Steven Gerrard

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 19 maj 2015, 16:03

Vrijeme je i da nasa najveca legenda dobije temu na ovom forumu.
Mozemo kaciti klipove sa njegovim golovima,potezima i asistencijama u MLS-U naredne godine na ovoj temi.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 01:15

slika Život ide dalje kapetane :salut:
Najbolji svih vremena :tokralju:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 01:25

Ima Allesandro Del Piero primjera radi ako te baš zanima i što tebe to zanima ? Šta si ti to postigao u životu pametnice pa da možeš jednog igrača svjetske klase zvati luzerom :facepalm: To mogu samo neznalice poput tebe,a forum prednjači sa takvima. Odje.bi momak,nisi dobrodošao ovdje.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 01:35

Naravno da je najbolji,čak je i Zinedin Zidane izjavio 2009 da je najbolji na svijetu bio u tom trenutku. To što nije osvajao dovoljno trofeja je već druga stvar,ali nije do njega,koliko je do toga s kakvim je mamlazima i poluinvalidima igrao i kakvih će invalida ostati u Liverpoolu nakon njegovog odlaska. Već nam sljedeće godine prognoziram borbu za 7-8 mjesto.
Lako je biti vjeran u Barci,Realu,Bayernu,ali biti vjeran u Liverpoolu,to je već druga stvar. Za sve ti hvala najveći. :tokralju:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Belmin6 » 21 maj 2015, 01:38

Daj dodji sebi Bokte :lol:

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 01:40

Pa razumljivo je da ga ne cijeniš igra za najvećeg rivala ali bar ga moraš poštovati ako fakat voliš nogomet :eh:
Ja ga pratim od 1998 godine od samih njegovih početaka i mogu slobodno reći da je od 2003 pa do 2010 bio krema svjetskog fudbala,svjetska klasa veznog reda,to će ti svi potvrditi,to što si ti vjerovatno mlađi,predviđam ti nekih 19-20 godina da imaš to je već druga stvar i to što ga pratiš negdje od 2010-11.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
Rajaz
Postovi: 13280
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Rajaz » 21 maj 2015, 01:41

Steven Gerrard = 0 liga
Paul Scholes = 11 liga
Belmin6 = 0 liga

Scholes > Gerrard
Gerrard = Belmin6

:mrgreen:

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 01:44

Rajaz je napisao/la:Steven Gerrard = 0 liga
Paul Scholes = 11 liga
Belmin6 = 0 liga

Scholes > Gerrard
Gerrard = Belmin6

:mrgreen:
a ybo ti sebe i ti ove dječije argumente postavljaš,maloprije rekoh ovo o titulama i trofejima i ti se ponavljaš i dalje... Osvojio je Djimi Traore ligu prvaka a brazilski Ronaldo nije pa ga to ne čini boljim igračem. Uozbilji se pakaš.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la FaraonTM » 21 maj 2015, 01:44

Sve razumijem al' da ne poštuješ legende velikih klubova e to stvarno moraš biti levat. Ne volim ni Juventus ni Inter ali poštujem maksimalno Del Piera i Zannetija recimo. Ne volim ni španske plačipičke ali poštujem Puyola, Raula...

Respect Gerro :salut:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 01:48

FaraonTM je napisao/la:Sve razumijem al' da ne poštuješ legende velikih klubova e to stvarno moraš biti levat. Ne volim ni Juventus ni Inter ali poštujem maksimalno Del Piera i Zannetija recimo. Ne volim ni španske plačipičke ali poštujem Puyola, Raula...

Respect Gerro :salut:
Respect i tebi momčino :salut:
Nema više takvih igrača poput Delpiera,Tottia,Zannetia,Raula,Puyola,Giggsa. Jednostavno je izumr'o takav tip igrača i upravo zbog toga se još više trebaju poštovati,ali ne možeš ti to objasniti nekome ko nije gledao ove igrače i ko ne zna šta je prava istinska vrijednost.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

celikmilan
Postovi: 2941
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la celikmilan » 21 maj 2015, 02:18

SteveHeighway je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Sve razumijem al' da ne poštuješ legende velikih klubova e to stvarno moraš biti levat. Ne volim ni Juventus ni Inter ali poštujem maksimalno Del Piera i Zannetija recimo. Ne volim ni španske plačipičke ali poštujem Puyola, Raula...

Respect Gerro :salut:
Respect i tebi momčino :salut:
Nema više takvih igrača poput Delpiera,Tottia,Zannetia,Raula,Puyola,Giggsa. Jednostavno je izumr'o takav tip igrača i upravo zbog toga se još više trebaju poštovati,ali ne možeš ti to objasniti nekome ko nije gledao ove igrače i ko ne zna šta je prava istinska vrijednost.
I ja se slažem sa svime što ste rekli ali da ne pomeneš Maldinia to ti je veliki minus. Gledajući ovu utakmicu protiv Palace-a morao sam se sjetiti kad je Paolo zavrsavao karijeru ili onaj dan kad su druge legende Milana zavrtšavale svoj put u tom timu.
Odlazak legende engleskog fudbala iz Evrope. Puno sreće u budućnosti.

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 02:22

To sam se sjetio nakon što sam napisao post,bilo mi mrsko editovati :mrgreen: Maldini je istinska legenda,pet puta prvak evrope,jedan od najboljih defanzivaca svih vremena sasvim sigurno a uz to i vjeran Milanu :tokralju:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

let3
Postovi: 28616
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la let3 » 21 maj 2015, 02:26

SG je veliki igrac, istinska legenda Liverpoola, a i fudbala....vazda sam ga cijenio
Jedan od veoma rijetkih engleza koji je mogao igrati u Barci (uz Scholesa i Lamparda)...mislim, da sam mu ovim dao najveci moguci kompliment :mrgreen:

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 02:28

let3 je napisao/la:SG je veliki igrac, istinska legenda Liverpoola, a i fudbala....vazda sam ga cijenio
Jedan od veoma rijetkih engleza koji je mogao igrati u Barci (uz Scholesa i Lamparda)...mislim, da sam mu ovim dao najveci moguci kompliment :mrgreen:
Dakako da jesi,Barca je za mene jedna od najboljih ekipa (mislim na zadnju deceniju i tu generaciju,yebe mi se za trofeje reala,Barca je za mene veci klub) Pozdrav :salut:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6226
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la moj uzor-S.G » 21 maj 2015, 10:16

@Steve, pusti ove malisane. Zna se ko je legenda ;)
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la SteveHeighway » 21 maj 2015, 15:22

moj uzor-S.G je napisao/la:@Steve, pusti ove malisane. Zna se ko je legenda ;)
Ma ne mogu da ne odgovorim neznalicama i da im dam besplatan čas o ovoj fudbalskoj legendi. :kafa:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la kumkalesic » 24 maj 2015, 20:32

Nek' ti je sa srećom majstore.
Valjda osvojiš naslov prvaka u Americi kada to nisi mogao u Engleskoj...

slika
Joint_fc

Avatar
Maestro21
Postovi: 1560
Pridružen/a: 24 mar 2014, 13:30
Lokacija: Tuzl@

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la Maestro21 » 24 maj 2015, 20:37

Steve G. jedna od najvećih legendi fudbala i meni jedan od dražih igrača. Neka ti je sa srećom u nastavku karijere i života majstore!
Forza Milan!

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1379
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la LiverpoolREDS » 25 maj 2015, 17:45

slika
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Steven Gerrard

Post Postao/la keno94 » 30 maj 2015, 12:33

Sretan rodjendan najvecem igracu Liverpoola svih vremena. Vjeciti kapiten, legenda i simbol Liverpoola.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Odgovori

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.