Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2018, 11:01

Jos malo :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:


:pray:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 25 maj 2018, 11:02

Na danasnji dan 2005 smo se radovali braco i sestre, nadam se da cemo i sutra.
Ideemoooooo :opaopa: :opaopa:

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 25 maj 2018, 11:46

Citajuci izjave Realovih igraca stekao sam utisak da misle kako ce to rijesit na brzinu,jedino je Kross svjestan kakva je sila Klopp i da nece biti lahko.To je samo plus za nas i vrijeme je da se podigne kakav takav trofej :mrgreen:

Nema sumnje da ce ih Klopp nastimat na 120% i uz neki blic krig rastimat ih da ne znaju gdje su.

Alison izgleda ista situacija kao i Virgil prosle sezone,meta broj 1 ako Roma bude htjela pregovarat i spustit cijenu,mada bih ja dao sta ljudi traze jer to je ono sto nama treba,ako ne uspiju dovest onda Karius ostaje prvi golman.(Joyce)
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 25 maj 2018, 12:02

OTNYS_YNWA je napisao/la:Mislim da nikada dva duza dana u zivotu nisu, i nece biti. Slijedi dva dana gledanja klipova "road to kyev" :lol:

Znaci ocekujemo Tarkowskog i Fekira nakon finala. Svidja mi se izbor stopera. :opaopa:
Inače sam pesimističan po pitanju LFC-a, naročito u onoj baš bitnoj utakmici kao ovoj subotnjoj, ali nešto imam neki dobar osjećaj za finale.
Tarkowsky je na mene ostavio dosta dobar dojam u Burnleyu, no ne mogu očekivati od njega čuda jer Dajč igra mrtvi bunker sa osmoricom ispred svog gola, za razliku od Kloppa koji igra sa osmoricom ispred protivničkog gola, vidjećemo kako će se uklopiti u ovaj tim.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 25 maj 2018, 13:56

Ako cemo gledati kvalitet igraca i iskustvo mi nemamo nikakve sanse, a i nas najbolji igrac ide na najboljeg beka na svijetu.
Ali slicno je bilo 2005 u Istanbulu, pa smo nekim cudom dobili.
Jedino mi optimizam daje zakon velikih brojeva, Real zadnji put u finalu izgubio od nas 1981, a Klopp redovno gubio finala, vrijeme je da mu se vrate ti porazi i da nesto osvoji.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 25 maj 2018, 14:28

Ne može ovaj Real biti držač za košpicu iz hurme kojom se iftario Milan iz 2005.
Kocka je bačena

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2018, 15:01

Marcelo je defanzivno prosjecan bek, a u 80% slucajeva ostavlja rupu iza sebe u istoj toj odbrani.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sage
Postovi: 5332
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 25 maj 2018, 16:45

Šura mi je onaj mrtvi bezobrazni navijač Reala( ono kad Ronaldo odglumi penal on to hladno opravdava, ili neko očito nesviranje sudije kontra Reala itd).... ne znam kako ću izdržat ako izgubimo...doduše ide među nas Liverpulovce prosjek godina 44 pa vidjet ćemo, garant će i on navijat za nas :mrgreen: ...
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 25 maj 2018, 18:41

Osim13 je napisao/la:Marcelo je defanzivno prosjecan bek, a u 80% slucajeva ostavlja rupu iza sebe u istoj toj odbrani.
Salis se?
Pa radi ono sto od njega trener zahtjeva. Ako bude trebalo da se vise fokusira na odbranu onda ce to odigrati maksimalno ozbiljno.
Fenomenalan igraci koji svaku poziciju moze igrati, za mene najbolji lijevi bek na svijetu.
Naravno da bi nam najvise odgovarala taj ofanzivni pristup Reala, posibati se pa sta Bog da.
Zatvore li se i budu forsirali zonu, sa Marcelom i markerom nad Salahom mislim da smo definitivno u podredjenoj situaciji.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2018, 18:47

OTNYS_YNWA je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Marcelo je defanzivno prosjecan bek, a u 80% slucajeva ostavlja rupu iza sebe u istoj toj odbrani.
Salis se?
Pa radi ono sto od njega trener zahtjeva. Ako bude trebalo da se vise fokusira na odbranu onda ce to odigrati maksimalno ozbiljno.
Fenomenalan igraci koji svaku poziciju moze igrati, za mene najbolji lijevi bek na svijetu.
Naravno da bi nam najvise odgovarala taj ofanzivni pristup Reala, posibati se pa sta Bog da.
Zatvore li se i budu forsirali zonu, sa Marcelom i markerom nad Salahom mislim da smo definitivno u podredjenoj situaciji.
Ne ne šalim se. Anticipacija i čitanje poteza protivnika mu je slabija strana. Možda sam pretjerao sa ovim "prosječno", ali mana ima u defanzivi. On jeste najbolji na svijetu kada krene naprijed, zbog toga često ostavlja prazan prostor iza sebe.

Elem, da ne duljim, u ovom videu je fino objašnjeno:



Samo sam želio istaći da i on ima mana kao i svi ostali na svijetu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 25 maj 2018, 22:05

YNWA je napisao/la:Ako cemo gledati kvalitet igraca i iskustvo mi nemamo nikakve sanse, a i nas najbolji igrac ide na najboljeg beka na svijetu.
Ali slicno je bilo 2005 u Istanbulu, pa smo nekim cudom dobili.
Jedino mi optimizam daje zakon velikih brojeva, Real zadnji put u finalu izgubio od nas 1981, a Klopp redovno gubio finala, vrijeme je da mu se vrate ti porazi i da nesto osvoji.
Nas najbolji igrac ide na Ramosa ;)

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la TonySosa » 25 maj 2018, 22:09

Reds1234 je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ako cemo gledati kvalitet igraca i iskustvo mi nemamo nikakve sanse, a i nas najbolji igrac ide na najboljeg beka na svijetu.
Ali slicno je bilo 2005 u Istanbulu, pa smo nekim cudom dobili.
Jedino mi optimizam daje zakon velikih brojeva, Real zadnji put u finalu izgubio od nas 1981, a Klopp redovno gubio finala, vrijeme je da mu se vrate ti porazi i da nesto osvoji.
Nas najbolji igrac ide na Ramosa ;)
Još gore za njeg, ide odmah po cjevanici.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 25 maj 2018, 22:56

Reds1234 je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ako cemo gledati kvalitet igraca i iskustvo mi nemamo nikakve sanse, a i nas najbolji igrac ide na najboljeg beka na svijetu.
Ali slicno je bilo 2005 u Istanbulu, pa smo nekim cudom dobili.
Jedino mi optimizam daje zakon velikih brojeva, Real zadnji put u finalu izgubio od nas 1981, a Klopp redovno gubio finala, vrijeme je da mu se vrate ti porazi i da nesto osvoji.
Nas najbolji igrac ide na Ramosa ;)
Sumnjam da ce Salah na devetku :cool:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 26 maj 2018, 04:03

Braćo hairli da nam bude večeras. Pa da se radujemo inshAllah :bow:
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 26 maj 2018, 09:17

YNWA je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Ako cemo gledati kvalitet igraca i iskustvo mi nemamo nikakve sanse, a i nas najbolji igrac ide na najboljeg beka na svijetu.
Ali slicno je bilo 2005 u Istanbulu, pa smo nekim cudom dobili.
Jedino mi optimizam daje zakon velikih brojeva, Real zadnji put u finalu izgubio od nas 1981, a Klopp redovno gubio finala, vrijeme je da mu se vrate ti porazi i da nesto osvoji.
Nas najbolji igrac ide na Ramosa ;)
Sumnjam da ce Salah na devetku :cool:
Salah ide na Marcela,Firmino na Ramosa.

Avatar
samocelik
Postovi: 6033
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la samocelik » 26 maj 2018, 09:25

Ma nema šta Real je sigirno za klasu bolja ekipa. Al majka mu stara finale je,borit se igrat pa šta bude. Svakako bih se i ja radovao tituli ( pogotovo kad znam da pored Liverpoola navijam i za Čelik :rol: ) ali i ako se desi neki muški poraz niko neće zamjeriti. Kako god sretno crveni :salut:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Jiestifo » 26 maj 2018, 09:45

Idemo po sestu titulu 2-1 Van Dijk Firmino

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 26 maj 2018, 10:21

Kako ce samo Dejoooo da pojede Cristinu :guz:

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rajaz » 26 maj 2018, 10:40

Osim13 je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Marcelo je defanzivno prosjecan bek, a u 80% slucajeva ostavlja rupu iza sebe u istoj toj odbrani.
Salis se?
Pa radi ono sto od njega trener zahtjeva. Ako bude trebalo da se vise fokusira na odbranu onda ce to odigrati maksimalno ozbiljno.
Fenomenalan igraci koji svaku poziciju moze igrati, za mene najbolji lijevi bek na svijetu.
Naravno da bi nam najvise odgovarala taj ofanzivni pristup Reala, posibati se pa sta Bog da.
Zatvore li se i budu forsirali zonu, sa Marcelom i markerom nad Salahom mislim da smo definitivno u podredjenoj situaciji.
Ne ne šalim se. Anticipacija i čitanje poteza protivnika mu je slabija strana. Možda sam pretjerao sa ovim "prosječno", ali mana ima u defanzivi. On jeste najbolji na svijetu kada krene naprijed, zbog toga često ostavlja prazan prostor iza sebe.
Pretjerao si definitivno. Marcelo nije prosječan defanzivno, Marcelo je defanzivna provalija. Kao i Ramos.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 26 maj 2018, 11:04

Vidjecemo sve veceras, ne moze se vise ni i razmišljati :mrgreen:

Majko draga kako mi je falilo ovo :D
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.