Liverpool FC (opšte diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 10 avg 2017, 19:43

Kakve gluposti ovaj momak pise, pa ovo je strasno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

fera
Postovi: 12800
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 11 avg 2017, 12:21

leorey je napisao/la:Kakva budala je ovaj Klopp. Umjesto da odmah proda Coutinha, dok ima vremena naci zamjenu, on ce ga uvaliti 30 augusta i onda ce syebat i svoj ego, a Boga mi i klub :rol: :kafa:
Nema to veze s kloppom to je uvijek bila politika liverpoola samo sto ti ne pratis pa ne znas...
You are someone else I am still right here

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 11 avg 2017, 16:02

StevieG8 je napisao/la:Potvrdili James Pearce, Paul Joyce i Melissa Reddy, Coutinho je zvanicno podnio zahtjev za transfer, Pearce kaze da bez obzira na to klub nece prodati.

Iskreno mi je zao ali prvo i da ti daju sad 500 mililna august je, ne mozes naci pravu zamjenu i sebicno je od njega sto to sad radi, trebao je na vrijeme obavijestit klub o zelji za prelazak.

Ako i ode **** ga sta bih vam rekao navijam za ovaj klub stvarno dugo i jest da je to zalosno ali vise sam i navikao da ne osvajamo nista, da nam najbolji igraci redovno odlaze i da povremeno prodjemo u LŠ. Izgleda da nas isto ceka i ove sezone, ako ga i natjeraju da ostane nece to sigurno biti isti igrac.
Pa sta ste se vi nadali da ce odbiti Barcelonu i ostati tu, potrositi najbolje godine karijere i ne vidjeti niti jedan trofej ? :lol:

Kae' nece zahtjevati transfer, ceka da se klubovi dogovore...jes jes :rol:

I nase pisanje ovdje bilo je zasnovano na tome da Coutinho zeli na more kod Messija. :kafa: svima je bilo svakako jasno da Liverpool nije zainteresiran za prodaju najboljeg igraca. Ali vidjet cete da ce ga prodati na kraju. Ni prvi ni zadnji.

Legenda malo bolje objasnila :arrow:

John Arne Riise‏Verified account @JARiiseOfficial 55m55 minutes ago

We all know Coutinho loves Liverpool. Always will. No reason to hate him. Respect that players have different dreams. Needs sorting out asap
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 11 avg 2017, 16:19

Pa normalno da jeste. Ne bi se dzaba 4 godine zadrzao tu i izabrao nas ispred Pere i Rejala. Covjek sve osvojio s Barcom, hoce da bude glavni baja u Parizu, ala Justin Bieber, moci ce partijati svaki vikend, a u Barci to nije mogao i ybg.

Pariz je svakako mali klub, koga god doveli, taman nikog ne izbacili, njih cemo proci u LP. Paco ce presuditi, ako nista. Jer jednostavno je to tako. :kafa:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 11 avg 2017, 16:29

BigAndy je napisao/la:Ovo isto kad te treba ostavi. Ma nek idu U pm više. Ovi Ameri nek prodaju klub nekom seiku pa najbolji igraci nece htjeti da idu... I ja bi otišao... nikakvih pojacanja....

Al Cou me razocarao... Mogao je sacekati jos jednu sezonu ili najaviti prije.... :crazy: :sick:
Ne bi Cou ni trazio transfer, da se ovi nisu napravili majmuni i izdali zvanicno saopstenje gdje nije na prodaju. Kad je bal nek je maskenbal. Jer evidentna je bila zelja, nije to morao javno ni reci, previse price u medijima je bilo oko toga da ne bi bila istina.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 11 avg 2017, 16:39

BigAndy je napisao/la:Ma nek ga prodaju, nek ide i Klopp
Meni je iskreno zao sto prodajete najbolje igrace, nevezano sada za Coutinha. Ali da biste ih zadrzali moraju se dovoditi pojacanja, kupovati kao nekad. Igraci moraju imati izazove, klase uz sebe.

Sta mislite kako je PSG zaustavio odlazak Verrattija i doveo Neymara, a evo sada i Mbappea ? Novac jeste jedan od presudnih faktora, ali vjerujte da nije jedini. Barca izdvaja vise na plate od seika.
27.10.2020

Avatar
coelho41
Postovi: 12439
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la coelho41 » 12 avg 2017, 16:43

Ali pobijedili ste Bayern, bavarsku nejač :lol: šta bi nam tek Watford uradio, jedno 4-0

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 12 avg 2017, 17:56

I sta ka'e Klopp, jel madjionicar na prodaju il' nije ? :kafa:

Otice i Mane sljedece sezone, ako velikan neki posalje ponudu :lol: jer oni su ambiciozni a klub nije.
27.10.2020

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 12 avg 2017, 18:02

leorey je napisao/la:I sta ka'e Klopp, jel madjionicar na prodaju il' nije ? :kafa:

Otice i Mane sljedece sezone, ako velikan neki posalje ponudu :lol: jer oni su ambiciozni a klub nije.
Paulinho. :rol:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 12 avg 2017, 18:17

gaston je napisao/la:
leorey je napisao/la:I sta ka'e Klopp, jel madjionicar na prodaju il' nije ? :kafa:

Otice i Mane sljedece sezone, ako velikan neki posalje ponudu :lol: jer oni su ambiciozni a klub nije.
Paulinho. :rol:
Pa ja, da madjionicar ima nekog svog u klubu :lol:
27.10.2020

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 12 avg 2017, 18:23

leorey je napisao/la:
gaston je napisao/la:
leorey je napisao/la:I sta ka'e Klopp, jel madjionicar na prodaju il' nije ? :kafa:

Otice i Mane sljedece sezone, ako velikan neki posalje ponudu :lol: jer oni su ambiciozni a klub nije.
Paulinho. :rol:
Pa ja, da madjionicar ima nekog svog u klubu :lol:
Pa kud £40m za društvo za izlaske ?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la leorey » 12 avg 2017, 18:32

Pa uz Paulinha ( na kojeg pacov ima fetis) dolaze jos i Đemba, Cou i Seri. Nama dosta :mrgreen: I nije 40M funti.
27.10.2020

Avatar
kobac
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 sep 2014, 10:30
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la kobac » 12 avg 2017, 18:45

Sto se meni cini da leorey ima 10-ak godina? :hmmmmm:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 avg 2017, 11:34

Osim13 je napisao/la:E jes levat, bolje mu je u Real ili Pariz nego u raspalu Barcu :lol: vidjece isto onoliko trofeja koliko je u Liverpoolu.
:rol: :rol:
Nije ni potpisao a kmečanje već krenulo.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 14 avg 2017, 11:37

BoixosNois1899 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:E jes levat, bolje mu je u Real ili Pariz nego u raspalu Barcu :lol: vidjece isto onoliko trofeja koliko je u Liverpoolu.
:rol: :rol:
Nije ni potpisao a kmečanje već krenulo.
Ne kmecim vec realno govorim. Qarina i vi i mi.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 avg 2017, 11:40

Osim13 je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:E jes levat, bolje mu je u Real ili Pariz nego u raspalu Barcu :lol: vidjece isto onoliko trofeja koliko je u Liverpoolu.
:rol: :rol:
Nije ni potpisao a kmečanje već krenulo.
Ne kmecim vec realno govorim. Qarina i vi i mi.
Pa mi ćemo biti qarina dok ne dovedemo Coutinha, DembeleTa i još jednog veznjaka tako da ako ništa, od ove sezone očekujemo duplu krunu. :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 14 avg 2017, 11:54

BoixosNois1899 je napisao/la:
Pa mi ćemo biti qarina dok ne dovedemo Coutinha, DembeleTa i još jednog veznjaka tako da ako ništa, od ove sezone očekujemo duplu krunu. :kafa:
Jedino ako Zizu da otkaz mozete ocekivat duplu kunu
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BoixosNois1899 » 14 avg 2017, 11:55

LiverpoolREDS je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
Pa mi ćemo biti qarina dok ne dovedemo Coutinha, DembeleTa i još jednog veznjaka tako da ako ništa, od ove sezone očekujemo duplu krunu. :kafa:
Jedino ako Zizu da otkaz mozete ocekivat duplu kunu
Bio je Zizou trener i 2016. pa smo klepili i Ligu i Kup.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 14 avg 2017, 14:00

BoixosNois1899 je napisao/la:
LiverpoolREDS je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
Pa mi ćemo biti qarina dok ne dovedemo Coutinha, DembeleTa i još jednog veznjaka tako da ako ništa, od ove sezone očekujemo duplu krunu. :kafa:
Jedino ako Zizu da otkaz mozete ocekivat duplu kunu
Bio je Zizou trener i 2016. pa smo klepili i Ligu i Kup.
Zizu je tek sklopio masineriju + sad nemate Neymara tesko da ce ga Coutinho sam zamjenit treba tu jos dosta napora i truda da se Neymar nadomjesti
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la messilla » 22 avg 2017, 17:45

Da se prešaltam ovdje, da mi neki ne skaču za vrat odmah.
Otelo je napisao/la:Evo, ne znam kako cu više napisati nešto. Povlačim se s foruma radi šale na temi Liverpoola o igraču Liverpoola kojeg su navijači i mediji iz Barcelone već predstavili i svršavali na njega, da bi na kraju rekli da nije dovoljno dobar.

Ev tugujem :rol:
Boldano jednostavno nije tačno.

Nisam primijetio vala ni da je neko toliko svršavao. Okej, potrebno i fino pojačanje bi bio, ali recimo u poređenju sa spermom koja je prosuta za Verrattijem... :mrgreen:

I ovaj zadnji dio. Nema potrebe da se generalizuje. Uvijek postoji izuzetaka, ali uglavnom su to bili ljudi kojima se od prvog dana nije sviđao transfer.
YNWA je napisao/la: https://www.fcbarcelona.com/club/news/2 ... are-close-
A lijepo im se pisalo, da nema od toga nista. Da madjionicara ne mogu dovesti.
Tog cirkusanta ne treba uzimati za ozbiljno. Nakon prve tekme je javno okrivio Piquea za poraz.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.