Liverpool FC (opšte diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 03 jan 2018, 00:18

Romariooo je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:It's predstavljanje u petak poslije džume all over again :mrgreen:

Ja čisto sumnjam da će Coutinho doći kod nas sad u januaru, bez obzira na ove medijske bombe ali očito se nešto kuha.
180 miliona koliko se spominje je prenapuhana cijena ali kako se tržište mijenja svakih pola godine, ova cijena bi već za par godina mogla izgledati kao bagatela.
Vecini njih najzanimljiviji i najbitniji detalji u ovoj sezoni nisu uspjesi liverpola, nego podhebavanje navijaca barce zbog predstavljanja, iako je vecina nas jasno protiv dolaska coutinja za te bolesne cifre, i hebe nam se za predstavljanja, ne kontaju kakvih smo se mi igraca i titula nagledali da se ne uzbudjujemo uopste oko ovoga hoce li doci sad il na ljeto ili nikada, i ako dodje da nema tu euforije jer valja se momcini dokazivati jel ili nije japija za barce, mnogi su harali po engleskoj al kod predju na visi nivo zastekaju, zato polako i opusteno

Ja bi sad najvise volio da se šeki iz pariza iznenada umijesa i kupi ga za 180 miliona, da se dokaze da je ipak bio na prodaju, a i da ova nasa glupa uprava prestane vise smarati i liverpool i nas s coutinjom
pa sta onda pišeš ovdje i provociraš ako zelis isto sto i mi. Pametujes a evo vec godinu bar nisi u stanju da shvatis pravila foruma koja su veoma jednostavna... dva lika pišu o barceloni na temi liverpoola...
Najjaca recenica ikad: ne kontaju kakvih smo se mi igraca i titula nagledali... pa majku mu imamo i mi tv i internet... eto samo si ti barcelonu gledao :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 03 jan 2018, 01:05

LiverpoolREDS je napisao/la:Real,city,psg ogromne novce ulazu u pojacanja a Dembele,Coutinho bi ih mogli kostati preko 300 mil,al nema veze to su igraci iz La masije hahah odavno se nisam nasmijao ovako.
Mozes se smijati do jutra il do prekosutra, ja sam napisao realne stvari o tome kako se liverpool moze jedino vratiti u vrh, uvijek sam cijenio taj klub i zato mi je zao sto nije tu gdje bi trebao biti, naveo sam primjer atletica,juventusa i barce, a to podhebavanje sa dembom i coutinjom i la masio je malo pogluppo, brojne titule i nevidjena dominacija i hegemonija napravljene su ponajvise zahvaljujci la masiji, i par skupih pojacanja, ali par ih se skupo i prodalo, a demba nije jos nista osvojio kao ni coutinjo, i tako da je prica poglupa jer sam rekao da veliki nocac nije garancija, sto se tice tog poredjenja citija,pariza i reala i barce, takodje je poglupo, uzmi zadnjih 10 godina koliko je ko kupovao i prodavao, dodaj i coutinja i zaokruzi ga na dvjesto miliona, pa cemo vidjeti moze li se to porediti, a uporedi i liverpol i barcu i mozda ni tu nije razlika neka velika finansijska, ja kako vidim dijk 80, keita 70, ox 40,salah 30 - vise liverpool u zadnje vrijeme trosi nego barca, ova cetvorica placeni ko dva dembelea, a niste bas prodali ko mi nekog za 220 miliona, zato mani te price
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 03 jan 2018, 01:31

Saurman je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:Real,city,psg ogromne novce ulazu u pojacanja a Dembele,Coutinho bi ih mogli kostati preko 300 mil,al nema veze to su igraci iz La masije hahah odavno se nisam nasmijao ovako.
Barcelonu je Neymar haman koštao preko 300 mil pa zašto ne bi i Dembele i Coutinho.
I da se osvrnem na ovog kobasicarskog racunovodju i necu vise, znam da bi mu najsretniji dan u zivotu osvanuo kad bi se pojavio kakav dokument da smo neymara platili 300-400 miliona, al sve kad je sabrano ispalo je 50 miliona placen, prodan za 220, plus 170 miliona sto skrtog kobasicara najvise boli, dusu bi dao da nas moze svrstati u grupu sa naftaskim klubovima, al nikako mu ne ide

Da rezimiramo, nadam se da ce propasti coutinjov transfer u barcu ako je dosta preko 100 miliona jer ne vrije di toliko, pogotovo se nadam da do transfera nece doci sad u januaru jer to je tek velika glupost, nama sad ne treba, ligu smo elaborirali vec i bez njeg i bez dembelea, kup igramo s drugom postavom, u ligi prvaka gdje bi bio koristan ne bi imao pravo nastupa, tako da koji ce nam sad qrac, ako je istina ovo sto pisu kako forsira da sad predje i da je odigrao zadnju utakmicu u liverpoolu, onda je definitivno glup i pokvaren momak ako ne moze sacekat do ljeta,i onda koji ce nam qrac takav karakter, ako mu je dotuzilo u liverpoolu barca nije ta koja treba ispunjavati njegove zelje, ide dobro i bez njega, ima jos zanimljivih igraca, glup je ako forsira sad odlazak iz kluba koji ga je vinuo u visine i s kojim je pri vrhu engleske lige i u borbi za ligu prvaka, a nama ne trebaju glupsoni i razmazena derista, prodajt me ga parizu jer tamo se skupljaju takvi, ili ga tribinizirajte, to je najbolje za sve
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 03 jan 2018, 01:48

StevieG8 je napisao/la:Coutinho ce ici samo je pitanje vremena i definitivno mi je zlo vise od svega latinoamerickog sto jedva ceka da predje igrat u Španiju, samo je pitanje kad ce i Firmino podic sidro.
U biti od tih brazilaca maksimalno imas 4 dobre sezone i onda finito.

Bezbroj primjera. Pa jedan Alves koji je ponajbolji bek svih vremena imao 4 WC sezone. Ostalo je sve toplo hladno, hocu novi ugovor, pare itd.
27.10.2020

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la LiverpoolREDS » 03 jan 2018, 09:28

Mozda ce pokriti coutinhov transfer od prodaje dresova, ima ffp nije za Pariz,Real je prodao moratu,jamesa,danila ovo ljeto i oni su zaradili ako vec tako gledas kobasicaru.Kad barca proda pa kupi to je ok,al kad neko drugi to nije ok.
Cuvena la masija:ter stegen,umtit,semedo,alba,rakitic, dembele,suarez ovo samo iz prve postave pa PSG ima haman isto igraca iz svoje skole u timu
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Saurman » 03 jan 2018, 10:05

Romariooo je napisao/la:
Saurman je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:Real,city,psg ogromne novce ulazu u pojacanja a Dembele,Coutinho bi ih mogli kostati preko 300 mil,al nema veze to su igraci iz La masije hahah odavno se nisam nasmijao ovako.
Barcelonu je Neymar haman koštao preko 300 mil pa zašto ne bi i Dembele i Coutinho.
I da se osvrnem na ovog kobasicarskog racunovodju i necu vise, znam da bi mu najsretniji dan u zivotu osvanuo kad bi se pojavio kakav dokument da smo neymara platili 300-400 miliona, al sve kad je sabrano ispalo je 50 miliona placen, prodan za 220, plus 170 miliona sto skrtog kobasicara najvise boli, dusu bi dao da nas moze svrstati u grupu sa naftaskim klubovima, al nikako mu ne ide
:lol:


slika
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Romariooo » 03 jan 2018, 14:28

prekosutra poslije dzume kad coutinjo potpise odmah saurman do ikindije objavljuje detalje iz skrivene teke dje ce jasno se vidjeti da je placen 500 miliona
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la leorey » 03 jan 2018, 16:17

Sad na stranu trolovanje kroz citavo ljeto i sve, koliko god mi je drago sto takav igrac dolazi u Barcelonu, zao mi je Liverpoola kao i ostalih velikih klubova koji zbog Barcelone i Real Madrida ostaju bez najboljih igraca i tako godinama. Isto sto Bayern radi u BL. Ali to je tako i to se ne moze promijeniti ybg.

Jer znam ja kako sam se osjecao kad je Neymar otisao ( koliko god bolje izgledali bez njega ove sezone), mora boljeti kad ponajbolji igrac napusti klub i naravno da se odrazi na citavu ekipu.

I onda haj budi siguran da Salah recimo za godinu nece u Rejal. Ybg.
27.10.2020

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la mirgerr » 03 jan 2018, 16:41

Tako je to kad u timu imas "neengleze"(prije svega tu ubrajam latinoamerikance) koji jos od malih nogu znaju za samo dva kluba, Real i Barcu. Njima je jos od malih nogu zelja da zaigraju za tu Barcu/Real kad odrastu, a ostali ih i ne interesuje posebno.

Ista stvar je i sa mladim Svabama u Njemackoj. Izuzeci postoje, ali ih je bas malo.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Romariooo » 03 jan 2018, 16:48

mirgerr je napisao/la:Tako je to kad u timu imas "neengleze"(prije svega tu ubrajam latinoamerikance) koji jos od malih nogu znaju za samo dva kluba, Real i Barcu. Njima je jos od malih nogu zelja da zaigraju za tu Barcu/Real kad odrastu, a ostali ih i ne interesuje posebno.

Ista stvar je i sa mladim Svabama u Njemackoj. Izuzeci postoje, ali ih je bas malo.
tako je to sa latinosima, madrid i barcelona su zanimljiviji i zbog klime, nacina zivota i jezika, tu se osjecaju bolje nego u hladoj i kisovitoj engleskoj, onda i stil igre je vise napadacki sto njima godi i te stvari, tako da normalno je to

al sve u svemu coutinjo je trebao odraditi sezonu do kraja u liverpool, nema nikakog posebnog smisla da dolazi u januaru, al haman je to vrlo izvijesno i ne radujem me to i ne znam koji ce nam qrac sad, ne igrati ligu prvaka s liverpoolom a gledati barcu s tribina, glupo je do bola, da je barem neizvijesno u ligi pa ajd, vec cista glupost
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Saurman » 03 jan 2018, 17:01

Pa nisam ja izmislio ovu cifru nego su drugi malo dublje kopali i pronašli šta je Barcelona radila tokom ovog kontroverznog transfera sudski organi su na kraju riješavali slučaj.Nakon odlaska u PSG čak su morali platiti Neymaru 26 mil bonusa za "lojalnost" i kaže još su plusu. :)
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Lord44
Postovi: 258
Pridružen/a: 14 sep 2017, 13:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Lord44 » 03 jan 2018, 17:06

Barcelonu je Neymar haman koštao preko 300 mil pa zašto ne bi i Dembele i Coutinho.[/quote]

I da se osvrnem na ovog kobasicarskog racunovodju i necu vise, znam da bi mu najsretniji dan u zivotu osvanuo kad bi se pojavio kakav dokument da smo neymara platili 300-400 miliona, al sve kad je sabrano ispalo je 50 miliona placen, prodan za 220, plus 170 miliona sto skrtog kobasicara najvise boli, dusu bi dao da nas moze svrstati u grupu sa naftaskim klubovima, al nikako mu ne ide[/quote]

:lol:


slika[/quote]
Znaci, po tebi je ovo tacno i uprava Barce je platila Ney-a 300 MILIONA, a stavila klauzulu 220 :crazy:
Haj sam malo razmisli...Il nemoj, al nemoj ni upisivati (raditi) bilo sta u vezi ekonomije ako Boga znas.
Eno, pred vratima tvojim
ispljuvaše pet sitnih bisera, olovku i pivo.
Potrči, Dario! Olovku i pivo u sobu ponesi,
Ostalo su bajke za drugačiju djecu.

Avatar
Saurman
Postovi: 29435
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Saurman » 03 jan 2018, 17:10

Ma jok platili ga 50 mil ustvari 17 mil.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 03 jan 2018, 19:27

Lord44 je napisao/la:Barcelonu je Neymar haman koštao preko 300 mil pa zašto ne bi i Dembele i Coutinho.
I da se osvrnem na ovog kobasicarskog racunovodju i necu vise, znam da bi mu najsretniji dan u zivotu osvanuo kad bi se pojavio kakav dokument da smo neymara platili 300-400 miliona, al sve kad je sabrano ispalo je 50 miliona placen, prodan za 220, plus 170 miliona sto skrtog kobasicara najvise boli, dusu bi dao da nas moze svrstati u grupu sa naftaskim klubovima, al nikako mu ne ide[/quote]

:lol:


slika[/quote]
Znaci, po tebi je ovo tacno i uprava Barce je platila Ney-a 300 MILIONA, a stavila klauzulu 220 :crazy:
Haj sam malo razmisli...Il nemoj, al nemoj ni upisivati (raditi) bilo sta u vezi ekonomije ako Boga znas.[/quote]

Tako je to moj sarma, imamo para ne moRe ih krava pojest. Pisaj po sirotinji :kafa:

Uracunaj i Griezmanna tu na ljeto, klauzula je jasna- 100M eura.
27.10.2020

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la let3 » 03 jan 2018, 20:27

Saurman je napisao/la:Pa nisam ja izmislio ovu cifru nego su drugi malo dublje kopali i pronašli šta je Barcelona radila tokom ovog kontroverznog transfera sudski organi su na kraju riješavali slučaj.Nakon odlaska u PSG čak su morali platiti Neymaru 26 mil bonusa za "lojalnost" i kaže još su plusu. :)
Brat Sarma i na temi Liverpoola smara o Barcinim finansijama :urnebes: :crazy: :tokralju:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 03 jan 2018, 21:26

StevieG8 je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:joj kad im izvuku 180 miliona haha, na kraju neymar ispade bagatela koji je ipak znatno bolji igrac


Sent from my iPhone using Tapatalk
Daj Boze nesto mi sve smrdi na neku svoticu od 100 miliona plus 40ak u glupim dodacima.
Cuj svoticu, to bi bio opet 3-4 transfer svih vremena, a tebi je to svotica,sta je to zinula guzica toliko da je 100 miliona mizerija
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 03 jan 2018, 23:09

Dovoljno je vidjeti koliko košta Dembele i odmah to postaje svotica.[/quote]

To sto poredite cijenu dembelea sa cijenom coutinja na taj nacin da cou treba vrijediti duplo vise pokazuhe samo vase neznanje

Demba je supertalent od 20 godina, dok je coutinjo vec zreo igrac sa 26 godina ak se ne varam. Milioni idu gore ako je igrac mladji, mladost nabija cijenu, a 5-6 godina razlike nije malo. Demba je pokazao ogroman talenat sa 20 godina i sve predispozicije govore da ce biti top klasa vec u ranim dvadesetim, zato je nabijena cijena i njemu i mbapeu recimo jos vise, coutinjo u njihovim godina nije obecavao ni deseti dio kao oni, sjexam ga se u tim godinama u espanjolu, nista posebno, zato je uostalom zavrsio kod vas za 10 miliona jer nije obecavao, dok demba u tim godinama izgleda mnogo mocnije

Cijenu formira vise faktora, i trenutna klasa i potencijal, sto manje godina to vise miliona, zato coutinjo iako realno bolji igrac sa 26 godina realno be vrijedi puno vise od odlicnog dembe s 21 godinom jer po svemu sudeci ovaj ima potencijal da brzo dostigne coutinjovu klasu

Ako recimo i coutinjo i demba ispune ocekivanja i odrade petogodisnje ugovore onako kako se ocekuje, coutinjo ce za 5 godina biti u tridesetim i ne mozes ga prodat ni za peti dio ulozenog, dok ce demba za 5 godina biti u godinama u kojima je coutinjo sad, i vrijedit ce i tad ko i sad, a vjerovatno i vise

Zbog te logike demba kosta 100 miliona, tu je naravno i rizik veliki hoce li se pokazati,ali rizik je preuzet i vidjecemo, coutinjo je vec izgradjen igrac i nema tu puno prostora za napredaj, i ako dodatno napreduje uci ce u tridesete i izgubit ce na vrijednosti. On moze barci dati sjajnih 5 godina, a demba 10, u tome je razlika velika.slicno je bilo neymara kad smo dovodili, nije bio jeftin, bio je rizik, al je bio s godinama ko demba i uspio je odigrati nekoliko sezona, razviti se i nabiti sebi vrijednost, morao je biti prodan ali uzelo se 4 put vise nego je ulozeno

Zbog tih stvari trenutno slabiji al mladji igrac vrijedi kao bolji i stariji igrac, ko misli da nesto zna o fudbalu to mora znati

I smijesna su ta poredjenha, sto ne poredite s neymarom, pa da vidimo jel to realno da cou vrijedi skoro ko i on, ili poredimo sa salahom, jel to coutinjo zaista 5 bolji igrac od njega da vrijedi 5 put vise
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 04 jan 2018, 16:29

fera je napisao/la:Sto prije prodati coutinha, dovesti fekira ili pulisica i lemara :)
On bi i da su ga zadrzali zbog sebe morao igrati sto bolje jer ide SP, e sad zato su cigani i navalili jer ce mu cijena skociti nakon SP a ima i ta komplikacija sto izgubis mjesec dana cekajuci da se završi turnir da bi mogao dovoditi igrače pa onda ce jos imati produzen odmor ovako sad u januaru kad ga dovedu imace igrača koji se uklopio u sistem naredne sezone.
Sto se liverpoola tice mogu shvatiti samo da im je preko glave pritiska, prljavih igara i lose atmosfere koju donose barcelona i coutinho. A objektivno gledajuci bez emocija Liverpool pravi gresku i veliku uslugu barceloni koja to nicim nije zasluzila.
Sto se ciganluka tice i kmecanja i sterling i coutinho su super kakav je suarez bio pa on je pravio probleme da bi se arsenalu prikljucio....
hihihih, ne mozete se nikako pomiriti sa cinjenicom da je vise igrac zagrizao nego barcelona, da vas vaš igrač toliko očajno zeli napustiti da ce halaliti i igranje u knock out fazi lige prvaka, i da ce radije istu gledati iz barcelone izkauca nego igrati za liverpol

a jaki ste kako nalazite argumente, cuj barcelona forsira transfer sad jer se boji da ce skociti mu cijena nakon svjetskog

kao prvo mogli su dogovoriti sad transfer i da prvog dana prelaznog roka bude igrac barcelone, sto bi i bilo najpametnije

kao drugo svjetsko prvenstvo ne pocinje prije prelaznog roka, tako da je mogao biti kupljen na ljeto i prije svjetskog

trece, mogla bi mu cijena skociti, a mogla bi i pasti, i to se mora gledati, a mogao bi mu neko u do kraja sezone slomiti nogu, uvijek je sve moguce i ne moze se gledati samo jedan detalj, i ne znam sta mislite ako se sad placa preko sto miliona na koliko bi to cijena mogla skociti, nije ni sad buranija

a kao cetvrto barca uvijek moze liverpoolu zatjerati najvise tako sto ce odustati od coutinja u zadnji cas zbog nenormalne cijene neke i necete dobiti ni jare ni pare, odnosno ostat ce vam jare shebano u mozak kojeg cete gledati ubrzo da se rijesite za male pare jer kvari hemiju. Ovo sto je odigro polusezonu primjereno je sigurno jer je postojao neki dogovor, ako sve propadne i iz barce mu poruce decko trazi sebi drugog selameta, bice sheban u mozak definitivno i nikad nece vasoj upravi oprostiti sto su ga shebali za koji milion vise

koliko optuzujete barcelonu sve mi je sad draz sto ce preci i sto cete se jesti zbog toga, a najdraz bi mi bilo da stopira barca sve pa da vidimo kmecanje za mjesec dva. ne kontate moderni fudbal, sve je najvise do igraca i njihovih zelja, oni su zasticeni ko pande i mogu izvolijevati, moras mu placati i gledati kako zeli u drugi klub, i moras mu placati cak i kad nece da igra namjerno kako moze.

jedva cekam sutra poslije dzume da vidimo kako nije na prodaju, da se ne radi o cijeni nego da nije na prodaju,da liverpool se busa u prsa kako nece prodavati najbolje igrace, i da je svejedno nudil se 120 ili 190 miliona, da nije na prodaju kako su ovdje mnogi tvrdili heh
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Romariooo » 04 jan 2018, 18:21

Hebiga ljudi prozivate me da sam u kadi sa žiletom, pa da sam prizeljkivao coutinja, a ja sam od proslog ljeta isto pricam, nije nam potreban taj decko dok iniesta igra, tj do sledeceg ljeta, a sto je on navalio da predje, i sto nasa uprava tu se zalijece, nije do mene
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 05 jan 2018, 15:11

proFCB je napisao/la:Budući da imate para, šta vam je iskeširati 180+ miliona € za tako priželjkivanog igrača???
[emoji14] [emoji14] :P
Pa zašto bi iskeširali bez razloga tolike pare ako mogu proći povoljnije? Očito da je Liverpoolu dovoljno i 140M koliko se spominje, odnosno 110 i ovo ostalo u varijablama.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.