Liverpool FC

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Fuerza
x 2
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 08 jun 2018, 21:31

Kad je rekao predsednik Lyona da još nije ni blizu dogovora, neki su govorili kako imaju tacnije informacije od njega i kako dolazi u roku od odma', samo da se presvuče, al eto... Vidjećemo dalje.

OTNYS_YNWA
x 2
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 08 jun 2018, 21:53

Ponovljeni ljekarski pregled ce malo odgoditi dolazak Fekira. Navodno je pokazalo da ima nekih problema sa koljenom, na ponovljenom je dobio zeleno svjetlo.. cekamo, cekamo :opaopa:

Osvaldo00
Kontakt:

Post Postao/la Osvaldo00 » 08 jun 2018, 23:27

**** ti zamlju ovaj ko da pjeske ide

celikmilan
Kontakt:

Post Postao/la celikmilan » 08 jun 2018, 23:42

Navodno što mnogi obavještavaju prelazni rok u Francuskoj počinje tek sutra a Lyon je na berzi mogu tek kad počne prelazni rok da objave prodaju igrača a izgleda da je sve završeno.

Danas je Dalglish postao Sir Kenny Dalglish.

neurofunk
Kontakt:

Post Postao/la neurofunk » 09 jun 2018, 09:50

Čovjek je pao na ljekarskom. Nema od transfera ništa. :facepalm:
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

gaston
Moderator
x 1
Kontakt:

Post Postao/la gaston » 09 jun 2018, 10:39

Čovjek je prošao pregled, dao intervju za LFCTV, sve završeno, ali ostala sumnja na to koljeno.

Vjerujem da će se danas završiti jer različiti mediji daju razlicite informacije, ali je većina složna da će se danas ozvaničiti.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

Fuerza
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 09 jun 2018, 10:45

Samo strpljenje! A šta kažete na one izjave Gotzea?

Rooney88
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 09 jun 2018, 10:45

Sta za koljeno? Pa tip je citavu sezonu odradio u Lyonu evo nakon te povrede. I jos bio ponajbolji igrac Francuske lige. Kako ga pregledate k'o da je astronaut.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

StevieG8
x 24
Kontakt:

Post Postao/la StevieG8 » 09 jun 2018, 10:58

Fuerza je napisao/la:Samo strpljenje! A šta kažete na one izjave Gotzea?

Daleko mu kuca bila :mrgreen:

Englezi prenose da je koljeno u pitanju dok Francuzi pišu o finansijskom aspektu Fekirovog ugovora. Glavni Liverpoolov scout Barry Hunter odletio je za Lyon da pokusa da odblokira posao.
War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength.

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

gaston
Moderator
x 1
Kontakt:

Post Postao/la gaston » 09 jun 2018, 10:59

Rooney88 je napisao/la:Sta za koljeno? Pa tip je citavu sezonu odradio u Lyonu evo nakon te povrede. I jos bio ponajbolji igrac Francuske lige. Kako ga pregledate k'o da je astronaut.

To i jest stvar koja nema logike, pogotovo kad uzmeš u obzir da je prošao pregled. :?

Iskreno se nadam pozitivnom završetku danas.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

OTNYS_YNWA
x 2
Kontakt:

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 09 jun 2018, 11:36

Pearce je potvrdio to za prelazni rok, te da pojacanje treba ocekivati danas.
Detaljan pregled je pokazao taj problem sa koljenom, ali je dato zeleno svjetlo i Fekir je 100% nas igrac.
Samo treba sacekati da se otvori rok i potvrdi transfer sa detaljima.

artemis77
Kontakt:

Post Postao/la artemis77 » 09 jun 2018, 11:54

Kad lik u sljedeće tri sezone odigra 15 utakmica gluho ne bilo.
Walk on, with hope in your hearts.

Gandalf
Kontakt:

Post Postao/la Gandalf » 09 jun 2018, 12:19

Ovo mi se ne svidja pravo, narochito shto neki tvrde da ce Lyon otezati do prvog jula radi neki poreskih olakshica a tada kao pochinje u francuskoj nova fiskalna godina. Bjezhi kloppe od ovih lilova, mirishe na nevolju vec u nastanku, josh to koljeno, hmmm, mozhda je bolje Kefira i ne dovest, mogao bi lako postati Lalana 2.0.

Fuerza
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 09 jun 2018, 13:17

Realno, možda ste i u pravu, ne miriše ovo, a možda sve ispadne kako treba. Gotze se nešto nudi, mada nije to više onaj stari igrač, pod Klopom bi mogao zaigrati dobro ponovo, ali povrede su ga uništile. Ja bi lično doveo Lucasa Paquetu iz Flamenga, možda sad pretjerujem sa njim, ali mislim da ce momak biti zvijer, naravno da od tog transfera nema ništa, ali eto on je moja želja u budućnosti. A što se tiče Fekira, i nije nam toliki problem i ako ga ne dovedemo. Po meni je važnije naći dobru zamjenu za napadački trio, ako ne i dvije zamjene, ako Klop ne planira dati šansu Oju, Origiju, Kentu, Wilsonu, a sva je prilika da neće.

fera
x 6
Kontakt:

Post Postao/la fera » 09 jun 2018, 13:19

OTNYS_YNWA je napisao/la:Pearce je potvrdio to za prelazni rok, te da pojacanje treba ocekivati danas.
Detaljan pregled je pokazao taj problem sa koljenom, ali je dato zeleno svjetlo i Fekir je 100% nas igrac.
Samo treba sacekati da se otvori rok i potvrdi transfer sa detaljima.

Mene najvise strah kad vidim da si ti tako optimistican.
Realno za pare koje se spominju i treba.ga pregledati detaljno ako je koljeno sumnjivo traziti drugu metu ovaj lyon je svakako tezak za.dogovor.
Sad jel monako posto nije iz.francuske druga prica il ta pravila vrijede za sve klubove koji igraju francusku ligu jer s njima se fabinho rijesi bez problema. Mislim na te price o poreskim olaksicama i prelaznom roku...
@fuerza zar ne bi bilo bitnije dovesti golmana il nekog u odbranu nego napadaca za klupe.
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

gaston
Moderator
x 1
Kontakt:

Post Postao/la gaston » 09 jun 2018, 13:34

Snimiš intervju sa čovjekom i ne dovedeš ga.

Očekujem da završi u nekom drugom klubu izrevoltiran ovim odugovlačenjem.
YNWA !

Fuerza
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Fuerza » 09 jun 2018, 13:47

@fera, Naravno da ne mislim da bi dovođenjem napadača za klupe, trebali završiti posao u prelaznom roku. Golman i štoper bi stvarno bili dobri poslovi ovog ljeta. Ali sam si vjerovatno primjetio da kad na terenu nema nekog iz napadačke trojke, posebno kad nema Salaha, Liverpul izgleda skroz bezidejno, tako da mislim da bi dovođenje napadača (krila) koji ima sličan stil kao i naša trojka, bilo nešto što je prioritet, naravno kvalitet malo slabiji od Salaha, Manea i Firmina, da bi prihvatio mjesto jokera. Sledeća sezona može biti "ta" sezona, ali ukoliko Liverpul ne bude imao kvalitetne zamjene u napadu, opet ništa, kad kažem kvalitetne ne mislim na to da uđe Lalana na mjesto Salaha.

StevieG8
x 24
Kontakt:

Post Postao/la StevieG8 » 09 jun 2018, 14:04

gaston je napisao/la:Snimiš intervju sa čovjekom i ne dovedeš ga.

Očekujem da završi u nekom drugom klubu izrevoltiran ovim odugovlačenjem.

Na engleskim forumima pišu da je to photoshop.

Teško je i pomalo besmisleno nagađati šta se tačno događa, na prvu sam bio iznenađen da smo tako lako riješili transfer Fekira dok na drugoj strani pregovore vodi jedan od najtežih pregovarača u svijetu fudbala pored Levya. Isto ovako je rastezao sa Lacazetteom, Llorisom, Essieneom pa i Maloudom kad smo mi bili zainteresovani za njega. Ima naviku da izlazi u javnost i negira odlazak igrača sve do pred kraj transfer roka pa na taj način izvuče i više novca. Edwards je jos uvijek zelen što se ovako teških pregovora tiče dok je situacija sa Monacom bila znatno drugačija jer je Fabinho htio otići još prosle sezone ali mu je klub to zabranio zbog egzodusa nakon prolaska u polufinale LŠ, nisu mogli ponoviti istu stvar dvije sezone zaredom.

Ako je koljeno u pitanju i bolje za nas, znamo šta se desilo Torresu kada je prešao u Chelsea, nisu imali dovoljno vremena da izvrše detaljnu analizu povrede koju je zadobio baš pred sam transfer što je znatno uticalo i na kvalitete igre a definitivno nikad nije bio onaj stari iz doba Liverpoola.

17/18 Knee contusion Feb 26, 2018 Apr 2, 2018 35 days 7 Olympique Lyon
16/17 Knee injury Aug 28, 2016 Sep 20, 2016 23 days 3 Olympique Lyon
15/16 Cruciate Ligament Rupture Sep 7, 2015 Apr 7, 2016 213 days 39 Olympique Lyon

Sa ovakvim historijatom povreda naš medicinski tim je sigurno posvetio posebnu pažnju pregledu tog koljena, nisu očekivali idealnu situaciju ali je sigurno puno gore nego što se prvobitno očekivalo kada je već kompletan transfer doveden u pitanje. Navodno su se i konsultovali s nekim pa promijenili mišljenje što opet prenose mediji, nije formalno potvrđeno. Uvjeren sam da su to svjetski stručnjaci u svojoj oblasti medicine i da ne bi lupali bezveze ipak je 60 miliona eura u pitanju, ja prvi ne bih uložio ni 100 maraka u nešto što znam da postoji ogroman rizik od propasti.

Druga varijanta koju spominju Francuzi jeste ta da Fekirovi agenti nisu zadovoljni sa novcem koji im je ponuđen i otežavaju pregovore pa je glavni Liverpoolov scout Barry Hunter koji je navodno ostvario blisku vezu s Fekirom i njegovim agentima odletio za Lyon da pokuša da spasi stvar.

Treća i najčudnija varijanta je ta oko berze, poreza, javne kompanije i sl.

Kako god okrenemo, najbolje da sačekamo i vidimo šta će ispasti od svega, ne bih se iznenadio da se ovo otegne i poslije WC jer je situacija krajnje komplikovana, nisam siguran da li će naši imat strpljenje da čekaju toliko jer je Klopp izjavio da želi imati sve nove igrače na okupu znatno prije početka nove sezone.

"Huge difference between a match fitness assessment and a medical before spending millions on a player in a long-term deal. Can be passed fit to feature in games (no current problem) and still have an underlying issue that makes it very risky for a club to invest over years." (Reddy nakon što je neko pitao kako nije zdrav a planira igrati WC) ipak je koljeno u pitanju znači.
War is peace. Freedom is slavery. Ignorance is strength.

"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Osim13
x 204
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2018, 14:14

Rooney88 je napisao/la:Sta za koljeno? Pa tip je citavu sezonu odradio u Lyonu evo nakon te povrede. I jos bio ponajbolji igrac Francuske lige. Kako ga pregledate k'o da je astronaut.

Meni to malo zvuči kao patka. Iskreno ne mogu da vjerujem da ima neki ozbiljniji problem, pa čovjek će igrati na Mundijalu za par dana, što kažeš odradio sezonu bez problema.

Nagađa se previše i traže se ekskluzive, ne znam što se zamarate toliko kad je onu noć Joyce javio da im jeste bilo nešto sumnjivo no da su na dodatnom pregledu sumnje otklonjene. Evo i predsjednik saveza Francuske kaže da je gotovo.

EDIT

The President of the FFF said - Noël Le Graet: "I saw him [Fekir] this morning for 15 minutes. He's in the middle of negotiating - think they will get it done. He was confident about it because his medical was positive."

:kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
I N M E M O R I A M
Sarmelino je napisao (14 feb 2019, 11:58):
Nemam para da jedem
🙏

Treći šuter Pivopija.

mirgerr
x 7
Kontakt:

Post Postao/la mirgerr » 09 jun 2018, 14:17

Pretece me Osim, ja bas sad kopirao tu izjavu predsjednika saveza :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.