Manchester United FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko bi trebao biti novi menadžer Uniteda?

Anketa je završila: 02 feb 2022, 22:05.

Zinedine Zidane
7
12%
Antonio Conte
12
21%
Graham Potter
7
12%
Brendan Rodgers
7
12%
Marco Rose
2
4%
Erik ten Hag
12
21%
Roberto Mancini
4
7%
neko drugi
6
11%
 
Ukupno glasova: 57

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 26 okt 2021, 15:46

Ali evo sve i da dodje Conte opet mu moras dati koji prelazni rok jer on ovdje nema potreban profil igraca za fudbal koji bi igrao. Ono, ima ali opet nema tog prokletog DMFa sa vjestinama koje Conte treba. A i ne znam kakva je to vizija da ides od LvGa, Josea pa do Contea. Jel mi trenere nekako na ho-ruk dovodimo ne gledajuci kompatibilnost filozofije sa igrackim kadrom koji imamo? Mislim da takav utisak najvise zapravo brine navijace Uniteda. Odsustvo bilo kakvog dugorocnog plana. Da mi lutamo izmedju trenera tipa Rodgersa, Ten Haga, Tuchela i slicnih nego sa razlicitim profilima se gubimo pri tome ostavljajuci utisak da zapravo mi sami pojma nemamo sta bi htjeli vidjeti na terernu, pa onda u skladu s tim dovesti trenera i igrace.

Ole nece jos dugo sigurno, ova ekipa nije uopste losa da joj bilo ko strpa 5 na OT i na oznoji se, i tesko je vjerovati da pojedini igraci nisu digli glas protiv Olea sto se odrazi uvijek na teren.

Moj prvi izbor bi bio Rodgers, covjek igra ono sto svi mi zelimo gledati na OT i vjerujem da moze donijeti ono sto od SAFa nemamo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 26 okt 2021, 16:26

Ma previse filozofiramo oko banalnih stvari. Pa Moyes i LvG su imali uzas od ekipe (Jose vec malo manji) a opet se tu i tamo mahnuo neki trofej. Ne pamtim da smo ikada imali ovoliki individualni kvalitet u ekipi, samo nam treba neko ko ima bar malo mozga za fudbal da to poslozi. Pogba, CR, Cavani, Bruno, Varane, De Gea, Shaw... Koji ozbiljan trener moze uzeti ovaj tim i reci da mu se igraci 'ne uklapaju u filozofiju'. Ozbiljan trener ce po potrebi prilagoditi filozofiju timu s kojim raspolaze, a oni uglavnom rijetki igraci koji se ne snalaze ce biti zamijenjeni i kraj.
U Januaru nastaviti prodavati deadweight i bez problema mozes dovesti tog DMFa i/ili RBa.

Nema opravdanje za maltretiranje VdBa dok god forsira Matica i Freda u vezi. Isto vrijedi za Baillya dok se Lindelof redovno blamira. Pricamo nesto za Sancha a frajer ga toliko vrti desno-lijevo, da se mislim i njemu zamantalo.
Davno sam govorio da bi Ole bio super izbor na poziciju DoF-a, ali za trenerske pozicije nije. On i Lampard vise NIKADA nece naci posao u EPL, mark my words. Championship, ajde nekako, ali sa top flight fudbalom u Engleskoj su zavrsili jer je svako ko je pogledao makar jednu utakmicu u zivotu uvidio da su to obicni hohstapleri
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 26 okt 2021, 19:40

SMR187 je napisao/la:
26 okt 2021, 16:26
Ma previse filozofiramo oko banalnih stvari. Pa Moyes i LvG su imali uzas od ekipe (Jose vec malo manji) a opet se tu i tamo mahnuo neki trofej. Ne pamtim da smo ikada imali ovoliki individualni kvalitet u ekipi, samo nam treba neko ko ima bar malo mozga za fudbal da to poslozi. Pogba, CR, Cavani, Bruno, Varane, De Gea, Shaw... Koji ozbiljan trener moze uzeti ovaj tim i reci da mu se igraci 'ne uklapaju u filozofiju'. Ozbiljan trener ce po potrebi prilagoditi filozofiju timu s kojim raspolaze, a oni uglavnom rijetki igraci koji se ne snalaze ce biti zamijenjeni i kraj.
U Januaru nastaviti prodavati deadweight i bez problema mozes dovesti tog DMFa i/ili RBa.
Upravo ovo. Conte je dobio prvenstvo sa Victorom Mosesom na beku pobogu. Isto ko onda kad SAF svojevremeno izađe na Scousere na Anfieldu sa šest defanzivnih veznjaka i dobije. Ako moraš imati 11 ultra igrača za svaku poziciju, da bi dobio Aston Villu, onda ****. Onda i moja rahmetli nena može da vodi to. Ovaj parmak ne umije, ne zna, a izgleda da je i tom feel-goodu sa igračima istekao rok. Tako da, "writing is on the wall".
On se može spasiti da se sad desi neki čarobni preokret i da se odradi perfektno Spurse, Atalantu i City. Sa ovakvom formom i stanjem u ekipi, ako bod iščupamo iz ove tri utakmice, udarati se nogom u stražnjicu.
Iskreno se nadam da neće. Njegov rok upotrebe je prošao, ima već dvije godine.

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la collector » 26 okt 2021, 19:58

Ma samo ova ubleha moze preziviti ovoliki broj blamaza na klupi... Spursi 1:6 i sad 0:5... Mislim **** te mora da je sveta krava, frajer koji je izgubio u svakom takmicenju u kojem je vodio klub, sta reci osim da diletanti vode klub i ono sto se mora reci bez obzira koliko to ruzno zvucalo, krajnje je vrijeme da se SAF malo skloni iz uloga u klubu jer je i on debelo zasluzan za ovo (cuvanje guzice ovog norveskog ribara).... Pa i **** Moyes je osvojio Community Shield i imao neki plan igre...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 27 okt 2021, 00:41

Saf je legenda ali sere i on.
Volio bi da je upravu oko Olea, ali valjda se sjeca sebe kad je izgubio od Citya 1:6.
Ole nije taj lvl, vidim da igraci bojkotuju jer i Pogba ce ostati u klubu samo ako Ole ode.
A vidio sam i u tome porazu od Liverpoola da im je svejedno, bez energije i velike zelje da se nesto napravi.
To je jednostavno nemas snage,i vidis da trener stvari koje radi nemaju veze sa fudbalom.
Fred nije igrac da ga forsiras, Sancho nije igrac za lijevo.
Maguire, Shaw moraju na klupu da malo odmore.
I na kraju igrac koji nije dao 100%,nema ucinka mora zavrsiti na klupi.
Ovo kod njeg nema, nego igraci zapnu i osvoje nekako tri boda a on se provuce i sve do ovih 0:5.
Conte mi nije trener za United, ali isto sam mislio i za Tuchela pa me lik duboko demantovao.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1946
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedWA » 27 okt 2021, 07:13

Pa sa ovakvom igrom upitan je i top 4, a sad su se i igrači urotili pa je teško očekivati one preokrete na inat. Bilo kako bilo, teško da ću svoje vrijeme trošiti na ribarsku budalu...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 27 okt 2021, 08:40

Ma ako su igraci protiv njega, on ce bit bivsi vec nakon Tottenhama. Nema sanse da ce izvuci bod, a kamoli 3
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

dnalydal2
Postovi: 43
Pridružen/a: 25 nov 2020, 01:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la dnalydal2 » 27 okt 2021, 10:00

Realno gledajući, mi možemo bez problema uzeti i Spurse i Atalantu i kao svaki navijač naravno da mi je stalo da pobijedimo svaku utakmicu, ali koliko bi to bilo dugoročno dobro, teško je reći. Ole nije loš trener. Sagradio je u svoje 2.5 godine neki sistem i prošla sezona je odrađena dosta dobro. što se tiče igre, a i rezultata. Uvijek je bilo slučaj da nam fale dva igrača (desno krilo i box to box vezni) i onda ti na desnom krilu iskoči fantastični Grinvud, a ti kupiš Sanča za 80 miliona na istu poziciju koja ti je popunjena najboljim maldim talentom, a zatim ga šetaš lijevo, gdje je opet jasno da ne može da igra, jer su tu Rašford i Marsijal, sve redom dokazani premijerligaški igrači i ,realno gledajući, bolji igrači od Sanča.

E takve je stvari teško objasniti, baš kao i slučaj dovođenja Ronalda, a da si prethodno jedva izmolio Kavanija da ostane. Shvatam, ispala prilika da se dovede, ali je činjenica da je to igrač koji sa svojih 36 godina u potpunosti narušava cijeli sistem koji si gradio 2.5 godine. Čovjek jednostavno statira na sredini terena, ne igra nikakav presing i automatski imaš igrača manje i slučaj da će te svaka ozbiljna ekipa sa jakim veznim redom (3 igrača u istoj) naprosto otpuhati, jer opet nisi doveo veznog igrača, nego se uzdaš u MekFred duo, što je još jedna od bizarnosti. SHvatam ja i da je to marketinški strašan potez i da je Ronaldo ipak najubojitiji napadač svih vremena koji ti garantuje tridesetak golova po sezoni (i u ovim godinama), ali je jednostavno neuklopiv u odbrambene, a ne posebno ni u napadačke sisteme koje si gradio dvije ipo godine. A, opet, sa svom famom oko njega, nije ni igrač kojeg smiješ ostaviti na klupi ili zamijeniti kada je loš. E to su potezi koji se ne mogu opravdati i tu krivicu snosi kompletna direktorska struktura, kompletan medijski cirkus. I šta sada, narušiti cijeli sistem da bi ga prilagodio Ronaldu, tj graditi ga ispočetka i nabrzaka. Pa to ne mogu ni veliki treneri, a ne prosječni poput Olea, tako da mislim da on ipak mora da ide, mada tu ne bih bio u koži ni budućem treneru, jer dolazi u FC Ronaldo United, gdje mogu samo zamisliti kakvi vladaju odnosi. Igrači nisu koze, vide da se sve prilagođava jednom imenu. Ronaldo je sasvim sigurno top10 najboljih igrača svih vremena i još uvijek igra na zadivljujuće najvišem nivou, ali Premjer liga zahtjeva ubitačan tempo, koji on nije u stanju da isprati. Po meni bi bilo rješenje to da on najjače utakmice počinje sa klupe, a onda ga stavitiod početka da rešeta Votforda i Noriča i sve ekipe iz drugog dijela tabel, gdje njegov odbrambeni nedostatak može da se sakrije (što je opet trenutačno nemoguće i protiv takvih ekipa, sve dok ti je vezni red MekFred).

O slučaju Van de Beka također ne treba trošiti riječi. Doveo si igrača za 40 miliona na poziciji gdje ti igra Bruno. A kad ne igra Bruno na tu poziciju upada Pogba. Zašto??? Odvratno je gledati kako tako plemenit i vrhunski igrač sjedi nak lupi i ne dobija ni minutu vremena. Prošle godine je kao i imao neke prilike (ruku na srce, nije ih iskoristio), ali niakda nije dobio priliku u kontinuitetu da pokaže šta može, a sigurno je da može. Zašto ga se ne pokuša onda barem adaptirati za ove MekFred pozicije??? To su pitanja na koja je Ole morao ponuditi odgovore, a nije i neće, jer tu zdravog razuma nema i to su jedini razlozi zašto on treba da ide, a ne poraz od Liverpula, makar i debakl, koji može da se desi svakome. Da smo mi dobili Aston Vilu i Sauthemptona i Evertona,ovaj poraz me ne bi brinuo uopšte. Ovako je on ipak odraz potpuno izgubljene kontrol, što je siguran početak kraja.

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 27 okt 2021, 17:20

dnalydal2 je napisao/la:
27 okt 2021, 10:00
Realno gledajući, mi možemo bez problema uzeti i Spurse i Atalantu i kao svaki navijač naravno da mi je stalo da pobijedimo svaku utakmicu, ali koliko bi to bilo dugoročno dobro, teško je reći. Ole nije loš trener. Sagradio je u svoje 2.5 godine neki sistem i prošla sezona je odrađena dosta dobro. što se tiče igre, a i rezultata. Uvijek je bilo slučaj da nam fale dva igrača (desno krilo i box to box vezni) i onda ti na desnom krilu iskoči fantastični Grinvud, a ti kupiš Sanča za 80 miliona na istu poziciju koja ti je popunjena najboljim maldim talentom, a zatim ga šetaš lijevo, gdje je opet jasno da ne može da igra, jer su tu Rašford i Marsijal, sve redom dokazani premijerligaški igrači i ,realno gledajući, bolji igrači od Sanča.

E takve je stvari teško objasniti, baš kao i slučaj dovođenja Ronalda, a da si prethodno jedva izmolio Kavanija da ostane. Shvatam, ispala prilika da se dovede, ali je činjenica da je to igrač koji sa svojih 36 godina u potpunosti narušava cijeli sistem koji si gradio 2.5 godine. Čovjek jednostavno statira na sredini terena, ne igra nikakav presing i automatski imaš igrača manje i slučaj da će te svaka ozbiljna ekipa sa jakim veznim redom (3 igrača u istoj) naprosto otpuhati, jer opet nisi doveo veznog igrača, nego se uzdaš u MekFred duo, što je još jedna od bizarnosti. SHvatam ja i da je to marketinški strašan potez i da je Ronaldo ipak najubojitiji napadač svih vremena koji ti garantuje tridesetak golova po sezoni (i u ovim godinama), ali je jednostavno neuklopiv u odbrambene, a ne posebno ni u napadačke sisteme koje si gradio dvije ipo godine. A, opet, sa svom famom oko njega, nije ni igrač kojeg smiješ ostaviti na klupi ili zamijeniti kada je loš. E to su potezi koji se ne mogu opravdati i tu krivicu snosi kompletna direktorska struktura, kompletan medijski cirkus. I šta sada, narušiti cijeli sistem da bi ga prilagodio Ronaldu, tj graditi ga ispočetka i nabrzaka. Pa to ne mogu ni veliki treneri, a ne prosječni poput Olea, tako da mislim da on ipak mora da ide, mada tu ne bih bio u koži ni budućem treneru, jer dolazi u FC Ronaldo United, gdje mogu samo zamisliti kakvi vladaju odnosi. Igrači nisu koze, vide da se sve prilagođava jednom imenu. Ronaldo je sasvim sigurno top10 najboljih igrača svih vremena i još uvijek igra na zadivljujuće najvišem nivou, ali Premjer liga zahtjeva ubitačan tempo, koji on nije u stanju da isprati. Po meni bi bilo rješenje to da on najjače utakmice počinje sa klupe, a onda ga stavitiod početka da rešeta Votforda i Noriča i sve ekipe iz drugog dijela tabel, gdje njegov odbrambeni nedostatak može da se sakrije (što je opet trenutačno nemoguće i protiv takvih ekipa, sve dok ti je vezni red MekFred).

O slučaju Van de Beka također ne treba trošiti riječi. Doveo si igrača za 40 miliona na poziciji gdje ti igra Bruno. A kad ne igra Bruno na tu poziciju upada Pogba. Zašto??? Odvratno je gledati kako tako plemenit i vrhunski igrač sjedi nak lupi i ne dobija ni minutu vremena. Prošle godine je kao i imao neke prilike (ruku na srce, nije ih iskoristio), ali niakda nije dobio priliku u kontinuitetu da pokaže šta može, a sigurno je da može. Zašto ga se ne pokuša onda barem adaptirati za ove MekFred pozicije??? To su pitanja na koja je Ole morao ponuditi odgovore, a nije i neće, jer tu zdravog razuma nema i to su jedini razlozi zašto on treba da ide, a ne poraz od Liverpula, makar i debakl, koji može da se desi svakome. Da smo mi dobili Aston Vilu i Sauthemptona i Evertona,ovaj poraz me ne bi brinuo uopšte. Ovako je on ipak odraz potpuno izgubljene kontrol, što je siguran početak kraja.
Sve stoji od A do Ž.

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2346
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DRHAUSE » 27 okt 2021, 19:09

dnalydal2 je napisao/la:
27 okt 2021, 10:00
Realno gledajući, mi možemo bez problema uzeti i Spurse i Atalantu i kao svaki navijač naravno da mi je stalo da pobijedimo svaku utakmicu, ali koliko bi to bilo dugoročno dobro, teško je reći. Ole nije loš trener. Sagradio je u svoje 2.5 godine neki sistem i prošla sezona je odrađena dosta dobro. što se tiče igre, a i rezultata. Uvijek je bilo slučaj da nam fale dva igrača (desno krilo i box to box vezni) i onda ti na desnom krilu iskoči fantastični Grinvud, a ti kupiš Sanča za 80 miliona na istu poziciju koja ti je popunjena najboljim maldim talentom, a zatim ga šetaš lijevo, gdje je opet jasno da ne može da igra, jer su tu Rašford i Marsijal, sve redom dokazani premijerligaški igrači i ,realno gledajući, bolji igrači od Sanča.

E takve je stvari teško objasniti, baš kao i slučaj dovođenja Ronalda, a da si prethodno jedva izmolio Kavanija da ostane. Shvatam, ispala prilika da se dovede, ali je činjenica da je to igrač koji sa svojih 36 godina u potpunosti narušava cijeli sistem koji si gradio 2.5 godine. Čovjek jednostavno statira na sredini terena, ne igra nikakav presing i automatski imaš igrača manje i slučaj da će te svaka ozbiljna ekipa sa jakim veznim redom (3 igrača u istoj) naprosto otpuhati, jer opet nisi doveo veznog igrača, nego se uzdaš u MekFred duo, što je još jedna od bizarnosti. SHvatam ja i da je to marketinški strašan potez i da je Ronaldo ipak najubojitiji napadač svih vremena koji ti garantuje tridesetak golova po sezoni (i u ovim godinama), ali je jednostavno neuklopiv u odbrambene, a ne posebno ni u napadačke sisteme koje si gradio dvije ipo godine. A, opet, sa svom famom oko njega, nije ni igrač kojeg smiješ ostaviti na klupi ili zamijeniti kada je loš. E to su potezi koji se ne mogu opravdati i tu krivicu snosi kompletna direktorska struktura, kompletan medijski cirkus. I šta sada, narušiti cijeli sistem da bi ga prilagodio Ronaldu, tj graditi ga ispočetka i nabrzaka. Pa to ne mogu ni veliki treneri, a ne prosječni poput Olea, tako da mislim da on ipak mora da ide, mada tu ne bih bio u koži ni budućem treneru, jer dolazi u FC Ronaldo United, gdje mogu samo zamisliti kakvi vladaju odnosi. Igrači nisu koze, vide da se sve prilagođava jednom imenu. Ronaldo je sasvim sigurno top10 najboljih igrača svih vremena i još uvijek igra na zadivljujuće najvišem nivou, ali Premjer liga zahtjeva ubitačan tempo, koji on nije u stanju da isprati. Po meni bi bilo rješenje to da on najjače utakmice počinje sa klupe, a onda ga stavitiod početka da rešeta Votforda i Noriča i sve ekipe iz drugog dijela tabel, gdje njegov odbrambeni nedostatak može da se sakrije (što je opet trenutačno nemoguće i protiv takvih ekipa, sve dok ti je vezni red MekFred).

O slučaju Van de Beka također ne treba trošiti riječi. Doveo si igrača za 40 miliona na poziciji gdje ti igra Bruno. A kad ne igra Bruno na tu poziciju upada Pogba. Zašto??? Odvratno je gledati kako tako plemenit i vrhunski igrač sjedi nak lupi i ne dobija ni minutu vremena. Prošle godine je kao i imao neke prilike (ruku na srce, nije ih iskoristio), ali niakda nije dobio priliku u kontinuitetu da pokaže šta može, a sigurno je da može. Zašto ga se ne pokuša onda barem adaptirati za ove MekFred pozicije??? To su pitanja na koja je Ole morao ponuditi odgovore, a nije i neće, jer tu zdravog razuma nema i to su jedini razlozi zašto on treba da ide, a ne poraz od Liverpula, makar i debakl, koji može da se desi svakome. Da smo mi dobili Aston Vilu i Sauthemptona i Evertona,ovaj poraz me ne bi brinuo uopšte. Ovako je on ipak odraz potpuno izgubljene kontrol, što je siguran početak kraja.
Odlična analiza, sve stoji, pogotovo ovo oko Ronalda. Možda i najbolji igrač svih vremena ali sa 36 godina on mora dozirati minutažu ali i broj utakmica(još je i standardan reprezentativac) da bi bio efektan na najvišem nivou.
Problem je što on hoće da igra 100 minuta dva puta sedmično.
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
Biscione
Postovi: 4572
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Biscione » 27 okt 2021, 19:31

Džabe što se spiskali pola milijarde na pojačanja u zadnjih par godina, ako vam dođe Conte on će opet reć: "ništa ovo ne valja, nemam s kim igrat, hoću budžet za pojačanja barem 300 miliona" :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la JoeBleck » 28 okt 2021, 09:46

United je toliko dobar transfer rok uradio sve do samog kraja kada su doveli Ronalda i citav projekat bacili niz vodu.
Doveli Varanea , ne mozes boljeg stopera dovesti.Doveli Sancha , najpotentnije krilo BuLi.
Citav sistem i tim je imao smisla i siguran sam da nisu doveli Ronalda , doveli bi nekog strasnog veznog igraca koji bi zakucao Freda.
Uz sve to , United je imao odlicnu proslu sezonu , gleda papira i pojacanja te same ambicije kluba , bio sam siguran da ce pucati na titulu i da imaju realne sanse.

Fino to na papiru djeluje , jaka i cvrsta odbrana , odlicni i ofanzivni bekovi.Sredina sa Brunom i Pogbom garantuje napadacki doprinos i aktivaciju na zadnjoj trecini , napad sa Greenwodom,Sanchom i Rashfordom ne moze biti fula.Imas 3 zuce , u naponu snage , nadopunjavat ce se jer su svestrani.Eh onda je dosao Ronaldo i citav sistem , statuse i sve ostalo srusio je.Umjesto korak naprijed , United je otisao 2 nazad.Nepotreban je Ronaldo svakog ambicioznijem klubu,teret i nista vise.Dobar za utrpati puno nebitnih golova , tu i tamo ga prosere i kad treba.Trosi 8/10 lopti citavog tima.

Rash , Greenwod i Sancho.To je super aktivno,brzo,ma ludilo iskreno.Ne vjerujem sta je United uradio.Bas bas fail

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 28 okt 2021, 09:52

Realno svima nama je bio cudan transfer Ronalda, ali razumjeli smo zbog svih okolnosti. Svi smo znali koliko ostrica ima taj mac i da vrlo lako sve moze otici u tri pm, trenutno i djeluje kao da tamo ide.

Napad nam je, pogotovo nakon transfera Sanca najmanje trebalo pojacati, vec imas mlade i dobre igrace za svaku ofanzivnu formaciju + tu je Cavani. Vezni red nam je vapio za profilom kakav Fred nikada nece biti, pa meni uopste nije djelovalo da je Ronaldo zelja Olea, vise su drugi potegli za taj transfer jer je Ole zelio veznjaka.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la emir18 » 28 okt 2021, 13:52

Igra li Lukaku odbranu? 8.6 km prosjek
Radi li Lewandowski presing svih 90 minuta. 8.8 km prosjek
Ronaldo pretrci 9.3 km po utakmici 15.1 sprint u prosjeku.
Da li su Rud Van I RVP vraćali se...?

Ekipa koja nema nijednog defanzivnog veznog, ja ne znam što toga Freda drže godinama kad on nije igrač za Watforda.
Uz jednog DM kao što je D.Rice i ozbiljniji bekova bi mogli igrati vrh fudbal ovako imaju samo stopere koji znaju igrati odbranu.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Riziko » 28 okt 2021, 14:10

Velika je greška, generalno misliti, da dva Kantea mogu pokrpiti odbranu, ako ostatak krila, napadač i prednji vezni ne pomažu.
Nije baš da se i Bruno Fernandeš satra u odbrani, pa i Pogba kad igraju. Mnogo duva po centrali.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la emir18 » 28 okt 2021, 14:48

Riziko je napisao/la:
28 okt 2021, 14:10
Velika je greška, generalno misliti, da dva Kantea mogu pokrpiti odbranu, ako ostatak krila, napadač i prednji vezni ne pomažu.
Nije baš da se i Bruno Fernandeš satra u odbrani, pa i Pogba kad igraju. Mnogo duva po centrali.
Pa to im je najveći problem, sa tim da Pogba je enigma jer može biti vrhunski BTB igrač, ali previše lijen igrač.
Bruno uopće i ne igra odbranu,drugo misliti da je Shaw neki igrač je skroz pogrešno par utakmica na EP dobrih, previše ostavlja rupe nazad, isto ka što ljudi misle da je Bissaka vrhunski osvajač lopti ( mada vjerujem da će biti nešto od njega).
Greenwood/Sancho i Rash trebaju i moraju pomagati nazad jer su u godinama gdje mogu ti trpiti.
Ronaldo i Bale su to radili stalno u periodu od 3 LP.
Ronaldo je tu najmanji problem.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

PS16
Postovi: 50
Pridružen/a: 06 jul 2021, 18:37

Re: Manchester United FC

Post Postao/la PS16 » 28 okt 2021, 14:55

Rona je najmanji problem, pricajte sta hocete, ne gotivim ga, stovise mrzim od kad je proslavio gol protiv nas, ovdje su odluke doticnog neukog trenera u pitanju, prevelik je klub ovo za njega, a sistem o kojem vi pricate da je izgradio u 2,5g je pomalo smijesno citati sta pisete, jednostavno lik nema nikakvog sistema sto se jako dobro moze vidjeti kroz odbranu. A da ga igraci sabotiraju, vrlo moguce, cuo/vidio sam par primjera gdje u omladinskoj ligi igraci/djeca namjerno lose igraju, prema tome ne treba nikog cuditi ako zele da ode....brunin onakav krkanski promaseni penal je nagovjestaj pobune bio.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 30 okt 2021, 17:59

Kakva ce ovo formacija bit sunce ti poljubim :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
beka23
Postovi: 1643
Pridružen/a: 18 mar 2013, 02:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la beka23 » 30 okt 2021, 18:04

Kakva ce tekma ovo bit :rol: Sreca pa se Varane vratio pa ce United dati vise nego sto ce primiti

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la nepoznat1 » 30 okt 2021, 19:25

Ovo je bolje izgubiti ako se misli nesto uraditi do kraja sezone.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.