Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 06 feb 2011, 22:44

Evo sad sam saznao da ce da na sportklub prenositi utakmicu Arsenal-Wolvs a na BHT1 bi trebali da prenose Liverpool - Wigan . Napokon al meni je svejedno posto imam i sportklub ;)
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 06 feb 2011, 22:45

Han!$;Lfc je napisao/la:Evo sad sam saznao da ce da na sportklub prenositi utakmicu Arsenal-Wolvs a na BHT1 bi trebali da prenose Liverpool - Wigan . Napokon al meni je svejedno posto imam i sportklub ;)
Onda je to to.
Definitivno prenose Liverpool. ;)

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 06 feb 2011, 22:46

Valjda nece izabrati utakmicu Birmingham-Stoke City zbog Begovica :?

Ali sve su sanse da prenose Liverpool-Wigan posto nema nijedne zanjimljivije i kvalitetnije utakmice u tom terminu
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Monolog » 06 feb 2011, 22:46

OTNYS_YNWA je napisao/la:Arsenal - Wolves
ili
Liverpool - Wigan

Jednu od ovih utakmica će prenositi BHT1. ( prednosta dajemo Liverpoolu naravno :P )

United i City igraju u 13:45 što znači da bi SK mogao samo njih da prenosi te onu utakmicu od 18:30
između Sunderlanda i Tottenhama.
Sport Klub će prenositi Arsenal - Wolves i naravno Manchester United - Manchester City(al' ova utakmica je u 13:45). Neće prenositi tekmu u 18:30, jer će ta tekma biti na Sport Klubu +. :D

Eh, sad je pitanje da l' će BHT prenositi Liverpool - Wigan, jer će taj meč prenositi Sport Klub 5.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Cilic LFC
Postovi: 116
Pridružen/a: 03 feb 2011, 13:33
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Cilic LFC » 06 feb 2011, 22:47

Han!$;Lfc je napisao/la:Evo sad sam saznao da ce da na sportklub prenositi utakmicu Arsenal-Wolvs a na BHT1 bi trebali da prenose Liverpool - Wigan . Napokon al meni je svejedno posto imam i sportklub ;)
Nadam se da je ovo tačno. :D
You'll Never Walk Alone

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 06 feb 2011, 22:50

Monolog je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Arsenal - Wolves
ili
Liverpool - Wigan

Jednu od ovih utakmica će prenositi BHT1. ( prednosta dajemo Liverpoolu naravno :P )

United i City igraju u 13:45 što znači da bi SK mogao samo njih da prenosi te onu utakmicu od 18:30
između Sunderlanda i Tottenhama.
Sport Klub će prenositi Arsenal - Wolves i naravno Manchester United - Manchester City(al' ova utakmica je u 13:45). Neće prenositi tekmu u 18:30, jer će ta tekma biti na Sport Klubu +. :D

Eh, sad je pitanje da l' će BHT prenositi Liverpool - Wigan, jer će taj meč prenositi Sport Klub 5.
A ebiga sad, mi bez tih Sportklubova ne možemo ništa gledati jer su oni sve pokupili jbt :lol: :lol:

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 06 feb 2011, 22:50

fera je napisao/la:
sikirica je napisao/la:Danas sam po prvi put navijao gotovo svim srcem za Liverpool.Ne znam sta mi je bilo,al sam skakao kad je Meireles dao gol!Bas mi je drago sto ste pobjedili.... U jednom trenutku sam osjetio da vise volim Liverpool od Uniteda,al sam odmah otisao pogledao par klipova o Unitedu i to sam brzo zaboravio...Nadam se da se ovo meni vise nece ponoviti. :D
trebao si vidjeti moju proslavu kad je raul zabio.... ne sjecam se da mi je ikad onako drago bilo :D
Meni stara reče šta ti je sine, hoćeš da u bolnici završiš :D
reds je napisao/la:
HOPLIT je napisao/la:
reds je napisao/la:Pa ni ja nisam vidio gol ! :twisted:

Ukupno sam možda 20 minuta tekme odgledao čisto bez smetnji.Kad je gol pao bio sam na facebooku i gledam oni forumaši sa ss.ba pišu Meireles,ja pogledam na **** kad stoji 0:1. :lol:

I onda se sjetim dok sam tražio linkove da sam bio našao na jedan što ne štopa ali kasni nekih 2-3 minute i onda sam njega upalio i na miru vidio gol. 8-)
:lol: :lol: :lol: :lol: ti si baš imo posla oko ove utakmice
Joj šuti kako sam se iznervirao.Kao i protiv Stokea probao sam bar 30 linkova i neće pa neće.Taman nađem link radi normalno 2-3 minute i počne štopati,pa nađem super link ali HD. :lol:

U jednom trenutku lopta kod Kuyta,u narednom Essien puca na gol. :lol:
Instaliraj sopcast i gledaj preko njega, ja sam danas odgledao utakmicu bez ijednog zastoja, slika solidna može se reći i odlična.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 06 feb 2011, 22:51

Cilic LFC je napisao/la:
Han!$;Lfc je napisao/la:Evo sad sam saznao da ce da na sportklub prenositi utakmicu Arsenal-Wolvs a na BHT1 bi trebali da prenose Liverpool - Wigan . Napokon al meni je svejedno posto imam i sportklub ;)
Nadam se da je ovo tačno. :D
tacno je ovo za sportklub samo ne znam da li ce da uzmu utakmicu Birmingham City-Stoke City zbog Begovica :?

Ali svima preporucujem da pod hitno nabave kanal sportklub !
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 06 feb 2011, 22:53

Daj mi nabavi neću ti platit' :D :D

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 06 feb 2011, 22:56

ja ga ne mogu imati vise nikako, yebeni HS :evil:
Za zivot cijeli!

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 06 feb 2011, 22:57

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:ja ga ne mogu imati vise nikako, yebeni HS :evil:
Druze od sljedeceg mjeseca nemas vise muka.. Neogranicen download i dupla brzina na hsu ;)

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 06 feb 2011, 23:00

Red Assassin je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:ja ga ne mogu imati vise nikako, yebeni HS :evil:
Druze od sljedeceg mjeseca nemas vise muka.. Neogranicen download i dupla brzina na hsu ;)
sve znam, al mi veca milina nekako gledat na tv, nego se peglati sa linkovima, nekad i ne rade, pa i ne gledam ono sto hocu da gledam
Za zivot cijeli!

Avatar
VELA
Postovi: 951
Pridružen/a: 03 nov 2010, 20:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la VELA » 06 feb 2011, 23:06

Infarkt tekma. Leiva bog. King Kenny. @Fera je takodje uradio lavovski ono sto se od njega trazilo. Sta reci o Torresu, zalakta ga Agger majstorski malo mi ga je zao al' morao je dobiti po brlji. Agger je to, panker samo taki :D

slika

slika

the official website has given its man of the match to lucas leiva :D :D :D
IN WEED WE TRUST!!!

Justice has never been done But their memory will carry on There'll be glory round the Fields of Anfield Road.

Kum sa stalnim ugovorom.

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 06 feb 2011, 23:13

Red bi bilo da na BHT1 prenose jednu utakmicu Liverpool-a ako se ne varam samo su protiv Sunderlend-a i Boltona prenosili utakmicu Liv'pool-a. Trebaju da znaju da u Bosni ima veliki broj navijaca Liverpoola koji nestrpljivo cekaju svaku subotu nadajuci se da ce bar jednom prenositi utakmicu !
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
TheScouser
Postovi: 608
Pridružen/a: 07 jan 2009, 14:37
Lokacija: Volksrepublik Novo Naselje
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la TheScouser » 06 feb 2011, 23:19

Han!$;Lfc je napisao/la:Red bi bilo da na BHT1 prenose jednu utakmicu Liverpool-a ako se ne varam samo su protiv Sunderlend-a i Boltona prenosili utakmicu Liv'pool-a. Trebaju da znaju da u Bosni ima veliki broj navijaca Liverpoola koji nestrpljivo cekaju svaku subotu nadajuci se da ce bar jednom prenositi utakmicu !
Drug moj prijenosi se placaju, a nasi za to ne daju pare. Ja stvarno ne znam za sto mi dajemo 8 KM. Ali da ne skrecemo sa teme, sramota je. :D
This is where they stop! This is where they fall! Give them nothing but take from them everything!

Pridružite se LFC Balkan Supporters Union na Facebook-u!

Avatar
Han!$;Lfc
Postovi: 1582
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:38
Lokacija: Merseyside Red
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Han!$;Lfc » 06 feb 2011, 23:22

@TheScouser pa to samo kod nas ima :?
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
ILoveLFC
Postovi: 1895
Pridružen/a: 31 okt 2010, 15:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ILoveLFC » 06 feb 2011, 23:25

Red Assassin je napisao/la:
ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:ja ga ne mogu imati vise nikako, yebeni HS :evil:
Druze od sljedeceg mjeseca nemas vise muka.. Neogranicen download i dupla brzina na hsu ;)
Imali gdje da to pise, inace ne vjerujem.... :mrgreen:
Proud to be a Red! ♥ Liverpool FC ♥
You'll Never Walk Alone! Long live the King !

"I know Liverpool fans care more about their club's success than the national team." Rafael Benitez

Avatar
VELA
Postovi: 951
Pridružen/a: 03 nov 2010, 20:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la VELA » 06 feb 2011, 23:26

"Jamie Carragher has been arrested after the game, when questioned by police he said I didnt realise I had 50 million quid in my arse pocket" :lol: :lol:
IN WEED WE TRUST!!!

Justice has never been done But their memory will carry on There'll be glory round the Fields of Anfield Road.

Kum sa stalnim ugovorom.

Avatar
Red Assassin
Postovi: 898
Pridružen/a: 02 feb 2011, 23:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Red Assassin » 06 feb 2011, 23:32

4 tekme od kad se Agger vratio nismo primili gola.. Aa Roy ga nikad nije stavljao cak se jedno vrijeme govorilo i da ga je zelio prodati :shock: Boze hvala ti sto si poslao razumnog covjeka i spasitelja u obliku Kenija LONG LIVE THE KING!

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 06 feb 2011, 23:35

Ovaj period je najgori za klub. Mislit ćete da sam lud što ovo govorim, ali je istina. Sjetite se da smo i s Royom imali niz od četiri pobjede zaredom (4. isto bila protiv Chelsea) i onda smo se digli na nebo. Kuyt je izjavio kako možemo svaki tim na svijetu pobjediti, bla bla bla. S druge strane znam da Kenny ne misli kao Roy pa se nadam da nećemo upasti u neku krizu. Ko leti visoko, pada nisko. Zbog toga nisam htio davati optimistične komentare pred meč :D
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.