Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 09 maj 2018, 23:10

Za svaki slucaj ocekujem i od Rafe pomoc :kafa:

A naravno, hvala kumu :D
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2018, 23:23

nesto mislim da ce se u finale ici u produzetke i da ce tu presudit Realova klupa koja je bolja u odnosu na Liverpool... Sta je vise sa Canom i Lalaanom ima jos dva ipo tjedna valjda se stignu oporavit

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 09 maj 2018, 23:37

KpbKaka22 je napisao/la:nesto mislim da ce se u finale ici u produzetke i da ce tu presudit Realova klupa koja je bolja u odnosu na Liverpool... Sta je vise sa Canom i Lalaanom ima jos dva ipo tjedna valjda se stignu oporavit
Danas sam citao da Can nece biti spreman za finale, a Lallana bi i mogao. Danas je odradio trening sa ekipom.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 maj 2018, 23:43

mirgerr je napisao/la:
KpbKaka22 je napisao/la:nesto mislim da ce se u finale ici u produzetke i da ce tu presudit Realova klupa koja je bolja u odnosu na Liverpool... Sta je vise sa Canom i Lalaanom ima jos dva ipo tjedna valjda se stignu oporavit
Danas sam citao da Can nece biti spreman za finale, a Lallana bi i mogao. Danas je odradio trening sa ekipom.



A do 80 min recimo da nece mjenjati i onda kasnije koga imas uvesti..Solanke i Ings ko neka napadacka opcija sigurno nece ,jer ce Klop onu trojicu drzat dok ne umru skroz.. u vezi more eto wajnladuma zamjenit Lallanom i to je to..Bubam plan C npr da krene na 3 4 3 Klavana na stopera..ona dva beka.Hendo Milner u sredini i ona trojice gore. ;)

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 10 maj 2018, 21:12

fera je napisao/la: Ako mislis na beka definitivno arnolda, momak je iznio tu poziciju cijelu sezonu skoro na svojim leđima ne bi bilo fer da clyne pocne u finalu a mislim da nije ni u formi jos.
Po meni nije neka dilema tu uopste jer u finalu liverpool nema sta izgubiti a za buducnost ce mnogo znaciti iskustvo koje je ove sezone AAT skupio u ligi prvaka.
Samo se nadam da ce se moci sastaviti vezni red bez improvizacije, u napadu i odbrani bi trebalo sve standardno biti.
Tačno tako, Clyne nije u formi, a i zdrav Clyne ne može ponuditi u napadu ono što Arnold može.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 maj 2018, 22:06

Sta mislite bi li neko od ovih mladih igraca mogao uletiti u tim kao ATT naredne sezone?
Gomeza ne racunam, nekako najvise sanse bi mogao imati grujic kad bi slusao kloppa jer tu je najmanja konkurencija.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 10 maj 2018, 22:13

Ja bih volio da se Woodburn izbori nekako za mjesto, na stranu to sto ce imati prostora u kup utakmicama. Meni Grujic nikako ne mirise i mislim da ce vrlo brzo napustiti klub.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 10 maj 2018, 22:48

Woodburn bi sigurno trebao dobiti vise sanse, a Klopp je vec u nekoliko navrata spomenuo kako racuna na Grujica u sljedecoj sezoni.
Od ovih sto su na posudbi tu je Harry Wilson koji ima odlicnu polusezonu u Hullu. Igra vrlo dobro, eh vidjecemo hoce li biti dovoljno da Klopp racuna na njega.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 11 maj 2018, 00:20

fekir,pulisic i sad toby su igraci koji se najvise vrte po medijima kao moguca pojacanja.

Po meni uz jos dva igraca(veznjak i iskusnu 9ku) mogli bi se iduce sezone upustit u trku za sampiona.Vjerujem da city nece ponoviti ovakvu sezonu i da ce sve podrediti osvajanju LP.
Uz njih jos kao glavnog konkurenta stoji united.

Abd planiram posjet na enfild iduce sezone u drugom dijelu prvenstva i da konacno bude ona sezona za kojom svi zudimo.

Ps. hladno uzimamo LP

Avatar
ackeey
Postovi: 3888
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 11 maj 2018, 09:54

mirgerr je napisao/la:Woodburn bi sigurno trebao dobiti vise sanse, a Klopp je vec u nekoliko navrata spomenuo kako racuna na Grujica u sljedecoj sezoni.
Od ovih sto su na posudbi tu je Harry Wilson koji ima odlicnu polusezonu u Hullu. Igra vrlo dobro, eh vidjecemo hoce li biti dovoljno da Klopp racuna na njega.
Nadam se da ce se Klopp predomisliti za Grujica. Nikako ga ne vidim u vrhunskoj ekipi. Woodburn je vec nesto drugo. Sta je sa Kentom?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 11 maj 2018, 10:10

ackeey je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Woodburn bi sigurno trebao dobiti vise sanse, a Klopp je vec u nekoliko navrata spomenuo kako racuna na Grujica u sljedecoj sezoni.
Od ovih sto su na posudbi tu je Harry Wilson koji ima odlicnu polusezonu u Hullu. Igra vrlo dobro, eh vidjecemo hoce li biti dovoljno da Klopp racuna na njega.
Nadam se da ce se Klopp predomisliti za Grujica. Nikako ga ne vidim u vrhunskoj ekipi. Woodburn je vec nesto drugo. Sta je sa Kentom?
Posudba u Freiburg je bila greska. U Bristolu dobijao sansu na pocetku, ali se nije nesto pokazao pa ga i nema u timu zadnjih mjesec dana.
Iskreno, mnogo vise sam ocekivao od Kenta nego od Wilsona na ovim posudbama u Championshipu, ali se Wilson puno bolje snasao.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 11 maj 2018, 15:32

Dobro je spominje se stoper,uz Keitu i vrlo vjerovatno Frkira jos stoper(Toby,De light,Mina se spominju) i ako bude kakve sanse ic po top golmana(Alison) i to bi bilo to.Steta je ne iskoristit sansu za Xerdana i Butlanda ako ode Mignolet da se pojaca klupa.Po meni se mora dovest i neki napadac,jer Origi,Solanke i Ings ne mogu promjenit nista kad ganjamo rezultat

Kad Stivi sad pola akademije odvede u Glasgow.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 11 maj 2018, 16:51

Osim Susa, niko iz akademije nije uspio kada je otišao.
Raheem naravno i TAA.
Kocka je bačena

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 maj 2018, 17:05

Ja sam siguran da ce dobiti sansu grujic al nisam siguran bas da ce je iskoristiti.
Volio bi vidjeti woodburna u par navrata je pokazao da odskace od ostatka kad su djeca u pitanju.
Wilson je druga prica, ja ne znam zasto mu klopp nije dao sansu prosle sezone je bio najbolji u rezervama, uvijek je blizu a nikad da se nametne. Njemu bi bilo pametno da ode ako mu se ne planira dati sansa uvijek ima sanse da se vrati il posudba neka u premier ligu.
Sta je sa ojom njega nisam pratio nikako. Bio je i onaj ejaria il tako nesto gdje je on nestao.
You are someone else I am still right here

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 11 maj 2018, 17:08

----------------Alisson/Oblak-----------

----Clyne--De Light--Van Dijk--novi---

--------------- Ndidi----------

--------------Keita---Isco ------

-----Salah/Fekir--------------- Mane/Pulisic/Fekir

----------- -- Firmino----------------


a Fekira mozes gurnit kao i Isca u 2-1 varijatni veze kao tog isturenijeg veznjaka.Moze tip odigrat i laznu spicu ako je bas nuzda ,volio bih ga da ga dovedemo.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12823
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 11 maj 2018, 22:19

Zamjeni pola ekipe i ocekuj rezultate.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Liverpool. YNWA
Postovi: 2170
Pridružen/a: 10 avg 2010, 09:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverpool. YNWA » 11 maj 2018, 23:48

Mane se povrijedio, samo je još ovo trebalo
#Ynwa

memija38
Postovi: 441
Pridružen/a: 23 jun 2016, 16:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la memija38 » 12 maj 2018, 00:03

Reds1234 je napisao/la:----------------Alisson/Oblak-----------

----Clyne--De Light--Van Dijk--novi---

--------------- Ndidi----------

--------------Keita---Isco ------

-----Salah/Fekir--------------- Mane/Pulisic/Fekir

----------- -- Firmino----------------


a Fekira mozes gurnit kao i Isca u 2-1 varijatni veze kao tog isturenijeg veznjaka.Moze tip odigrat i laznu spicu ako je bas nuzda ,volio bih ga da ga dovedemo.
Stavi kralju jos i Ramosa na stopera i Kantea na zadnjeg veznog. :urnebes:

Kakav Oblak crni kakav Isco jarane. Jah eto Real Madrid ce ti prodat takvog dragulja, ili Atletico Oblaka. :lol:

Pola ekipe covjek izmjeni. :lol:

Ako ugrabimo Allisona to bi premija bila. Keita, Fekir i Allison. S tom trojicom ja cu biti prezadovoljan. Iako je i to realno naucna fantastika kad uzmemo u obzir nasu transfer politiku. Najrealnije mi je Keita i jos neka 2 mladica tipa Pulisic i neki defanzivac iz Champioshipa.

Naravno sve to pod uslovom da zadrzimo ovaj igracki kostur bez vecih gubitaka. Citaj Salah.
STEVIE GERRARD

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 12 maj 2018, 00:06

Otkud to da se Mane povrijedio? Gledam slike sa treninga, tu je. :hmmmmm:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 12 maj 2018, 09:24

OTNYS_YNWA je napisao/la:Otkud to da se Mane povrijedio? Gledam slike sa treninga, tu je. :hmmmmm:
Sadio Mane is a fitness doubt for Liverpool's crunch Premier League clash with Brighton at Anfield on Sunday.

The Senegal international picked up a knock during last weekend's defeat to Chelsea and has missed a number of training sessions this week.

He was involved in the warm-up with the squad at Melwood on Friday but didn't play a full part in the session

Asked if Mane would be fit, Klopp said: "We will see. It is not the same injury. It's a fresh problem."
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.