Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 avg 2018, 12:35

Torres_9 je napisao/la:
fera je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Ings je strasan igrac, samo povrede da ga zaobidju i bice pravo pojacanje za Svece
Posudba je u pitanju. Zaobici ce ga povrede ko liverpool fekira :D
Izvini morao sam :mrgreen:
posudba do jula 2019 i onda postaje trajni deal,obavezan otkup sta vec
citao sam i ja to za obavezan otkup al ako soton ispadne ove sezone mpglo bi se to promijeniti. Al nije to ni bitno ja bi volio da ings odigra dobru srzonu jer nakon svih ovih povreda i truda da se vrati zasluzio je.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 10 avg 2018, 16:33

Zato je u januaru Fekir Liverpoolov igrac za 30milkica :kafa:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 10 avg 2018, 19:18

Fabinho #3
Allison #13
Keita #8
Brewster #24
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 avg 2018, 22:04

Jel iko ikad vidio ovog brewstera na terenu, koliko se o momku pisalo ovog ljeta ko da je nedim hadžić :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Fuerza
Postovi: 1731
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 10 avg 2018, 22:33

fera je napisao/la:Jel iko ikad vidio ovog brewstera na terenu, koliko se o momku pisalo ovog ljeta ko da je nedim hadžić :mrgreen:
Ja ga nisam vidio, ali dolazio prošle godine u Bijeljinu :urnebes: da igra protiv u17 repke BiH. Pa su ga eto neki ljudi viđali, mada čini mi se da nije ulazio u igru, ali dobro. Eto nekad na Gradskom stadionu u Bijeljini, a u budućnosti ko zna, legenda Anfielda možda!

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 10 avg 2018, 23:54

OTNYS_YNWA je napisao/la:Zato je u januaru Fekir Liverpoolov igrac za 30milkica :kafa:
gledam i ti skoro 10 godina clan foruma, tu smo negdje ynwa, torres i ja. To sam samo na ove dvije stranice pogledao rijetko ima raje toliko na jednoj temi od prije 2010. da se sacuvalo trajnog bana il ostalo aktivno, ja mislim da nikad nisam ban dobio do sad.
@fuerza ma digla se prica oko njega bila kad je ugovor potpisao jos od ibea nisu nikog tako promovisali.
You are someone else I am still right here

Fuerza
Postovi: 1731
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 11 avg 2018, 00:04

fera je napisao/la: @fuerza ma digla se prica oko njega bila kad je ugovor potpisao jos od ibea nisu nikog tako promovisali.
Samo da ne prođe isto kao Ajb, sjećam se kad smo prodali Sterlinga da su mnogi navijači govorili da će Ajb biti bolji od njega...ostalo je istorija!

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 11 avg 2018, 06:50

fera je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Zato je u januaru Fekir Liverpoolov igrac za 30milkica :kafa:
gledam i ti skoro 10 godina clan foruma, tu smo negdje ynwa, torres i ja. To sam samo na ove dvije stranice pogledao rijetko ima raje toliko na jednoj temi od prije 2010. da se sacuvalo trajnog bana il ostalo aktivno, ja mislim da nikad nisam ban dobio do sad.
@fuerza ma digla se prica oko njega bila kad je ugovor potpisao jos od ibea nisu nikog tako promovisali.
I ja sam tu od 2010. :tralala:

Dobar start je jako važan, recimo prošle godine smo imali 13 bodova iz 9 utakmica. Loše, skroz loše otvaranje sezone.
Kocka je bačena

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 11 avg 2018, 12:33

Pogolem vala staz imamo, mogli smo makar kakvu majicu dobiti od administracije :mrgreen:

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 avg 2018, 13:35

OTNYS_YNWA je napisao/la:Pogolem vala staz imamo, mogli smo makar kakvu majicu dobiti od administracije :mrgreen:
Ja ocekujem neki fair play trofej jer nisam nikad u karijeri zuti karton dobio. Hendo nemoj se ljutiti ja gledao ove sluzbene datume, sjecam se da si imao prije drugi username.

Sta mislite hoce li gomez sutra poceti?
Zadnja izmjena: fera, dana/u 11 avg 2018, 13:37, ukupno mijenjano 1 put.
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2018, 13:37

Trebao bi.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 11 avg 2018, 13:44

Lovren nedostupan za sutra.
Fabinho i Shaq počinju sa klupe.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 avg 2018, 14:44

gaston je napisao/la:Lovren nedostupan za sutra.
Fabinho i Shaq počinju sa klupe.
steta za đerdana a fabinho svakako nije jos za prve postave a nije ni zdrav 100%
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2018, 14:45

Pa Shaqiri i jeste doveden kao opcija jokera.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 avg 2018, 15:22

Osim13 je napisao/la:Pa Shaqiri i jeste doveden kao opcija jokera.
jest to al je odigrao jako dobro na pripremama i mislim da ce premasiti ocekivanja ako ovako nastavi. Kad smo kod jokera, nadam se da ce klopp poceti ozbiljnije koristiti izmjene sad kad ima dobru klupu nema vise izgovora za one zakasnjele izmjene.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13110
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 avg 2018, 15:30

fera je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Pa Shaqiri i jeste doveden kao opcija jokera.
jest to al je odigrao jako dobro na pripremama i mislim da ce premasiti ocekivanja ako ovako nastavi. Kad smo kod jokera, nadam se da ce klopp poceti ozbiljnije koristiti izmjene sad kad ima dobru klupu nema vise izgovora za one zakasnjele izmjene.
Zna se koje izmjene idu u 80toj minuti, Solanke i Klavan.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2018, 15:43

Joj baš yebo te dan ubaci Klavana ili Matipa, prebaci igru sa 3 pozadi samo paniku unese.

Oa kaf je Matipa ono jednom u 70oj ubacio :facepalm:

Inače, veza Shaq - Studge izgleda pravo dobra, samo da ovaj izdrži makar do nove godine bez povrede, tada će nam širina biti prijeko potrebna.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 11 avg 2018, 18:13

Sta je sa ovim Lovrenom, jos trening nije odradio s klubom. Kaze ima problema sa trbusnim misicima i tek treba u Holandiju na preglede.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Fuerza
Postovi: 1731
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 11 avg 2018, 18:46

Napravi Lovren problem. Kažu da je tek juče obavjestio klub o povredi, mada koliko tu ima istine... Kao imao problema i na SP, ali želio da igra i još veći problem napravio. U klubu i nisu baš srećni zbog toga.
Obavjestio klub tek kad se transfer rok završio pa Liverpul ne može dovesti novog štopera (pošto su svi povrijeđeni maltene). Prepao se za mjesto u timu, lukav potez mladog Lovrena nema šta.
Naravno pod uslovom da u Liverpulu nisu znali za povredu i ranije. Odnosno "Ako su to samo bile laži" novinara.

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 11 avg 2018, 18:55

Fuerza je napisao/la:Napravi Lovren problem. Kažu da je tek juče obavjestio klub o povredi, mada koliko tu ima istine... Kao imao problema i na SP, ali želio da igra i još veći problem napravio. U klubu i nisu baš srećni zbog toga.
Obavjestio klub tek kad se transfer rok završio pa Liverpul ne može dovesti novog štopera (pošto su svi povrijeđeni maltene). Prepao se za mjesto u timu, lukav potez mladog Lovrena nema šta.
Naravno pod uslovom da u Liverpulu nisu znali za povredu i ranije. Odnosno "Ako su to samo bile laži" novinara.
Jeste. Finalista Lige prvaka i Svjetskog prvenstva i jedan od trenutno najboljih štopera na svijetu se prepao za mjesto :lol: :lol: :lol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.