Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Finn
Postovi: 9168
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 03 jun 2019, 23:49

Ne vidim da je neko prenio
Liverpool will travel to Qatar in December to compete at Fifa's Club World Cup after the Gulf state was named as the new host.
Igramo CWC ove godine, Katar domacin, odlicna prilika za jos jedan trofej. Ovaj nam svakako fali, ako se ne varam.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 03 jun 2019, 23:59

Finn je napisao/la:Ne vidim da je neko prenio
Liverpool will travel to Qatar in December to compete at Fifa's Club World Cup after the Gulf state was named as the new host.
Igramo CWC ove godine, Katar domacin, odlicna prilika za jos jedan trofej. Ovaj nam svakako fali, ako se ne varam.
Da jedino ovaj. Sjećam se 2005te finala, yebeni Rogerio Ceni šta je skidao tu tekmu, onaj slobodnjak Gerrardu koji je išao kao đule topovsko u rašlje :tokralju:

Sjećam se da je Rafa pizdio na sudije na kraju utakmice, poništili nam 3 gola tak nešto :mrgreen:

I osvajanjem ovog bi se vratili na poziciju br 1 u Engleskoj po broju trofeja, tj i sada smo opet na broju 1 samo to mjesto dijelimo sa nekim... :| :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Finn
Postovi: 9168
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 04 jun 2019, 00:01

Ma imacemo dvije prilike prije ovog da ih preteknemo. Ako se CS racuna. :mrgreen:

Volio bih bar 2 od 3 da uzmemo, da se jos vise digne raspolozenje. Trofej je trofej, kakav god.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jun 2019, 00:08

Mislim da se ovi ne broje u major trophies, al nebitno treba u rutinu ući, skinuti ovaj talog suhog qurca što se godinama skuplja :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jun 2019, 14:27

Bajram Šerif Mubarek Olsun svima koji slave.. :D

Liverpool have entered the race to sign Ajax superstar Matthijs de Ligt.

That’s according to German newspaper Bild, who claim de Ligt could be Jurgen Klopp’s ‘next triumph’ after securing the Champions League title.

Manchester United and Barcelona were considered favourites to sign the 19-year-old centre-back.

However, De Ligt could soon be joining his Dutch colleague Virgil van Dijk at Anfield. :kafa: :kafa: :hmmmmm:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 04 jun 2019, 14:40

Nisam nešto pretjerano zainteresovan za de Ligta ponajviše zbog cijene a i mogućnosti suradnje s Raiolom. Dobro smo pokriveni na štoperskim pozicijama tako da ne vjerujem da tu postoji neki stvaran interes.
"They couldn't pick an English team due to information leaks, they couldn't' peak a Spanish team because Poch spent a lot of years in Spain, they couldn't pick a French team because Lloris is France's goalkeeper. So they had to go with a Portuguese team."
slika
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jun 2019, 16:35

Liverpool have been linked with a move for Ajax star Donny van de Beek this summer. (Liverpool Echo)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Torres_9
Postovi: 13468
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 04 jun 2019, 17:28

:twisted:
Ponos Torina je napisao/la:Liverpool have been linked with a move for Ajax star Donny van de Beek this summer. (Liverpool Echo)
moze :)

ja sam ubjedjen da cemo dovesti jednog holandjanina na ljeto.Depay,de beek ili de light

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la scorpy » 04 jun 2019, 17:44

https://www.thisisanfield.com/2019/06/t ... l-success/

Nitko da napise kako je Klop pripremio ekipu za finale

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 04 jun 2019, 17:44

Torres_9 je napisao/la::twisted:
Ponos Torina je napisao/la:Liverpool have been linked with a move for Ajax star Donny van de Beek this summer. (Liverpool Echo)
moze :)

ja sam ubjedjen da cemo dovesti jednog holandjanina na ljeto.Depay,de beek ili de light
Meni se od ove generacije Ajaxa najviše svidio de Beek, čini mi se kao igrač koji bi se odlično uklopio u naš vezni trio a bio bi i dobra zamjena za Milnera. 10.1km pretrčanih u prosjeku po utakmici ove sezone što ga stavlja sigurno rame uz rame s Tadićem. 16 golova, 12 asistencija, 79% uspješnih dodavanja, 1.7 oduzetih lopti po utakmici (U poređenju s njim Milner ima 1.6). Sve u svemu mislim da bi se fino uklopio ako ne naredne sezone definitivno igrač za budućnost. Milner ima 33 godine, Henderson 28, Wijnaldum 28 tako da treba polako i razmišljati o igračima koji će ih naslijediti za nekoliko godina.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la scorpy » 04 jun 2019, 17:45

“They couldn’t pick an English team due to information leaks, they couldn’t pick a Spanish team because Poch spent a lot of years in Spain, they couldn’t pick a French team because Lloris is France’s goalkeeper,” he added.

Tako da su izabrali portugalski tim za specijalnu pripremu protiv Tottenhama

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jun 2019, 17:47

De Bek je idealan za ovaj sistem.

A Ligt nam nije potreban iskreno. Imamo tu već dosta dobre opcije, jedino što brine je fitnes njihov izuzev Virgila stijene.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 04 jun 2019, 18:00

Jurgen Klopp could resist extending his contract with Liverpool with ESPN reporting the German would like to take a sabbatical at the end of his contract in 2022.

The German cut short a planned break from the game to take over at Anfield in 2015, and has repeatedly stated his desire to take a break from the “very intense” demands of management when his contract expires.

FSG are still hopeful of Klopp staying at the club, but will not pressure him into extending his stay.

As such, he will not be offered a new contract or improved terms unless he requests with the club unwilling to put him in a position where he rejects a new offer.
:plac:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 04 jun 2019, 18:09

https://www.liverpoolfc.com/news/first- ... DL5xEt6ezY

Stu i Moreno odose i zvanicno.
Sta reci za Sturridga, povrede mu unistile vjerovatno uspjesniju karijeri u klubu a i pored toga je uspio nekako zabiti 67 golova :salut:
Za Morena nemam sta lijepo reci, za mene umro 2016te nakon onog prodatog finala protiv Seville :wave:
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 04 jun 2019, 19:08





Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 05 jun 2019, 12:35

⭐⭐⭐⭐⭐⭐
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 05 jun 2019, 15:21

Je li ovo Klop zagrizao za de Lihta?

Treba uciniti sve da se dovede ovakav igrac. I Liverpul, Junajted i drugi klubovi. Momak ima ogroman potencijal, da duzi niz godina bude najbolji stoper svijeta. Sa 19 godina imati takvo samopouzdanje i autoritet u igri - apsolutno cudo. Dugo nisam vidio takav potencijal.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 05 jun 2019, 19:02

Lallana ostaje u ekipi :ljepota:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 05 jun 2019, 22:06

Valencia je napisao/la:Je li ovo Klop zagrizao za de Lihta?

Treba uciniti sve da se dovede ovakav igrac. I Liverpul, Junajted i drugi klubovi. Momak ima ogroman potencijal, da duzi niz godina bude najbolji stoper svijeta. Sa 19 godina imati takvo samopouzdanje i autoritet u igri - apsolutno cudo. Dugo nisam vidio takav potencijal.

Ko god ga dovede nece pogrijesit ali sumnjam da ce to biti liverpool.
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 05 jun 2019, 23:52

Nema šanse.

slika

Ooohhh he's done it again :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 8 gostiju.