Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 07 feb 2019, 01:25

realno city ce imati najmanje 9 pobjeda iz posljednjih 12 tekmi.
Celzi,united,cp mozda jedini gdje bi trebali izgubiti bodove.Ima tu jos lester i barlni ali vrlo tesko.Protiv ostalih imaju gotovo 7 pobjeda zaredom u nizu tipa.

u najboljem slucaju po nas osvojit ce min 29 bodova do kraja a to je 91 bod na kraju, 10 pobjeda u 13 kola da izguramo pfff gurama teska

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 07 feb 2019, 09:25

Edin TM87 je napisao/la:City ako odradi i Celzija, postaju apsolutni favoriti i to ce se onda ispostavit da smo najluzerskiji klub na dunjaluku. City je bila prva mec lopta, Klopp igrao na bod, popusili. Lester je druga mec lopta, domaci teren vodis 1:0, ispusis i to. E sad je situacija sljedeca ako City dobije Celzija oni ce biti ispred za Everton u gostima i Celzi kuci laksi raspored, ostalo je sve isto, ali znamo kakvi smo protiv Celzija, a Everton ce izginut protiv nas. Oba tima imaju United u gostima i Totenhem kuci.

Mi smo ove sezone generalno zivjeli od odbrane, dvije povrede i slanje rezervnog beka na posudbu odmah primas golove svaku tekmu, a prije toga si primao gol na manje od svake druge tekme. Mozemo konstatovat da je Gomez vazniji parametar nego sto se mislilo, i za Matipa i Lovrena je izmislio fudbal. TAA ostaje kao jedini bek, i to je jako lose jer ne moze jace tekme iznijeti defanzivno, nevjerovatno los potez je slanje Clynea u Tresnje... Napad je ove sezone realno slabiji nego lani, i po ljepoti igre i po efikasnosti, uvijek su dvojica od trojice u losoj formi od pocetka sezone. Prvo Salah i Firmino nisu mogli meda, pa je Salah poceo igrati a Mane pao, pa sad Salah pada Mane daje neke golove a Firmino je u kanalu generalno cijele sezone. Stu je igrac manje, Shaqiri je jedini koji moze pomoc s klupe ali ni to nije dovoljno kad odbrana primi, napad zakaze, a sredina je isto pala, bez Wijnalduma i Milnera na sredini mi ne licimo na ekipu. Wijnaldum igra sezonu zivota, Fabinho je igrac manje protiv bunkera, apsolutno nema sanse da on organizuje nesto nazad je ok ali... a Keita najlosiji na terenu. Ne vidim kako mozemo ostati neporazeni kod Uniteda, a tu nam je bod ko kuca, ostali bi ispred Citya s tim bodom i rijesili najtezu tekmu do kraja sezone, a na timovima van top 6 se ne smije vise nista prosuti.
Lijepo rečeno.


Ni ja ne vidim kako išta možemo uraditi na Traffordu, hem je Mančo u zaletu hem će Ole sigurno znati kako nahajpati ekipu za derbi.

Pucali smo sebi u koljena sa ova dva X, bukvalno nam se City naguyio nakon Newcastlea.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12648
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 07 feb 2019, 09:37

Pa niste valjda ocekivali da cemo ave utakmice osim Citya pobjediti? Ima se jos igrato, glupo je misliti da City nece kiksati kad su vec nekoliko puta to uradili.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 07 feb 2019, 11:52

Dvije neriješene i odmah drama neka. Sad ćemo uvezat par pobjeda i slomit Uniteda ;)
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 07 feb 2019, 15:33

LFC:
Bournemouth (H)
Man.United (A)
Watford (H)
Everton (A)
Burnley (H)
Fulham (A)
Tottenham (H)
Southampton (A)
Chelsea (H)
Cardiff (A)
Huddersfield (H)
Newcastle (A)
Wolves (H)

City:
Chelsea (H)
West Ham (H)
Bournemouth (A)
Watford (H)
Man.United (A)
Fulham (A)
Cardiff (H)
Crystal Palace (A)
Tottenham (H)
Burnley (A)
Leicester (H)
Brighton (A)

Teško je bilo šta prognozirati, jer ne znamo šta će biti sa povredama, ne znamo ko će se borit za opstanak do samog kraja.
Ovako, Chelsea nam je nada, West Ham nije.
Mislim da gostovanja Brightonu (koji doduše se pogubi protiv jačih), Crystal Palaceu (Woy je Woy) i Bournemouthu nisu uopšte lagana za City. Kad tu dodamo i United u gostima, eventualno Leicester kod kuće... Pa teško je baš reći da City ima dobar raspored (plus Liga Prvaka koja im je realno bitnija, plus kupovi).

Nama Liga Prvaka definitivno nije ispred prvenstva. Gostovanja Evertonu i Unitedu će bit potencijalno prosipanje bodova. Gdje još neko vidi kiks? Na Anfieldu smo favoriti protiv bilo koga. Southampton je ranije bio zeznuta stvar za nas, sad je već druga priča. Plus pogledajte zadnje 4 naše utakmice. Protiv dvije ekipe, od kojih jedna sigurno ide u Championship, vrlo moguće i druga. Onda Rafa koji će nas doslovno pustit da dobijemo ako budemo trebali, hajmo se nadat. I zadnja na Anfieldu. Zaključak: naredne 4 utakmice mogle bi bit ključne.
Treba uzet u obzir da se vraća Ox za mjesec najkasnije, a i Gomez ako sam dobro shvatio. Uz povratak Wijnalduma na sredini, samo da ne bude nekih povreda, ne bih ja onda baš Citya proglasio bilo kakvim favoritom.

Mislim da smo još uvijek blagi favoriti, jer ponavljam da je Cityu LP prioritet i tu će bacit sve karte. To je naša šansa.
You'll never walk alone.

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Jack » 07 feb 2019, 16:21

Pa raspored je tu negdje u pet deka što bi se reklo.

Osnovna prednost Citya je veliko iskustvo koje imaju u ovakvim situacijama. Silva, Aguero, Fernandinho...
Druga prednost Citya je širok roster. Sinoć im sa klupe ulaz Jesus, Sterling, KDB :wtf:
Treće, Guardiola. Ne postoji trener koji umije bolje izhendlat ligašku trku od njega bez obzira koliko takmičenja igrao.

Ne vidim vas kao prvake kao na kraju ali to je samo moje mišljenje koje se uglavnom ispostavi kao netačno :mrgreen:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Edin TM87 » 07 feb 2019, 16:21

U prednosti smo i idalje smo blagi favoriti zbog sljedeceg:

- Imamo utakmicu manje na potpuno isti raspored kao City, bez medjusobnog susreta
- City idalje igra na 4 fronta, ljudi igraju subota - srijeda od bozica do polovine marta, koliko god da imaju siru klupu nema sanse da ovo mogu iznijeti bez padova
- Mi odmaramo, imamo samo prvenstvo i LP, gdje bi mogli odmah izletit, sto znaci da su drasticno manje sanse da se povrijedi neki od kljucnih igraca

Nismo u prednosti zbog:

- Kloppova tvrdoglavost
- Luzerski mentalitet
- Pritisak koji stvaramo sami sebi (zadnjih 10 intervjua samo se prica o pritisku, jel' ga ima jel' ga nema)

Koliko god na papiru i normalnim okolnostima bili favoriti, toliko nismo zbog ove psiholoske strane i sposobnosti da prospemo nemoguce, a vec dvije mec lopte su propustene koliko god neki smatrali da je sezona duga i da svak svakog moze dobit, +10 onomad protiv Citya i +7 sad protiv Lestera ne bi nikad niko stigao u ligi gdje je kvalitet timova iza top 6 krajnje upitan i vise taj neki balans nije kao prije, cak stavise blize je spanskog ligi.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 08 feb 2019, 08:56

Nije liverpool ni sa plus 5 bio favorit za titulu a sad posebno. Treba biti zadovoljan i ovo je napredak ovaj tim se prethodnih sezona borio za 4. mjesto.
Guardiola se za razliku od kloppa nece prepasti i nece sigurno igrati utakmice kao liverpool protiv leicestera, imaju 3 poraza al ni u tim utakmicama nisu odigrali lose kao liverpool 2 prethodne i sutra ce biti guravo tesko da moze vise od boda.
Bolje da je pao tim u ovom dijelu sezone nego da su se drzali do zadnjih kola tad bi bilo puno vece razocarenje.
You are someone else I am still right here

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 08 feb 2019, 11:22

Ludilo je se nadat da imas plus 5 a jos 2 tekme do kraja a kamo li pocetkom Februara...
Promijenit plocu pod hitno i kao i do sad, tekmu po tekmu. Ako osvoji City, nece mi biti toliko krivo, jaci su od nas, ako nista bolja im je klupa, duze su zajedno, bar vecina, mi imamo 2 veznjaka koji se tek uklapaju, povrede 2 3 igraca iz prve, itd... a do kraja se svasta moze desit.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 08 feb 2019, 11:29

Noćas sam sanjao, plavog slona, i titulu šampioonaa
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 08 feb 2019, 11:39

Osim13 je napisao/la:Noćas sam sanjao, plavog slona, i titulu šampioonaa
I ja sam, a onda sam procitao ferin post.

Ubio mi je svaku nadu :x
You'll never walk alone.

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 08 feb 2019, 11:45

Believe je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Noćas sam sanjao, plavog slona, i titulu šampioonaa
I ja sam, a onda sam procitao ferin post.

Ubio mi je svaku nadu :x
Pesimizam nam je jedina nada :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 08 feb 2019, 12:05

"Nadaj se najboljem, ocekuj najgore" by neki covjek.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 08 feb 2019, 15:41

Hendo, GINI i TRENT spremni za sutra.
Malo se lakse dise :mrgreen:
You'll never walk alone.

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 08 feb 2019, 16:20

Believe je napisao/la:Hendo, GINI i TRENT spremni za sutra.
Malo se lakse dise :mrgreen:
Ja ne mogu gledat znaci remi
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 09 feb 2019, 06:16

Pobjeda sigurica,Gini nam je izgleda najvaznija karika.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 09 feb 2019, 12:14

LiverpoolREDS je napisao/la:Pobjeda sigurica,Gini nam je izgleda najvaznija karika.
Hendo je doktor za naše veznjake na svojoj poziciji.
Kocka je bačena

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 09 feb 2019, 15:27

ajmoooo i valjda je vrijeme da naby pokaze nesto

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 09 feb 2019, 15:40

Dobar sastav
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 09 feb 2019, 16:24

Keita najbolji, Bobby najgori
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.