Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 12 avg 2018, 19:13

Ma nema sta, bas je najbolji veznjak.
Da ga ne bi danas, Liverpool bi zavrsio utakmicu bez ijednog povratnog pasa golmanu, s centra. :thumbup:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 12 avg 2018, 19:26

Zayebava se Hendo.




Valjda.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la uNbx » 12 avg 2018, 19:51

Ne pamtim kad je Lpool u zadnjih 10-15 godina ovako ubjedljivo otvorio sezonu. Možda je bilo rezultata visočijih, al dominantnije nije. Najjači adut za ganjanje trona će bit širina u sredini i to što #14 neće moć da vedri i oblači. Keita se odlično uklopio. :)
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 12 avg 2018, 20:08

Btw ako se ispostavi tacno da je Lovren presutio da je povrijedjen dok je trajao rok nebi me cudilo da zavrsi ko Sakho jer to je malte ne laganje Kloppa zbog licne koristi, a znao je da je Matip vec povrijedjen. Jos ako se Gomez udomaci u prvoj postavi.. Nadam se ipak da to nije istina jer ako je teza povreda u pitanju Lovren pravi glupost nevidjenu.

Fuerza
Postovi: 1875
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 12 avg 2018, 20:15

Primjećujem nešto kod meni najgotivnijeg igrača pored Manea- Staridža! Dugo mi nije izgledao ovako srećan u Liverpulu. Bez obzira što je rezerva. Kako je ušao u igru sa osmjehom, što nije bio slučaj ranije. Vratilo mu se to sa golom odmah!

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 12 avg 2018, 23:14

Kakva strašna klupa : Stu, Lalana, Šaćiri, Henderson, Fabihno, Clyne - Matipp, Lovren i Moreno čak ni na klupi. Ova ekipa može zaista puuuuno toga napraviti ove sezone. Imam osjećaj da je ova sezona baš ona sto godina očekivana sezona. :opaopa:

Avatar
Otelo
Postovi: 33482
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 13 avg 2018, 07:32

Gandalf je napisao/la:Kakva strašna klupa : Stu, Lalana, Šaćiri, Henderson, Fabihno, Clyne - Matipp, Lovren i Moreno čak ni na klupi. Ova ekipa može zaista puuuuno toga napraviti ove sezone. Imam osjećaj da je ova sezona baš ona sto godina očekivana sezona. :opaopa:
Napokon imamo širini i razliku u ekipi da mozemo taktiku prilagoditi protivniku i raznim defenzivnim blokovima. Mislim da će protiv ovih ekipa što se
brane Shaqiri igrati skupa s Keitom i Fabinhom/Hendersonom. Još da je OX tu. Naravno i MIlner je odlican.

Fakat ne znam kako ce nam veza izgledati za sedam dana.

Ali zato lijeva strana i Robertson - Keita izgleda prelijepo :ljepota: :ljepota: :ljepota:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 13 avg 2018, 08:51

Samo da ih zdravlje posluži...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 13 avg 2018, 09:37

Povrede su prošle godine bile najveći neprijatelj tima. Kada samo pomislim da smo bez Stua, Clynea, Lalane bili čitave sezone, šlag na tortu teška povreda Oxa :plac: plus torinski kebab čitavu sezonu bio kenjkav sa nekim svojim povredicama. Ove godine sastav je kvalitetniji, šira klupa te bez dvojice izdajnika koji bi unosili pometnju u ekipu sa svojim transfer requestima. Malo više sreće sa povredama i jedan dobar trofej bi se sigurno mogao uzeti. Mislim da tako misli i Klopp a i igrači, ova ekipa je puna samopouzdanja ali i kvaliteta, nikome se ovi momci neće sklanjati s puta, madridski ološ priželjkujem u LP čim prije.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16547
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 13 avg 2018, 18:44

Liverpool are hoping to land Rabiot on a pre-contract agreement in January, with a view to a free transfer next summer. (Via @f_lequip )
Oliver nam sudi protiv Palače.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 avg 2018, 19:14

mcmanaman je napisao/la:Btw ako se ispostavi tacno da je Lovren presutio da je povrijedjen dok je trajao rok nebi me cudilo da zavrsi ko Sakho jer to je malte ne laganje Kloppa zbog licne koristi, a znao je da je Matip vec povrijedjen. Jos ako se Gomez udomaci u prvoj postavi.. Nadam se ipak da to nije istina jer ako je teza povreda u pitanju Lovren pravi glupost nevidjenu.
pa između redova se moze skontsti da je presutio jer mogao je umjesto na more otici to pregledati kad ga vec od jula mući.
Ja bi volio da ga liverpool zamijeni ima on previše minusa već sl klopp je tolerantan covjek. Zamislite samo kako se sakho ponasao i sta je radio kad je onako otjeran.
Evo tek gledam utakmicu super ovo izgleda.
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 13 avg 2018, 20:07

Boga mi ja jutros procitao da su Klopp i klub bili upoznati sa njegovom povredom.
However, Klopp is anticipating Lovren will be back in training shortly, telling his post-match press conference following the Reds’ win over West Ham United: “He is not fit. Let me say it like this, last year he already had a few problems with that but he could obviously play - and played really good.

“Recovery days were always enough then it was not a problem and he was in the next session again. We did not train a lot in the end of the season, of course, because we were more or less constantly playing, but he played constantly.

“Now in the World Cup, [playing] three times [for] 120 minutes it got a bit worse, but I am pretty sure it will settle in the next one, two or three weeks. In that time he can probably for sure train already, but not the full programme, so that will then take time.

“In the end, it is serious but not that serious, so it’s not that we need to be afraid that it will take him until whenever. In the moment he is not available, that’s true.”
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 avg 2018, 20:18

mirgerr je napisao/la:Boga mi ja jutros procitao da su Klopp i klub bili upoznati sa njegovom povredom.
However, Klopp is anticipating Lovren will be back in training shortly, telling his post-match press conference following the Reds’ win over West Ham United: “He is not fit. Let me say it like this, last year he already had a few problems with that but he could obviously play - and played really good.

“Recovery days were always enough then it was not a problem and he was in the next session again. We did not train a lot in the end of the season, of course, because we were more or less constantly playing, but he played constantly.

“Now in the World Cup, [playing] three times [for] 120 minutes it got a bit worse, but I am pretty sure it will settle in the next one, two or three weeks. In that time he can probably for sure train already, but not the full programme, so that will then take time.

“In the end, it is serious but not that serious, so it’s not that we need to be afraid that it will take him until whenever. In the moment he is not available, that’s true.”
ispade da je vuce jos iz prosle sezone.
You are someone else I am still right here

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 13 avg 2018, 20:52

Ma gomeza forsirat do januara ako bude sanse za kakvim velikim trofejom tad iskesirat za Koulibalija i rijesili i stopere bar za 5 godina,a lovrena kod Kovaca ubacit u kakvu trampu igraca
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 13 avg 2018, 21:56

Causevic i njegove gluposti nemaju granice :!: :!: :!:

https://sportsport.ba/fudbal/snimili-sa ... iji/286598

Gdje se ovde vidi da Salah vozi :? :?
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Fuerza
Postovi: 1875
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 13 avg 2018, 22:15

Zavidan kvalitet snimka, mora se priznati.

Avatar
Otelo
Postovi: 33482
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 14 avg 2018, 09:16

Ponos Torina je napisao/la:Causevic i njegove gluposti nemaju granice :!: :!: :!:

https://sportsport.ba/fudbal/snimili-sa ... iji/286598

Gdje se ovde vidi da Salah vozi :? :?
Pa Salahu treba dici spomenik covjek vozi i drzi mobitel s dvije ruke :tokralju: :tokralju: :tokralju:

A ovo sam vidio na redditu. Igračima Liverpoola je zabranjeno da spuštaju stakla dok su u autu kako bi dali autograme, jer valjda neki lik šalje djecu tako da dobiju potpis i onda te stvari prodaje po ebayu.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 14 avg 2018, 13:01

Covjek fino parkirao,pogledao nesto na telefonu,ostavio telefon i poceo voziti.Ko sve ima posao :facepalm: :facepalm: jos akd sam ga cuo na pressu FK Zeljeznicara :plac: :plac: :roll:


Nego hoce li konacno neko kesirati Markovica? :mrgreen:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Otelo
Postovi: 33482
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 14 avg 2018, 13:41

Citam, valjda je u Britaniji zabranjeno korištenje mobitela u autu dok radi motor, pa je zbog toga nastao problem.

No, uglavnom, apsolutno smiješno. 20 ljudi skoči na auto i hoce autogram i ti bi trebao izaci na semaforu da potpises. Da, bio bi to divan naslov "Salah zaustavio promet da bi dao autogram", a šta bi onda bilo s ljudima koji zure negdje, čekaju negdje itd.

Najzad, ovo je ono što i ja radim kad hocu da se pravim da se ne obazirem. Uzmem mobitel i besciljno skrolam. Ovo je postalo smiješno, kao da je neka poznata osoba dužna uvijek ići u korist fanova, potpisivati se na svakom čosku i sl.

Cak bih mogao shvatiti da se ovo tipa desilo negdje gdje Liverpool igra jednom u pet godina kad bude izvucen u nekoj grupi, ali čovjek zivi tu. Svako malo ce biti neke PR akcije s potpisivanjem i sl. Pa prosle godine iskakao iz postera.

Ovakav, onakav u nedjelju grli dijete u sred utakmice. Da je Ronaldo to uradio pisalo bi se pet godina o tome.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 15 avg 2018, 12:14

Prvi put nakon vise od 10 godina da liverpool ima igrace koje bi ja gotovio da igraju i u drugim klubovima.
Opet doslo vrijeme da se jedva ceka naredna utakmica.
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.