Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 18 jul 2018, 20:29

Mogu samo reći blago nama. :tokralju:
Kocka je bačena

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 18 jul 2018, 20:49

gaston je napisao/la:To je dakle najveći razlog zašto se toliko zapelo za Fekira.
Sad mi pada u vodu ona prica da nam ne treba jer ox to može igrati.
Gdje je mahala u ovom liverpoolu :D kako u današnje vrijeme uspiju sačuvati curenje informacija.
Jel sletio alisson?
You are someone else I am still right here

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 18 jul 2018, 21:19

3 sata let
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 18 jul 2018, 22:00

fera je napisao/la:
gaston je napisao/la:To je dakle najveći razlog zašto se toliko zapelo za Fekira.
Sad mi pada u vodu ona prica da nam ne treba jer ox to može igrati.
Gdje je mahala u ovom liverpoolu :D kako u današnje vrijeme uspiju sačuvati curenje informacija.
Jel sletio alisson?
Slaba liverpoolska mahala.
Mi u Sarajevu znamo kad koji igrac ode u wc da pisa :lol:

Steta za OXa, fakat mi je taj momak drag.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 18 jul 2018, 22:04

Sletio je, sutra ljekarski.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 18 jul 2018, 22:46

Ne razumijem logiku u dovođenju povrijeđenog igrača (Fekira) da zamjeni još jednog povrijeđenog (Ox-a)... Bolje te pare potrošiti na nekog stabilnijeg igrača s obzirom da bi ove godine realno trebali napasti sva 3 fronta

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 18 jul 2018, 22:53

Pa treba nam 10 tka na Cm/Dm imamo puno izbora(Wijnaldum,Fabinho,Lallana,Milner,Henderson,Keita)
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16501
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 18 jul 2018, 23:38

Sutra medEcinski. Ugovor na 6 godina.

Btw. Fekir nije povrijeđen.
Pobogu momak igra na najvećem nivou godinu dana.
Problem je što se sumnja kako se povreda nije najbolje liječila te da bi se zbog toga mogla obnoviti.
To je razlog zašto je Liverpool predložio plaćanje rata svake godine ugovora koje Fekir odradi bez te povrede.

Iako je izgleda svejedno obzirom da su prilike da je sa Alissonom prelazni rok za nas završen. (Pojačanja)
Alisson is set to be the Reds' last major signing of the window with interest in Lyon's Nabil Fekir unlikely to be revived following the collapse of his £53million move to Anfield on medical grounds last month, says @JamesPearceEcho
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 19 jul 2018, 00:07

Valencia je napisao/la:Dovodjenjem golmana, Liverpul moze zavrsiti prelazni rok.

Fino popunjena ekipa.

Ako je Fekir skup, bolje ne gomilati ekipu. Sada Liverpul ima dosta igraca koji mogu igrati na sredini terena. Henderson, Oks, Vajnaldum, Fabinjo i Keita. Dvojica moraju na klupu. Mislim da bi Fekir bio previse, osim ako se ne moze rotirati u napadu.

Previse igraca moze narusiti ravnotezu i poremetiti atmosferu u ekipi.

Ne treba zaboraviti da je Liverlpul dobio novog Lovrena. Vraca se preupn samopouzdanja. Sada osjeca da je jedan od najboljih stopera svijeta i to se moze pozitivno odraziti na terenu. Odsustvo samopouzdanja i fokusa su bili njegovi problemi do sada.

Vise ne vazi parola navijaca Liverpula: 'za Titanik i Lovrena bi bilo najbolje da nikad nisu isplovili iz Sautemptona'. :mrgreen:

Jos ce Lovren postati legenda Liverpula...
Lovren je uvijek imao predispozicije da bude WC stoper, ali previse na njega uticu komentari, i sve dok ne bude imao stav ko VVD, nece ostvariti potencijal koji ima.

Ovoj ekipi treba play, treba igrac koji zna dati pas, otkljucati odbranu, i dalje je ovo ekipa koja ovisi o kontri a i treba napadac, koji ce zabijati kad ne ide, donositi bodove svojim golovima, naravno pricamo o tome da ekipa moze uzeti neki trofej...
Alison mi nije bio tolika zelja, i prije bih dao za Oblaka 100 miliona, jer znas sta dovodis, imas klasu, ali pitanje je da li bi on zelio kod nas. Oko Alisona je upitnik, iako nema sumnje da je pojacanje, pored one bukovine koje imamo, i Butland bi bio pojacanje i to veliko...

Fekir i napadac kao to je bio Daniel i ova ekipa moze u borbu za trofeje...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Valencia » 19 jul 2018, 00:18

YNWA je napisao/la:Lovren je uvijek imao predispozicije da bude WC stoper, ali previse na njega uticu komentari, i sve dok ne bude imao stav ko VVD, nece ostvariti potencijal koji ima.

Ovoj ekipi treba play, treba igrac koji zna dati pas, otkljucati odbranu, i dalje je ovo ekipa koja ovisi o kontri a i treba napadac, koji ce zabijati kad ne ide, donositi bodove svojim golovima, naravno pricamo o tome da ekipa moze uzeti neki trofej...
Alison mi nije bio tolika zelja, i prije bih dao za Oblaka 100 miliona, jer znas sta dovodis, imas klasu, ali pitanje je da li bi on zelio kod nas. Oko Alisona je upitnik, iako nema sumnje da je pojacanje, pored one bukovine koje imamo, i Butland bi bio pojacanje i to veliko...

Fekir i napadac kao to je bio Daniel i ova ekipa moze u borbu za trofeje...
Zato kazem, novi Lovren moze biti veliko pojacanje za Liverpul.

Velika steta za Oksa - u z a s. Momak je fenomenalno krenuo, sjebada zesca. :x

Taj Fekir, ne znam sta da kazem. Jedno je FRA liga drugo EPL. Jos je imao tesku povredu, a znamo koliko je sezona u Liverpulu fizicki zahtjevnija od sezone u Lionu. Ono sto je pokazao na SP nije nista narocito. Ne znam, zaista.

Da bi doveli novog napadaca, prethodno trebaju prodati Staridza, Ingsa, Oridjija i mozda Lalanu. Navedeni se cine kao visak. I opet dovesti napadaca koji je zadovoljan da igra epizodnu ulogu. Vec imas Sacirija kojem treba dosta minuta da bi bio zadovoljan.

Nezadovoljstvo u ekipi moze biti pogubno. Ne smijes nagomilati previse igraca. To Klop nikad nije radio gdje god je bio trener. Pocesto ga je kostalo, ako bi se neko povrijedio, ali je zato imao zadovoljnu i motivisanu ekipu, sto se uvijek vidjelo na terenu. Njegove ekipe su najborbenije od svih u 'ligama petice'.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 19 jul 2018, 08:18

Na sredini terena možemo računati na : Keitu, Fabihna, Hendersona, Lalanu, Wijnalduma, Milnera - da je došao i Fekir, vjerovatno bi Klopp nekoga prodao, ovako ne vjerujem da će ikoga prodavati - izbalansirana sredina, nema tu više odrona poput Leive ili Allena, a moguće je da šansu dobije i Curtis Jones kojega svi hvale kao velikog talenta - Fekiru nisam nešto puno ni vjerovao, ponajviše zbog te stare ozljede, znam ja tu liverpulsku sreću, pola sezone bi on proveo u bolnici, nadati se samo dobrom zdravlju Lalane i neće biti problema na sredini ni za rotaciju a ni za startere. Ekipa je jača bar za 25 % nego prošle sezone, trebaju napasti trofeje bez ikakvog ustručavanja.

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 19 jul 2018, 11:54

Ginija treba na 10ku gurat, tu najbolje igra i to mu je bila primarna pozicija dok nije dosao kod nas, i sam je rekao da se na 10ki osjeca najbolje. Lallana je dobar sa klupe.

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 19 jul 2018, 12:01

Lallana je bio standarsan kod Kloppa do zadnje sezone i onda su ga ozlijede pokosile. Ako odigra sezonu čitavu u kontinuitetu bit će on starter.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13318
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 19 jul 2018, 13:41

Ward vjerovatno prelazi u Leicester za 12 miliona funti.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 19 jul 2018, 14:02

Leicester have agreed a £10m fee with Liverpool for goalkeeper Danny Ward.

We understand Ward is being brought in to provide competition for Kasper Schmeichel, not to replace him.

Ward is expected to take a medical and discuss personal terms in the coming days.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
EBSCO
Postovi: 1713
Pridružen/a: 06 feb 2012, 00:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EBSCO » 19 jul 2018, 14:24

Realno Kasper se mogao dovesti za manje pare a i provjeren je da super brani u EPL. A oni navalili na one season wondera + od Rome koja svakako hoće da nas klepi zbog Salaha :problem:

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 19 jul 2018, 15:13

Jest skup i sve al ako on bude branio i igrao kao u romi neće se ta cijena spominjati često.
Mislim da se kloppu najviše sviđa kako alisson može otvoriti kontru dobrim pasovima i kontrola lopte. Dovoljno je brz da nakon odbijanca može na drugi su da se postavi, fini refleksi solidan 1 na 1.
Ako prenese igru iz rome biće najbolji golman liverpoola od kad oh ja pratim.
Sr.ali su i za virgila pa se nakon prve utakmice svi ušutili
Edit: izheba me autocorrect
Zadnja izmjena: fera, dana/u 19 jul 2018, 15:17, ukupno mijenjano 2 puta.
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 19 jul 2018, 15:15

E baš to fera. I za Virgila se isto pričalo pa tišina nastupi. Polako samo. Momak ima refleks pantere.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ramiy » 19 jul 2018, 15:59

Pa bolje vam je sad sto uzimate Alissona i mirni ste makar 10 godina s golmanom nego da svake godine novog trazite.
Kod golamana je bitno samopouzdanje, a Alisson ga ima na pretek.
Nakon Salaha ovo ce vam biti best buy u zadnjih ne znam koliko godina.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 19 jul 2018, 17:11

Valencia je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Lovren je uvijek imao predispozicije da bude WC stoper, ali previse na njega uticu komentari, i sve dok ne bude imao stav ko VVD, nece ostvariti potencijal koji ima.

Ovoj ekipi treba play, treba igrac koji zna dati pas, otkljucati odbranu, i dalje je ovo ekipa koja ovisi o kontri a i treba napadac, koji ce zabijati kad ne ide, donositi bodove svojim golovima, naravno pricamo o tome da ekipa moze uzeti neki trofej...
Alison mi nije bio tolika zelja, i prije bih dao za Oblaka 100 miliona, jer znas sta dovodis, imas klasu, ali pitanje je da li bi on zelio kod nas. Oko Alisona je upitnik, iako nema sumnje da je pojacanje, pored one bukovine koje imamo, i Butland bi bio pojacanje i to veliko...

Fekir i napadac kao to je bio Daniel i ova ekipa moze u borbu za trofeje...
Zato kazem, novi Lovren moze biti veliko pojacanje za Liverpul.

Velika steta za Oksa - u z a s. Momak je fenomenalno krenuo, sjebada zesca. :x

Taj Fekir, ne znam sta da kazem. Jedno je FRA liga drugo EPL. Jos je imao tesku povredu, a znamo koliko je sezona u Liverpulu fizicki zahtjevnija od sezone u Lionu. Ono sto je pokazao na SP nije nista narocito. Ne znam, zaista.

Da bi doveli novog napadaca, prethodno trebaju prodati Staridza, Ingsa, Oridjija i mozda Lalanu. Navedeni se cine kao visak. I opet dovesti napadaca koji je zadovoljan da igra epizodnu ulogu. Vec imas Sacirija kojem treba dosta minuta da bi bio zadovoljan.

Nezadovoljstvo u ekipi moze biti pogubno. Ne smijes nagomilati previse igraca. To Klop nikad nije radio gdje god je bio trener. Pocesto ga je kostalo, ako bi se neko povrijedio, ali je zato imao zadovoljnu i motivisanu ekipu, sto se uvijek vidjelo na terenu. Njegove ekipe su najborbenije od svih u 'ligama petice'.
Nama treba igrac kao sto je Fekir, nikad necu prezaliti Coutinhoa :cry: a ne vidim kojeg drugog mozemo dovesti da je taj profil igraca...
Sve njih treba prodati, Daniela mi je zao, ali sjebale su ga povrede, ovi ostali onako nisu nista posebno.

mcmanaman je napisao/la:Ginija treba na 10ku gurat, tu najbolje igra i to mu je bila primarna pozicija dok nije dosao kod nas, i sam je rekao da se na 10ki osjeca najbolje. Lallana je dobar sa klupe.
Njega treba otjerati :cool:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.