Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Fuerza
Postovi: 1731
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 11 avg 2018, 19:01

Otelo je napisao/la:
Fuerza je napisao/la:Napravi Lovren problem. Kažu da je tek juče obavjestio klub o povredi, mada koliko tu ima istine... Kao imao problema i na SP, ali želio da igra i još veći problem napravio. U klubu i nisu baš srećni zbog toga.
Obavjestio klub tek kad se transfer rok završio pa Liverpul ne može dovesti novog štopera (pošto su svi povrijeđeni maltene). Prepao se za mjesto u timu, lukav potez mladog Lovrena nema šta.
Naravno pod uslovom da u Liverpulu nisu znali za povredu i ranije. Odnosno "Ako su to samo bile laži" novinara.
Jeste. Finalista Lige prvaka i Svjetskog prvenstva i jedan od trenutno najboljih štopera na svijetu se prepao za mjesto :lol: :lol: :lol:
Odigrao jeste dobru prošlu sezonu, ali to je štoper sa žutom minutom. Realno nije nezamjenjiv!

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 11 avg 2018, 19:07

Pa koji štoper, igrač nema žutu minutu? 100 štopera pogriješi, niko o tome ne priča, Lovren pogriješi jednom odmah najgori na svijetu.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Fuerza
Postovi: 1731
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 11 avg 2018, 19:19

Otelo je napisao/la:Pa koji štoper, igrač nema žutu minutu? 100 štopera pogriješi, niko o tome ne priča, Lovren pogriješi jednom odmah najgori na svijetu.
Pa recimo Virgil ne pravi katastrofalne greške kakve je pravio Dejan. U zadnje vrijeme jeste dobar, ali nije Nesta pa da je nezamjenjiv. Ja mislim da je Virgil jedini štoper u Liveprulu koji ne treba da se boji konkurencije (da ga ne ureknem).

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 11 avg 2018, 19:29

Fuerza je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Pa koji štoper, igrač nema žutu minutu? 100 štopera pogriješi, niko o tome ne priča, Lovren pogriješi jednom odmah najgori na svijetu.
Pa recimo Virgil ne pravi katastrofalne greške kakve je pravio Dejan. U zadnje vrijeme jeste dobar, ali nije Nesta pa da je nezamjenjiv. Ja mislim da je Virgil jedini štoper u Liveprulu koji ne treba da se boji konkurencije (da ga ne ureknem).
Pa i ne treba da se boji s obzirom da je najskuplji štoper ikad. A i nije vala da ima milion štopera na tržištu, pa da se mijenjaju kao čarape.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Fuerza
Postovi: 1731
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 11 avg 2018, 19:47

Ovo pričam samo zato što su nam štoperi od stakla i da bi mogli biti u deficitu sa njima. A da smo doveli nekog iole dobrog ovo ljeto zbog povrede Lovrena, taj bi se mogao nametnuti i možda izbaciti Lovrena iz prve postave, ko zna! Šta bi bilo kad bi bilo. Ovako smo na Van Dijku i nekoliko staklenih štopera.

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 11 avg 2018, 20:06

Svi nam konkurenti pobjediše uprvom kolu, moramo i mi sutra sa stilom startovati. :cool:
Kocka je bačena

Avatar
ackeey
Postovi: 3885
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 11 avg 2018, 20:24

fera je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Zato je u januaru Fekir Liverpoolov igrac za 30milkica :kafa:
gledam i ti skoro 10 godina clan foruma, tu smo negdje ynwa, torres i ja. To sam samo na ove dvije stranice pogledao rijetko ima raje toliko na jednoj temi od prije 2010. da se sacuvalo trajnog bana il ostalo aktivno, ja mislim da nikad nisam ban dobio do sad.
@fuerza ma digla se prica oko njega bila kad je ugovor potpisao jos od ibea nisu nikog tako promovisali.
Bruko i sramoto...
Nemoš za Sarajevo navijati i biti objektivan.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Finn
Postovi: 9054
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 11 avg 2018, 20:41

Fuerza je napisao/la:Ovo pričam samo zato što su nam štoperi od stakla i da bi mogli biti u deficitu sa njima. A da smo doveli nekog iole dobrog ovo ljeto zbog povrede Lovrena, taj bi se mogao nametnuti i možda izbaciti Lovrena iz prve postave, ko zna! Šta bi bilo kad bi bilo. Ovako smo na Van Dijku i nekoliko staklenih štopera.
Ima tu i Fabinho, mislim da bi ga češće od očekivanog mogli gledati na poziciji stopera.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13111
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 avg 2018, 20:54

Procitao sam ovo za Lovrena i sam je izjavio sve ono sto je napisano. Jedino je onaj dio oko toga da im je presutio povredu izvucen iz konteksta, kaze da u Liverpoolu nisu sretni jer je dosao s tom povredom koja je nesto zafrkano i jer ne moze da trenira i da igra na pocetku sezone sto je i na neki nacin logicno.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 11 avg 2018, 21:02

Svakako očekujem od Gomeza da pokaže svoj talenat koji posjeduje na stoperu, tako da mi je svejedno za njim.

Lovren je fantazika stoper kada ima vođu pored sebe (Virgil) jer je očito mentalni patuljak koji nije u stanju biti prvi stub odbrane, pa čovjek se raspadne na terenu nakon prvog omanjeg kiksa. (hint: duel sa Tottenhamom na Wembleyu)
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 11 avg 2018, 21:15

Nevjerovatna prilika za Gomeza,ovo se cekalo godinama :thumbup:

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 avg 2018, 22:36

ackeey je napisao/la:
fera je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Zato je u januaru Fekir Liverpoolov igrac za 30milkica :kafa:
gledam i ti skoro 10 godina clan foruma, tu smo negdje ynwa, torres i ja. To sam samo na ove dvije stranice pogledao rijetko ima raje toliko na jednoj temi od prije 2010. da se sacuvalo trajnog bana il ostalo aktivno, ja mislim da nikad nisam ban dobio do sad.
@fuerza ma digla se prica oko njega bila kad je ugovor potpisao jos od ibea nisu nikog tako promovisali.
Bruko i sramoto...
Nemoš za Sarajevo navijati i biti objektivan.
hahaha sto me nalijepi al hajd bar da se javis nisi dugo nista na ovoj temi napisao.
S obzirom na prezime nisam imao drugu opciju nego da navijam za sarajevo :D
Meni je najdrazi klub bio kk bosna al to vise ne postoji tako su ostali sarajevo i liverpool.
Valjda bar liverpool bude dobar ove sezone da nije sve crno.
Fino sam ja govorio treba odbranu pojacati jos i dok je lovren bio u opticaju. Ako je krio fakat treba ga odma otjerati pa nek se krpe sa matipom i gomezom do januara.
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13111
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 11 avg 2018, 22:41

Nekako ne dijelim vas optimizam kad je Gomez u pitanju :? nadam se da ce me uvjeriti da grijesim. Opet ulazimo u sezonu sa slabom tackom, valjda se Lovren brzo oporavi.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
ackeey
Postovi: 3885
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 11 avg 2018, 22:45

Ne moze mene nekoliko Lovrenovih dobrih utakmica ubijediti da je on dobar stoper.
Mozda ce Gomez iskoristiti sansu, kao sto je i Arnold, vidjet cemo.
Ipak, sa ovakvim veznim redom, ocekujem manje propuha pred golom, a tu je i Alison.
Ne pise mi se puno, da sta ne ureknem. Stari bsksuz, haha.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 11 avg 2018, 22:51

Kako ocekivati nesto od Lovrena da bude normalan i da igra na visokom nivou,vidis da se idiot samo zajebava i glumi nesto.Garant je i tu povredu zadobio na produzenom odmoru,od njega samo gluposti mozes ocekivati nista normalno..Trebao ga je Klopp davno otjerati i dovesti normalnog igraca ili gurnut Gomeza ili nekog drugog u vatru.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 11 avg 2018, 23:10

Povrijedio ga Enis Beslagic, yebo ga on. :mrgreen:
ackeey je napisao/la: Mozda ce Gomez iskoristiti sansu, kao sto je i Arnold, vidjet cemo.
Iskreno, nadam se da hoce. Nije on toliko los stoper, a tu je poziciju u Liverpoolu najmanje igrao.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Reds1234 » 12 avg 2018, 07:24

Fuerza je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Pa koji štoper, igrač nema žutu minutu? 100 štopera pogriješi, niko o tome ne priča, Lovren pogriješi jednom odmah najgori na svijetu.
Pa recimo Virgil ne pravi katastrofalne greške kakve je pravio Dejan. U zadnje vrijeme jeste dobar, ali nije Nesta pa da je nezamjenjiv. Ja mislim da je Virgil jedini štoper u Liveprulu koji ne treba da se boji konkurencije (da ga ne ureknem).
Ajmo ne radit o vdv svetu ovcu,realno treba i mora bolje ovu sezonu.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13111
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 12 avg 2018, 11:28

Ima li nervoze :) ? Vazno je da danas otvore sezonu pobjedom buduci da su svi nasi rivali startali pozitivno. West Ham ne bi trebao biti nimalo naivan protivnik, odradili su solidan posao sto se transfera tice a Pellegrini zna sta radi. Zadnjih godina su nam gotovo uvijek bili poteska prepreka ponajvise zbog prisustva fizicki dominantnih igraca u veznom redu koji su znali polijepo sredit nase mrsavce Hendu, Wijnalduma i Lallanu.
To bi pod Pellegriniem trebalo drugacije izgledati, manje na silu a vise na kreativnost Andersona, Wilsherea i Yarmolenka. Ocekujem pobjedu uz utakmicu sa dosta golova i poneki Manea i Salaba, samo da se nasi ne poskliznu odma na pocetku kad smo prosle sezone nakon 9 utakmica imali mizernih 13 bodova. Nas naredni protivnik Palace koji itekako zna da nam pokvari sezonu je jos veci izazov od West Hama i puno bi im pomoglo da u tu utakmicu krenu sa jednom sigurnom pobjedom.

Liverpool: 2 West Ham 1
Mane, Salah x Arnautovic.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 12 avg 2018, 11:34

Mora se sezona odlično otvoriti. Ne znam jel previše tražiti maksimum sve bodove do rep. pauze ali eto...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
RtoX
Postovi: 1245
Pridružen/a: 25 jan 2011, 18:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la RtoX » 12 avg 2018, 12:37

Momci,pozelio bi nam sto manje nerviranja ove sezone i divan pocetak danas,mada kasne izmjene kloponje ce mene stic vec do treceg kola al' otom potom.Sretno i uzivajmo :)
"You'll Never Walk Alone"

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.