Liverpool FC (opšte diskusije)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Hendo » 22 avg 2017, 18:20

Vi ste dobri forumaši, jedino vam je crna ovca onaj Leroj.
Coutinho nije na prodaju otpočetka prelaznog roka bio i tako vi da nudite 300 miliona eura, opet ništa ne bi bilo.
Nema zamjene za njega. Da je došao Keita, vjerovatno bi Coutinho otišao. A Liverpool je gđjao Keitu i prije vaših ponuda.
Kocka je bačena

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Artetitis » 23 avg 2017, 10:27

Pročitah tamo ono što je Romario napisao o tome kako je Barca profitirala prodajom Neymara jer, eto, bolje imati 222 miliona eura na računu nego Neymara, a unazad par godina su skršili preko 170 miliona eura na polovnjake tipa Vermaelen, Alcacer, Turan, Gomes i Ter Stegen.

Dečko se očito ne sjeća kako je Barcelona prošli put odbortavala odlazak drugog najboljeg igrača i jednog od najboljih na svijetu zbog odštetne klauzule. Novcem dobivenim od Reala za Figa su mislili renovirati tim (došli Petit, Overmars, Gerard Lopez i Alfonso Perez koji su važili za odlične igrače), a na kraju su 4.mjesto ulovili savršenim golom Rivalda u posljednjoj minuti prvenstva.

Baš zbog toga Liverpool ne treba prodavati Coutinha i zbog toga sam protiv toga da Arsenal prodaje Alexisa bez obzira na finansijske gubitke od neostvarenih transfera jer igrači sa X-faktorom se ne prodaju ako nemaš drugog takvog dogovorenog.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 23 avg 2017, 10:31

Fino receno.












Mada ja mislim da ce 150m biti dovoljno :rol: :urnebes:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la YNWA » 23 avg 2017, 14:58

messilla je napisao/la:Da se prešaltam ovdje, da mi neki ne skaču za vrat odmah.
Otelo je napisao/la:Evo, ne znam kako cu više napisati nešto. Povlačim se s foruma radi šale na temi Liverpoola o igraču Liverpoola kojeg su navijači i mediji iz Barcelone već predstavili i svršavali na njega, da bi na kraju rekli da nije dovoljno dobar.

Ev tugujem :rol:
Boldano jednostavno nije tačno.

Nisam primijetio vala ni da je neko toliko svršavao. Okej, potrebno i fino pojačanje bi bio, ali recimo u poređenju sa spermom koja je prosuta za Verrattijem... :mrgreen:

I ovaj zadnji dio. Nema potrebe da se generalizuje. Uvijek postoji izuzetaka, ali uglavnom su to bili ljudi kojima se od prvog dana nije sviđao transfer.
YNWA je napisao/la: https://www.fcbarcelona.com/club/news/2 ... are-close-
A lijepo im se pisalo, da nema od toga nista. Da madjionicara ne mogu dovesti.
Tog cirkusanta ne treba uzimati za ozbiljno. Nakon prve tekme je javno okrivio Piquea za poraz.
Cirkusanti vode Barselonu, znaci da se oni ne uzimaju za ozbiljno?

Itekako ste vi njega vidjeli u Barsi i sad neki vjeruju da cete ga dovesti, neki spominju i neke izmisljene cifre, doduse ti jos vjeruju da ste dobro prosli sa prodajom Neymara, a to je veliki poraz Barse i vec se vide posljedice, a biti ce jos vece, moguce da cak izgubite i najboljeg svih vremena.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Romariooo » 23 avg 2017, 15:10

Artetitis je napisao/la:Pročitah tamo ono što je Romario napisao o tome kako je Barca profitirala prodajom Neymara jer, eto, bolje imati 222 miliona eura na računu nego Neymara, a unazad par godina su skršili preko 170 miliona eura na polovnjake tipa Vermaelen, Alcacer, Turan, Gomes i Ter Stegen.

Dečko se očito ne sjeća kako je Barcelona prošli put odbortavala odlazak drugog najboljeg igrača i jednog od najboljih na svijetu zbog odštetne klauzule. Novcem dobivenim od Reala za Figa su mislili renovirati tim (došli Petit, Overmars, Gerard Lopez i Alfonso Perez koji su važili za odlične igrače), a na kraju su 4.mjesto ulovili savršenim golom Rivalda u posljednjoj minuti prvenstva.

Baš zbog toga Liverpool ne treba prodavati Coutinha i zbog toga sam protiv toga da Arsenal prodaje Alexisa bez obzira na finansijske gubitke od neostvarenih transfera jer igrači sa X-faktorom se ne prodaju ako nemaš drugog takvog dogovorenog.
nidje veze argumenti, lako je naci primjere da neko proda igraca pa od tih para sto dovede da se ne pokaze, kao sto je lako i kontra primjere navesti, prodo neko igraca za 50 milona, doveo za te pare trojicu koji su se pokazali i vrijede 150 miliona sad...

ima tih primjera i jednih i drugih, ne kazem da ja da liverpool treba prodati coutinja teka tako, no kad imas situaciju da sam igrac forsira odlazak, a klub u koji zeli nudi ogroman novac, po svemu sudeci je prodaja i nuzna i pozeljna

problem je kad se stvari zakomplikuju,da igrac zeli u klub koji nudi miziernu svotu, npr da sad barca nudi 40 miliona a ne sto, ili da igrac zelli u barcu koja nudi ajmo reci 60 miliona, a pariz nudi npr 120, a igrac nece u pariz nego bas u barcu,

u cijeloj prici najbitnija je volja igraca, cifre mogu ici gore ili dole, al volja igraca u danasnjem fudbalu je najbitnija, ni meni se to ne svidja bas al sta cemo, tako je kako je

slicno i sa neymarom, nije presudila cifra nego njegova volja, da je zelio ostati a barca ga prodala iskljucivo zbog para onda bi to smatrali kriminalnim, ovako htio je da ide i sta covjek da mu radi, i sreca u svemu je sto je sejh odma iskesirao klauzulu, da nije, da je potegao pregovore, i nudio 150 miliona maximalno, barca bi na to pristala da ne ostaje s nezadovoljnim igracem, bolje onda i solidan novac nego nezadovoljstvno, isti je slucaj i sa liverpoolom, samo sto tu nema logike da cifra predje preko 100 miliona, neymar je igracki i marketinski puno jaci

no vidjecemo, pred nama je
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Artetitis » 23 avg 2017, 17:10

Romariooo je napisao/la:nidje veze argumenti, lako je naci primjere da neko proda igraca pa od tih para sto dovede da se ne pokaze, kao sto je lako i kontra primjere navesti, prodo neko igraca za 50 milona, doveo za te pare trojicu koji su se pokazali i vrijede 150 miliona sad...

ima tih primjera i jednih i drugih, ne kazem da ja da liverpool treba prodati coutinja teka tako, no kad imas situaciju da sam igrac forsira odlazak, a klub u koji zeli nudi ogroman novac, po svemu sudeci je prodaja i nuzna i pozeljna
Primjeri kad su se klubovi dohavizavali nakon prodaja glavnih igrača su takvi da je jasno da superzvijezdu možeš zamijeniti samo superzvijezdom - bilo kupovinom ili da ti takva nikne u klubu.

U kakvom je stanju Barcelona u ovom momentu ni jedno niti drugo nije realno.

Primjeri:

Suarez - Liverpool još uvijek nije došao blizu 2.mjesta.

Bale - Tottenham je imao sreću da im se pojavi Kane, inače bi se od Soldada, Chirichesa, Lamele i drugih igrača koji su kupljeni za novac od Balea dobro načekali nekog selameta.

Figo - Barca kupila Petita, Overmarsa, Gerarda...sve flop do flopa.

Cristiano Ronaldo - United je osvojio dvije lige, ali otad više nisu bili ozbiljan takmac španskim klubovima u Evropi,

Ibrahimović & Thiago Silva - nemam tu šta da pričam, navijači 7-strukog prvaka Evrope Milana se raduju Superkupu Italije kao da se radi o finalu Svjetskog prvenstva.

Van Persie - Arsenal doveo Cazorlu i Girouda za te pare, nismo mogli dobiti veliku ekipu za iladž.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6903
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Romariooo » 23 avg 2017, 17:30

Artetitis je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:nidje veze argumenti, lako je naci primjere da neko proda igraca pa od tih para sto dovede da se ne pokaze, kao sto je lako i kontra primjere navesti, prodo neko igraca za 50 milona, doveo za te pare trojicu koji su se pokazali i vrijede 150 miliona sad...

ima tih primjera i jednih i drugih, ne kazem da ja da liverpool treba prodati coutinja teka tako, no kad imas situaciju da sam igrac forsira odlazak, a klub u koji zeli nudi ogroman novac, po svemu sudeci je prodaja i nuzna i pozeljna
Primjeri kad su se klubovi dohavizavali nakon prodaja glavnih igrača su takvi da je jasno da superzvijezdu možeš zamijeniti samo superzvijezdom - bilo kupovinom ili da ti takva nikne u klubu.

U kakvom je stanju Barcelona u ovom momentu ni jedno niti drugo nije realno.

Primjeri:

Suarez - Liverpool još uvijek nije došao blizu 2.mjesta.

Bale - Tottenham je imao sreću da im se pojavi Kane, inače bi se od Soldada, Chirichesa, Lamele i drugih igrača koji su kupljeni za novac od Balea dobro načekali nekog selameta.

Figo - Barca kupila Petita, Overmarsa, Gerarda...sve flop do flopa.

Cristiano Ronaldo - United je osvojio dvije lige, ali otad više nisu bili ozbiljan takmac španskim klubovima u Evropi,

Ibrahimović & Thiago Silva - nemam tu šta da pričam, navijači 7-strukog prvaka Evrope Milana se raduju Superkupu Italije kao da se radi o finalu Svjetskog prvenstva.

Van Persie - Arsenal doveo Cazorlu i Girouda za te pare, nismo mogli dobiti veliku ekipu za iladž.
sve je to ok i sve zavisi koliko si sposoban naci prava pojacanja, a i koliko imas volje za tim jer mnogi su prodali pa vecinu para u dzep zavrnuli, a dovodili neke polovnjake

razliciti klubovi su u razlicitim situacijama, ne mozes porediti barcu i liverpool, nama treba samo dva mozda top igraca a liverpoolu 7-8, i onda u toj situaciji nama je gore gubiti nekog od tih top igraca jer nam je potrebniji jedan al vrijedan nego 5-6 solidnih,neymar je htio otici i sta cemo mu mi, da nije htio ne bi ga prodali sigurno ni za 300 miliona

a liverpool je opet u situacija da bi trebao praviti veliki remont, i onda tu se mora rizikovati da dovodis vise igraca i da se vecina njih pokaze, da bi se napravio neki veliki pomak tako moras dovoditi neke igrace jeftinije i mladje i pokusati sta sa igracima iz svoje akademije, tako je usostalom i barca se digla u superekipu uz dosta rizika sa pepom, trener nedokazan, xavi,iniesta do tad vjecene neke zamjene,pike neafirmisan za 4 miliona, bilo je tu dosta rizika al je upalilo

tako je i atletico madrid se izdigao i to je klub koji bi sad liverpoolu trebao biti primjer kako raditi, par godina najvece zvijezde svake godine prodavali, toresa,aguera,falcao-a, al pametno radilii vec sad ne moraju prodati nikoga ili mogu za astronomsku cifru, tako se mozes jedino dici na visi nivo, ili da ovi amerikanci iz uprave jednostavno pocnu da ko sejhovi rade, da ostave coutinja al da oni ulupaju svoje pare, al to cete tesko vidjeti, meni je jedan od scenarija moguc da oni prodaju coutinja zadnjih dana ovog roka da i kazu eto nemamo sad vremena da investiramo
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
ackeey
Postovi: 3885
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la ackeey » 23 avg 2017, 18:15

Romariooo je napisao/la:
Artetitis je napisao/la:
Romariooo je napisao/la:nidje veze argumenti, lako je naci primjere da neko proda igraca pa od tih para sto dovede da se ne pokaze, kao sto je lako i kontra primjere navesti, prodo neko igraca za 50 milona, doveo za te pare trojicu koji su se pokazali i vrijede 150 miliona sad...

ima tih primjera i jednih i drugih, ne kazem da ja da liverpool treba prodati coutinja teka tako, no kad imas situaciju da sam igrac forsira odlazak, a klub u koji zeli nudi ogroman novac, po svemu sudeci je prodaja i nuzna i pozeljna
Primjeri kad su se klubovi dohavizavali nakon prodaja glavnih igrača su takvi da je jasno da superzvijezdu možeš zamijeniti samo superzvijezdom - bilo kupovinom ili da ti takva nikne u klubu.

U kakvom je stanju Barcelona u ovom momentu ni jedno niti drugo nije realno.

Primjeri:

Suarez - Liverpool još uvijek nije došao blizu 2.mjesta.

Bale - Tottenham je imao sreću da im se pojavi Kane, inače bi se od Soldada, Chirichesa, Lamele i drugih igrača koji su kupljeni za novac od Balea dobro načekali nekog selameta.

Figo - Barca kupila Petita, Overmarsa, Gerarda...sve flop do flopa.

Cristiano Ronaldo - United je osvojio dvije lige, ali otad više nisu bili ozbiljan takmac španskim klubovima u Evropi,

Ibrahimović & Thiago Silva - nemam tu šta da pričam, navijači 7-strukog prvaka Evrope Milana se raduju Superkupu Italije kao da se radi o finalu Svjetskog prvenstva.

Van Persie - Arsenal doveo Cazorlu i Girouda za te pare, nismo mogli dobiti veliku ekipu za iladž.
sve je to ok i sve zavisi koliko si sposoban naci prava pojacanja, a i koliko imas volje za tim jer mnogi su prodali pa vecinu para u dzep zavrnuli, a dovodili neke polovnjake

razliciti klubovi su u razlicitim situacijama, ne mozes porediti barcu i liverpool, nama treba samo dva mozda top igraca a liverpoolu 7-8, i onda u toj situaciji nama je gore gubiti nekog od tih top igraca jer nam je potrebniji jedan al vrijedan nego 5-6 solidnih,neymar je htio otici i sta cemo mu mi, da nije htio ne bi ga prodali sigurno ni za 300 miliona

a liverpool je opet u situacija da bi trebao praviti veliki remont, i onda tu se mora rizikovati da dovodis vise igraca i da se vecina njih pokaze, da bi se napravio neki veliki pomak tako moras dovoditi neke igrace jeftinije i mladje i pokusati sta sa igracima iz svoje akademije, tako je usostalom i barca se digla u superekipu uz dosta rizika sa pepom, trener nedokazan, xavi,iniesta do tad vjecene neke zamjene,pike neafirmisan za 4 miliona, bilo je tu dosta rizika al je upalilo

tako je i atletico madrid se izdigao i to je klub koji bi sad liverpoolu trebao biti primjer kako raditi, par godina najvece zvijezde svake godine prodavali, toresa,aguera,falcao-a, al pametno radilii vec sad ne moraju prodati nikoga ili mogu za astronomsku cifru, tako se mozes jedino dici na visi nivo, ili da ovi amerikanci iz uprave jednostavno pocnu da ko sejhovi rade, da ostave coutinja al da oni ulupaju svoje pare, al to cete tesko vidjeti, meni je jedan od scenarija moguc da oni prodaju coutinja zadnjih dana ovog roka da i kazu eto nemamo sad vremena da investiramo
Tebi je @Romario jedini scenarij iz miokrih snova da Coutinho nekako dodje u Barcu.
Uopce ne znam kako je sadasnja uprava Barcelone izabrana, ali se ljudi blamiraju, ps jbt treceligasi ih ismijavaju...
Od samog pocetka je receno da Coutinho nije na prodaju. Ni za kakve pare.
Cak su juce i agenti objavili da je Coutinho prevaren od strane Barce da podnese zahtjev za transfer kako bi ih "pogurao" u namjeri da ga dovedu.
I cetvrta, peta i bilo koja iduca ponuda ce biti odbijena.
Nije bas da sam lud za ostankom Coutinha, ali da ste tu lovu ponudili u junu, pa hajde. Sada od toga definitivno nema nista.
Trenutno, ni cifra od 222 miliona ne bi promijenila situaciju.
To bi trebalo biti svima jasno.
A vi, navijaci Barce jedan dan kazete, ne vrijedi on vise od 80 miliona, neka ga ne dovode za vise, jutros prica oko nove ponude, vi odmah mijenjate pricu, ko i vasa uprava, te zavrsavamo, te svake minute, te predstavljanje, te ultimatum, te odustajanje, te nova rekordna ponuda, sad ce garant pristati.
Od samog pocetka u Liverpoolu je postojala samo jedna prica : NIJE NA PRODAJU.
Pa jel to tesko skontato majka mu stara?
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SemirSema » 25 avg 2017, 17:32

Što razglabate stalno ako ste sigurni da neće doći ?

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16406
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 25 avg 2017, 17:36

SemirSema je napisao/la:Što razglabate stalno ako ste sigurni da neće doći ?
Oprosti, na forumu smo ?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SemirSema » 25 avg 2017, 17:37

Prpa

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 avg 2017, 17:49

Osim13 je napisao/la:Eno onaj klaun Pique najavio da ocekuju Coutinha masimo bijelim zastava drugovi kuknjava








:urnebes:
O drhtite li, drhtite ? :lol:

Ostalo pacovu jos 200M eura za pojacanja, bukirao kartu za Liverpool 26.8, tj sutra :rol: :mrgreen:
27.10.2020

Avatar
ackeey
Postovi: 3885
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 25 avg 2017, 18:41

leorey je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Eno onaj klaun Pique najavio da ocekuju Coutinha masimo bijelim zastava drugovi kuknjava







:urnebes:
O drhtite li, drhtite ? :lol:

Ostalo pacovu jos 200M eura za pojacanja, bukirao kartu za Liverpool 26.8, tj sutra :rol: :mrgreen:
Ne odgovori ti druze, samo nekke datume postavljas. Normalni forumasi su dobro dosli, pic.ke nisu.
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 avg 2017, 19:04

ackeey je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Eno onaj klaun Pique najavio da ocekuju Coutinha masimo bijelim zastava drugovi kuknjava







:urnebes:
O drhtite li, drhtite ? :lol:

Ostalo pacovu jos 200M eura za pojacanja, bukirao kartu za Liverpool 26.8, tj sutra :rol: :mrgreen:
Ne odgovori ti druze, samo nekke datume postavljas. Normalni forumasi su dobro dosli, pic.ke nisu.
Pitanje nije samo za njega, vec za sve :rol:

Nazva me covjek pic.kom, a ni ne poznaje me :tokralju: :rol:

Hajde bolan dobit cete lovu, taman da se sljedece ljeto pojacate- mislim ako amerikanci ne potrose lovu :rol: :rol:
27.10.2020

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la mirgerr » 25 avg 2017, 19:09

Ja da sam na mjestu Barce, ja bih jos jedan ultimatum postavio Liverpoolu
:mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC (opšte diskusije)

Post Postao/la Otelo » 25 avg 2017, 19:12

mirgerr je napisao/la:Ja da sam na mjestu Barce, ja bih jos jedan ultimatum postavio Liverpoolu
:mrgreen:
I treba, necete da nam prodate igrača? Evo ultimatum do kad nam možete prodati igrači kojeg nećete da nam prodate!

Smiješno, al baš :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la sekretar » 25 avg 2017, 19:15

Imate u ekipi igraca koji nece da trenira, imate ponudu na stolu sigurno preko 120 miliona, danas je izisao video kako je fans shop Liverpoola s izloga odgulio sliku Coutinha...Zar nije najbolje prodati nezadovoljnog igraca, uzeti lovinu i svi sretni.

Avatar
Finn
Postovi: 9054
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 25 avg 2017, 19:16

sekretar je napisao/la:Imate u ekipi igraca koji nece da trenira, imate ponudu na stolu sigurno preko 120 miliona, danas je izisao video kako je fans shop Liverpoola s izloga odgulio sliku Coutinha...Zar nije najbolje prodati nezadovoljnog igraca, uzeti lovinu i svi sretni.
A što nama to govoriš, kao da mi možemo nešto uticati? :D

Najnovije:
Philippe Coutinho will refuse to play for Liverpool in the Champions League this season

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la sekretar » 25 avg 2017, 19:18

Finn je napisao/la:
sekretar je napisao/la:Imate u ekipi igraca koji nece da trenira, imate ponudu na stolu sigurno preko 120 miliona, danas je izisao video kako je fans shop Liverpoola s izloga odgulio sliku Coutinha...Zar nije najbolje prodati nezadovoljnog igraca, uzeti lovinu i svi sretni.
A što nama to govoriš, kao da mi možemo nešto uticati? :D

Najnovije:
Philippe Coutinho will refuse to play for Liverpool in the Champions League this season

Hahaha, znam :D Nego bezveze opcenito govorim. Ovo je za Liverpool samo situaciju u kojoj mogu itekako profitirati. Ionako bi ovaj kurcobolju gurao po terenu ako ga se ne proda, a lovina je za njega :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: RE: Re: Liverpool FC

Post Postao/la leorey » 25 avg 2017, 19:51

mirgerr je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Reds1234 je napisao/la:Coutinho has reportedly told Liverpool he doesn't want to be in their Champions league squad.

Kako mi je zao sto nisu ponudu poslali mjesec dana prije,ovi bi ga sigurno prodali,smrdo mali umislio se :mrgreen:
Ne bi ga sigurno prodali.

Moze birati, igrati LP ili za rezerve. Pa nek skonta sta je bolje za njega, i dobro nek pogleda do koje godine ima ugovor :D
Do 30-te lagano da ladi jajca i prima platu :mrgreen:
Dok uvazeni gosn James Pearce ne kaze da Cou odbija igrati za LFC, ja rodjenoj materi a Boga mi i ocu, ne vjerujem.
Pa nije zar da vjerujes da ga ledja bole 2 mjeseca ? :rol: :rol:

Igracina Joey Barton je najbolje objasnio ovu situaciju :kafa:
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.