Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 11 nov 2018, 16:07

Ajmo danas samo dati sve od sebe pa minimalan poraz uz dobru igru neće biti problem, nemoj samo da nas ponize da im se naguzimo

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41222
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 nov 2018, 08:47

Gol razlika negativna, tek sad vidjeh :facepalm: :oops:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 12 nov 2018, 11:26

I to mi nije nikako jasno jer prosle sezone kad su se rijetko primali golovi mjenjao je odbranu konstantno a ove sezone golovi padaju kao na traci a lik tvrdoglavo forsira Young-Small-Lindelof :crazy: ili misli da nije do zadnje linije pa onda zasto ne izbaci Matica bilo sta jer ovako ne ide vise

Ubjedjen sam da odbrana sa dodatkom Jonesa ili Baillya ili kao tandem bi bila sigurnija
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Ramiy » 12 nov 2018, 11:28

DDG je prosle sezone skidao sve ove ne skida sve i to je "kljucan" problem vase odbrane u odnosu na proslu.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 12 nov 2018, 11:35

Ramiy je napisao/la:DDG je prosle sezone skidao sve ove ne skida sve i to je "kljucan" problem vase odbrane u odnosu na proslu.
David jeste cuda radio prosle sezone ali to je bilo na momente dakle ne svaku utakmicu jer bilo je prosle sezone utakmica gdje su protivniku dozvolili par polu prilika na utakmici za razliku od ove gdje svaku ali bukvalno svaku utakmicu protivnik ima min. 3, 4 zicera bio to Brington ili Juve

Forma Davida nema veze za primanjem golova sve sto je bilo u njegovoj moci on je odradio
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Adnan89 » 12 nov 2018, 11:47

Policeman je napisao/la:I to mi nije nikako jasno jer prosle sezone kad su se rijetko primali golovi mjenjao je odbranu konstantno a ove sezone golovi padaju kao na traci a lik tvrdoglavo forsira Young-Small-Lindelof :crazy: ili misli da nije do zadnje linije pa onda zasto ne izbaci Matica bilo sta jer ovako ne ide vise

Ubjedjen sam da odbrana sa dodatkom Jonesa ili Baillya ili kao tandem bi bila sigurnija
Ja ne mogu smisliti Jonesa. treba ga pod hitno prodati jer se nemozes uzdati u njega a ubjedzen sam da Tuanzebe nebi nista bio gori stopper od ostali u klubu. Momak je brz, jak I visok i po meni je trebao ostati u klubu ove sezone I dobiti priliku pored ovi losih igraca.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 12 nov 2018, 12:23

Vezni red Manchester Uniteda je nqjveci problem ive ekipe,ni stoperi ni branjenje stopera nit sta drugo,to vidi svakoki bar malo konta ovu igru.

Jednu utakmicu da proba Perreira fred i pogba recimo,da vidimo na celu smo i da vidi da se moze bez jablana u vezi igrat. Matic je gotov .
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Adnan89 » 12 nov 2018, 12:55

Format je napisao/la:Vezni red Manchester Uniteda je nqjveci problem ive ekipe,ni stoperi ni branjenje stopera nit sta drugo,to vidi svakoki bar malo konta ovu igru.

Jednu utakmicu da proba Perreira fred i pogba recimo,da vidimo na celu smo i da vidi da se moze bez jablana u vezi igrat. Matic je gotov .
Proslje sezone Herrera, Pogba I Carrick svi dugo nisu igrali a Matic je skoro svaku uz SP pa nemoze ni on vise sa 30 godina. Nemislim da je slab igrac jer mu je potreban odmor. Pod Fergijom smo stanlo kupovali barem najperspektivnije igrace u ligi sto vise neradimo. Kante,Bale, Mahrez barem jednog od njih smo trebali kupiti na vrijeme.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 12 nov 2018, 12:58

Pa mene to najviše i nervira moj braca,ne kontam lik tu 3god a nikako da proba nešto novo,nešto mobilnije,sve se svodi na isto bez obzira na formu igrača,vidis da Matić ne moze lik je ko trabant spor al jok Matić mora igrati ti ga je odvelo u propast i i chelseau ta tvrdoglavost

Znam dobro tamo dok je bio,Ivanović je mogao da zjbe gol po utakmici al Ivanović ce igrati jer je on u njegov glavi ludoj njegov igrač i tu je poceo okretati publiku protiv sebe a evo isto i nas snađe sa jos jednim njegovim miljenikom Maticem,kaze nema boljeg pa od onog ne moze gore

Pereira kad je momak zadnji put igrao,pa stavi ga bar 15 min da isprobaš nešto novo jok sve isto,nek jbe vise majku nek ide jbo mu Ed majku a on njemu

Pa ovoliko da gura Freda momak bi se privikao na ligu uhvatio bi zalet ne ovako ga drži poluvrijeme momak se izgrijesi i marš na klupu neces igrati deset utakmica,i ja sam Freda kritikovao al brate daj mu priliku od ovog gore ne moze

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 12 nov 2018, 13:15

Adnan89 je napisao/la:
Format je napisao/la:Vezni red Manchester Uniteda je nqjveci problem ive ekipe,ni stoperi ni branjenje stopera nit sta drugo,to vidi svakoki bar malo konta ovu igru.

Jednu utakmicu da proba Perreira fred i pogba recimo,da vidimo na celu smo i da vidi da se moze bez jablana u vezi igrat. Matic je gotov .
Proslje sezone Herrera, Pogba I Carrick svi dugo nisu igrali a Matic je skoro svaku uz SP pa nemoze ni on vise sa 30 godina. Nemislim da je slab igrac jer mu je potreban odmor. Pod Fergijom smo stanlo kupovali barem najperspektivnije igrace u ligi sto vise neradimo. Kante,Bale, Mahrez barem jednog od njih smo trebali kupiti na vrijeme.
Modric ima 33 god i u 90 min trci kao djecak. 30 godina je puna snaga i on s ovom igrom moze igrat do 47..
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 12 nov 2018, 13:30

Sto je najgore od svega,komplet vezni red je on doveo,znaci tri igraca Pogba,Fred i Matic,ako ne mozes ukomponovati svoje zelje onda brate out iz kluba..ili ono ili Ed jer dovodi na svoju ruku igrace,treceg nema..Dvojicu napadaca je doveo,tri vezna,dva stopera,eto Dalot jadnik povrjedjen bio ili jos jeste i ne igra i sad da mu dam priliku da dovede jos 3-5 igraca,koji ce mu vrag kad mu ne igraju..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41222
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 13 nov 2018, 10:27

Convincing Man Utd supporters that he cannot possibly do any better with this team is Mourinho's biggest managerial feat in recent weeks.
:mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 13 nov 2018, 12:08

Mourinho is prepared to sell Bailly and Rojo in January so he can bring in a new defender [james ducker]

Jucer Guardian i Sky pisu da su ponudili i nove ugovore Youngu i Valenciji

Sve bolje od boljeg
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 13 nov 2018, 12:35

Ma hoce da proda njih i da dovede Tobya i Skrinara za kojeg Inter trazi 100miliona a mi sad za Pogbu i Martiala nebi uzeli te pare pa skontaj koliko cemo uzet za ovu dvojicu.

Nego dopizdilo mi je biti merhamet ili crveni kriz il kako vec oko ovih davanja ugovora.

Matu bi ostavio a trojici bi se zahvalio.

Matica pridat pod hitno,Milanu il tako nesto a probat uzet Nevesa,dobar igrac
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la majestic24 » 13 nov 2018, 12:52

Murinho je idiot

Od svih formacija,tip koristi onu za koju nemamo prave igrace.


------------------------DDG-------------------

Darmian--------Bailly------Smalling--Shaw

--------Fred-----Matic-------Pogba-----------
------------------Mata--------------------------
------------Lukaku------Martial---------------


2 Opcija


-----------------------DDG---------------------
Darmian------Smalling-----Jones------Shaw

--------Herrera----Matic--------Fred--------
--------------------Pogba----------------------
--------------Rashford-----Martial------------


3 opcija


---------------------DDG-------------------------

------Bailly-------Smaling-----Lindelof--------
Young--------Herrera-----Matic----------Shaw
---------------------Pogba------------------------
---------------------------------Martial----------
---------------------Lukaku----------------------
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 13 nov 2018, 13:00

------Martial--------Rash
---------------Mata
----Pogba-------------Fred
-------------Ander

Jedino moguce rjesenje. Dokaz za to je prilican ofanzivni pomak onog trenutka kada je maknuo Lukakua.

Cijela Jozina filozofija izrazena u prikazanoj formaciji i samo tako je mogao poentirati.

Drugcije je pokusao radi olaksica skok igre ali ta zamisao ce, kao sto znamo, vremenom postati kontraproduktivna.

Guranje Matica u bilo kakav plan udarne je cisti smjehotres. Razlog - staticnost pomenutog povlaci ostale u dubinu + nestabilnu odbranu ostavlja spremnu za lincovanje.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
belaa7
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 nov 2018, 13:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la belaa7 » 13 nov 2018, 13:10

slika

:P

Avatar
Poligon10
Postovi: 5662
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 13 nov 2018, 13:56

Defiinitivno Asteriksova formacija i izbor igrača je najbolje što trenutno imamo. Podsjeća me na onomad Interovu selekciju kada su nastupali u sličnoj formaciji, kraće rečeno "the best of Jose". Mali Pereira treba da bude konkurencija Mati, Alexis napadu, a ostatak veze da budu opcija gore nabrojanim. Nažalost, mi ovo vjerovatno nikada nećemo gledati, jer Jozi Matić predstavlja neko božanstvo a Fellaini zadnju slamku spasa. Tako da Fred i mali Pareira mogu gledati tekme s klupe, yebiga fali mi barem metar visine. E moj Jozo, previše si polup'o lančiće. :roll:

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 14 nov 2018, 15:23

Discussions are ongoing between Manchester United and Spanish pair Juan Mata and Ander Herrera over new deals at the club, according to Sky ****.

Avatar
belaa7
Postovi: 22
Pridružen/a: 04 nov 2018, 13:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la belaa7 » 14 nov 2018, 19:17

slika

Gdje su Keane, Vidara, SAF i kompanija da posamaraju ovo.. Ljudi uredno sprdanciju napravili, a mi se ne mozemo sastaviti s loptom na terenu...

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.