Liverpool FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,geronimo,hammers,rio_Ferdy88

Vjerujete li da Klopp može uhvatiti mjesto koje vodi u Ligu Prvaka?

1. Da
174
66%
2. Ne
88
34%

Ukupno glasova: 262

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 07 avg 2019, 17:21

@Ponos mislis jednog LB. Kud ces vise stopera, jos doveli i onog Seppa na kojeg ce Klopp takodjer racunati.

Negdje sam procitao da kao Pepe nije imao nista protiv da dodje u Liverpool, ali se nije zadovoljio minutazom koju bi imao u Liverpoolu, sto je i ocekivano. Sasvim je ocekivano da Liverpool ne moze dovesti ove "jace" ofanzivce jer ce biti prinudjeni grijati klupu i uskociti u slucaju neke povrede. Al daj onda bar da se zadrze ovi ofanzivci koji su spremni da budu klupa.
Eto Wilson je otisao, ostavi bar Kenta. Ako na kraju i Kent ode, ostajes samo na Origiju. Znaci da ce se opet gledati da se ispadne iz dva kupa(FA i Liga), i jurisati na dva fronta do kraja pa sta Bog da.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Torres_9
Kontakt:

PostPostao/la Torres_9 » 07 avg 2019, 18:16

mogli su cou vratit vala,barem na posudbu pa sta bude.

Ponudis mi rotaciju u vezi,eventualno po krilu ako prodje prodje.
Posaljes bagavog lallanu na posudbu

fab keita gini milner hendo ox i cou, bilo bi prejako gdje mogao stalno rotirati igrace po potrebi zbog protivnika

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 07 avg 2019, 18:25

**** mu Lallana mater više
1921.

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 18:27

mirgerr WroteColon@Ponos mislis jednog LB. Kud ces vise stopera, jos doveli i onog Seppa na kojeg ce Klopp takodjer racunati.

Negdje sam procitao da kao Pepe nije imao nista protiv da dodje u Liverpool, ali se nije zadovoljio minutazom koju bi imao u Liverpoolu, sto je i ocekivano. Sasvim je ocekivano da Liverpool ne moze dovesti ove "jace" ofanzivce jer ce biti prinudjeni grijati klupu i uskociti u slucaju neke povrede. Al daj onda bar da se zadrze ovi ofanzivci koji su spremni da budu klupa.
Eto Wilson je otisao, ostavi bar Kenta. Ako na kraju i Kent ode, ostajes samo na Origiju. Znaci da ce se opet gledati da se ispadne iz dva kupa(FA i Liga), i jurisati na dva fronta do kraja pa sta Bog da.

Pa imas na LB jos 4 opcije pored Robertsona(Larouchi,Lewis,Milner,Gomez)

Krila Origi,Mane,Salah,Shaqiri,Gini(po potrebi) 2 konstantno igraju..

Mozda da smo doveli jednog koji je kvalitetan da moze igrati na sve 3 pozicije tj da pokrije Manea,Salaha i Firmina..

Kent i Wilson nisu kadar za Liverpool a bezveze je da sjede na klupi cijelo vrijeme,mladi su i trebaju da igraju redovno..

Ubjedjen sam da ce Klopp koristiti Elliota i Brewstera u novoj sezoni..

Torres_9 WroteColonmogli su cou vratit vala,barem na posudbu pa sta bude.

Ponudis mi rotaciju u vezi,eventualno po krilu ako prodje prodje.
Posaljes bagavog lallanu na posudbu

fab keita gini milner hendo ox i cou, bilo bi prejako gdje mogao stalno rotirati igrace po potrebi zbog protivnika

Nema gdje igrati Curtinho a nema ni potrebe da se vraca kad je vec onako otisao..Neka ozivljava karijeru negdje drugo. :wave:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 07 avg 2019, 18:50

@Ponos ko je to onda kadar za Liverpool, a da grije klupu Salahu il Maneu?

Rekoh, Liverpool ne moze dovesti igraca visoke kvalitete a da bude rezerva, zasto se onda rjesavati ovih koje imas i koji su spremni biti klupa i uletiti kad zagusti.

Na kraju krajeva, sto kaze @Torres, sta fali vratiti Coua na dvogodisnju posudbu. Nije to stvar ikakvog ozivljavanja karijere. On kroz mjesec, dva moze proigrati ko sat i pomoci klubu direktno svojim partijama.
Klopp rece: "People think that players from other clubs, other countries, are better than the players we have here but without really having the proof, because those players haven't played here, or whatever else". Eto za Coutinha tacno znas koliko moze, sta mozes ocekivati i sta ti moze ponuditi. Moze ti pokriti vise pozicija i rjesio bi se nekih vecih briga.

Ali ok, jasno je da je Klopp zadovoljan igracima i ocito su Mane i Salah zivotinje, ali bukvalno, obzirom da kod njih nema umora. Ali do kad ce to trajati? Nek se Salah ne daj Boze polomi u oktobru, sta onda?? Izmisljanje pozicija, rotiranje i naravno fcking Lallana, ako kojim slucajem on uopste bude zdrav tad.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 19:02

mirgerr WroteColon@Ponos ko je to onda kadar za Liverpool, a da grije klupu Salahu il Maneu?

Rekoh, Liverpool ne moze dovesti igraca visoke kvalitete a da bude rezerva, zasto se onda rjesavati ovih koje imas i koji su spremni biti klupa i uletiti kad zagusti.

Na kraju krajeva, sto kaze @Torres, sta fali vratiti Coua na dvogodisnju posudbu. Nije to stvar ikakvog ozivljavanja karijere. On kroz mjesec, dva moze proigrati ko sat i pomoci klubu direktno svojim partijama.
Klopp rece: "People think that players from other clubs, other countries, are better than the players we have here but without really having the proof, because those players haven't played here, or whatever else". Eto za Coutinha tacno znas koliko moze, sta mozes ocekivati i sta ti moze ponuditi. Moze ti pokriti vise pozicija i rjesio bi se nekih vecih briga.

Ali ok, jasno je da je Klopp zadovoljan igracima i ocito su Mane i Salah zivotinje, ali bukvalno, obzirom da kod njih nema umora. Ali do kad ce to trajati? Nek se Salah ne daj Boze polomi u oktobru, sta onda?? Izmisljanje pozicija, rotiranje i naravno fcking Lallana, ako kojim slucajem on uopste bude zdrav tad.

Govorim Klopp nece da drzi "nasu djecu" na klupi citavu sezonu znajuci da su sanse da zaigraju minimalne i na taj nacin bi samo propadali,nebi se razvijali i onda imas 2 strane na gubitku (igrac i klub)on to ne zeli da radi.Bolje da igraju negdje drugo i da se razvijaju a na kraju ih mozes dobro unovciti ili ostaviti sebi.Napravile su se velike greske sa Woodburnom i vidis ga sada,uprava ne zeli vise da se takve stvari desavaju da se gomilaju igraci i da propadaju..

Coutinho nema gdje igrati,sigurno nece igrati umjesto nekoga iz napada i sigurno nece igrati na CM a ne igramo formaciju sa ACM,na klupi nece da sjedi to moze i u Barsi...I da dodje mislis da bi se to svidjelo drugim igracima nakon sto je otisao na onakav nacin,samo bi razjebao harmoniju u slacionici(a znamo vrl odobro koliko Liverpool i njegova igra zavisi od te harmonije... ;)

Mogao se dovesti jedan igrac koji bi pokrio dosta napadackih pozicija ali bi onda Shaqiri letio itd..I ja bi volio da se ima vise izbora na nekim pozicijama mislim kvalitetnijih ali ovako je bolje bar trenutno,opet kazem ako nesto zapne mozemo u januaru kupiti to sto nam fali..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 07 avg 2019, 19:18

Ponos Torina WroteColon
Govorim Klopp nece da drzi "nasu djecu" na klupi citavu sezonu znajuci da su sanse da zaigraju minimalne i na taj nacin bi samo propadali,nebi se razvijali i onda imas 2 strane na gubitku (igrac i klub)on to ne zeli da radi.Bolje da igraju negdje drugo i da se razvijaju a na kraju ih mozes dobro unovciti ili ostaviti sebi.Napravile su se velike greske sa Woodburnom i vidis ga sada,uprava ne zeli vise da se takve stvari desavaju da se gomilaju igraci i da propadaju..

Sta onda ceka sa Brewsterom? 19 mu je godina, sto ga ne posalju na posudbu da igra? Kao da ce dobiti sansu pored FIrmina.
Woodburnu je isto 19. Bio samo jednu sezonu na posudbi i ne znam da je odigrao dvije komplet utakmice.

Kent i Wilson su stariji, imaju po 22 godine. Za razliku od Wilsona koji je na posudbama bio odlican, Kentove posudbe se mogu opisati sa jednom rijecju - ocaj. Nema od njega nista jer se u mrtvom Freiburgu nije naigrao kako treba.

Ostalo ok, mada ako ti sta zapne u oktobru... dugo do januara.

A svakako dzaba raspravljamo, nego eto rekoh da napisem svoje vidjenje. :mrgreen:

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 19:22

Pa Brewstera je ostavio da bi ga drzao na oku sto je i sam rekao,ocekuje od njega nesto zato i jeste u prvom timu..A sto se tice problema to moze uvijek da se desi ali ne mozes na osnovu toga da dovodis igrace cisto onako eto samo da nam se nadje u nevolji. :mrgreen: Na kraju krajeva Shaqiri,Lallana,Lovren su tu.. :mrgreen: :|

Kent u Rangersu bio dobar a to za Keln vjerovatno identicna situacija kao sa Woodburnovom posudbom..

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 07 avg 2019, 19:33

Jest doduse, bio je pristojan.
Eto nek bar njega ostavi u klubu da se nadje, moze proci. Kakvo crno propadanje. Ako mene pitas on je do sad dovoljno propao da bude rotacija u Liverpoolu. :lol:

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 21:29

Ti bi radije da se vrate vremena Poulsena,Jovanovica i slicnih. :mrgreen: da imamo sirinu

mirgerr
Kontakt:

PostPostao/la mirgerr » 07 avg 2019, 21:41

Reina, Glen, Kyrgiakos, Carra, Aurelio, Spearing, Polusen, Shelvey, Maxi, Ngog, Jovanovic

:beba:

fera
Kontakt:

PostPostao/la fera » 07 avg 2019, 21:47

Lane je najjaci igrac ikad, kad se samo sjetim onih driblinga, prijema lopte i igre glavom protiv arsenala :-)
"Hard work good and hard work fine,
but first take care of head"

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 07 avg 2019, 21:52

Oj kad pade frajer na facu onda, kakva ikona
1921.

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 07 avg 2019, 22:36

mirgerr WroteColonReina, Glen, Kyrgiakos, Carra, Aurelio, Spearing, Polusen, Shelvey, Maxi, Ngog, Jovanovic

:beba:

slika

gaston
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la gaston » 08 avg 2019, 10:01

I’m snooping around Melwood training ground in Liverpool. One #LFC official goes to me

“Indy go home lad. Nothing here to see”

Najzanimljivija prica kod nas danas. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikada ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
YNWA !

Be Water My Friend :)

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 08 avg 2019, 18:22

Sad kad iz vedra neba objave.. :mrgreen: :urnebes:

nerkolfc
Kontakt:

PostPostao/la nerkolfc » 08 avg 2019, 18:48

Nama samo treba aminati da se ne povrijedi neko od udarne trojke i VVDa. Ostali su koliko toliko zamjenjivi i korisni. U Petak petarda.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

"I think that when everyone is pulling in the same direction, you can move mountains."

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 08 avg 2019, 19:32

Adam Lallana, Adam Lallana

Jedva čekam da Kop zapjeva
1921.

Ponos Torina
Kontakt:

PostPostao/la Ponos Torina » 08 avg 2019, 20:44

BREAKING NEWS

slika

OTNYS_YNWA
Kontakt:

PostPostao/la OTNYS_YNWA » 09 avg 2019, 00:16

Znaci jos jedna sezona u kojoj se nadamo da se Robertson, VVD, Mane i Firmino ne povrijede. Za ostale imamo zamjene, kakve takve.

Natrag na “Liverpool FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.