Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 17:45

Prvo kolo Ligue 1, Fekir izlazi pred navijače Lyona sa trofejom SPa :D
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 19 jul 2018, 17:58

YNWA je napisao/la:Nama treba igrac kao sto je Fekir, nikad necu prezaliti Coutinhoa :cry: a ne vidim kojeg drugog mozemo dovesti da je taj profil igraca...
Sve njih treba prodati, Daniela mi je zao, ali sjebale su ga povrede, ovi ostali onako nisu nista posebno.
Kutinjo je htio ici, jbg...

Ljudi koji su pregledali Fekira nisu budale. Mozda zvuci okrutno, ali on je igrac sa greskom. Mi nekako zaboravljamo o kakvim se tu ciframa radi. Fekir kosta koliko jedan vrhunski stadion sa 20 000 sjedecih mjesta. To su bolesno velike pare. Jasno je da Liverpul ne zeli rizikovati.

Vec su se sjebali sa Oksom koji je u Arsenalu bio sklon povredama. Poceo je fantasticno i onda 'bum'. I sve su prilike da od njega vise nista nece biti. A placen je masno.

Mozda neki seik ne zna cijeniti novac, koji je rodjenjem stekao bogatstvo koje izvire iz zemlje, ali Amerikanac ili Englez zna sigurno.

Pokazalo se da igraci koji su jednom imali tesku povredu istu su obnavljali u karijeri. To se posebno odnosi na period 'atomskog fudbala'. Napori su strahoviti. Mi vidimo samo utakmice, gdje su treninzi? Igraci jedva imaju par sedmica odmora godisnje. Strahovita potrosnja i napori. Pitanje je koliko Fekirovo osteceno tijelo moze izdrzati napore. Njegov stil igre je takodje problematican, sa dosta promjena pravca, sto vremenom unistava koljena. Dovodjenje igraca koji je imao tako tesku povredu je lutrija. Ja ne bih krivio Liverpul ako ne pristane na kockanje. Sasvim logicno da traze od Liona da spuste cijenu.

EDIT

Sta mislite kakva je reakcija bila uprave Liverpula nakon sto su lijecnici rekli da su sanse za obnovu povrede 50-60-70%? Da ti se oko srca stegne. :mrgreen:

Prelistajte u glavi igrace koji su imali tesku povredu u karijeri pa cete shvatiti da je vecina obnavljala povredu.
Zadnja izmjena: Valencia, dana/u 19 jul 2018, 18:04, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 19 jul 2018, 18:03

Iskren da budem vise mi je zao sto necemo Oxa gledati, nego Fekira ukoliko ne potpise. Poceo je igrati odlicno, uklopio se fenomenalno i onda povreda koja ce ga dugo odstraniti sa terena. Mora se dovesti 10ka.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16502
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 jul 2018, 18:07

Graeme Souness: “I hear today that Jurgen Klopp is back in for Nabil Fekir.”
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 19 jul 2018, 18:09

Valencia je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Nama treba igrac kao sto je Fekir, nikad necu prezaliti Coutinhoa :cry: a ne vidim kojeg drugog mozemo dovesti da je taj profil igraca...
Sve njih treba prodati, Daniela mi je zao, ali sjebale su ga povrede, ovi ostali onako nisu nista posebno.
Kutinjo je htio ici, jbg...

Ljudi koji su pregledali Fekira nisu budale. Mozda zvuci okrutno, ali on je igrac sa greskom. Mi nekako zaboravljamo o kakvim se tu ciframa radi. Fekir kosta koliko jedan vrhunski stadion sa 20 000 sjedecih mjesta. To su bolesno velike pare. Jasno je da Liverpul ne zeli rizikovati.

Vec su se sjebali sa Oksom koji je u Arsenalu bio sklon povredama. Poceo je fantasticno i onda 'bum'. I sve su prilike da od njega vise nista nece biti. A placen je masno.

Mozda neki seik ne zna cijeniti novac, koji je rodjenjem stekao bogatstvo koje izvire iz zemlje, ali Amerikanac ili Englez zna sigurno.

Pokazalo se da igraci koji su jednom imali tesku povredu istu su obnavljali u karijeri. To se posebno odnosi na period 'atomskog fudbala'. Napori su strahoviti. Mi vidimo samo utakmice, gdje su treninzi? Igraci jedva imaju par sedmica odmora godisnje. Strahovita potrosnja i napori. Pitanje je koliko Fekirovo osteceno tijelo moze izdrzati napore. Njegov stil igre je takodje problematican, sa dosta promjena pravca, sto vremenom unistava koljena. Dovodjenje igraca koji je imao tako tesku povredu je lutrija. Ja ne bih krivio Liverpul ako ne pristane na kockanje. Sasvim logicno da traze od Liona da spuste cijenu.
Sve je to tacno, atomski fudbal, plus da situacija bude jos gora dodas i Kloppov stil i rizik je prevelik, ali kad si se doveo u situaciju da ti treba takav igrac, uradio si vec velike stvari, ulozio dobru lovu, i jednostavno moras napasti trofeje, vise opravdanja nema i moras rizikovati...
Moras u ekipi imati igraca koji moze jednim potezom rijesiti utakmicu, koji ce znati dati taj pas, zabiti slobodnjak, ne moze sve na pritisak i kontru.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 18:15

gaston je napisao/la:
Graeme Souness: “I hear today that Jurgen Klopp is back in for Nabil Fekir.”

Souness skuplja lajkove :problem: :problem:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 jul 2018, 18:22

A malo je nerealno ako alisson dođe očekivati i fekira.
You are someone else I am still right here

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 19 jul 2018, 18:30

Ako su u Lyonu spremni pristati na onu ponudu da se Fekir otplaćuje kroz svaku uspješnu sezonu bez povrede onda ne vidim razlog zašto bi to bio problem za upravu

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 19 jul 2018, 18:30

fera je napisao/la:A malo je nerealno ako alisson dođe očekivati i fekira.
Istina, ali eto ko bi ocekivao da cemo imati najskupljeg defanzivca i golmana svih vremena, ali mislim da je bilo fekir ili alison, i da je odluceno da to bude alison, jbg ne moze se reci da nije logicno :mrgreen:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 18:35

Alisson bi trebao biti predstavljen ubrzo.

Prosao sistematski i potpisao na 6 godina. :mrgreen:
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 19 jul 2018, 18:50, ukupno mijenjano 1 put.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 19 jul 2018, 18:38

EBSCO je napisao/la:Ako su u Lyonu spremni pristati na onu ponudu da se Fekir otplaćuje kroz svaku uspješnu sezonu bez povrede onda ne vidim razlog zašto bi to bio problem za upravu
To bi bila najbolja i najsigurnija varijanta za Liverpool, a Lyon ce u svakom slucaju zaraditi dobru cifru za njega.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 19:05

EBSCO je napisao/la:Ako su u Lyonu spremni pristati na onu ponudu da se Fekir otplaćuje kroz svaku uspješnu sezonu bez povrede onda ne vidim razlog zašto bi to bio problem za upravu
Zato je Aulas i prekinuo sve, kad je to cuo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
StevieG8
Postovi: 13321
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2018, 20:29

Izgleda nema prijenosa na TVu, ima li neko link kakav?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 20:50

StevieG8 je napisao/la:Izgleda nema prijenosa na TVu, ima li neko link kakav?

http://www.hazmolive.stream/soccer/stream-1.php
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13321
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2018, 21:09

Ponos Torina je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Izgleda nema prijenosa na TVu, ima li neko link kakav?

http://www.hazmolive.stream/soccer/stream-1.php
Zahvaljujem :)
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 22:08

StevieG8 je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:
StevieG8 je napisao/la:Izgleda nema prijenosa na TVu, ima li neko link kakav?

http://www.hazmolive.stream/soccer/stream-1.php
Zahvaljujem :)
Nema problema al bolje da nisi ni gledao :mrgreen: :urnebes:

Evo i Markovic igra :rol:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13321
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2018, 22:11

Ponos Torina je napisao/la:
Evo i Markovic igra :rol:
Dade ga Marković :lol: Keita na sredini terena čista perverzija, koliko samo oduzetih lopti i kakve pasove je odigrao :crazy:

Sviđa mi se i ova konekcija Keita-Sturridge samo da ovaj drugi koristi šanse malo bolje.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 22:14

Nisam gledao nesto malo vidio penal Milnera itd..

E cuj jos dao gol covjek,nadam se da skauti gledaju. :mrgreen: :pray: :pray:

Keita proigrao :D

Sturridge sebican nece Markovica da uposli ccc :nedam: :nedam:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
StevieG8
Postovi: 13321
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2018, 22:16

Ponos Torina je napisao/la:Nisam gledao nesto malo vidio penal Milnera itd..

E cuj jos dao gol covjek,nadam se da skauti gledaju. :mrgreen: :pray: :pray:
Igra utakmicu života :lolno: Keita u napadu vidi samo crnca s brojem 15, napokon gol nakon još jednog fenomenalnog pasa.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 22:32

auuuu Keita :ljepota: :ljepota: :ljepota: :tokralju:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.