Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

mma_hz
Postovi: 10609
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mma_hz » 20 mar 2018, 16:12

Luis Alberto,Robertson,Moreno su igraci za Burnley,Newcastle,Watford nikako za Liverpul.
Liverpol na mjesto lijevog beka treba dovesti pravog igraca,mislim da bi se Shaw preporodio kod Redsa.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2018, 16:25

Čudo nije niko aspasa spomenuo...
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 mar 2018, 18:55

Kyrgiakos, Koncesky, Shelvey, Spearing, Jovanovic, sve mag do maga :mrgreen:

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2018, 19:02

OTNYS_YNWA je napisao/la:Kyrgiakos, Koncesky, Shelvey, Spearing, Jovanovic, sve mag do maga :mrgreen:
Grk je solidan bio, bilo je na onoj emisiji neka timska aktivnost shelvey mjauče a carra umjesto da ga uozbilji umire od smijeha. Da je bio jonjo malo pametniji imao je priliku da se izbori za mjesto u onakvom liverpoolu al vidjelo se da je lud.
Ja ne zalim ni za jednim igracem kad se razigra posebno u nekoj drugoj ligi to nije nikakva garancija da bi bio dobar u liverpoolu. Zato spominjem aspasa koji je godinama dobar igrac u spaniji.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 mar 2018, 19:06

I ja sam gotivio grka, pravi borac majke mi. Ja samo zalim za ovim sto su se oprostili u dresu Liverpoola, ostalo je sve buranija. ( Osim Lava Lucasa :salut: )

Avatar
MightyReds
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 mar 2018, 09:10
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MightyReds » 20 mar 2018, 19:11

Nikad neću prežaliti rani odlazak Aggera, kakv bi tandem bili VVD i Agger nmg da zamislim. Da nije bilo povreda sigurno bi još bio u svetom dresu.
Jedi, pij, veseli se i na život poseri se ...

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 20 mar 2018, 20:34

Kad se vec prisjecamo tih igraca :mrgreen:
slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 20 mar 2018, 20:42

Tanko je to sve

slika

:kafa:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2018, 21:20

mirgerr je napisao/la:Kad se vec prisjecamo tih igraca :mrgreen:
slika
Ovaj mi je philip uvijek degen bio :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 20 mar 2018, 21:38

Dani Pacheco fera :)
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13320
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 20 mar 2018, 21:41

Samed Yesil

I dan danas povremeno sanjam Torresa u dresu Liverpoola, nikad prezaljen :

Nesto bas razmisljam neki dan, kako ste vi pratili utakmice Liverpoola prije ere streamova? Sem ono malo sto povremeno bude na BHTu?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16501
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 20 mar 2018, 22:06

slika

#tbt :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 20 mar 2018, 22:24

MightyReds je napisao/la:Nikad neću prežaliti rani odlazak Aggera, kakv bi tandem bili VVD i Agger nmg da zamislim. Da nije bilo povreda sigurno bi još bio u svetom dresu.
Agger je poseban igrac, jedan od najdrazih, i pored tolikih problema sa povredama, mogao je birati klub za koji ce igrati, ali on se jednostavno zakleo na vjernost Liverpoolu dok ga u klubu zele, cak ga nisu mogli ni otjerati gdje su htjeli, na kraju ih sjebao jer je zelio samo nazad u svoj maticni klub. :D
StevieG8 je napisao/la:Samed Yesil

I dan danas povremeno sanjam Torresa u dresu Liverpoola, nikad prezaljen :

Nesto bas razmisljam neki dan, kako ste vi pratili utakmice Liverpoola prije ere streamova? Sem ono malo sto povremeno bude na BHTu?
BHT, satelit THOR(rumunski neki programi), kasnije satelit bulsatcom(bugarski programi), pa kasnije Azerbejdzanski(Idman TV i jos neki programi)...Koliko sam resivera kupio, znao svaku frekvenciju kanala na satelitu koji prenose PL...lijepi stream, doduse i sad sam nabavio IPTV, istina najvise zbog Norveske lige, visa sila :mrgreen: , ali tu su i englezi, jos ne moram slusati domace komentatore.
Reds1234 je napisao/la:On i sada nebi bio dovoljno dobar za nas..nema se tu sta zalit.
Nek jednom i mi dijeli misljenje, cuj Luis Alberto, vise zalim za Leivom :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 20 mar 2018, 23:28

A bila je na bhtu skoro svaka utakmica liverpoola jedno vrijeme neko je opasno navijao za liverpool tamo. Meni je ostala ona top gol emisija u sjecanju nikad više liga nisam pratio, dok su baljic i bola bili tamo cak i pregled turske lige je bio.
Ja i sad rijetko streamove koristim, liverpool uvijek bude na nekom od kanala il sk il arena a rijetko bas gledam utakmice ako liverpool ne igra.
You are someone else I am still right here

Avatar
reds
Postovi: 8431
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds » 21 mar 2018, 00:43

Kad se sjetim sa koliko euforije su se isčekivale tada tekme i koliko se pisalo po forumu...

Tekme na BHT uz Šuka i genijalne izjave tipa: "Carragher ima opasan šut". :kafa: Za utakmice koje su se gledale preko linkova, štedio se internet (ograničenje mislim na 3 GB u početku) i vršili se proračuni kako bi se mogle pogledati sve tekme za taj mjesec (da bi gledao većinu ovih blistavih "talenta" dolje navedenih).

Pozdrav za staru ekipu. :salut:
FK Pjetlovi

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 21 mar 2018, 13:24

reds je napisao/la:Kad se sjetim sa koliko euforije su se isčekivale tada tekme i koliko se pisalo po forumu...

Tekme na BHT uz Šuka i genijalne izjave tipa: "Carragher ima opasan šut". :kafa: Za utakmice koje su se gledale preko linkova, štedio se internet (ograničenje mislim na 3 GB u početku) i vršili se proračuni kako bi se mogle pogledati sve tekme za taj mjesec (da bi gledao većinu ovih blistavih "talenta" dolje navedenih).

Pozdrav za staru ekipu. :salut:
Nije bolest sve sto boli :mrgreen:
Jos da makar osvojise nesto, nego sve razocarenja.

A malo ko ovdje pise od stare ekipe.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 21 mar 2018, 14:39

U subotu protiv Bayerna.Vracaju se Stivi,Rise,Dudek... pauza se nece ni osjetit :nene:
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
MightyReds
Postovi: 27
Pridružen/a: 05 mar 2018, 09:10
Lokacija: Bugojno
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MightyReds » 21 mar 2018, 15:52

Koiko sam puta preletio ograničenje interneta i platio dodatno račun da bih gledao Liverpool preko streama. A Top gol se obavezno gledao dok nisam net imao kući, i tako pratio LFC u početku.
Jedi, pij, veseli se i na život poseri se ...

Avatar
reds
Postovi: 8431
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la reds » 21 mar 2018, 17:01

YNWA je napisao/la:Nije bolest sve sto boli :mrgreen:
Jos da makar osvojise nesto, nego sve razocarenja.

A malo ko ovdje pise od stare ekipe.
Obzirom kakvi su sve igrači bili u timu i kako se igralo dobro je da iko više i prati klub. :mrgreen:

Vjerujem da će se euforija i najvijanje vratiti i na tribine Anfielda protiv Citya. Spektakl u najavi.
FK Pjetlovi

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16501
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 21 mar 2018, 17:15

Can is expected to leave Anfield as a free agent when his contract expires in June. Can has failed to agree terms with the Reds on an extension. (James Pearce)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.