Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 28 jan 2011, 16:15

Ponos Torina je napisao/la:
Carlo je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:ako Chelsea da 60 mill onda moze ici.... ;) :roll:
Ni tada
to nisam ja rekao,nego oni! ;)
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html
Malo mi je ne sigurno sve ovo :?
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 28 jan 2011, 16:18

Vjeruj mi niko nezna sta se tu muti i sta se vrti kome po glavi...tako da svaka izjava kluba ili nekog igraca nije bas cista,uvjek se to moze okrenuti u zadnji cas,a nebi me iznenadilo da ode Torres....40 mill odlicno ;) prst u uho...Kupiti Aguera ili Hulka ;)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Sasha L.F.C.
Postovi: 1059
Pridružen/a: 24 okt 2010, 00:36
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sasha L.F.C. » 28 jan 2011, 16:20

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html
Malo mi je ne sigurno sve ovo
hmm nebi valjalo da se ovo desi, ali posle odlaska Babela nista nemoze da me iznenadi.
1st Liverpool F.C.
2nd Celtic F.C.

Avatar
Sasha L.F.C.
Postovi: 1059
Pridružen/a: 24 okt 2010, 00:36
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sasha L.F.C. » 28 jan 2011, 16:27

Jednostavno treba kupiti Suareza ili nekog drugog da skinu teret Torresu sa ledja i da mu pritom jos i pokazu da ovaj klub preduzima nesto sto se tice vracanja kluba medju najbolje.
1st Liverpool F.C.
2nd Celtic F.C.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 28 jan 2011, 16:39

Najsporiji smo sto se tice dovodjenja igraca,jednostavno reakcija je prespora,nema ni rezervnog plana ni nista...Pa ako nece Suarez trebali bi imati neku zamjenu odma a ne tu razglabati od jutra do sutra ili ga plati koliko traze ili idi dalje...a ne tu razglabaju sedmicama,prodje i prelazni rok oni nista...idu gore dole kao sto je Roy radio na utakmicama kao baltazar...
imas 30-35 mill koliko vec uzmi 3 igraca kvalitetna na spisak i dovedi odma a ne tu se vucarati sa jednim igracem mjesec dana..Hajde da je to Februar pa ga razglabajte do Jubna i dogovarajte se ali ovo je Januar..Izgleda da im treba alarm upaliti da se probude!
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Lily » 28 jan 2011, 16:49

Sasha L.F.C. je napisao/la: Tebi bolje da ode Torres nego da ode Reina koji kiksa svaki treci mec.
Jeste. Šta će nam Torres ako se ne vrati u formu? Mladih i kvalitetnih napadača dosta ima, a kvalitetnog golmana je malo teže naći i imamo sreće što je Pepe tu. Ma jok, šta će nam golman koji je u 5 sezona 4 puta osvojio Golden glove za najboljeg golmana u Engleskoj Premijer ligi. :roll: A i na ono malo sutra sam rekla jer je veća mogućnost da mi dovedemo Ronalda nego da Reina ode u Manchester.

Kol'ko ja znam Pepe nikada nije izjavio da bi želio otići, a evo izgleda Torres bi volio. Šta će nam igrač koji ne želi da ostane u klubu?
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

Rizah
Postovi: 2488
Pridružen/a: 05 okt 2010, 13:15
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rizah » 28 jan 2011, 16:54

Evo ja ću vam reći šta je u pitanju, za dva kola igramo protiv Chelsea i to je ta kvaka. Znaju kako su prošli na Anfieldu kada im je Torres zabio dva gola i žele unijeti pometnju pred tu utakmicu, da im Torres ne zabije opet dvicu.
Služe se istom politikom kao i Arsenal sa Reinom prije utakmice, kada je na kraju Reina popustio i zabio autogol. Pokušavaju psihički omesti igrača.
Iskreno, ja jedino vjerujem englezima u timu i to Carragheru, Gerardu, Kellyiju da nikad neće otići iz kluba. Sve ostalo je prolazno i sve je moguće promjeniti, ali zna se ko uvijek ostaje u klubu.
There got to be something for Liverpool big number nine ...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jan 2011, 16:56

Da li ste vi svjesni sta pisete. Covjek napokon proradio i Vi biste ga prodali.
Uz Kennya samo moze napredovati.

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Lily » 28 jan 2011, 17:05

OTNYS_YNWA je napisao/la:Da li ste vi svjesni sta pisete. Covjek napokon proradio i Vi biste ga prodali.
Uz Kennya samo moze napredovati.
Ja sam rekla da ga meni ne bi bilo žao ako ne nastavi zabijati. Ko mi garantuje da će i u sljedećim utakmicama bit' ovako dobar? Vidjet ćemo. Vjerujem da ga Kenny može vratiti u onu staru formu, da možemo ponovo vidjeti istog Torresa kao one sezone kad je tek došao. Al' ništa nije sigurno. Ako se on ponovo počne šetkati po terenu i namještati frizuricu dok traje akcija i još bude želio da ode - nek' je pozdravljen. Igrači dolaze i odlaze al' klub je vječno tu.
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jan 2011, 17:07

Setkanje moze prolaziti samo kod Roya Hodgsona..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 28 jan 2011, 17:16

Lily je napisao/la:
Sasha L.F.C. je napisao/la: Tebi bolje da ode Torres nego da ode Reina koji kiksa svaki treci mec.
Jeste. Šta će nam Torres ako se ne vrati u formu? Mladih i kvalitetnih napadača dosta ima, a kvalitetnog golmana je malo teže naći i imamo sreće što je Pepe tu. Ma jok, šta će nam golman koji je u 5 sezona 4 puta osvojio Golden glove za najboljeg golmana u Engleskoj Premijer ligi. :roll: A i na ono malo sutra sam rekla jer je veća mogućnost da mi dovedemo Ronalda nego da Reina ode u Manchester.

Kol'ko ja znam Pepe nikada nije izjavio da bi želio otići, a evo izgleda Torres bi volio. Šta će nam igrač koji ne želi da ostane u klubu?
Torres nikad nije rekao da zeli otici iz Liverpoola, i mnogo je puta pokazao koliko voli Liverpool, i da zeli i dalje igrati u Liverpoolu ali to bi se moglo promijeniti na ljeto, jer voli on i atletico, on je dijete atletica a napustio je klub jer je shvatio da tamo nista ne moze osvojiti, a sad je slicna situacija i u Liverpoolu, daleko smo od vrha, dvije godine zaredom necemo igrati u LP, i ako na ljeto ne dovedemo nekoliko pojacanja, Torres ce najvjerovatnije otici
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Stivi_Dzi » 28 jan 2011, 18:03

“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jan 2011, 18:04


OJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
HVALA TI BOZEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!! 8-)

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 28 jan 2011, 18:05

Nemogu ući na stranicu, vjerovatno zbog preopterećenja :lol: :lol:
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Stivi_Dzi
Postovi: 1791
Pridružen/a: 14 apr 2009, 13:14
Lokacija: Gotham City
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Stivi_Dzi » 28 jan 2011, 18:05

Hocu da svi castite 8-)

Liverpool Football Club announced this afternoon that they had agreed a fee of up to 26.5million Euros with Ajax for the transfer of Luis Suarez, subject to the completion of a medical.

The Club have now been given permission by Ajax to discuss personal terms with the player and his representatives.
“The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jan 2011, 18:07

Torres pogodio u debiju protiv Chelsea, nista manje ne ocekujem od Suareza. 8-)

Avatar
RtoX
Postovi: 1245
Pridružen/a: 25 jan 2011, 18:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la RtoX » 28 jan 2011, 18:09

Fala Bogu.Mora da su odlucili da nece Adama i dio novca od tog transfera dali za Suareza.Odlicno
"You'll Never Walk Alone"

Avatar
ackeey
Postovi: 3888
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 28 jan 2011, 18:11

Hvala Bogu, naravno, ako je istina.
Izgleda da ce ipak NESV biti pravi domacinski vlasnici i da ce odrzati obecanje, te dovoditi zvijezde...
A svidjao nam se ili ne, Suarez jeste zvijezda.
I nimalo ne sumnjam da ce se uklopiti u ekipu. :D :D :D
Konacno i nekih finih, vezanih vijesti, nakon dvije pobjede, bez primljenog gola, dobili smo novu zvijezdu u ekipi. :D
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jan 2011, 18:14

Ipak su bili u pravu.
" Samo pametni transferi dolaze u obzir " 8-)

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 28 jan 2011, 18:17

slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.