Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 18 avg 2018, 09:05

Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 18 avg 2018, 10:19

BigAndy je napisao/la:
Nekako mi izgleda fejk da odjednom pocne tako pricati o nama kao da je dio scenarija ali kaze ovaj asistent njegov "It's only them" a ostatak ekipe ne valja :rol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 18 avg 2018, 10:55

mirgerr je napisao/la: slika
Otiš'o si, starter post'o nisi kuknjava

tuga pregolema :plac:

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la uNbx » 18 avg 2018, 11:21

LiverpoolREDS je napisao/la:Gledam maloprije Virgil u Celticu dosta cesto davao golove iz slobodnjaka,ne znam zasto kod nas ne pokusa.Ne pamtim kad smo zadnji gol dali iz slobodnjaka.
Kutinjo protiv Lestera.
Kutinjo protiv Brajtona.
Meščini jedina dva gola iz slobodnjaka prošle sezone. :D Tamo nekad od novembra ili decembra (?) nema gola iz slobodnjaka. :shock:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 avg 2018, 01:18

uNbx je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:Gledam maloprije Virgil u Celticu dosta cesto davao golove iz slobodnjaka,ne znam zasto kod nas ne pokusa.Ne pamtim kad smo zadnji gol dali iz slobodnjaka.
Kutinjo protiv Lestera.
Kutinjo protiv Brajtona.
Meščini jedina dva gola iz slobodnjaka prošle sezone. :D Tamo nekad od novembra ili decembra (?) nema gola iz slobodnjaka. :shock:
zabio je trent protv hoffenheima još jedino sto se mogu sjetiti.
Sad bi trebalo pogledati koliko je uopste suteva iz slobodnjaka bilo a koliko se islo na neku kombinaciju i jel nakon toga bilo golova. Bitno je da ima golova a kako do njih dolaze je manje važno.
Jel neko vidio sta je ings promasio :D
You are someone else I am still right here

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la uNbx » 19 avg 2018, 01:21

Ne mogu se sjetit nijednog gola iz prekida osim ta dva, a da nije korner. :think:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 avg 2018, 11:06

Da hoće makar jedan od ovih Mančestera danas kiksati.
Kocka je bačena

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 19 avg 2018, 12:41

Hendo je napisao/la:Da hoće makar jedan od ovih Mančestera danas kiksati.
Da hoce oba :mrgreen:
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 19 avg 2018, 15:26

BigAndy je napisao/la:
Hendo je napisao/la:Da hoće makar jedan od ovih Mančestera danas kiksati.
Da hoce oba :mrgreen:
Bilo koji gubitak bodova kod konkurenat je dobar prije početka LP, jer poslijeće svi pomalo da se kližu.
Kocka je bačena

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 avg 2018, 15:50

Koja tragedija yebo te, imamo najbolju ekipu u zadnjih 10 godina, a onda ti konkurent najbolja ekipa u historiji Prema :facepalm:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la memija38 » 19 avg 2018, 15:51

Ma nama je samo City konkurent, za ostale smo prejaki, uz jos jednu ludu sezonu Moa mislim da imamo itekako sansi da se ukljucimk u borbi za titulu.

Sutra imamo **** gostovanje ocekujem pobjedu ali ne bas laganu, 2 1 za nas.
STEVIE GERRARD

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 avg 2018, 16:08

Grujić potpisao novi ugovor i otišao na pozajmicu u Hertu.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 avg 2018, 16:30

Osim13 je napisao/la:Koja tragedija yebo te, imamo najbolju ekipu u zadnjih 10 godina, a onda ti konkurent najbolja ekipa u historiji Prema :facepalm:
Zalit ce se za onom sezonom pod Rodgersom duze nego sto sam ocekivao. Mi cak i da nekim cudom dobijemo City u obje utakmice dzaba kad im ostatak lige ne moze nista. Plus dok i mi prospemo bodove tu i tamo, Carabao kup mjera za ovu sezonu.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Fuerza
Postovi: 1880
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 19 avg 2018, 16:46

Ma šta nas briga za City! Treba gurati svoje, Hudersfield je championship ekipa. Istina da City ima premoćnu ekipu i koga god da Pep stavi u prvu postavu pokidaće, ali valjda i ostali nađu lijeka za njih. Od Brightona, Newcastle-а i takvih polu ekipa nema šanse da izgube bodove, ali nadati se da će neki malo ozbiljniji uspjeti da im otkinu koji bod i još koji derbi da izgube...
Ali najgora stvar je što sve PL ekipe posebno ove osrednje dolaze da izgube od City-ja, niko tu ne računa na bodove. Dok protiv nas i pokušavaju nešto, takvo smo ime stvorili da nam slabiji timovi mogu uzeti bodove.

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 19 avg 2018, 17:08

Osim13 je napisao/la:Koja tragedija yebo te, imamo najbolju ekipu u zadnjih 10 godina, a onda ti konkurent najbolja ekipa u historiji Prema :facepalm:
Ma Huddersfield ce ove sezone biti ekipa na kojoj se nabija gol razlika. Al kako god, bice pretesko osvojiti.
Nije tu samo City. I Tottenham je extra uigrana ekipa i puno su naucili od prosle sezone.

City je prosle sezone pobijedio sve direktne rivale osim nas u toj jednoj utakmici ako se ne varam.
Ako budu isto ponovili nema sanse da osvojimo. Prvenstveno 2 utakmice protiv Murinja koje ce on zatvoriti onako kako zna.

Jedino sto me raduje je ta veca sigurnost u odbrani.
Tu bi se mogla napraviti ogromna razlika u odnosu na proslu sezonu.

Za nadati se da City nece ponoviti proslu sezonu. Valjda ce kiksati jedno 10-15 bodova pa da imamo neku sansu.

Nece si ni Chelsea, totenham i United tako lako predati...
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 19 avg 2018, 17:17

Fuerza je napisao/la:Ma šta nas briga za City! Treba gurati svoje, Hudersfield je championship ekipa. Istina da City ima premoćnu ekipu i koga god da Pep stavi u prvu postavu pokidaće, ali valjda i ostali nađu lijeka za njih. Od Brightona, Newcastle-а i takvih polu ekipa nema šanse da izgube bodove, ali nadati se da će neki malo ozbiljniji uspjeti da im otkinu koji bod i još koji derbi da izgube...
Ali najgora stvar je što sve PL ekipe posebno ove osrednje dolaze da izgube od City-ja, niko tu ne računa na bodove. Dok protiv nas i pokušavaju nešto, takvo smo ime stvorili da nam slabiji timovi mogu uzeti bodove.
Nije tu druze u pitanju nikakvo stvaranje imena. Jednostavno imas debile u odbrani pocevsi od dva golmana od kojih se ne zna ko je veci kikser. Matip, Klavan, Lovren.
Sve su to igraci koji ne mogu odigrati na visokom nivou svaku utakmicu.
Vazda ce neko od njih nesto da zezne.
Da, zaboravio sam i Morena... daleko mu kuca od Liverpula bila
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Finn
Postovi: 9174
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 19 avg 2018, 19:13

Dakle, bundesligaš (Dortmund) ima veliku želju da dovede Origija, ali je problem i činjenica da Liverpul insistira na obeštećenju od čak 30.000.000 evra
E haj nek mi neko objasni koja je poenta staviti cijenu od 30m eura (27m funti) za napadača koji je za sedam godina karijere zabio jedva 40 golova, od "otkrića" nije pokazao baš ništa, a doveo si ga za 10m funti i nije ti u bilo kakvim planovima. I dođu timovi, interesuje se, vjerovatno nude spektakularnih 15-20m za igrača koji je u rangu N'Goga, i ti se praviš važan i tražiš 27. :roll: :roll:

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 19 avg 2018, 19:17

Ne bih ja otpisivao iz borbe za titulu ni Chelsea a ni Totenham. Liverpool treba strpljivo iz utakmice u utakmicu skupljati što je moguće više bodova, graditi tim koji je već prilično dobar, tj. pokušati cijelu ekipu što više uigrati te podići na još viši nivo. Ekipi ne fali još puno da bi bila istinski vrhunska ekipa : CB, rezervni LB ( Moreno OUT ) i na kraju AMF i to navedenim redosljedom. Ofanzivni vezni nam još i ponajmanje treba, jer ga mogu igrati i Firmino i Šaćir a zašto ne i Keita. Na LB klub nema nikoga osim Robertsona, Morenu ne bih dao ni pola marke da pričuva. CB je ono što me najviše brine, WD ke svjetska klasa, ostala trojica prosjek, međutim svi naši stoperi su skloni ozljedama, što je strašan hendikep za ambicije kluba, osim ako Klopp zaista nije uvidio strašan defanzivni potencijal u Fabihnu kao stoperu ili tom omaldincu Philipsu, a nadam se da je to u pitanju.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12920
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 19 avg 2018, 19:18

Ma nema niko sanse osim nas i Citya. A da ce oni osvojiti sanse su 70%.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 19 avg 2018, 21:25

Po meni je bitno samo da sto prija izgube mec da im se malo samopouzdanje poljulja,al su i nafaka u prvih 6-7 kola sve ekipe koje su upale i EPL u predhodne dvije sezone,a oni takve melju.Sutra dobit i mec po mec se upustit u borbu sa njima.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.