Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Sage
Postovi: 5339
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 10 jun 2018, 15:50

Gdje si Paradajze kraljuuuuu....
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 10 jun 2018, 18:53

"Fekir was thinking his transfer was going good, even telling his friends and family about it with joy" (RMC)
:(
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 10 jun 2018, 19:10

StevieG8 je napisao/la:
"Fekir was thinking his transfer was going good, even telling his friends and family about it with joy" (RMC)
:(
slika
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 10 jun 2018, 19:27

pozz za @Paradajza

nemojte plakat' čika Kloppo će već nama nekog bisera dovesti (samo ne Goetza ), Fekiru neka bude sretno sa tim koljenom.

Fuerza
Postovi: 1880
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 10 jun 2018, 19:46

StevieG8 je napisao/la:
"Fekir was thinking his transfer was going good, even telling his friends and family about it with joy" (RMC)
:(
Nemojte više ko Boga vas molim, umrijeću od smijeha.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 jun 2018, 20:51

gaston je napisao/la:
Only a considerable change of heart will see interest in Nabil Fekir revived. Not impossible, but hugely unlikely.

Now Liverpool's determination to conclude the majority of their major transfer business early appears an even wiser move.
Nisam se ovako razočarao u transfer još od odlaska Torresa.
Strašno mi je krivo što se transfer nije realizovao.
E ne mogu da vjerujem da je tebi krivo, ne sjecam se to oko torresa kad je bilo al prvi put vidim da pises ovako kad su transferi u pitanju.
Ovo ljeto bi bilo lijepo kad bi se doveo golman i neko u odbranu i da kad bi se napokon zadrzali najvazniji igraci to bi bio uspijeh. Mislim da vas je malo ponijelo to igranje u finalu pa ste zaboravili da je ipak u pitanju liverpool. Sa keitom i fabinhom ce to biti puno jaca sredina, dovesti nekog na krilo da pojaca konkurenciju al prioritet bi trebao biti golman i ja bi volio nekog u odbrani jer osim vvd nema niko dobar ako neko ne resetuje matipa pa lik malo dođe sebi.
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 10 jun 2018, 21:24

Od glavnih nece niko ici, previse vas je uzela ta fobija i suplja prica kvazi strucnjaka sa teme EPL :mrgreen:

U odbranu nece niko koga bi mi mozda željeli, eventalno neki tipa Lascelles da produzi opcije. Dejo ostaje uz Virgila prvi izbor.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 10 jun 2018, 21:53

Sjetio sam se toga @paradajze. Ti i ja smo ga prizivali ovdje prije par godina, ali tada se bas ozbiljno povrijedio. I dalje sam siguran da ce potpisati, i mislim da je bolje da se to ne ozvanici dok prvenstvo traje, jer mislim da bi uslijedio veliki broj kritika na njegov racun od strane francuza sto nije dobro za reprezentaciju. Ovako svi sretni, nek se raduju do kraja prvenstva :)

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 10 jun 2018, 21:55

fera je napisao/la:
gaston je napisao/la:
Only a considerable change of heart will see interest in Nabil Fekir revived. Not impossible, but hugely unlikely.

Now Liverpool's determination to conclude the majority of their major transfer business early appears an even wiser move.
Nisam se ovako razočarao u transfer još od odlaska Torresa.
Strašno mi je krivo što se transfer nije realizovao.
E ne mogu da vjerujem da je tebi krivo, ne sjecam se to oko torresa kad je bilo al prvi put vidim da pises ovako kad su transferi u pitanju.
Ma Fekir mi je duže vrijeme tiha patnja. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 jun 2018, 23:04

Osim13 je napisao/la:Od glavnih nece niko ici, previse vas je uzela ta fobija i suplja prica kvazi strucnjaka sa teme EPL :mrgreen:

U odbranu nece niko koga bi mi mozda željeli, eventalno neki tipa Lascelles da produzi opcije. Dejo ostaje uz Virgila prvi izbor.
I ne citam nesto bas tu temu gdje se prculadija okuplja i lijeci komplekse uglavnom.
I o kakvoj fobiji ti pricas jel to treba da se tebi koji pratis livepool vise od par godina objasnjava kako je klub poslovao...

Po meni je uspijeh ako se zadrzi ovaj tim a ako se nadogradi na ovu sredinu jos par pozicija to je iznad mojih ocekivanja a ko hoce nek izvoli misliti da je ovo manchester city nemam problem s tim :mrgreen:
Dok je jimmy optimistican nece to na dobro izaci treba fekira zaboraviti :D
Bas me zanina koliko ce lik minuta na prvenstvu skupiti
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 jun 2018, 00:31

Lanzini je bio alternativa Fekiru ali je zbog povrede ligamenata i on otpao. (Bascombe)
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 11 jun 2018, 00:47

Fekir je sinoc usao i u 10 tak minuta pokazao zasto vrijedi 80 M a ne pisljivih 55..Ja vjerujem da cemo se vratiti po njega nakon WC samo je pitanje koliko cemo platiti i naravno hoce li se povrijediti ili ne..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 11 jun 2018, 00:53

Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12929
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 11 jun 2018, 02:16

Isplati se Fekir dovesti pa makar jednu sezonu igrao ako ce nam donijeti ozbiljnu borbu za prvaka.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 11 jun 2018, 08:16

Ne vjerujem u ovo oko Lanzinija.
Čovjek je pokidao ligamente i 99% neće nigdje ići iz WestHama što su mediji iskoristili kao priliku da popune novine povezivajući ga sa Liverpoolom a znajući da u svakom slučaju nisu na gubitku.
The Telegraph on Fékir - Liverpool informed Lyon on Friday they were not going ahead as scheduled following Fekir’s medical, despite a fee and personal terms being agreed. There was no attempt from Liverpool to renegotiate terms.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 11 jun 2018, 08:59

Tako se zavrsavaju transferi, i dobit cemo ga za 40milkica :kafa:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 jun 2018, 09:57

Kakve ovo Alisson koske baca :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 11 jun 2018, 10:25

Pare od Fekira preusmjeriti na Alissona - pozicija golmana je bukvalno najcrnja tačka u ekipi, nakon što se riješe deadwooda kojeg ima pofino u ekipi, skupiće se pare i za ove igrače tipa Šaćiri, taj mali iz belgije za rotacije. Odličan bi to bio prelazni rok, trojica startera : Keita, Fabihno, Alisson, dvije solidne backup opcije : Šaćko i Moses, sve namireno prodajama, sve ostvareno uz finansijski plus.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 jun 2018, 11:21

Gandalf je napisao/la:Pare od Fekira preusmjeriti na Alissona - pozicija golmana je bukvalno najcrnja tačka u ekipi, nakon što se riješe deadwooda kojeg ima pofino u ekipi, skupiće se pare i za ove igrače tipa Šaćiri, taj mali iz belgije za rotacije. Odličan bi to bio prelazni rok, trojica startera : Keita, Fabihno, Alisson, dvije solidne backup opcije : Šaćko i Moses, sve namireno prodajama, sve ostvareno uz finansijski plus.
Pa onda sto ostane nazvati aulasa i ponuditi mu za fekira krajem jula.
Jel ove sezone kraci prelazni rok il to starta od naredne.
You are someone else I am still right here

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 11 jun 2018, 12:16

fera je napisao/la:
Gandalf je napisao/la:Pare od Fekira preusmjeriti na Alissona - pozicija golmana je bukvalno najcrnja tačka u ekipi, nakon što se riješe deadwooda kojeg ima pofino u ekipi, skupiće se pare i za ove igrače tipa Šaćiri, taj mali iz belgije za rotacije. Odličan bi to bio prelazni rok, trojica startera : Keita, Fabihno, Alisson, dvije solidne backup opcije : Šaćko i Moses, sve namireno prodajama, sve ostvareno uz finansijski plus.
Pa onda sto ostane nazvati aulasa i ponuditi mu za fekira krajem jula.
Jel ove sezone kraci prelazni rok il to starta od naredne.
Od ove, vidiš da se sad od kraja maja osipamo. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.