Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16423
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 16 feb 2018, 16:58

Pa i Karius je mlađi. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Sage
Postovi: 5319
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 16 feb 2018, 18:29

Ynwa da se pita, on bi dao otkaz Firminu :lol:
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 feb 2018, 19:55

Reds1234 je napisao/la: ae usred sezone ce rec da ne racuna na kariusa,da ne budi naivan :rol: :rol: :rol: :rol:

Pa dignit ce se placa Firminu sigurno,aposlutno zasluzeno,tip briljira ;) .Mislim logicno mi je da on ostane prva spica,trazit cemo nekoga polivalentnog igaca koji moze na krilo i njega zamijenit ga na poziciji spice.

Treba nam golman,veznjak uz keitu i jedno krilo/spica :)

ali da cirkusant,kakav hejter :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :bow: :bow:
Pa lijepo sam napisao da se ne mogu ni ponadati da je to samo pustena prica da bi podigla samopouzdanje Kariusu, zbog retardiranih poteza koje je Liverpool napravio. Bas bi Liverpoolovski bilo da on ostane na golu i sljedece sezone, tj da se dovede jos neki levat, pa da se bore koji ce biti manje los.
I na kraju jednog golmana su vec otpisali, i ovaj dobio sansu samo jer je mlađi, znaci da on ima vec mjesto u klubu sljedece sezone.
Sage je napisao/la:Ynwa da se pita, on bi dao otkaz Firminu :lol:
Ne bih, ja se nadam da ce neki bogatiji klub prepoznati taj kvalitet i kupiti ga, ali nisam ja te srece.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 feb 2018, 20:03

za velike pare i odredene uvjete nikad ne znas.Neka njega sto duze ovde,igra vrhunski nogomet,a napokon je prepoznat i sire od Liverpoola tj pocelo ga se cijeniti,sto mi je vrlo drago.

Mislim da ne postoji bolji napadac za nas sustav,tip moze sve podvalit loptu,napravit visak jedan na jedan ,pametnim kretnjama i igrom odvlaciti igrace,raditi **** pressing(zapravo se cijeli nas pressing i oslanja vecinom na njega) apsolutno sve sto nama zatreba..MVP :opaopa: :opaopa:

btwa gledaj Barcelonu ako ti smeta Firmin,tamo je tvoj ljubimac,ne zamaraj nas cistim hejtom..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 feb 2018, 20:24

Upravo je problem u tome sto moj ljubimac, a i tvoj(Suarez) igra za Barsu, i sto su ovdje postali WC igraci, a u Barsi uzimaju trofeje.
Dok navijaci Liverpoola uzivaju u **** presingu.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 feb 2018, 20:29

YNWA je napisao/la:Upravo je problem u tome sto moj ljubimac, a i tvoj(Suarez) igra za Barsu, i sto su ovdje postali WC igraci, a u Barsi uzimaju trofeje.
Dok navijaci Liverpoola uzivaju u **** presingu.
je,ne svidja se ni meni sta su oni tamo,ali koji **** Firmino ima s tim.Mislim ocito ti tip ne pase,ali cinjenica je da je odlican igrac i da igra odlicnu sezonu,al to tebe muci..pitaj boga zasto ;)

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 16 feb 2018, 21:20

Reds1234 je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Upravo je problem u tome sto moj ljubimac, a i tvoj(Suarez) igra za Barsu, i sto su ovdje postali WC igraci, a u Barsi uzimaju trofeje.
Dok navijaci Liverpoola uzivaju u **** presingu.
je,ne svidja se ni meni sta su oni tamo,ali koji **** Firmino ima s tim.Mislim ocito ti tip ne pase,ali cinjenica je da je odlican igrac i da igra odlicnu sezonu,al to tebe muci..pitaj boga zasto ;)
Mene samo muci sto je Liverpool zadnji trofej uzeo dok sam isao u srednju skolu, a uskoro cu imati 30 godina.
I ne smeta meni Firmino, meni smetaju svi ti igraci koji imaju bitnu ulogu, a nisu sposobni odvesti Liverpool do trofeja. Firmino u ulozi Pedra, moze, odmah potpisujem, Firmino u ulozi Messija, to ne moze, jer to znaci da nema trofeja. I Firmina sam spomenuo gore samo zbog toga sto se bojim da ce mu dati super platu za nase uslove, jer za mene samo igraci koji ce napraviti razliku mogu imati tu platu. Igraci kao sto je Coutinho.
I jasno je da je on savrsen za ovaj stil i divlji fudbal koji igramo u ovom trenutku, ali sa tim fudbalom nema trofeja, e to je problem.

Firmino protiv svetaca je napadac kojeg zelim gledati u Liverpoolu, zelim gledati napadaca koji sa dva poteza rijesi utakmicu i donese tri boda. A presing, igranje u defanzivi, borba mogu biti bonus.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 16 feb 2018, 21:27

YNWA je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Upravo je problem u tome sto moj ljubimac, a i tvoj(Suarez) igra za Barsu, i sto su ovdje postali WC igraci, a u Barsi uzimaju trofeje.
Dok navijaci Liverpoola uzivaju u **** presingu.
je,ne svidja se ni meni sta su oni tamo,ali koji **** Firmino ima s tim.Mislim ocito ti tip ne pase,ali cinjenica je da je odlican igrac i da igra odlicnu sezonu,al to tebe muci..pitaj boga zasto ;)
Mene samo muci sto je Liverpool zadnji trofej uzeo dok sam isao u srednju skolu, a uskoro cu imati 30 godina.
I ne smeta meni Firmino, meni smetaju svi ti igraci koji imaju bitnu ulogu, a nisu sposobni odvesti Liverpool do trofeja. Firmino u ulozi Pedra, moze, odmah potpisujem, Firmino u ulozi Messija, to ne moze, jer to znaci da nema trofeja. I Firmina sam spomenuo gore samo zbog toga sto se bojim da ce mu dati super platu za nase uslove, jer za mene samo igraci koji ce napraviti razliku mogu imati tu platu. Igraci kao sto je Coutinho.
I jasno je da je on savrsen za ovaj stil i divlji fudbal koji igramo u ovom trenutku, ali sa tim fudbalom nema trofeja, e to je problem.

Firmino protiv svetaca je napadac kojeg zelim gledati u Liverpoolu, zelim gledati napadaca koji sa dva poteza rijesi utakmicu i donese tri boda. A presing, igranje u defanzivi, borba mogu biti bonus.
Prvo Firmino nije Pedro,Firmino je puno bolji igrac,Firmino je sistem,a pedro igrac zadatka/sistema,to se odma nakon barce vidjelo.Ja ni ne kazem da on mora bit nas najbolji igrac,ali ja nemam problema s njime u napadu,jer nam daje stvarno puno toga vriijednoga.Napad nebi dirao,doveo bi golmana,veznjaka uz Keitu, jedno krilo i onda stvarno imas konkurentnu ekipu.
Nebi se bas slozio glede opstanka u iskljucivo divljem nogometu,dokazao je toliko puta nogometni iq-u da se sa sigurnoscu moze reci kako on ne egzistira samo u divljem nogometu,bas zato sto zna se spustit dublje na teren dat nam sitni vez povezat ekipu i stat na loptu,ako to ne vidisjebiga ;).Ja neman problema da mu se placa digne,**** dodje li netko drugi po njega jedino tako ces ga zadrzat.osim toga njegova placa nam stvarno nije problem,mislim da nije ni na 100k tip,a to je nista za nas.

Na koncu konca tesko je ocekivat da Firmino odvede ekipu do naslova,ekipu koja ima 3,4 deficitarne pozicije.Rekao sam 100 puta ovo je ljeto kad bi nakon 20 godina trebali isplivati,zato sam uzbuden **** uzbuden.Znam naucio nas je ovaj klub da moze sjebat svakakve situacije,kupit ono sto mi slijepi sa foruma nebi doveli,al ovaj put im vjerujem.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 16 feb 2018, 22:14

Samo da napišem nešto :shifty:
Iskreno se nadam da naši vrli skauti vrijedno rade već sada i dogovaraju ozbiljne trasfere za ljetni prelazni rok
(ozbiljan sam :D )
............................i da dobro prate ovog veznjaka Ndombelea ili kako se već piše što igra u Lyonu, jer bi mogao biti baš jak kvalitet u bližoj budućnosti...
Eto toliko od mene...a vi samo nastavite sa svojim argumentovanim raspravama...baš ih je divno čitati... :kafa:
Joint_fc

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 16 feb 2018, 22:31

Ocekujem da se nece nesto puno trositi na ljeto, pogotovo ako se u Ligi Prvaka napravi fin rezultat, a u Premijersipu zavrsi u top4.

Dakle, sto se tice golmana: ocekujem odlazak Mignoleta, i sam je najavio nedavno da bi mogao otici. Karius ce biti glavni, a ulogu rezervnog golmana ce preuzeti Ward.

Odbrana, mislim da tu nece biti promjena.

Vezni, Can vjerovatno odlazi, Keita dolazi, Gruja se vraca sa posudbe, a Klopp je vise puta naglasio kako itekako racuna na njega.

Napad, vjerovatno jos jedan igrac koji ce moci pokriti i krilnu poziciju i spic. Mislim da bi taj krilo/spic mogao biti Origi.

Evo, ovo su neka moja realna ocekivanja, bazirana i na dosadasnjem poslovanju kluba. Mozda ako se otvori neka mogucnost pa da Klopp dovede jedno bas zvucno ime, al nesto sumnjam u to :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 16 feb 2018, 23:10

prvo firmino je idealan napadac za ova nasa krila,ujedno ta gore trojka igra najbolju odbranu u timu ? Pa treba li li dalje ici od toga.

Firmino nije napadac koji ce uvaljati 20 komada u ligi ali je 10 10 igrac sigurno,otvara veliki prostor krilima a vidjeli smo kad je stu igrao tu 9ku da krila nisu postojala a zasto boze ?
Idealna kombinacije je dovesti iskusnu 9ku koja ce ga mijenjati zadnjih 20-30 min ako zapne rezultat,ne neke lamberte ili slicno vec provjerene golgetere.

I dalje mislim da je najveci problem sredina terena,dovedi neku zvjerku u vezi uz ostanak cana i vrlo se blizu toj trci za titulu konacno.

Golman stoper wc veznjak rezervni napadac nas dijele iduce sezone od realne borbe za titulu cca 200 miliona

Ali od toga nema nista jer amere fudbal ne zanima a klopp je ckpi

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 17 feb 2018, 02:51



Kakav igrač, mislim da je samo 2 pasa uputio nazad, od kojeg je jedan ustvari izbio loptu protivniku. Ostalo je sve išlo naprijed. Protiv jednog Napolija to nije nimalo lako. Uz to more oduzetih lopti. :salut:
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 17 feb 2018, 07:22

keno94 je napisao/la:

Kakav igrač, mislim da je samo 2 pasa uputio nazad, od kojeg je jedan ustvari izbio loptu protivniku. Ostalo je sve išlo naprijed. Protiv jednog Napolija to nije nimalo lako. Uz to more oduzetih lopti. :salut:
Keita je crni Henderson, samo malo drukčiji.
Njih dvojica će se odlično uklapati.
Kocka je bačena

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 17 feb 2018, 10:28

Evo je Hendo :D
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 17 feb 2018, 11:06

Nije da provociram ynwa al ja mislim da je firmino najvazniji igrac liverpoola, covjek odrađuje posao po cijelom terenu, pravi puno prostora za krila, sigurno da ima puno boljih napadača u ligi kane prije svega ali firmino se savršeno uklopio u ovu kloppovu igru i to ne treba mijenjati dok god klub uspije zadržati napadacki trojac. Mislim da bi lallana isto imao veliku ulogu kod kloppa da ga je zdravlje poslužilo prosle sezone je bio jedan od najboljih.
Spominjao se grujic za narednu sezonu, meni u ovih nekoliko utakmica cardiffa sto sam gledao djelujr bas zelen i za taj rang takmičenja. Jako talentovan igrac, al treba jos snage i kondicije puno jer mislim da dosta gresaka i faulova koje pravi su zbog umora ali morao bi i takticki jos napredovati. Volio bi da dobije minutazu naredne sezone al ne treba puno ocekivati meni ne izgleda spremno za prvi tim jos.
Zaboravio sam skroz na origija dok ga nije juce neko spomenuo, meni je on prespor sad već za krilo a u napadu skoro isto moze i solanke ponuditi, nadam se da ce ga prodati na ljeto po meni se ne isplati davati njemu neku minutazu.
Ostale koji su na posudbama nisam pratio al bilo bi sjajno da se bar jedan od mladih igrača izbori naredne sezone za prvi tim kao sto je ove godine TAA uspio.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 feb 2018, 16:10

Allison iz Rome strasan, dati Mignoleta i doplatiti. Vrijedi pare koje se spominju.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 17 feb 2018, 17:10

Mislim da će Ings, koji je uveliko i zaboravljen, imati dosta bitnu ulogu u nadolazećem periodu. Naravno, ako ga povrede ne spriječe još jednom. Čitao sam da je tokom rehabilitacije preplivao dužinu La Manche-a, a i znamo da momak ima odličan mindset, i pored takve dvije povrede. Pored toga, napadu ne treba ništa dodati, a nadati se da će Salah i sljedeće sezone nositi dres Liverpoola. Ox može uletiti na krilo, Lallana baš u slučaju ogromne potrebe, kao i Hames.

Što se tiče sredine, još jedno rješenje se jednostavno mora dovesti, jer će se gledati na Keitu i Hendersona kao neke startne opcije (pretpostavljam), a ulogu trećeg mogu igrati još Milner, Lallana i eventualno Ox, što je jednostavno premalo. Od Grujića ne očekujem previše ako nastavi ovaj trend, no eto ima još sezone, možda eksplodira u Championshipu.

Odbrana također dovoljna rekao bih, sumnjam da će se nakon VVD-a ići po još neko rješenje po pitanju štopera, bekovi, kada uračunamo Clyne-a su također solidni, a Karius ostaje kao najveće pitanje. Ako nastavi do kraja sezone onako kako je branio protiv Tottenhama i Southamptona, nemam ništa protiv da ostane broj jedan. Naravno, sve to uz veliko ako.

Dakle očekujem pojačanje u veznom redu, igrač tipa Goretzke kojeg smo i ganjali ali Bayern je naravno pobjedio u toj trci. Premalo je sa 3-4 igrača od kojih je jedan dosta injury prone ući u sezonu gdje ćeš imati 4 takmičenja, pa makar to četvrto bilo i Europa Liga. Stvarno ne znam ko bi to mogao biti, ali svakako je tek februar, biće pisanja po štampi još par mjeseci prije nego što se učine neki ozbiljniji koraci.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Amsterdam1312 » 17 feb 2018, 17:13

Na ljeto dovesti Allisona i jednog igrača koji može odigrati na krilu i u napadu po potrebi jer će trebati zamjena ovoj trojici naprijed. Možda još nekog rkeativnog veznjaka i uz Keitu koji je već kaparisan to će biti vrhunski tim.

Nadam se da Can neće nigdje.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 17 feb 2018, 18:30

He has told a few of us that over the last couple of hours, to be fair!
- Jordan Henderson
Hendo kaze da Milner ne prestaje pricati kako je najbolji asistent Lige Prvaka :rol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 17 feb 2018, 20:44

mirgerr je napisao/la:Evo je Hendo :D
Ovo sinu puštam pred spavanje. Živa istina. :kafa:
Kocka je bačena

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.