Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 22:42

slika
slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16532
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 22:47

Čekao 3+ za 336€ :(
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 jul 2018, 22:48

Nije to još oficijalno, čekamo Ozrena sa informcijama. :think:
Kocka je bačena

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 22:49

slika

Alisson reveals a special text message from Salah

While Liverpool and AS Roma finalised the details of his transfer on Wednesday evening, Alisson Becker received a text message.

The sender? Mohamed Salah.

Following the completion of his move to Anfield on Thursday, Alisson now once again counts Salah as a teammate.

The pair shared a dressing room at Roma in the 2016-17 season, before the Egyptian joined the Reds.

A year on, Alisson has followed the same path.

And, during his first interview as a Liverpool player, the Brazil goalkeeper revealed that Salah, a man he cannot wait to team up with again, had been in touch shortly before he visited Melwood for the first time.

“We didn’t have that much contact after he left Roma. We met again in the game when we were up against each other [in the Champions League in April],” Alisson told Liverpoolfc.com.

“Yesterday, he sent me a message saying: ‘Hey, what are you waiting for?’ As the negotiations were at an advanced stage, I replied to him straight away saying: ‘Calm down, I’m on my way!’

“I’m really happy to have the opportunity to play alongside him again. As well as being a great player, he is a huge character and a great person - which is the most important thing.

“To be with these great people and players day to day is fantastic for me.”

slika
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 19 jul 2018, 23:05, ukupno mijenjano 2 puta.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16532
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 23:02

Full breakdown of Alisson deal. LFC will pay guaranteed £56 million. £53.8m to Roma with a further £9 million in add-ons based on Premier League and European success.
Alisson’s first club in Brazil, Internacional, received £2.2 million from the transfer.
Dominic King
@DominicKing_DM
·
45s
So Alisson Becker is officially now a Liverpool player. Deal is worth £65m (£56m guaranteed).
There will be no more signings now. All those who have been talking/asking about Nabil Fekir - it is not happening and hasn’t been since June 8
LFC also close to selling Danny Ward to Leicester for £12.5m, with a further 20 percent of any future sale.
Zadnja izmjena: gaston, dana/u 19 jul 2018, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 19 jul 2018, 23:09

E ne vjerujem fakat.

Pisao sam ranije da bih radije Oblaka umjesto Alissona, ali je ocito Oblak bio nemoguca misija. Smatram da mnogo bolje reaguje od Brazilca kod prekida i ubacaja.
Ne vjerujem ja ni da bi Alisson dosao. Mislim da se u jednom trenutku i odustalo od njega zbog cijene, ali ocito da su one ocajne reakcije Kariusa na pripremnim kumovale toj odluci da se ipak iskesira za golmana.
No, bez obzira na to sam vrlo zadovoljan transferom jer se dobija kvalitetan golman na duze staze :clap:

Ali drago mi je vidjeti ovako odvazan Liverpool, jer ne pamtim kad se to ovako trosilo na Anfieldu. Nekada je su se Redsi zadovoljavali transferima tipa mladi Origi iz Lillea za nekih 10mil., ambiciozni Markovic iz Benfike, veliki Rickie Lambert, cuveni Bogdan i sl., a da ne govorim za one prijasnje transfere :crazy:

Cijena kao cijena i jeste velika, ali me nesto posebno ne dotice. Cijene su svakako otisle u neku stvar, a ima i ona "meni ni iz dzepa, ni u dzep" :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16532
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 23:12

Ako nekome smeta cijena..

Salah £65m
Alisson £37m

:)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 23:15

Ja još ne vjerujem :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

I prestanite sa Oblakom, pliz :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13402
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2018, 23:17

Da ih sve posluzi zdravlje pa da se i ove godine radujemo dobrim igrama i rezultatima. Zao mi je zbog Fekira bio bi nevjerovatan dodatak timu ali je to sad i zbog potrosenog novca nerealno za ocekivati. I prosle sezone smo daleko dogurali sa nasim veznim redom bez Keite i Fabinha a mozda je ovako i bolje, neka fokus golova bude na nasem napadackom trojcu i bice sve dobro.

Pep je uradio istu stvar s Edersonom, doveo Brava vidio da je to promasaj i odma reagovao a svi znamo kako mu se to isplatilo. Golman ce unijeti jos vise stabilnosti u nasu odbranu koja je odlicno izgledala nakon dolaska VVDa a o uticaju na broj primljenih golova da i ne govorim. Kad se sjetim da sam prije nekoliko godina gledao kako ne mozemo da dovedemo Dempseya pa ganjamo Charlie Adama a sad smo sigurno u top 8 klubova u svijetu sto se tice konkurentnosti u svijetu transfera.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 19 jul 2018, 23:19

gaston je napisao/la:Ako nekome smeta cijena..

Salah £65m
Alisson £37m

:)
Ma dobro. SIgurno da je i onaj njihov zajeb sa Salahom uticao na ovu cijenu Alissona. Cak sam negdje i procitao da je Monchi spomenuo nesto tipa "Salaha smo im dali skoro pa za dzaba, necemo tu gresku ponoviti".

Rekoh, cijene igraca me i ne doticu nesto pretjerano. Danas se za prosjecne igrace trose nevjerovatne cifre, sasvim logicno da ce se za iole dobre igrace traziti znatno vise.

@Osim13 :salut:
Nema vise potrebe raspravljati o Janu, sad kad je i zvanicno Alisson Liverpoolov.
Mada ne bi bilo lose imati u klubu i Alissona i Oblaka, vjerujem da bi Achterbergu bio gust raditi sa obojicom :rol: :rol: :rol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16532
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 23:20

Jel tako da lažu novinari ? Jel tako da ćeš potpisat do kraja prelaznog ?
slika
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 23:23

Reče Klopp sam da je to, najvjerovatnije, to. :D
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16532
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 23:23

Jel tako da i Klopp laže ?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 23:40

gaston je napisao/la:Jel tako da i Klopp laže ?
Šuti pichka neće da kaže da je prodao Salaha
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Fuerza
Postovi: 1872
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 19 jul 2018, 23:49

Fuerzaaaa Alissooon!

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 jul 2018, 23:49

Nemojte se s tim ni šaliti
You are someone else I am still right here

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2352
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la DRHAUSE » 19 jul 2018, 23:51

Ovaj Alisson me je razocarao igrama na svjetskom prvenstvu, linija mu je svetinja.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 23:57

Gledam sad intervju, ne mogu se oteti dojmu da je poprilično ozbiljan momak, bar po ovome, za jednog Brazilca. Super mu je priča, došao sam radostan sam ok al hajmo raditi. Sviđa mi se ovaj neki prvi stav koji pokazuje.


A i svjestan je šta ga čeka. Ima muda. Ja mu ne bi bio na mjestu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3124
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la HordasOdMalena » 20 jul 2018, 00:56

Ko zeli, moze pogledati Alissonov interview za LFCTV :D
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 20 jul 2018, 01:38

Cekam da me neko ostine, da se probudim. Kakav prelazni rok jbte

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.