Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 12 maj 2018, 20:01

Izgleda da se nece rizikovati sa Maneom sutra, sto znaci sa ce vjerovatno Lallana poceti, ili Ings

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 12 maj 2018, 21:08

Samo da sutra Hughton ne vrati za sve stresove iz prethodnih godina, a baš ih je bilo :shifty:
Što se tiče mogućih pojačanja za narednu sezonu, lijepo bi bilo iskoristiti ovaj neuspjeh Leverkusena koji su ostali bez lige prvaka i dovesti nekog od njihovih mladih igrača...
Joint_fc

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 maj 2018, 10:15

Slazem se, i mislim da ce se Svabo zaroviti u Svabiju :mrgreen:
Brandt je strasan! Ali sigurno bi ga morali masno platiti :)
I otac mu se isto zove kao i Klopp, eto prilike :lol:

Avatar
carrick16
Postovi: 36
Pridružen/a: 23 apr 2018, 11:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la carrick16 » 13 maj 2018, 11:36

Salah igrac sezone u PL..

slika

Sto se mene tice, apsolutno zasluzeno

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 maj 2018, 14:43

Tako je Mohamede! Idemo danas jos po hattrick! :opaopa:

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 maj 2018, 15:22

Idemo Solankeeeee

.............Karius.........
Taa.Dejo.VVD.Roby
Salah.Gini.Hendo.Mane
.....Firmino...Solanke....

Ozren
Postovi: 1829
Pridružen/a: 31 avg 2012, 18:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ozren » 13 maj 2018, 15:33

Solanke je mislim jedini napadač u ligi koji je odigrao minimum 20 tekmi, a nije zabio gol.

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 maj 2018, 16:05

Ozren je napisao/la:Solanke je mislim jedini napadač u ligi koji je odigrao minimum 20 tekmi, a nije zabio gol.
Bolji je bar od bentekea
Pred ocima frienda lik rukom igra i nista...
You are someone else I am still right here

Osvaldo00
Postovi: 11
Pridružen/a: 14 mar 2018, 08:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osvaldo00 » 13 maj 2018, 16:12

Postoji li veca krampa od ovog solankea, nerealno los igrac...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 13 maj 2018, 16:21

Zasto ne smiju svirati penale na Anfieldu lol
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 13 maj 2018, 16:31

Ozren je napisao/la:Solanke je mislim jedini napadač u ligi koji je odigrao minimum 20 tekmi, a nije zabio gol.
Kojih 20 utakmica? :rol:
Kocka je bačena

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 maj 2018, 16:39

Dobar solanke do sad. Samo da je onu prvu priliku umjesto ševanja golmana odigrao iz prve za firmina.
You are someone else I am still right here

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 13 maj 2018, 16:53

Mane zabrinjava sa losim procjenama kad dodati a kad opucat.
Bravo Mo.

Jel ovo lacoste sponzor, haman polo majice za golf, nikako ne lici na fudbalski dres..

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 13 maj 2018, 17:09

Vrlo vjerovatno 3. pozicija na kraju.

Golanke pod raslje, lijepota

fera
Postovi: 12811
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 13 maj 2018, 17:57

mcmanaman je napisao/la:Mane zabrinjava sa losim procjenama kad dodati a kad opucat.
Bravo Mo.

Jel ovo lacoste sponzor, haman polo majice za golf, nikako ne lici na fudbalski dres..
Vise mi lici krangna na kosulju nego polo majicu
Eto nasluti onaj ozren gol solankea a i zasluzio ga jr dobrom igrom danas
Fino ispade ovo na kraju kako je krenula sezona.
You are someone else I am still right here

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 13 maj 2018, 23:58

Ne znam zasto mnogima smeta Solanke, kad se sve uzme u obzir on igra sasvim solidno i sigurno moze jos dosta napredovati. Nadam se da ce ostati.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16548
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 14 maj 2018, 19:09

Naby Keita will cost Liverpool £52.75m after RB Leipzig finished sixth in the Bundesliga. (@SkySports)
BREAKING: Liverpool midfielder Alex Oxlade-Chamberlain is unlikely to play again before November and is out for 6 months.
Initially, there was hope that Oxlade-Chamberlain would be fit for the start of the 2018/19 season, but the ECHO understands that following the surgery six months out is currently viewed as the best case scenario. (Echo)

Klopp's centre midfield options will be bolstered by the arrival of Naby Keita from RB Leipzig this summer. (Echo)

However, with Emre Can expected to leave and Oxlade-Chamberlain sidelined, Liverpool will need to further strengthen in that department during the transfer window. (Echo)
James Pearce: “I think we’ll see Klopp strengthen the spine of the team. He has already stated that he will be in the market for an attacker as he needs to replace Coutinho."

James Pearce: "I can’t see Simon Mignolet staying around as back-up so recruiting another keeper will be on the agenda regardless."

James Pearce: “Rhian Brewster could leave this summer and Borussia Mönchengladbach are one of a number of German clubs very keen on him. They believe they can offer him the first-team football he craves."

James Pearce: "Klopp rates Marko Grujic highly and he certainly has a future at Liverpool. The loan spell at Cardiff benefited him and now it’s down to Grujic to really stake a claim come July."

James Pearce: "Nabil Fekir is a player Liverpool have watched and he would be a classy addition to Klopp’s attacking armoury, but I’m not aware of any negotiations having taken place so far."

James Pearce: "Liverpool like Alisson at Roma but there’s a feeling that trying to negotiate that deal would be problematic due to the sky-high asking price."

James Pearce: "Whether to spend big on a new No.1 or bring someone in to compete with Karius is one of the biggest decisions facing Klopp this summer."

There were rumours last week that Buvac would be back for the Champions League final but I’m told that’s not the case."
The full story will probably emerge at some point.

James Pearce: "With the Coutinho money and the £70million plus generated by this Champions League run, the Reds are in a very strong position financially."

Earlier in the season I was told that talk of Liverpool signing Butland was nonsense and I’m not aware of that position changing."

Dominic Solanke will certainly be retained and Klopp intends to sit down with Divock Origi and his representatives for talks once the season has finished."

James Pearce: "Klopp had planned to promote Brewster to the senior set-up rather than buy another centre-forward but if the teenager leaves for Germany then clearly he will have to reassess."

James Pearce: "Klopp had planned to promote Brewster to the senior set-up rather than buy another centre-forward but if the teenager leaves for Germany then clearly he will have to reassess."
Eto vam štivo.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Gandalf
Postovi: 66
Pridružen/a: 13 maj 2018, 10:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Gandalf » 15 maj 2018, 12:18

Pozdrav svima, novi sam na ovom forumu, LFC pratim već evo punih 20 godina, čitao sam često ovu temu, pred utakmicu decenije sam jednostavno morao da i sam ostavim koji komentar, YNWA.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 15 maj 2018, 13:15

Gandalf je napisao/la:Pozdrav svima, novi sam na ovom forumu, LFC pratim već evo punih 20 godina, čitao sam često ovu temu, pred utakmicu decenije sam jednostavno morao da i sam ostavim koji komentar, YNWA.
Da Bog da nam bio sretan pa da i pobjedimo tu utakmicu.
Dobrodosao prijatelju u familiju :wave:

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BigAndy » 15 maj 2018, 16:35

Sto vise citam Pearcea sve vise sticem dojam da je on samo pijun i da nema pojma ili mu ovi daju informacije koje zele da zna a i da zna mislim da ne smije izaci u javnost sa bilo cim bez odobrenja jer ce mu zatvorit vrata.
Ovo sto je napisao svaki iole pametan novinar moze sklopiti da bude za sve bezbolno al nema veze.

O transferima nakon 6e titule aBd.

YNWA
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 15 gostiju.