Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 16 mar 2018, 13:12

S ovako uigranim Cityem koji ce igrati znatno opustenije ligu tesko da imamo neke sanse. I prosla pobjeda je jedva sacuvana, da se igralo jos 10 minuta ne sumnjam da bi izjednacili. Nama treba bar jos godina dvije zbog nase spore transfer politike da budemo na njihovom nivou tako da ne treba biti previse razocaran.

Uz Barcelonu po nas najgori protivnik ali sta je tu je, ne bi bio prvi put da vidimo čudo u LŠ u režiji Kloppa.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 16 mar 2018, 13:13

Znaci to je to, steta sto nije barcelona umjesto citya. Ja ne vidim da liverpool ima ikakve šanse da prođe ovdje.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 16 mar 2018, 13:18

fera je napisao/la:Znaci to je to, steta sto nije barcelona umjesto citya. Ja ne vidim da liverpool ima ikakve šanse da prođe ovdje.
Sa ovakvim Messiem Barcelona je najgori protivnik u ligi šampiona trenutno.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 mar 2018, 14:27

Znaci samo ja zadovoljan zrijebom, ko bi rekao :D
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 mar 2018, 14:36

YNWA je napisao/la:Znaci samo ja zadovoljan zrijebom, ko bi rekao :D
I ja sam.
Ne možemo biti šampion Europe tek onako.
Kocka je bačena

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 16 mar 2018, 14:48

Ja sam samo želio izbjeći Juventus jer je sa njima baš teško igrati. Ovako će sigurno biti izuzetno zanimljiva utakmica, a ishod niko ne može predvidjeti. Malo veće šanse ima City.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 mar 2018, 15:24

Hendo je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Znaci samo ja zadovoljan zrijebom, ko bi rekao :D
I ja sam.
Ne možemo biti šampion Europe tek onako.
Ti si zelio sve ekipe, tebi je svejedno koga god dobili :D

Ne sjecam se kad nas je City zadnji put dobio na Anfieldu, i ove i prosle sezone sa Guardiolom su izgubili, dobil su nas ove sezone 5:0 u Mancesteru ali tada smo igrali sa igracem manje veci dio utakmice. Klopp zna sa Guardiolom, a i City je neiskusna ekipa, nemaju oni igrace koji su navikli praviti dobre rezultate u Evropi, sto je izuzetno bitno, to mozemo vidjeti na primjeru PSG-a i Tottenhama. I jos su pod pritiskom, od njih se ocekuje da prodju, za mene je ovo odlican zrijeb, daleko bolje nego da smo dobili ostale(osim Seville i Rome, ali bilo bi previse da do polufinala dodjemo preko one grupe, porta i sad jednim od ta dva kluba?
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la moj uzor-S.G » 16 mar 2018, 15:41

YNWA je napisao/la:
Hendo je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Znaci samo ja zadovoljan zrijebom, ko bi rekao :D
I ja sam.
Ne možemo biti šampion Europe tek onako.
Ti si zelio sve ekipe, tebi je svejedno koga god dobili :D

Ne sjecam se kad nas je City zadnji put dobio na Anfieldu, i ove i prosle sezone sa Guardiolom su izgubili, dobil su nas ove sezone 5:0 u Mancesteru ali tada smo igrali sa igracem manje veci dio utakmice. Klopp zna sa Guardiolom, a i City je neiskusna ekipa, nemaju oni igrace koji su navikli praviti dobre rezultate u Evropi, sto je izuzetno bitno, to mozemo vidjeti na primjeru PSG-a i Tottenhama. I jos su pod pritiskom, od njih se ocekuje da prodju, za mene je ovo odlican zrijeb, daleko bolje nego da smo dobili ostale(osim Seville i Rome, ali bilo bi previse da do polufinala dodjemo preko one grupe, porta i sad jednim od ta dva kluba?
Sreca pa mi imamo igrace koji duze vremena haraju Ligom Prvaka :kafa:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
Sage
Postovi: 5330
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 16 mar 2018, 16:07

Jel mi 04. Aprila igramo prvu na Anfieldu??
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9976
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Edin TM87 » 16 mar 2018, 16:21

Ma vrh zrijeb sta vam je, engleska ekipa koji redovno dobijamo, Klopp redovno trpa Gvardiolu, matchup odgovara u potpunosti. Nisu nas dobili ne pamtim na Enfildu. Uvijek kad je trebalo dobijali smo ih tako da nema straha. Kad su ostala zadnja 2 para, reko budel' Juve il Real yebo ovo, ali eto i tu smo imali srece, najbolja moguca opcija nas zapala. Sad samo hrabro, u ligi dobit Watforda i jos 1 i onda odmaranje kljucnih igraca do kraja po obavezno.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 16 mar 2018, 16:42

moj uzor-S.G je napisao/la:Sreca pa mi imamo igrace koji duze vremena haraju Ligom Prvaka :kafa:
Dovoljna je pretprošla sezona Europa Lige za sticanje iskustva, koliko toliko.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 16 mar 2018, 17:09

qarinas i desni bek su kljucni za prolazak dalje, sane ce ih opet oplodit bilo trent ili gomez.Postoji li ikakva sansa da clyne odigra ove susrete ? :)

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 mar 2018, 17:27

YNWA je napisao/la:
Hendo je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Znaci samo ja zadovoljan zrijebom, ko bi rekao :D
I ja sam.
Ne možemo biti šampion Europe tek onako.
Ti si zelio sve ekipe, tebi je svejedno koga god dobili :D

Ne sjecam se kad nas je City zadnji put dobio na Anfieldu, i ove i prosle sezone sa Guardiolom su izgubili, dobil su nas ove sezone 5:0 u Mancesteru ali tada smo igrali sa igracem manje veci dio utakmice. Klopp zna sa Guardiolom, a i City je neiskusna ekipa, nemaju oni igrace koji su navikli praviti dobre rezultate u Evropi, sto je izuzetno bitno, to mozemo vidjeti na primjeru PSG-a i Tottenhama. I jos su pod pritiskom, od njih se ocekuje da prodju, za mene je ovo odlican zrijeb, daleko bolje nego da smo dobili ostale(osim Seville i Rome, ali bilo bi previse da do polufinala dodjemo preko one grupe, porta i sad jednim od ta dva kluba?
Ima i tog.
Valjda što sam musliman, malo me i život tome naučio, ali mi nikad neće biti jasni ljudi koji imaju neki strah.
Još zamisli igraš 11 na 11 sa ljudima sa kojima si svaki dan ( treniraš, izlaziš na večer i porodično se sa njima družiš ) i onda se prepadneš nekog, ima tremu, strah...
Ne kontam.
Kocka je bačena

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 16 mar 2018, 19:00

StevieG8 je napisao/la:
fera je napisao/la:Znaci to je to, steta sto nije barcelona umjesto citya. Ja ne vidim da liverpool ima ikakve šanse da prođe ovdje.
Sa ovakvim Messiem Barcelona je najgori protivnik u ligi šampiona trenutno.
Vise sam to napisao u smislu da je samo barcelona tezi protivnik od citya po meni.
Bio sam malo razocaran :D
You are someone else I am still right here

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 16 mar 2018, 19:38

Dobar je zdrijeb al moglo je i bolje. Iz aviona se vidi da je nastimano :D

Mi City uglavnom dobijemo u za njih manje bitnim utakmicama izuzimajuci onu kad smo se borili za prvaka.

Nezz vidit cemo, inace kad smo previse optimisticni i kad se nafuramo klepi nas po usima. Jedino ne bih volio da igramo protiv Reala i Juventusa jer Real zna odigrati defanzivno i takticki a o Juventusu da ne govorim sto Klopu nikako ne odgovara. Da ne bio imalo pametniji pa da protiv Uniteda odigra malo defanzivnije ne bi primili 2 gola a mogla se spucati koja kontra.

Ekipe ko City, Bajern i Barselona nam odgovaraju jer znas sta da ocekujes.

Nezz treba dosta srece i discipline da se prodju gradjani.

Jedino sto bi bi moglo igrati ulogu je neko cudo i da se sve poklopi. Sa gradjanima se moze odigrati i proci ali barsa, real i Bajern su klasa iznad.
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 16 mar 2018, 20:20

slika

Zbog ovoga se radujem dvomeču sa njima. Sad bih opet pristao na 4-3 a onda kod njih idemo da se muški potučemo.
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 16 mar 2018, 20:21

Nema sanse da prodjemo. Bilo je lijepo dok je trajalo. Samo sam molio Boga njih da ne dobijemo. Nisam ni malo optimistican.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 16 mar 2018, 21:36

Jel ove sezone protiv citya 4:8 gol razlika?
Mislim da ovi rezultati iz prethodnih sezona nisu relevantni jer city tad bio dosta slabija ekipa, ovo je sad najbolji man city ikad.
You are someone else I am still right here

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 16 mar 2018, 21:56

Ono realno jači su od nas u gotovo svakom pogledu, al' čovjek se mora nadati :)
Joint_fc

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 17 mar 2018, 08:15

fera je napisao/la:Jel ove sezone protiv citya 4:8 gol razlika?
Mislim da ovi rezultati iz prethodnih sezona nisu relevantni jer city tad bio dosta slabija ekipa, ovo je sad najbolji man city ikad.
Jeste, samo što mi njih uvijek pobjedimo kući oni nas u gostima.
Zato je bitna ta prva utkmica jer se igra na Anfieldu.
Bilo kakva pobjeda nam daje veliku prednost pred revanš.

Ali to je tek za 17 dana. Treba nama pobjeda danas da pobjegnemo Chelsiju na +7.
Kocka je bačena

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.