Steven Gerrard

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Otelo » 30 maj 2015, 13:13

slika


Nek je sretan legendo i da se vratis u klub nakon igracke karijere :salut:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 30 maj 2015, 13:32

Nek je sretan najvecem,ne samo Liverpoola nego i premier lige ikad te jednom od najboljih veznjaka svoje generacije. Volimo te Stevene
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la BeyKopites » 30 maj 2015, 14:02

slika

Za najboljeg igrača u historiji Liverpoola!
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la kumkalesic » 05 jul 2015, 15:07

Tuga :(

slika
Joint_fc

nihiks
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 jul 2015, 20:59
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la nihiks » 06 jul 2015, 21:39

Nema vise lidera i najveceg ikad u premier ligi. Sad smo osudjeni na polulidere skrrtela i hendersona i ispodprosjecnjake i panjeve allena leivu

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Otelo » 06 jul 2015, 21:43

nihiks je napisao/la:Nema vise lidera i najveceg ikad u premier ligi. Sad smo osudjeni na polulidere skrrtela i hendersona i ispodprosjecnjake i panjeve allena leivu
Henderson vise nije polovnjak. Vrhunski je igrac koji prije svega radi na terenu i ima ogromni impact na nasu igru.

Titulu nismo izgubili zbog Gerrarda nego zato sto smo igrali bez suspendiranog Hendersona.
Skrtel nije zasluzio da ga se tako zove a ni Leiva. Prvi je stoper bez kojeg bi se nasa odbrana jos vise raspadala a drugi je unisten povrijedama, i ako je sad prosjecan nije bio.


Allen se popravlja i to stvarno puno :thumbup:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

nihiks
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 jul 2015, 20:59
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la nihiks » 06 jul 2015, 21:47

Gdje sam rekao da je polovnjak? Rekao sam da je poluvodja da nije dovoljno dobar za kapitena. On je dobar da bude drugi,treci najbolji u ekipi nikako da bude lider ako me razumijes.
Leiva :lol: pa niko se nije uhljebio ko on i johnson al ovaj sreca ode a vjerujem da je laznom brazilcu ovo zadnja sezona.

Allen se popravlja slazem se al u pusenju qrca rodgersu ala sven i safet susic

Avatar
Otelo
Postovi: 33328
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Otelo » 06 jul 2015, 21:52

Ja procitao polovnjak, **** izvini. To automatski citam kad vidim njihova imena. Valjda jer se samo tako o njima pise na forumu.

Al opet, ima tu Coutinho da bude lider pa i Milner. Skrtel to nikad nije ni bio. Ili Agger ili Gerrard a nakon odlaska prvog to je Gerrard bio a sad Coutinho ili Milner.

Lucas je za razliku od Johnsona znao odigrati i vise nego pristojno prosle sezone dok je ovaj vazda bio kriminalan, zapravo od one golcine protiv West Hama nije vise ni odigrao minute dobro.

Eh, vidjelo se je u par tekmi da je Allen veoma solidan back up. Previse je on bio pod pritiskom i kad su svi od njega poceli ocekivati najgore poceo je igrati najbolje.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

nihiks
Postovi: 32
Pridružen/a: 06 jul 2015, 20:59
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la nihiks » 06 jul 2015, 21:56

Leiva je bio najbolji igrac SP U-20 te kao takav dosao u Liverpool i nikada nije pokazao zbog cega je doveden realno,a imao se uz koga razvijati (xabi,stevica,mascherano) ali nije jer je obicna prevara i jedva cekam njegov odlazak,iako mi je skroz simpatican izvan terena,bio bi dobra maskota nemaa sta.
Ma allen odigra 5 od 35 tekmi dobro u sezoni sto je premalo. Nadam se i uvjeren sam da bi Can mogao eksplodirati sljedece sezone i ta trojka u vezi can-hendo-milner bi mogla ponuditi mnogo ili can-hendo-cou a gore neka trojka u vidu firmina,raheema i stua ako ostane raheem.

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la JoeCelt » 12 jul 2015, 07:52

Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la BeyKopites » 18 jul 2015, 15:05

[youtube][/youtube]

slika
Legendo :tokralju:
slika
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
LuisGarcia
Postovi: 51
Pridružen/a: 16 jul 2015, 03:50
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la LuisGarcia » 18 jul 2015, 16:40

Bog !
Luis Garcia he drinks sangria,he came from Barca to bring us joy

Avatar
JoeCelt
Postovi: 6398
Pridružen/a: 26 maj 2012, 22:05
Lokacija: Seattle
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la JoeCelt » 03 avg 2015, 21:36

Google Prevodilac - https://translate.google.com/?hl=bs

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la reds_forever » 15 sep 2015, 13:38

Kako mi se popeo na zivac sa ovom novom knjigom....Citam isjecke i ne vjerujem.... Sad navodno nikad nije bio u dobrim odnosima sa Benitezom, smatra da je bila glupost prodati Alonsa, Suareza....Sve to stoji i sve mi to znamo, ali isto tako, kad god bi se navijaci podigli protiv bilo kojeg trenera, Gerrard je bio taj koji bi stao iza njih...Trebao je pricati to kada je imao priliku a ne sad ispalit se u Ameriku i "lajat".
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Torres_9
Postovi: 13423
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Torres_9 » 15 sep 2015, 16:51

ovo je jadno sto stiven radi,pobjegao i sad istresa sav prljav ves.Ako planira nekad da se vrati u lfc da ima neku ulogu u timu,ovo ne bi trebao raditi

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la keno94 » 15 sep 2015, 18:45

Meni je dosta pao u ocima zbog ove knjige. Ne zbog onoga sto pise u knjizi, nego zbog pisanja same knjige. Desavanja u svlacionici, na treningu, ovo oko pregovaranja sa igracima i sl. treba da ostane u klubu. Dosta igraca i trenera je pisalo ovakve knjige i to mi se nikako ne svidja. Izgleda da su ljudi zaboravili sta znaci rijec privatnost.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la BeyKopites » 15 sep 2015, 21:09

Meni se apsolutno sviđa takav način izražavanja, samo mislim da je Gerrard uradio ovo prerano. Pishati po Rodgersu dok je on još trener Liverpoola i to preko knjige, to nije baš fer. Da je to uradio dok je još bio dio kluba ili nekad kad Rodgers više ne bude trener Liverpoola, bilo bi ok, ovako nije. Knjiga sama po sebi mi ne predstavlja nikakav problem, čak sam i želio da se desi, samo je Steven poranio nekih 5 godina.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
pride_of_merseyside
Postovi: 2223
Pridružen/a: 29 jul 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la pride_of_merseyside » 15 sep 2015, 21:35

Prebrzo se prilagodio američkom životu, promijenio se dosta, previše mahala, mnogo više mi se sviđao onaj Steven koji je bio usmjeren samo na fudbal i na ono što se dešava na terenu. To je i razumljivo sad kad je na zalasku karijere, ali on je jednostavno legenda, nešto posebno, i ne treba da baca mrlju na svoje ime nekim suvišnim pričama. Upravo zbog toga što se svi nadamo da će se jednog dana vratiti tamo gdje pripada i nastaviti da bude to što jeste.
Knjiga sama po sebi nije toliki problem, mada mi ne ide uopšte uz njegov karakter i takav tip igrača kakav je on.
Rastužila sam se kad sam pročitala ono za izgubljenu titulu protiv Chelsea, koliko mu je teško bilo i kako je sve to proživljavao. Osjećala sam se k'o da ponovo gledam tu utakmicu. :(

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la YNWA » 15 sep 2015, 23:11

Bas je lijepo otvorio novi list u svom zivotu.
Ovo sto on radi, ne radi jedan profesionalac, ono sto se desilo na terenu, sto se desilo u svlacionici tamo treba i ostati, neke stvari nisu za javnost.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Zodiac » 15 sep 2015, 23:19

Samo deri kapitenu,pishaj glupog ublehasa i neznalicu.

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.