŠ.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 24 apr 2018, 23:04

sto su se zajebavali kod 5 0 ?imam osjecaj da su tad ozbiljni bili da bi pala sedmica kao u Brazilu ..i na ceme onaj Mane gaji onu svoju samouvjernost ?

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 24 apr 2018, 23:04

gaston je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Lpool sa i bez Salaha,razlika kao nebo i zemlja.
Real bez Ronalda.
Barca bez Messija.

Koja je poenta ?
Poenta je da je glup.
Inace Causevic je na aparatima slabo pise po ss.ba

Jurgen doktorski,covjek fakticki bez bekova igro protiv ovakvog trojca :rol: ,onaj RB ne znam jel primio lopte da valja,al kako ljudi bjeze od Virgila,koĐe stalno lijevo bjezi da primi loptu,kakva je to gromada od igracine,na ljeto po jos jednog Virgila 80 istrest,kako bi dobro doso ovaj Alison u Liverpool onda :opaopa:
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 24 apr 2018, 23:05

Pa ok, ja opet pišem..

Real bez Ronalda i Barca bez Messija nisu iste ekipe.

Koja je to ekipa ista kad je tu najbolji igrač, odnosno kad nije ? :lol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 24 apr 2018, 23:09

Pa je li Salah samo sreckovic ili se bez njega ne moze kraj s' krajem. Dogovorite se.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 24 apr 2018, 23:35

Jürgen Klopp
150 utakmica
80 pobjeda
42 remija
28 poraza
307 : 160
53.33 % pobjeda
Gospodin. :kralj:
Kocka je bačena

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 24 apr 2018, 23:46

Zna li ko gdje nabaviti karte za Kijev? Lijep pozdrav.
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 24 apr 2018, 23:48

StevieG8 je napisao/la:Ako veceras ne mozemo spavat kako ce tek sutra biti :mrgreen:

Roma je baš mačak u vreći a u polufinalu je sve moguće, očekujem od njih neku varijantu sa trojicom pozadi sigurno će pokušati nešto slično kao i protiv Barcelone. Vjerovatno neka 3-4-1-2 varijanta sa Džekom i Shickom u vrhu kako bi se ostvarila brojčana nadmoć protiv našeg trojca na sredini a i da sprijece udvajanje Dzeke izmedju Van Dijka i Lovrena gdje on sigurno nema šanse. S dvojicom naprijed očekujem da Shick odvlači pažnju van Dijku dok će Džeko tražiti svoje šanse protiv Lovrena. Biće zanimljivo vidjeti i kako će se Trent snaći protiv Kolarova koji je ove sezone bio odličan i pružao je za svoje godine odlične utakmice u napadačkom smislu.

Očekujem i marker na Salahu kao što su to uradili Messiu, petorica u odbrani s tim da jedan uvijek iskače kad on ima posjed. Po meni će ključ utakmice biti prekidi, duel Džeko-Lovren i odbrana po bokovima, ne smiju dopustiti da ih Roma zbog formacije previše suzi pa da Kolarov i Florenzi imaju autoput po stranama.

Nadam se pobjedi pa kakvoj bilo samo da se ne primi gol.
Pokusali su ovo na poluvremenu i obilo im se o glavu primili su tri gola. Na kraju klasicno nasa dva kiksa, ne bi mi bili Liverpool da ne moramo strepiti u uzvratu. Slicna situacija kao protiv Citya, jedan gol i game over. Bice svega ne znam zasto ali mi je sve ovo jos uvijek nesigurno i klimavo.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 25 apr 2018, 00:09

Sto bi strijepili u uzvratu. Pa imamo 3 gola prednosti i ako ovim levatima ne mozemo utrpati makar jedan gol u Rimu onda i ne zasluzujemo igrati finale.
Pa nece se. Liverpul opustiti ko Barsa pa da izgube 3 0.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Liverpool. YNWA
Postovi: 2170
Pridružen/a: 10 avg 2010, 09:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverpool. YNWA » 25 apr 2018, 00:11

BigAndy je napisao/la:Sto bi strijepili u uzvratu. Pa imamo 3 gola prednosti i ako ovim levatima ne mozemo utrpati makar jedan gol u Rimu onda i ne zasluzujemo igrati finale.
Pa nece se. Liverpul opustiti ko Barsa pa da izgube 3 0.
upravo to, kao da smo 2:2 odigrali a ne pobijedili. dobijamo tamo i :wave:
#Ynwa

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 25 apr 2018, 00:15

svega ti,koga Liverpool ima jos od veznih ,vjerovatno se ox teze povrijedio..finale izmjena treba izac wajnaldum ,ko moze uci ? :urnebes:

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 25 apr 2018, 00:16

BigAndy je napisao/la:Sto bi strijepili u uzvratu. Pa imamo 3 gola prednosti i ako ovim levatima ne mozemo utrpati makar jedan gol u Rimu onda i ne zasluzujemo igrati finale.
Pa nece se. Liverpul opustiti ko Barsa pa da izgube 3 0.
Sto vise razmisljam o tome sve me vise briga hvata, ne znam zasto. Bice nezgodno i ako bude jos povreda, vezni red nam je prakticno unisten sem ove trojice nema ko igrati. Ide i Stoke a mora se ta utakmica odigrati kako treba uz novi rizik od povreda nazalost. Koliko ovoj ekipi samo malo fali da se u finalu moze nositi i sa Realom ali jedno po jedno da se ovo izgura do kraja.

Opet ako prodjemo u finale bice ona ovo se mora osvojiti da ne bude dosao do vode a nije se napio :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 25 apr 2018, 00:30

Sredine nemamo,steta za Hendin karton.Ja bih probao bez njega u revansu pa ako bas zagusti onda ga ubacit.Ne pada mi na pamet nista osim da Klavana prebace na DM,ili onu tuku Morena na CM pa nek leta ko Milner,u svakom slucaju yebeno.Milner opet prekuco + asist je tu
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 25 apr 2018, 00:34

LiverpoolREDS je napisao/la:Sredine nemamo,steta za Hendin karton.Ja bih probao bez njega u revansu pa ako bas zagusti onda ga ubacit.Ne pada mi na pamet nista osim da Klavana prebace na DM,ili onu tuku Morena na CM pa nek leta ko Milner,u svakom slucaju yebeno.Milner opet prekuco + asist je tu
Najbolji asistent lige prvaka ikad :tokralju: bice bas kriticno za vezni red ne daj Boze povrede il suspenzije. Kakve su sanse da se Lallana/Can vrate? Oxa sam vec otpisao.

Mozda da vratimo Kapitena ili Xabia iz penzije :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 25 apr 2018, 00:40

Nije loše, uzbudljivo :) Čekam da vidim šta @fera kaže na tekmu
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 25 apr 2018, 00:45

Svjedocim da nema Boga pored Alaha i da je Salah njegov poslanik!

Kakva igra jebote. Ne pamtim da je neki igrac ikada odigrao bolju utakmicu. Maestralno i bez greske.

Sta je sa Canom? Mislio sam da je lakse povrijedjen a njega vec dugo nema. Za Liverpul je veoma, veoma vazno da se Can vrati u dobru formu do finala.

Roma nema sta traziti. Utrpat ce im Liverpul u Rimu najmanje dva gola.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 25 apr 2018, 00:49

Can je misterija. Kazu out do kraja sezone. Lallana isto. Ox evo isto, propusta Mundijal izgleda. Doslovno ti ostane jos Woodburn mali.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 25 apr 2018, 00:52

Lovren je opet napravio istu gresku kao protiv WBA drugi gol. Covjek ne drzi liniju nikako sto se ne smije vrhunskom stoperu desavati. Vjerovao sam u njega al mislim da moramo po novog stopera na ljeto.
Vidjet cete kako ce se Can iznenada oporavit ako Henderson dobije zuti u uzvratnoj. Najgore je sto je danas dobio zuti zbog yebenog prigovora.
You'll never walk alone.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.