Liverpool FC (opšte diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 26 jan 2019, 09:14

Elpipita je napisao/la:imal srpskog igraca a da ga ovaj forumski vucic ne dize u nebesa...
Po cemu si zakljucio da ga dizem u nebesa?

Pazi ovako, taj isti Grujić je ljetos bio jedan od losijih clanova 23. koji su cinili roster reprezentacije na SP...Trom, kasni u donosenju odluke, jednostavno dosta losija verzija onog igraca koji je igrao u Zvezdi...

Sada igra u kontinuitetu i odmah je druga prica. Ponajbolji je igrac Herrthe i moje pitanje je bilo cisto informativne prirode...Koga da pitam nego simpatizere Liverpoola?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 26 jan 2019, 09:23

Grujic je Edwardsova briga, i to je i za njegovo i za dobro Liverpoola, i ocekujem da Edwards izvuce dobru cifru za njega i sa buy-back klauzulom naravno...

On trenutno u Liverpoolu nema mjesta, niti ce imati sljedece sezone...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 26 jan 2019, 09:27

YNWA je napisao/la:Grujic je Edwardsova briga, i to je i za njegovo i za dobro Liverpoola, i ocekujem da Edwards izvuce dobru cifru za njega i sa buy-back klauzulom naravno...

On trenutno u Liverpoolu nema mjesta, niti ce imati sljedece sezone...
Tako i ja mislim da bi bilo najbolje. Mozda se ispostavi nesto slicno kao slucaj Matić-Chelsea... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la fera » 26 jan 2019, 10:17

marconato je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Grujic je Edwardsova briga, i to je i za njegovo i za dobro Liverpoola, i ocekujem da Edwards izvuce dobru cifru za njega i sa buy-back klauzulom naravno...

On trenutno u Liverpoolu nema mjesta, niti ce imati sljedece sezone...
Tako i ja mislim da bi bilo najbolje. Mozda se ispostavi nesto slicno kao slucaj Matić-Chelsea... ;)
meni je izgledao spor za ovu kloppovu igru, u njemackoj moze napraviti finu karijeru sigurno. Nadam se da ga se nece liverpool tako lako odreci, mada ja sam i od lazara ocekivao da ce biti dobar.
You are someone else I am still right here

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 26 jan 2019, 10:21

Ma PL nije nikako bio za Lazara. Premekan je on, a i Liver je u tom momentu bio velik zalogaj..

Tesko bi recimo i Jović prosao sad i Liverpoolu, iako pokazuje dosta vise u ozbiljnijoj ligi nego sto je portugalska...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 26 jan 2019, 10:25

Govorio je Klopp da Gruja ima budućnost u klubu
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 26 jan 2019, 10:30

Kod @Markeca je prisutan jedan poseban nivo kurcobolje, nisu mu ravni ni Radovac i Lelic...steta talenta...

Ni ja ne vidim Grujica u Kloppovom sistemu, ne moze on to iznijeti, ali ima predispozicije da napravi odlicnu karijeru kod nekog drugog menadzera...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 26 jan 2019, 10:52

Nije ni Emre bio neki brzanac, kao što nisu ni Fabinho i Hendo trenutno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la mirgerr » 26 jan 2019, 11:06

Osim13 je napisao/la:Nije ni Emre bio neki brzanac, kao što nisu ni Fabinho i Hendo trenutno.
Hendo to nadoknadi svojim fudbalskim znanjem i umijecem, te gracioznoscu koju prikazuje "All round the Fields of Anfield Road".
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la fera » 26 jan 2019, 11:07

Nisam mislio samo na brzinu trcanja nego i donosenja odluka. Emre se drzao vise jer moze uskociti na razne pozicije a meni je loš bio i prespor, henderson isto zna usporiti igru i nervira raju, fabinho je dobar za sad.
Grujic moze popraviti svoje nedostatke, bio je neodgovran u odbrani dosta i pravio faulove bespotrebno jer bi ispadao prije nego sto lopta stigne do protivnika...
Ne treba ga se odreci lako definitivno bar neku buy back klauzulu ugovoriti kao sto je i ynwa spominjao
You are someone else I am still right here

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 26 jan 2019, 12:28

Osim13 je napisao/la:Nije ni Emre bio neki brzanac, kao što nisu ni Fabinho i Hendo trenutno.
Ako cemo gledati kvalitet Henderson bi davno dobio nogu, on je tu zbog onog sto je Amar Osim govorio nedavno, savrsen primjer igraca koji ce pomoci drugima da se uklope u ekipu, problem sa njim je taj sto on podsjeca na onaj Liverpool koji nije ni blizu bio konkurentan i realno najgori Liverpool kojeg mi znamo, i onda ga opet moramo gledati na terenu jer je kapiten, a jednostavno nije dovoljno dobar, a igra takvu poziciju da brzo navijacima ide na zivce, jer nije dobar defanzivac, a vracanje svake lopte nazad je za rezanje vena kad gledas, ko i Gini prosle sezone, ono se nije moglo gledati, evo nakon dizanja onog jorginhoa na pocetku sezone, i navijaci chelsea lude na njegove pasove, ne mogu ih kriviti zbog toga, to nije fudbal kojeg zelim prvi ja gledati...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Reds1234
Postovi: 1336
Pridružen/a: 04 nov 2015, 18:49
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Reds1234 » 23 feb 2019, 11:50

Ma kakav Can,Henderson je bolji igrac ,dalje ne bih.

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la SoulEclipsee » 07 maj 2019, 22:13

Goooooooooooooooooo

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.