Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 30 dec 2015, 22:01

Lallana je cisto sranje od igraca. Svaki dodir mu je za zatvora. Lovren preporođen.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 30 dec 2015, 22:19

Ma i kutinjo je seronja,cim pridje na 25 m odmah gleda suta jbt svaki 30 sut ode po golu


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 30 dec 2015, 22:34

Ovaj benteke je ograjiso


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
pride_of_merseyside
Postovi: 2223
Pridružen/a: 29 jul 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la pride_of_merseyside » 30 dec 2015, 22:34

:rol: :rol: Tačno ne može pogoditi iz ovakvih situacija.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 30 dec 2015, 22:35

Pa ovaj lik nije normalan. Pa moras ovo zabiti.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

spursman
Postovi: 702
Pridružen/a: 29 sep 2014, 12:25
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la spursman » 30 dec 2015, 22:35

nerkolfc je napisao/la:Lallana je cisto sranje od igraca. Svaki dodir mu je za zatvora. Lovren preporođen.
Lovren -Sakho je najbolja obrambena opcija Liverpoola , mislim da je ovo sedma utakmica da igraju zajedno od toga nisu primili gol u pet utakmica slobodno me ispravite kao griješim
audere est facere!

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 30 dec 2015, 22:35

Ovo nisu istine.

Avatar
senkY
Postovi: 403
Pridružen/a: 22 sep 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la senkY » 30 dec 2015, 22:38

E moj bene e moj bene
Za tebe sam od pocetka al ides polako na onu stvar sa tim 1000 % sansama
YNWA
Zelio sam od Liverpoola napravit neosvojivi bastion.
Poput Napoleona osvojiti cjeli svjet.Zelio sam ga razvijati dok mu se cjeli nogometni svjet ne nadje pod nogama.
Bill Shankly

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 30 dec 2015, 22:38

Za jednog napadaca, i to dosta kvalitetnog, nevjerovatno je kako ne zna zabiti iz ovakvih prilika
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Finn
Postovi: 9139
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 30 dec 2015, 22:42

Dva match winnera i dva promašena zicera. Kakva enigma od igrača.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 30 dec 2015, 22:44

Ben je zlo :D
Al' opet tip nam i pored ovih promašaja donosi poene, tako da... :)
Lijepo završismo ovu godinu...valjda u ovom ritmu nastavimo i u novoj :)
Joint_fc

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 30 dec 2015, 22:45

Mnogo teza pobjeda nego sto sam ocekivao, ali hajde, tri boda su tu, sto je na kraju najvaznije, iako mi se nikako ne sviđa ono sto gledam na terenu.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 30 dec 2015, 22:47

Poslije ovake pobjede,treba im uci u svlacionicu i pojedincima yebat sve zivo i mrtvo..Prvo panju od 40 mil koji ovake prilike promasiva a pogotovu coutinhu koji je seto citavo drugo poluvrijeme..Mada mislim da ce im to klop i uradit kako sam napiso... nek me slobodno citira

Avatar
senkY
Postovi: 403
Pridružen/a: 22 sep 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la senkY » 30 dec 2015, 22:53

Kako bezidejno djelujemo to je katastrofa
Sreca pa kraj godine i zakljuceno sa pobjedom al ovo ne valja nista
Lovren najbolji na terenu i neka tako ostane ,nadam se
da nece mu doci zute minute nekad
YNWA
Zelio sam od Liverpoola napravit neosvojivi bastion.
Poput Napoleona osvojiti cjeli svjet.Zelio sam ga razvijati dok mu se cjeli nogometni svjet ne nadje pod nogama.
Bill Shankly

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12824
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 30 dec 2015, 22:54

Mene najvise nerviraju komplikacije i bespotrebni sutevi kada treba dati taj zadnji pas, a nakon toga Benteke i njegovi promasaji. Covjek je previse sansi promasio ove sezone, razumijem desi se jednom i da ne moze svaku ali ovo s njim prelazi svaku granicu. Ne koristi se puno u građenju napada i trebaju mu ti golovi da ostane prvi izbor.

Odbrana mi se stvarno sviđa, ne mogu da vjerujem koliko sigurnije izgledaju. Nek' se temelj nove ekipe gradi tu i ici ce ovo sve na bolje. Jedino bi Mignoleta trebalo zamjeniti sto prije jer je sklon kiksevima i pogresnim odlukama, a o njegovim dodavanjima da ne pricam.

Sve u svemu dobar zavrsetak godine gdje smo dobili po 5 bodova na Unitedu i Leicesteru i treba sad nastaviti sa ovim pobjedama protiv slabih ekipa.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 30 dec 2015, 23:21

Sljedeca West Ham u gostima. Tesko da tu nesto mozemo ali lopta je okrugla :P
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 30 dec 2015, 23:21

Prodje i ovo... treba se okrenuti iducoj i poceti realizovati sanse ranije. Bio sam skeptican, bas, jos kad Benteke osuta u golmana, kontam to je to, 1:1 zavrsava... sreca pa zavrsi pozitivno po nas. Polako se prikljucujemo vrhu tabele. Jos samo da uhvatimo konstantnost i popravimo gol razliku.

I da... Lovren je drugi igrac. Covjek igra skoro bez greske.
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
samocelik
Postovi: 6021
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la samocelik » 30 dec 2015, 23:38

Lovrena gotivim jos od Dinama. Bas mi je drago sto je pobjedio prije svega sam sebe i svima nam dokazao da moze i da zna. Tek najbolje od njega idee. Ako se mogo cekati Lovren moze i Ben pa makar do kraja sezone , a onda bih ja volio vidjeti Icardia u napadu. Nadam se da nije Henderson ozbiljno povrijedilo, vidi se da mu fali malo kondicije, valjda je namiri uskoro. Šteta za Firmina, trebala je uci makar jedna. Sledeca WH u gostima, tradicionalno neugodan protivnik. Prosle sezone kad smo fatali zalet,tri gola su uvalili. Ove godine uzeli na Anfildu, valjda nastavimo sa pobjedama, jer pred derbi sa istim brojem bodova ako uđemo moze se reci da smo i favoriti. :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 31 dec 2015, 00:11

Utakmica je pokazala za svakoga ponesto. Ima i dobrih i losih strana.
Glavna tema, Benteke. Mislim da je u ovoj utakmici pretrcao vise nego ikad u zivotu. Stvarno se vidi da se momak trudi i to izuzetno cijenim. Nevjerovatan promasaj, ali cu to pripisati psiholoskom pritisku. Skoro ista situacija kao u proslom kolu i ja sam bukvalno imao pred ocima onu priliku protiv Leicestera, a vjerujem da je i Benteke isto. Bio sam 90% siguran da ce fulit. Mislim da ce biti sasvim dobar u napadu. On garantuje golove, evo igra lose, fula zicere, propustio je nekoliko utakmica i opet je najbolji strijelac sa 6 golova. Istina nije puno, ali dok se sredi na psiholoskom planu i malo vise navikne na tim trebao bi biti pravi Benteke. Cini mi se i da obicno ima bolji drugi dio sezone nego prvi, ali nisam siguran. Ne treba ocekivati od njega da dribla igrace i stvara sanse. Nije on ni igrac koji ce stalno utrcavati u prostor. S obzirom na gradju, za njega je veci napor stalno kretanje i presing tako da ga treba i razumjeti. Ali ako se pravilno iskoristi moze biti jedan od najboljih u ligi.
Firmino je bio dosta bolji nego u prethodnim utakmicama. Siguran sam da je kod njega u pitanju nedostatak samopouzdanja. Ucestvovao je u skoro svakoj stvorenoj prilici, ali mora biti hrabriji. Ona situacija kada je dodao Ibeu je cist primjer. Suarez, Sturridge, pa i Coutinho bi sutali iz one prilike i 90% bi pogodili. On je dodao Ibeu koji je malo zakomplikovao i na kraju poslao loptu preko gola. Nadam se da je ovo pocetak boljih igara Firmina jer znam da moze puno bolje.
Dejan se preporodio od dolaska Kloppa. Jos sad u paru s Sakhom izgleda odlicno. Nema puno komplikacija, igra jednostavno i lici na onog Lovrena koji je placen 20mil. Dugo sam cekao da vidim kako bi izgledali u paru Sakho i Lovren i konacno se pruzila prilika. Meni odlicno. Sunderland nije imao.prave prilike osim onog suta Borinija.
Slijedi tesko gostovanje i ne smijem puno ocekivati, ali bilo bi dobro napraviti kontinuitet dobrih rezultata za podizanje morala, pogotovo s obzirom na stanje na tabeli i formu protivnika.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Suki46
Postovi: 2924
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Suki46 » 31 dec 2015, 01:18

Zasluzena pobjeda, da imamo realizaciju kako treba bilo bi 2,3 0.Lovren opet ekstra,Lallana me iznervirao drama,Firmino malo bolji nego prije,Benteke igrac utakmice,Lucas donio prevagu kad je usao.Vrlo bitna 3 boda za nastavak trke za 4 mjesto.
Da li vas podsjeca ovo slavlje Bentekea na slavlje Lebron James-a?
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.