Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Post Postao/la alan_kardec » 16 sep 2008, 22:46

Konačno i najveći engleski, i jedan od najvećih evropskih klubova dobija svoj topic na ovom forumu.

Prvak Engleske: 18 puta;

FA Cup: 7 puta;

Liga Cup: 7 puta;

Charity Shield: 15 puta;

Liga šampiona: 5 puta;

UEFA Cup: 3 puta;

UEFA Super Cup: 3 puta;

Kup pobjednika kupova: jednom;


Mislim da ovaj niz sve govori.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 16 sep 2008, 22:56

Liverpool rutinski pobjedio u Marseju.Genijalnost Stivena Gerarda je opet odlučila.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la amerosm » 16 sep 2008, 23:50

ja sam veliki navijac ovog kluba, i drago mi je da je dobio svoju temu, mene je danas onaj zidov pravo iznervirao, umjesto da doda keanu on nesta glumi, ali sve u svemu zasluzena pobjeda kad se sve sabere, i imamo najboljeg igraca na ovoj planeti u svojim redovima
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la NoName » 17 sep 2008, 13:07

Idemo dalje!
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

nele
Postovi: 24
Pridružen/a: 21 mar 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nele » 17 sep 2008, 13:10

bravo momci tako se igra od 1:0 do 1:2...
"You'll never walk alone" :twisted:

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la hammers » 17 sep 2008, 14:26

svi gerrard ovo gerrard ono...trebate se zahvaliti reini na 2 odlicne odbrane u zadnjim minutama utakmice...
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 17 sep 2008, 20:25

hammers je napisao/la:svi gerrard ovo gerrard ono...trebate se zahvaliti reini na 2 odlicne odbrane u zadnjim minutama utakmice...
Da je Liverpool pored dva postignuta gola, iskoristio i šanse koje je imao,Reina zadnjih 10 min. ne bi ni morao stajati na golu.Jbg druže budi malo realniji.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la obannon » 18 sep 2008, 18:07

Nekako mi neobican dres bez sponzora, vidi se da nedostaje ono calsberg
:ugeek:
- " $...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2008, 19:34

obannon je napisao/la:Nekako mi neobican dres bez sponzora, vidi se da nedostaje ono calsberg
:ugeek:
A fakat što nije bilo reklame za Carlsberg na dresovima Liverpoola?Možda jer je zabranjeno reklamiranje alkohola u Francuskoj?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

tm 87 2
Postovi: 184
Pridružen/a: 25 avg 2008, 18:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la tm 87 2 » 18 sep 2008, 21:43

jest, zabranjeno reklamiranje alkoholnih pica u francuskoj liverpool forever

Emirac
Postovi: 12
Pridružen/a: 03 sep 2008, 00:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Emirac » 19 sep 2008, 00:38

i akobogda engleska premier liga je nasa ove godine..vakat je...najjaci smoooooooooooo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 19 sep 2008, 20:42

Gerrard je napisao/la:
alan_cardec je napisao/la:
obannon je napisao/la:Nekako mi neobican dres bez sponzora, vidi se da nedostaje ono calsberg
:ugeek:
A fakat što nije bilo reklame za Carlsberg na dresovima Liverpoola?Možda jer je zabranjeno reklamiranje alkohola u Francuskoj?
Sjecas se da je i prosle sezone Liverpool u Marseillu , igrao u crnim dresovima bez sponzora ... slazem se potpuno je neobican dres navikli smo gledati Carlsberg na njima :D
Ja,ja potpuno neobičan dres bez onoga "Carsberg".Biće i jako čudno gledati Redse kad nekad u budućnosti Liverpool promjeni sponzora.Navikli smo na onaj prepoznatljivi zeleni natpis.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
metallac
Postovi: 9
Pridružen/a: 01 avg 2008, 15:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la metallac » 19 sep 2008, 23:07

zna se koje najbolji LIVERPOOL FC
WE ARE NOT ENGLANDS WE ARE SCOURSE
THE KOP

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 21 sep 2008, 00:45

Šta im bi danas protiv Stokea.Očigledno su bili umorni nakon dvije sjajne partije protiv Manče i OM-a.Biće bolje.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 22 sep 2008, 17:27

Polako,polako Rafa je previše dobrog uradio za Redse da bi ga otpisivali nakon jedne loše tekme.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
big_amko
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la big_amko » 22 sep 2008, 18:58

Gerrard je napisao/la:Rafa odlazi i povedi sa sobom polovnjake koje si doveo , tipa Arbeloa , Benayoun i slicni idioti ... na klupi Babel , Mascherano :roll: do kada ce tako biti , popisam se na tvoje rotacije :!:
Pa ja kad ide dobro tvom klubu onda je Benitez kralj ,a kad izgube ( u ovom slučaju odigraju neriješeno) onda treba napustiti Anfield Road.Idu mi na zivce ovakvi ''navijaci'' ...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 23 sep 2008, 15:15

Ja Beniteza ne volim nikako , samo zbog toga sto je prodao sve sto je znacilo za Liverpool , kreni od Owena , Sissoka pa do Cissea koji nikada nije dobio pravu priliku , iako je sigurno mogao pokazati dosta toga ... sada je prodao jednog od najboljih Riisea , pa sada na ljevoj strani moram gledati kloca Aurelia , a na desnoj jos veceg kloca Arbelou ... Mene nerviraju njegove rotacije jer covjek nije normalan , forsira mi te kloceve jos kad im prikljucis Benayouna to ispade ekipa polovnjaka :(

Te rotacije koje ti spominješ,dovele su Liverpool na krov Evrope.Svaki navijač Liverpoola MORA skinuti kapu za ono što je Rafa Benitez učinio na evro-sceni sa Liverpoolom.Osvojio LŠ,i to u kakvoj utakmici,igrao još jedno finale i jedno polufinale.Nije on kriv što su mu gazde cicije i ne daju mu love koliko mu treba za titulu u Engleskoj.Jeste,prodao je Owena kojemu je guzica zinula za Realovom lovom.Cisse se nikad nije dokazao jer se povrijedio na debiju za Liverpool protiv Totenhema.Dao je gol i poslije nekoliko minuta se povrijedio,bio van terena pola godine i onda se nije mogao vratiti u formu.Sissoko jest bio kvalitet,ali Rafa na njegovoj poziciji ima i Mascherana i Xabi Alonsa.Riise je otišao iz Liverpoola onog momenta kad je zabio presmješni autogol na Anfieldu protiv Čelzija,a Aurelio je super igrač.Ne zaboravi da je Benitez u Liverpool doveo:Reinu,Agera,Škrtela,Alonsa,Mascherana,Babela,Rieru,Torresa,Kuyta...Ovo su sve extra igrači.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
big_amko
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 avg 2008, 19:02
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la big_amko » 23 sep 2008, 18:55

Gerrard je napisao/la:
big_amko je napisao/la:
Gerrard je napisao/la:Rafa odlazi i povedi sa sobom polovnjake koje si doveo , tipa Arbeloa , Benayoun i slicni idioti ... na klupi Babel , Mascherano :roll: do kada ce tako biti , popisam se na tvoje rotacije :!:
Pa ja kad ide dobro tvom klubu onda je Benitez kralj ,a kad izgube ( u ovom slučaju odigraju neriješeno) onda treba napustiti Anfield Road.Idu mi na zivce ovakvi ''navijaci'' ...
Ja Beniteza ne volim nikako , samo zbog toga sto je prodao sve sto je znacilo za Liverpool , kreni od Owena , Sissoka pa do Cissea koji nikada nije dobio pravu priliku , iako je sigurno mogao pokazati dosta toga ... sada je prodao jednog od najboljih Riisea , pa sada na ljevoj strani moram gledati kloca Aurelia , a na desnoj jos veceg kloca Arbelou ... Mene nerviraju njegove rotacije jer covjek nije normalan , forsira mi te kloceve jos kad im prikljucis Benayouna to ispade ekipa polovnjaka :(

Bolje ti je da gledas svoja posla , i igru Bayerna :!:
PRITISNI PETICU , I ZAPOCNI IGRICU :lol:
Meni je Liverpool drag klub i stvarno ne zelim s tobom ulaziti u raspravu, jer s takvim navijacima, a prije svega ljudima ne vrijedi raspravljati. Ja cu za Bayern navijati i kad prime pet komada i kad osvoje ligu prvaka, jer volim taj klub

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la alan_kardec » 23 sep 2008, 20:26

Gerrard je napisao/la: Da nije smjesno bilo bi zalosno To sto pricas o lovi i Owenu da mu je zinula guzica otisao bi on prije kada je imao i bolje finansijske ponude , ali gledajuci njegov kvalitet u Real je otisao za male pare
- Sto se tice Riisea , znaci ako zabijes autogol , odmah odlazis iz kluba koja logika
- Takodjer previse smjesni igrac je i Xabi Alonso koji je bezbroj puta prodao Liverpool ,svojim izmisljenim pasovima
- Vidim nabrojao si Rieru medju EXTRA igrace , pa stvarno ne mogu da vjerujem , koja logika da je i to preko noci postao extra igrac
- Cisse se i nakon loma noge vratio da igra , ali ga je doticni spanac , onda stavljao na desno krilo i normalno da nije mogao pokazati sta zna
- Takodjer i Aurelio je fantazija poceo je cak i slobodne izvoditi u LFC samo steta sto nema hljeba da zivi zid prebaci
Takodjer od ovih igraca sto si nabrojao ne znam zasto je doveo Babela kad mu vise na klupi sjedi nego sto igra , iako to zasluzuje , a upada mi u oci da nisi nabrojao BRUKE OD IGRACA koje je doveo tipa , Arbeloe , Hosemija , Nuneza , Benayouna i slicne kloceve koji nisu igraci za velikog kluba poput Liverpoola

Eto znalac toliko od mene i da te napomenem da je jos prodao velikog Luisa Garciu , bez ikakvog razloga , i to je njegov minus a da ne spominjem propale investicije tipa , Barragan , Palleta , Morientes
I kada nemas pojma o LFC ne spominji rotacije one sezone kada smo osvojili LP jer ih je tada slabo bilo , jer doticni nije imao veliki izbor igraca kao sad , zato mu ja ne bi doveo vise od 16 igraca pa neka onda rotira Cudimo se kako igraci LFC ispadaju iz forme , normalno kada Babel odigra jednu , onda ga nema tri utakmice , pa sve tako smjesno i zalosno
Nemam namjeru da se svađam s tobom,neću ti reći ni da imaš,ni da nemaš pojma o LFC.Svako drugi ko pročita moje i tvoje postove vrlo brzo će shvatiti ko je u pravu.
-Owen jeste otišao zbog love i to se zna.U Liverpoolu je imao sve,ali on je htio da bude član velikih "galaktikosa".Te sezone kad je Owen otišao Liverpool je uzeo LŠ.Da ga nije možda Rafa otjerao?Smiješno.
-Ako imalo pratiš i navijaš za Liverpool,ko što kažeš,siguran sam da vrlo dobro znaš da se o Riiseovom odlasku pričalo i u januaru.Pa sam on je izjavljivao kako se zasitio Liverpoola i kako mu treba promjena,u Liverpoolu su htjeli da ga zadrže,ali je poslije onog autogola ON SAM odlučio da ode.Ponavljam,ON SAM,to si mogao pročitati svugdje.
-Xabi Alonso smiješan igrač.Kao bezbroj puta prodao Liverpool.Na ove izvale stvarno nemam komentara.
-Riera jeste EXTRA igrač i to nije postao preko noći.Igrajući u Espanyolu prošle sezone,on je bio među 10 najbolje ocjenjenih igrača primere.Mislim da to govori nešto.Gledao sam ga protiv Mančestera i odigrao je sasvim ok.
-Cisse je eto otišao iz LFC,pa gdje je sad?U prosječnom Marseju.
-Aurelio je "čak" dok je igrao za Valensiju izvodio slobodnjake i zabijao golove,tako da ne znam čemu čuđenje.
Promašaje su pravili i Murinjo i Ferguson i Manćini i Anćeloti i Rajkard i Venger i svojevremeno Lipi.Sa procjenama igrača griješe svi treneri ,pa i oni najveći i toga će uvijek biti.Zaboravljaš još jednu jako bitnu stvar.Gazde Liverpoola ili su velike cicije,ili jednostavno nemaju toliko love da se nose sa Čelzijem ili Mančesterom,e zato Rafa mora forsirati "klocove" poput Benayouna.Jednostavno nema para da kupi Kvarezmu ili Davida Silvu.
Ne branim ja slijepo Beniteza,ima on svakako grešaka kao i svaki drugi trener.Jedna od grešaka mu je,ko što kažeš Luis Garsija.Slažem se.Ja sam rekao da ga ne treba napadati nakon lošeg rezultata protiv Stokea,jer je 7 dana prije toga upravo on doveo Liverpool do prve pobjede protiv Mančestera nakon 5 godina.Najuspješniji je Liverpoolov trener u zadnjih 15-20 godina.On je odličan trener ma šta o njemu mislili ja ili ti.Za njega govore njegovi rezultati iz Valensije i sad Liverpoola.
Ti u svom postu ocrni dobro i Rafu i veliku većinu igrača i klub pa se pitam navijaš li ti za LFC ili za Gerrarda.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la newton_heath_lyr » 23 sep 2008, 22:06

46' Liverpool [1 - 1] Crewe Alexandra

15' [1 - 0] D. Agger

25' [1 - 1]
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.