Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 06 nov 2018, 20:48

Nadam se da ih je bar 1/3 sramota koliko je mene.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12910
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 06 nov 2018, 20:49

fera je napisao/la:Ne treba pojedince izdvajati tim igra slabo u zadnje vrijeme
Igra alabo zbog tih pojedinaca. Pa kad Mane igra to je odmah igrac manje na terenu. Prije je bar driblao j pravio probleme po atrani sad dobije loptu i samo nabija.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la topnik1 » 06 nov 2018, 20:49

Pa hajd sto nas marise Dinamo Zagreb sa igracem vise,sta je ovo veceras,Bogu plakat.
Tek mi sada zao sto ispustismo dva boda na Emiratima,bit ce guljavo do kraja idete Parizu i cekate Napoli.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 06 nov 2018, 20:50

Za 90 minuta nisu uspjeli uputiti vise od dva suta u okvir... Pa ne da nisu zasluzili nesta u ovoj utakmici, nego ne zasluzuju proci grupu nakon ove dvije gostujuce partije protiv Napolija i Zvezde.

Al haj, makar se nije izazvao neki incident sa Xherdanom, to je najvaznije.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 06 nov 2018, 20:50

Neviđena bruka i sramota...šta više od toga napisati
Joint_fc

Avatar
313
Postovi: 1104
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la 313 » 06 nov 2018, 20:50

Bez muda, bez volje, bez želje i zasluženo nakantani
Walk on

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la samocelik » 06 nov 2018, 20:53

gaston je napisao/la:Nadam se da ih je bar 1/3 sramota koliko je mene.
Nema tebe, mene ili nekoga bit stid. Igrači Zvezde ih nadjačali u svemu,pogotovo fizički. Oni ako išta misle napraviti u karijeri moraju svaku noć gledati ovu utakmicu. Prvo Klopp pa sve jedan igrač na terenu. Piće preplaćene
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

mcmanaman
Postovi: 884
Pridružen/a: 13 feb 2013, 17:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mcmanaman » 06 nov 2018, 20:59


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 06 nov 2018, 20:59

topnik1 je napisao/la:Pa hajd sto nas marise Dinamo Zagreb sa igracem vise,sta je ovo veceras,Bogu plakat.
Tek mi sada zao sto ispustismo dva boda na Emiratima,bit ce guljavo do kraja idete Parizu i cekate Napoli.
Kakav Pariz i Napoli, ispisali su se oni večeras.

Ekipa koja nije u stanju pošteno ošutati po golu Crvene Zvezde ne zaslužuje ni ono 3. mjesto što vodi u EL.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 06 nov 2018, 20:59

samocelik je napisao/la:
gaston je napisao/la:Nadam se da ih je bar 1/3 sramota koliko je mene.
Nema tebe, mene ili nekoga bit stid. Igrači Zvezde ih nadjačali u svemu,pogotovo fizički. Oni ako išta misle napraviti u karijeri moraju svaku noć gledati ovu utakmicu. Prvo Klopp pa sve jedan igrač na terenu. Piće preplaćene
A možda je i Buvač objasnio Vladanu kako da postavi momčad protiv Švabe :shifty:
Naravno, to ne opravdava totalni taktički promašaj od početne postave pa svega ostalog tokom ovog meča. Ovo je vjerovatno i njegova najveća sramota u trenerskoj karijeri, al' šta da se radi...
Ono što mene posebno brine jeste što apsolutno ne vidim nekakve želje kod igrača Liverpoola u ovim mečevima lige prvaka od početka ove sezone.
Joint_fc

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 06 nov 2018, 21:04

Kad se oni poslije utakmice mogu smijat, pozdravljat, popravljat frizure i izgledat potpuno opusteno i normalno ne vrijedi se nervirat. Od pocetka sezone nas prati luda sreca i neocekivano dobra igra u defanzivi koja je veceras izjednacila kvalitet napadackog dijela tima.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fudo » 06 nov 2018, 21:06

Dolazi 11. mjesec. There will be next year
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 06 nov 2018, 21:10

Morala je ova mlitava igra kad tad doci na naplatu, al ovo sto su nam veceras priredili je bas bas sramota. Zvezda jeste odigrala fenomenalan mec al je ipak par klasa ispod i ovo se moralo dobiti bez obzira na sve.

Dok su se uzimali bodovi pojedinci nisu dali ni prokomentarisati bilo sta u negativnom kontekstu, bilo je "suti nek se uzimaju bodovi a napad ce doci sam od sebe" a to sto se Salah i Mane ne mogu sastavit s loptom, to nikom nista.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la COYS » 06 nov 2018, 21:14

:rol:

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 06 nov 2018, 21:38

Da li neko moze objasniti uvodjenje Gomeza i ulogu koju je on imao na terenu? Pa to je jedan od najdeblinjih poteza u historiji fudbala, lik je samo igrao kad treba izvesti aut, ostatak utakmice bio nekoliko metara od Matipa, i jedan drugom smetaju...
A dobra je taktika dodaj Maneu, da on nesto napravi, Boze sacuvaj...
Najgora utakmice nekog top tima koju sam gledao u zivotu, od taktike do igre igraca na terenu, koji obican pas nisu u stanju kako treba izvesti...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 06 nov 2018, 21:57

Manchester City's Ilkay Gündogan, one of the game's most refined practitioners, acknowledged Klopp as a father figure, but hailed Buvac as "more the tactical mastermind" when they worked together at Dortmund where the blueprint for BVB's high-tempo game was drawn up by Klopp's number two
Zeljko is a master of all forms of training. I learn from him every day," the Liverpool manager said admiringly. "Most of the time, we work together telepathically, we don't need to say anything.
At Mainz, he set up obstacle courses with poles and benches that simulated the random nature of midfield ricochets and ensured that players trained for the hugely demanding pressing style without getting bored in the process. He could read an opponent's game at a time when video analysis was still in its infancy, implement minor adjustments that made a big difference and instantly win the respect of the dressing room by showing off his considerable technique in training.
. The dynamic was established during their playing days at Mainz. “As players they were always the protagonists for me,” said Strutz. “Klopp was the one who roused the team in his own way, and Buvac was the strategist who guided the game.”
Mats Hummels once told SPOX. “Buvac has a lot of tactical ideas that are a big part of our training… If anything goes wrong and we make tactical mistakes, for example, it’s usually him who’s interrupting and explaining how to do it properly.” A co-architect of Klopp's distinctive counter-pressing style, the Bosnian is known to obsess over the distances between different components of the team, ensuring that passes are made precisely and powerfully, a defining feature of the Klopp system. Buvac also used to take an active part in training. At pre-season camps with Dortmund, he would instruct players to undertake sprinting drills with the ball for 45 minutes - and join in himself. Putting it succinctly, Klopp once said of the man who helped him to two Bundesliga titles and the 2013 Champions League final with Dortmund: “Zeljko is football expertise made flesh.”
:shifty: :shifty: :shifty:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 06 nov 2018, 22:15

Tek cemo da vidimo koliko nam fali Buvac.
Pa mi protiv Zvezde igramo na duge lopte :rol:

Avatar
Marsal
Postovi: 22753
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Marsal » 06 nov 2018, 22:26

A gdje je taj Buvač sad? Šta radi i gdje, zašto je uopšte i otišao od Kloppa?
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 06 nov 2018, 22:28

Ako PSG i Napoli odigraju neriješeno vjerovatno će nam trebat 4 boda iz preostale dvije utakmice. Saslušao sam Kloppovu izjavu nakon utakmice i ja sam poprilično zabrinut. Čini mi se da ni on sam ne zna konkretno šta je problem ni šta da se uradi da se ovo popravi. Par pošalica i dosta "not cool" "problems" "positive stuff" sve u svemu nadam se da on ima neki plan za budućnost.

Buvac se ganja s Liverpoolom s advokatima vjerovatno traži neku odštetu. Ima više teorija oko toga zašto je otišao.
1) Bivši direktor scouting službe Dortmunda koji je blisko sarađivao s njima ima sad neku ulogu u Arsenalu pa je pokušao da ga dovede da zamijeni Wengera. Buvac nije rekao Kloppu da je Arsenal pokazao interes za njega, ovaj saznao preko veza iz Dortmunda i naljutio se i isključio ga iz svih aktivnosti.
2) Buvac se jednostavno poceo iskljucivati iz taktičkih analiza utakmica i priprema za naredne pa nisu imali nekog izbora.
3) Who knows.
Zadnja izmjena: StevieG8, dana/u 06 nov 2018, 22:29, ukupno mijenjano 2 puta.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 06 nov 2018, 22:29

Klopp skinuo gace pa krenuo u beograd :D
Dobro bi bilo zavrsit 4. u grupi ako vec ne mogu prva dva uhvatit pa nek ganja trofej u engleskoj.
@marsal mislim da ne radi nista, a prica je bila da je pregovarao s arsenalom a nije rekao kloppu za to il tako nesto.
You are someone else I am still right here

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.