Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
Ethel
Postovi: 5189
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Ethel » 19 jun 2022, 13:57

slika

Tek ces da shvatis koliko si se zayebao.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 19 jun 2022, 14:12

Ma kad malo bolje razmislis ima i smisla sto se sve,ocigledno, s nekim strahom radi, to je ono sto proces dovodjenja igraca odugovlaci.

Mi nemamo pravo promasiti transfer sigurno bar dva prelazna roka. Svi koje ste nabrojali imaju taj luksuz da poneki transfer bude i fula, cak i Tottenham. Mi ako Varanea uparimo sa novim Maguireom smo u jos vecem problemu. Krilo je sada malo tricky jer ti ne treba ako Mason bude dostupan za sezonu. U veznom redu takodjer ne smijes promasiti sa transferom i dovesti novog Pogbu.

Vjerovatno odatle i oprez koji ne vidimo kod drugih klubova. Sta Liverpoolu znaci ako Nunez bude flop? Nista. Opet ce se boriti za titulu i opet ce to lakse zamaskirati nego mi.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 20 jun 2022, 13:29

Izgleda da cemo i od Eriksena dobit odbijenicu. navodno nece da zivi u Manchesteru i volio bi da ostane u Londonu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la DragonReborn » 21 jun 2022, 08:27

Realno, zašto dobodis Eriksena ako imaš Bruna.
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la al... » 21 jun 2022, 13:01

Izgleda da je trenutno fokus, pored ovog De Jonga, na Anthonyu iz Ajaxa. Navodno su danas na pregovorima u Amsterdamu. Tema izgleda neće biti Timber koji nas je izgleda flat-out odbio. Iskreno, spori smo do bola sa transfer aktivnostima, opet će sve biti 5 do 12. Koliko god se inzistiralo na promjenama, meni ovo isto kao i u doba kad se Woodward pitao za sve. Dakle, traljavo i loše

Avatar
Shategabri
Postovi: 14540
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Shategabri » 21 jun 2022, 13:05

United je spao u drugi dok kako engleskog tako i evropskog fudbala.
S tim u vezi i status na transfer tržištu.
Koševo Zapad

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Belmin6 » 22 jun 2022, 13:58

Slušam sad na podcastu Romana, ne znam šta je problem s ovim FDJ. Ako ga ETH hoce svim silama, pusti covjeka da pravi ekipu po svojim mjerama i to je to. Barcelona je zacrtala da traži tacno 86m eura i to je fiksna cijena, jer im to nešto odgovara zbog financija. Znaci nema trece opcije. Ili 86m ili dalje traži.

Eriksena cekamo da odluci, kontakt je ostvaren s agentom i sad se on razmišlja izmedju Uniteda i Brentforda. Možeš mislit, pratim United 20tak godina, ali nisam mislio ikad da cu napisat da igrač bira izmedju Uniteda i Brentforda. :rol:

Ovaj Entoni isto tako ce ici, ali za cifru od 50m ili više. Timberu se izgleda ne ide, a Ajax ce prodati ili njega ili ovog Lisandra što ga hoce Arsenal. Dvojicu nikako.

Možda onda predju na ovog Pau Torresa. Ko ce znati, ali totalno ne vidiš kuda ide ova ekipa.

Pripreme pocinju mislim 29.6. Teško i ove sezone kakav pomak, mada nisam ni ocekivao. Novi trener, novi sistem, nova okolina. Treba ovdje barem tri transfer roka, ako budu stvari išle prema željenom pravcu, da se ovaj klub pomakne s mrtve tačke.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 24 jun 2022, 18:33

24.6.

OUT:
- Cavani
- Pogba
- Matic
- Mata
- Henderson
- Lingard
- Greenwood (?)

IN:
- 🥱😴
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 24 jun 2022, 19:29

Situacija je takva kakva jeste, toliko smo puta promasili sa igracima da nam ja ne bih marke na slijepo dao. Svaku bih funtu trazio da mi duboko izanaliziras prije nego ti je proslijedim. Nemamo prava na kiks sto se transfera tice, mediji svako nase pojacanje drze pod lupom, nasom krivicom doduse. Trik je u tokvoj situaciji dovoditi skupe igrace, pogotovo ove 60+ miliona tipa De Jonga. Ipak ih situacija ne opravdava jer su se sami u istu doveli. Para naravno da ima, jedan smo od rijetkih klubova koji ima luksuz to komotno reci, ali i najbogatiji nekom pokazu racune, mi sa svim nasim visemilionskim fulama sada prvo ocigledno polazemo racune pa tek onda dobijamo lovu na sunce. S obzirom kako smo trosili kes, ma koliko glupo zvucalo, da sam Glazer ne bih nam ga dao.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 25 jun 2022, 20:36

Evo opet FDJ "blizu" ako je vjerovati medijima, ybte ovako mogu i ja biti transfer guru. Jedan dan pred potpisom, drugi dan nista.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

let3
Postovi: 29000
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la let3 » 25 jun 2022, 21:07

Rooney88 je napisao/la:
25 jun 2022, 20:36
Evo opet FDJ "blizu" ako je vjerovati medijima, ybte ovako mogu i ja biti transfer guru. Jedan dan pred potpisom, drugi dan nista.
Ide Frenki u United, siguran sam u to. Xavi se nesto bunio kao i svaki trener, ali Laporti trebaju pare podhitno i to se zavrsava uskoro.
Po meni, odlican igrac oko kojeg se moze graditi ekipa. To sto je upao u haoticnu Barcu i nije opravdao ocekivanja, to je neka druga prica.
Ten Hagu treba dati vremena da napravi ekipu, bez pritiska, bez nerealnih ocekivanja zbog ambicija kluba, sto je najmanje dvije sezone vremena. Hoce li mu ovi iz uprave dati toliko vremena, to je veliko pitanje.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 25 jun 2022, 21:25

Upao u haoticnu Barcu pa nije do njega? A dolazi u apsolutno sredjeni United. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5663
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Poligon10 » 26 jun 2022, 12:33

𝗕𝗥𝗘𝗔𝗞𝗜𝗡𝗚: Manchester United are aiming to complete the signing of Barcelona midfielder Frenkie de Jong by June 30.

United are close to agreeing a fee in the region of £68m for the Dutch international.

- talkSPORT **** understand

Ne znam koliko su ovi pouzdani, ali evo malo se zakuhava situacija. I Gerard Romero je prije par min prenio da su ponudili 80 mil plus bonuse što bi na kraju i moglo biti dovoljno da se ovo konačno završi.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Felixians4 » 27 jun 2022, 15:54

Ne postoji igrač koji bolje distribuira i prenosi loptu iz prve trećine. Tehnički perfektan, uvek svestan svega što se dešava, savršena rešenja. Savršen u nošenju lopte kroz dribling, u vertikalnim pasovima, neko ko može da popuni 16 metara iz drugog plana

Dobrodošao u
@ManUtd

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 27 jun 2022, 17:47

De Jong je jedsn od najboljih na svojij poziciji,podvlacim ovo na svojoj poziciji jer u barci je lutao radi Busquetsa .
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 27 jun 2022, 19:07

Hajde neka bude da vi vidite nesto sto ja ne.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
beka23
Postovi: 1647
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la beka23 » 27 jun 2022, 19:25

Felixians4 je napisao/la:
27 jun 2022, 15:54
Ne postoji igrač koji bolje distribuira i prenosi loptu iz prve trećine. Tehnički perfektan, uvek svestan svega što se dešava, savršena rešenja. Savršen u nošenju lopte kroz dribling, u vertikalnim pasovima, neko ko može da popuni 16 metara iz drugog plana

Dobrodošao u
@ManUtd
Jelde Relja zna znanje :mrgreen:

Avatar
Felixians4
Postovi: 7448
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Felixians4 » 27 jun 2022, 20:09

beka23 je napisao/la:
27 jun 2022, 19:25
Felixians4 je napisao/la:
27 jun 2022, 15:54
Ne postoji igrač koji bolje distribuira i prenosi loptu iz prve trećine. Tehnički perfektan, uvek svestan svega što se dešava, savršena rešenja. Savršen u nošenju lopte kroz dribling, u vertikalnim pasovima, neko ko može da popuni 16 metara iz drugog plana

Dobrodošao u
@ManUtd
Jelde Relja zna znanje :mrgreen:
samo ne znam što sam mu se zamjerio pa mi onemogućio da mu komentira,isključivo sam svršavao i hvalio ga u replikama,al isključivo. no opet,šta jest,jest, maestralan je. ima ih dosta i po forumima i diljem online mreža,a on je u vrhu.

ten hag super inteligentan lik, veoma karakteran i ne planira uprskati ovu životnu šansu. možda su navijači s pravom rezignirani i nestrpljivi,no bolje čekati i uzeti ono što zavređuješ i točno tražiš nego pošto-poto dovoditi što ti se ukaže šansa pa šta ispadne.

Sport90
Postovi: 1168
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Sport90 » 28 jun 2022, 10:33

Format je napisao/la:
27 jun 2022, 17:47
De Jong je jedsn od najboljih na svojij poziciji,podvlacim ovo na svojoj poziciji jer u barci je lutao radi Busquetsa .
Samo sto kad bi dobio priliku da igra na Busovoj poziciji (nije bilo bas cesto, ali kad god je igrao na Buskecovoj pozciji) bio je najgori na terenu i na poluvremenu je mjenjan - mozda je poslijedica tog sto nije bio uigran i nije u kontinuitetu dobijajo sansu na toj poziciji, ali u tim situacijama je bio kriminalan. On realno u Barceloni je bio prosjecan igrac, nikad se nije izdigao iznad prosjeka i pokazao zasto se smatra jednim od najvecih potencijala - dosao je Pedri sa 17 godina i automatski ga je zasjenio, pokazao da ima vise odlucnosti, hrabrosti i smjelosti da preuzme odgovornost - i to za mene je pokazatelj da FDJ moze biti solidan igrac u sistemu, ali da nema glavu (da ne kazem muda) da bude igrac broj 1 koji ce na sebe preuzeti odgovornost i povuci ekipu. Od dolaska Xavija dosta je utakmica poceo sa klupe ili one u kojima je igrao bio je prva izmjena.
Ali mlad je, dolazi kod trenera sa kojim je vec radio i jos uvijek ima prostora i vremena da iskaze taj potencijal koji posjeduje. Ali tri godine u Barci su za mene veliko razocarenje

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 28 jun 2022, 17:31

Tyrell Malacia?
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.