Liverpool FC- Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Koji igrači su, prema Vama, najbolje pojačali klub ovog ljeta?

Anketa je završila: 17 okt 2015, 20:08.

Gomez
1
6%
Clyne
6
38%
Firminho
2
13%
Milner
1
6%
Ings
1
6%
Benteke
4
25%
Glen Johnson
1
6%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Otelo » 01 feb 2015, 16:24

Et anketa :salut:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la LiverpoolREDS » 02 feb 2015, 23:06

Aston Villa poslala ponudu od 5 milki za Lamberta,nasi navodno nemaju nista protiv na Lambertu je dal ce nas napustiti,nije losa cijena neka ih odmah proslijede za Ingsa ionako su navikli dovoditi engleze ili neka dovedu Gameira,vidim spominju ga u vezi sa Liverpoolom.Da nam se kako rijesiti talijana **** im mater cigansku pa da na ljeto dovedemo klasu u napadu.
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Policeman » 07 feb 2015, 13:13

LiverpoolREDS je napisao/la:Aston Villa poslala ponudu od 5 milki za Lamberta,nasi navodno nemaju nista protiv na Lambertu je dal ce nas napustiti,nije losa cijena neka ih odmah proslijede za Ingsa ionako su navikli dovoditi engleze ili neka dovedu Gameira,vidim spominju ga u vezi sa Liverpoolom.Da nam se kako rijesiti talijana **** im mater cigansku pa da na ljeto dovedemo klasu u napadu.
5m je premija za onakvu klasu od napadaca

a sto se tice talijana to nije iznenađenje znalo se da je FLOP
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
EDO299
Postovi: 751
Pridružen/a: 02 nov 2013, 09:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la EDO299 » 17 feb 2015, 01:17

LiverpoolEcho, SkySports, The Guardian, Mirror, i neki "manji" tabloidi su prenijeli info. kako smo zainteresovani za Pjanketa. Upravo na twitteru kruže informacije kako Roma traži sumu od 37 miliona FUNTI, i mislim da bi trebali spustiti makar na 30 miliona jer je stvarno previše preko 40 miliona €. Al' nema šta, leg'o bi nam ko budali šamar, baš onaj kreativni CMF koji bi sa Hendersonom i Emre Canom držao našu sredinu. :pray:
At the end of the storm there's a golden sky..

Avatar
Sage
Postovi: 5310
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Sage » 17 feb 2015, 06:38

Ako dodje kod nas onda ce nasi mediji svaki dan pisat Pjanic asistiro, predasistiro, ala za Dzeku u City-ju.A to da je sitan za EPL, :hmmmmm: , sta je sa Sterlingom, Coutinhom itd?
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la fera » 19 feb 2015, 13:04

pjanic je sjajan igrac al mislim da nije ono sto treba liverpoolu ako vec traze zamjenu za gerrarda
You are someone else I am still right here

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la keno94 » 19 feb 2015, 14:21

Meni Pjanic vise lici na Xabija po igri nego na Kapitena. Dosta bi donio u igru Liverpoola, ali cijena koja se pise je previse (37mil)
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Željooooo » 19 feb 2015, 14:24

keno94 je napisao/la:Meni Pjanic vise lici na Xabija po igri nego na Kapitena. Dosta bi donio u igru Liverpoola, ali cijena koja se pise je previse (37mil)
Na kakve smo sve levate bacali slican iznos novca, ta cifra za Pjanića onda izgleda smiješno..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la LiverpoolREDS » 19 feb 2015, 14:57

Ja sam citao da roma zahtjeva cijenu od 40-50mil(a Liverpool je bio spreman to izdvojiti) jer su proslog ljeta odbijali 30+mil od PSG i ManU a realno ne vrijedi toliko.Ja bih najvise volio Isca pa ako treba i 40-50mil izbrojat neka izbroje,bolji je igrac od Pjanket 100%
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la alan_kardec » 19 feb 2015, 15:11

Složio bih se vezano za Pjanića. Odličan je igrač, ali ne vrijedi on tih 40-ak miliona, što opet ne znači da za neko dogledno vrijeme neće vrijediti toliko, ali pod uslovom da pređe u jaču ligu/klub.
Po meni je i za Isca koji u Realu malo igra malo ne igra, previše dati 40 miliona. Al da je igračina, jeste.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Otelo » 19 feb 2015, 19:20

alan_kardec je napisao/la:Složio bih se vezano za Pjanića. Odličan je igrač, ali ne vrijedi on tih 40-ak miliona, što opet ne znači da za neko dogledno vrijeme neće vrijediti toliko, ali pod uslovom da pređe u jaču ligu/klub.
Po meni je i za Isca koji u Realu malo igra malo ne igra, previše dati 40 miliona. Al da je igračina, jeste.
Ma Real unistava igrace. Kupe ga za pun qrac para, on sjedi na klupi i ne napreduje uopce. Na kraju ce otici negdje ispod cijene i nakon 1-2 sezone eksplodirati.
Pogotovo sto se tice Isca.

A kad Dzeko moze vrijediti 25+ mil, moze i Pjanke makar 50mil.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la kumkalesic » 10 maj 2015, 15:42

Da malo oživimo i ovu temu :P
Liverpool are reportedly plotting a move for Borussia Dortmund ace Pierre-Emerick Aubameyang after missing out to Manchester United for Dutch star Memphis Depay.

Depay has agreed a £25million deal to join United as soon as the transfer window opens in June, and Liverpool have been quick to identify a new attacking target.

According to the Daily Mirror, Aubameyang has been on Liverpool's wish-list since he left Saint-Etienne in 2013.

With Liverpool desperate to boost their attacking options, Aubameyang's pace and eye for goal are key traits that will bolster Brendan Rodgers' side.

Liverpool will reportedly enquire for a potential fee for the 25-year-old front-man.

Aubameyang has scored 27 goals in 62 appearances for Dortmund.
Ovo bi konačno bila jedna dobra kupovina (al' kad bi do nje i došlo :shifty: ). Štrašno mi je bilo žao što ga nismo doveli još dok je igrao u Saint Etienneu...
Joint_fc

let3
Postovi: 28617
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la let3 » 12 jul 2015, 23:54

Samo na dva igraca (Suarezu i Sterlingu) Liverpool uzeo 150 miliona :o :clap: ...za te pare bi neko citav tim od 11 igraca selektirao i napravio :mrgreen:

ko vam redi te izlazne transfere, spomenik mu podignite

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la the scouser » 13 jul 2015, 00:07

let3 je napisao/la:Samo na dva igraca (Suarezu i Sterlingu) Liverpool uzeo 150 miliona :o :clap: ...za te pare bi neko citav tim od 11 igraca selektirao i napravio :mrgreen:

ko vam redi te izlazne transfere, spomenik mu podignite
Džaba sve kad će to mongoloidi potrošiti na transfere tipa Lallana, Lovren, Marković....
Evo:
Paul Joyce - Liverpool are continuing talks with Paddy Reilly, director of recruitment at Villa, although they remain reluctant to pay £32.5m.
Liverpool could try and tempt Villa with the promise of the bulk of any fee being paid up front
Dakle spremni su dati 20+ miliona na sasvim prosječnog igrača, ponekad bljesne u timu gdje je alfa i omega, a ponekad ga nema mjesecima. Takva transfer politika ne donosi LP. Nek se ugledaju na United i na transfere, ako hoće nazad u vrh, velika imena-velike plate-velike cijene, nema druge opcije.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Otelo » 18 avg 2015, 20:11

Eto prigodna anketa. Johnson je tu jer nas je pojača odlaskom :kafa:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Saurman » 19 jan 2016, 11:10

Ponuda Liverpoola za Alvara Moratu glatko je odbijena, tvrdi Gazzetta dello Sport. Pokušao je Jurgen Klopp da dovede napadača, Redsi su ponudili 60 miliona eura, ali je Juventus rekao 'ne'.
:lol: jel' ovo neka zayebancija.?
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Scouser » 20 jul 2016, 15:32

slika
slika
slika
slika
slika
slika

Cheerio! :opaopa:
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Avatar
Amsterdam1312
Postovi: 2593
Pridružen/a: 20 jan 2016, 13:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la Amsterdam1312 » 12 jan 2017, 19:33

Ima li ikakvih dešavanja, naznaka, najava, šupljih itd... ? :zzz:

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC- Transferi

Post Postao/la fera » 14 jan 2017, 12:54

Ja se više i ne sjecam kad je liverpool kupovao u januaru jel poslije sturridge i coutinha iko došao

Sigurno ce tako i sad biti ako se ne desi nesto nepredviđeno
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.