Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 22 jan 2019, 20:29

YNWA je napisao/la:
mcmanaman je napisao/la:Tesko da bi bili gori uostalom imao je Camacho fin start protiv Zahe ono predkraj gdje se ovaj zaletio i da je prosao bila bi mrtva sansa za CP, doduse na lijevoj strani ali svejedno jako bitan momenat. Ne moze James na desnog beka, iz aviona se vidi da mu ne lezi pozicija. Ova dvojica su bar navikli tu igrati i to je odmah prednost. Vrijedi im dati sansu par tekmi zaredom pa ako se vidi da nisu za prvog tima onda bih shvatio sto Milner.

I Gomez i Arnold su se probili u prvi tim kada su se tadasnji bekovi povrijedili zasto ne uraditi sada istu stvar.
Klopp voli Milnera zbog iskustva i autoriteta na tim to je ok, ali vala ne mozes mu izmisljat pozicije koje u zivotu nije igrao samo da bi ga imao na terenu. Razumijem onda kada je igrao lijevog beka jer ti je alternativa moreno, razumijem veznog, krilo ali sad desnog beka je bas preseravanje.
Navikli protiv djece i za rezerve, a nivo fudbala je smijesno i porediti.

Arnold i Gomez su dobili sansu kad smo mogli istrpiti mladog igraca, a sad ne mozemo, mi smo u borbi za titulu, i izvodis najbolje sto imas i Firmina :mrgreen:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 jan 2019, 20:50

Fino je izdvojio najboljeg igraca :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3090
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 22 jan 2019, 23:44

Ox počinje trenirati sa ostalima sredinom februara, a povratak je moguć već u drugoj utakmici protiv Bayerna. :salut: :salut:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 23 jan 2019, 19:28

Vracen je i woodburn sa posudbe, vec mu je 19 godina sta sad s njim uraditi. I on je bio povrijeđen zadnjih par mjeseci a ni prije toga se nije naigrao.
Steta bas onakav potencijal da propadne, mozda se probudi i on kao wilson koji mora naredne sezone dobiti sansu il ga prodati nema smisla opet na posudbu da ide.
Za woodburna bi mozda bilo dobro da ode kod gerrarda.
Od oxa ne ocekujem puno ove sezone samo da ne obnovi povredu bi bio uspijeh.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13318
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 23 jan 2019, 23:44

StevieG8 je napisao/la: Sto se Coutinha tiče neka ti je sretno, i bolji od tebe su odlazili u Barcelonu/Madrid pa su sami kasnije izjavili da je i pored svih klubova i trofeja Liverpool bio nešto posebno, stil života a ne samo fudbalski klub. Toliko si lagao od Januara prošle godine kad si dobio novi ugovor, izvlacio se s nekim povredama na ljeto, sad ponovno, fuj :puke: . Na kraju krajeva šta god da postigneš ostat ćeš zapamćen kao samo još jedan Brazilac koji je poletio u Barcelonu da igra uz Messia, jedino dugogodišnji igrači i legende kluba kao što su Xavi, Iniesta mogu imat sličan status njemu, sumnjam da ćeš im ikad biti i blizu, potrošna roba kao i Suarez. Valjda se na zalasku svoje karijere nećeš prisjećat Liverpoola i one rečenice BIlla Shanklya: "Aim for the sky and you'll reach the ceilling, aim for the ceilling and you'll stay on the floor". :wave:
Nakon veceras izgleda da ce ipak ostati zapamcen kao jedan od najvecih flopova Barcelone :lol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 24 jan 2019, 13:36

Danas svoj 32.rodendan slavi vjerovatno naj talentiraniji igrac kojeg smo ikad imali.

Avatar
samocelik
Postovi: 6008
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la samocelik » 24 jan 2019, 20:15

Reds1234 je napisao/la:Danas svoj 32.rodendan slavi vjerovatno naj talentiraniji igrac kojeg smo ikad imali.
Zar je već toliko Hendersonu?
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 24 jan 2019, 21:01

samocelik je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:Danas svoj 32.rodendan slavi vjerovatno naj talentiraniji igrac kojeg smo ikad imali.
Zar je već toliko Hendersonu?
adam morgan :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 24 jan 2019, 23:56

fera je napisao/la:
samocelik je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:Danas svoj 32.rodendan slavi vjerovatno naj talentiraniji igrac kojeg smo ikad imali.
Zar je već toliko Hendersonu?
adam morgan :mrgreen:
Dani Pacheco :D :D
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16501
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 jan 2019, 00:06

slika

Ovog samo Fera zna. :ljepota:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 25 jan 2019, 00:08

gaston je napisao/la:slika

Ovog samo Fera zna. :ljepota:
:lol: :lol:
Za 20 sek. si me preduhitrio da postavim istu ovu sliku, ne sjecam se da je bio Ferin ljubimac.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 jan 2019, 01:15

Mislim da ga je carlo gotivio
Lik u albaniji igra izgleda
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 25 jan 2019, 01:23

Gdje je i sta radi Yesil Samed? :shifty:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 25 jan 2019, 03:15

mirgerr je napisao/la:Gdje je i sta radi Yesil Samed? :shifty:
Igra u Njemačkoj za Uerdingen.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 25 jan 2019, 08:26

Carlo je napisao/la: Dani Pacheco :D :D
Njega nikad necu prezaliti, bio sam siguran da ce biti odlican igrac, vjerovao sam u njega vise nego @fera u Morgana :mrgreen:

On i Kristian Nemeth, zbog novog Torresa i jos jednog madjara koji je tada igrao, ne mogu se sjetiti imena(Melise ako citas pomagaj :mrgreen: ), sam gledao mladje kategorije Madjarske, i na kraju nista od njega, veliko razocarenje...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 25 jan 2019, 10:37

YNWA je napisao/la:
Carlo je napisao/la: Dani Pacheco :D :D
Njega nikad necu prezaliti, bio sam siguran da ce biti odlican igrac, vjerovao sam u njega vise nego @fera u Morgana :mrgreen:

On i Kristian Nemeth, zbog novog Torresa i jos jednog madjara koji je tada igrao, ne mogu se sjetiti imena(Melise ako citas pomagaj :mrgreen: ), sam gledao mladje kategorije Madjarske, i na kraju nista od njega, veliko razocarenje...
Jel andras simon? On je bio u liverpoolu u isto vrijeme kao nemeth
Edit: u isto
Zadnja izmjena: fera, dana/u 25 jan 2019, 11:08, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la slusalica » 25 jan 2019, 10:47

fera je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Carlo je napisao/la: Dani Pacheco :D :D
Njega nikad necu prezaliti, bio sam siguran da ce biti odlican igrac, vjerovao sam u njega vise nego @fera u Morgana :mrgreen:

On i Kristian Nemeth, zbog novog Torresa i jos jednog madjara koji je tada igrao, ne mogu se sjetiti imena(Melise ako citas pomagaj :mrgreen: ), sam gledao mladje kategorije Madjarske, i na kraju nista od njega, veliko razocarenje...
Jel andras simon? On je bio u liverpoolu uisto vrijeme kao nemeth

Krisztián Adorján ;)
tz tz tz tz tz tz

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 25 jan 2019, 11:02

slusalica je napisao/la:
fera je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Njega nikad necu prezaliti, bio sam siguran da ce biti odlican igrac, vjerovao sam u njega vise nego @fera u Morgana :mrgreen:

On i Kristian Nemeth, zbog novog Torresa i jos jednog madjara koji je tada igrao, ne mogu se sjetiti imena(Melise ako citas pomagaj :mrgreen: ), sam gledao mladje kategorije Madjarske, i na kraju nista od njega, veliko razocarenje...
Jel andras simon? On je bio u liverpoolu uisto vrijeme kao nemeth

Krisztián Adorján ;)
On je bio kasnije u Liverpoolu, nije ta madjarska generacija kao Nemeth, vjerovatno je Simon, davno je bilo, Nemeth i Gulasci su tu bili glavni, ovaj treci je onako ostao u sjecanju, mislim da je tada ulazio i sa klupe za madjare...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 28 jan 2019, 14:38

Jedan, jedini, Jay Spearing

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 28 jan 2019, 14:53

Step aside for GOAT

slika
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.