Manchester United FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko bi trebao biti novi menadžer Uniteda?

Anketa je završila: 02 feb 2022, 22:05.

Zinedine Zidane
7
12%
Antonio Conte
12
21%
Graham Potter
7
12%
Brendan Rodgers
7
12%
Marco Rose
2
4%
Erik ten Hag
12
21%
Roberto Mancini
4
7%
neko drugi
6
11%
 
Ukupno glasova: 57

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la collector » 14 nov 2022, 00:58

Kakva hrpa gluposti, da je ovakav intervju dao nekakav neispunjeni tinejdžer, pa i nekako, ali ove rečenice i rezonovanje mi ne idu sa nekim ko je pri normalnoj svijesti, a njemu očigledno nisu sve na broju...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12644
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Mig_Mig » 14 nov 2022, 01:24

Ne budite naivini, napravio je intervju samo da indirektno poruci da se ne zeli vratiti u klub. Takav je lik, narcisoidno pseto i to je to.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Ethel » 14 nov 2022, 03:29

Ali od svih medija on da intervju najvecem smecu od tabloida Sun-u :rol:

Isto da kod nas izaberes skandal novine za intervju :rol:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 14 nov 2022, 07:48

Sve i da je tacna svaka izgovorena rijec opet nije vrijeme za ovo. Ne znam sta je samo end game ovog cirkusa? Nisi na potrebnom nivou i to je cinjenica. Bolje igramo kada on nije na terenu.

Na zimu hitno dovesti spica i desnog beka. Bez to dvoje ne mozemo zavrsiti sezonu.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1572
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 14 nov 2022, 08:51

Mislim da vise nema sta da radi u klubu nakon ovoga, pokazao je nepostovanje prema klubu, dosao je bez priprema i glumi da je iznad kluba, mislim da je pao i u ocima onih koji su ga podrzavali. Trebaju odmah raskinuti ugovor, nek ide, bio si ocajan ove sezone i ovo je tvoj kraj.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la nepoznat1 » 14 nov 2022, 10:30


Moze da odyebe iz kluba ali za ovo je u pravu, sve dok su paraziti Glazeri tu necemo uzeti ligu ni LP.

Bivsi igraci poput Ferdinanda i Keanea da pozovu navijace na proteste umjesto sto podrzavaju Ronalda davno bi Glazeri bili otjerani iz kluba.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 14 nov 2022, 10:50

Jao plačke majko draga..Javno potkopava ugled kluba i sve sto je u klubu. Unitedov trening kamp i sve oko Uniteda je vrhunsko i nema potrebe mijenjati recept koji dobija. Da SAF nije otišao ovaj nosonja se nikad ne bi vratio u klub, zajedno sa Pogbom i sličnom ekipom. Zna uzeti 10 miliona nizašta, de poguraj ti malo te kuhare da se promjene..Pa neće ti Jamie Oliver kuhat druze. paraziti Glazeri su bili tu kad je uzeta LPa..Klub loše izgleda jer kako koji trener dođe i zine, dobije 200 miliona a ni jedan se ne isplati. Pa najjeftinija pojačanja su nam i najbolja sunce ti poljubim...
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3227
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la f0rest1946 » 14 nov 2022, 21:48


Sport90
Postovi: 1162
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Sport90 » 15 nov 2022, 07:49

ElTigre9 je napisao/la:
14 nov 2022, 10:30

Moze da odyebe iz kluba ali za ovo je u pravu, sve dok su paraziti Glazeri tu necemo uzeti ligu ni LP.

Bivsi igraci poput Ferdinanda i Keanea da pozovu navijace na proteste umjesto sto podrzavaju Ronalda davno bi Glazeri bili otjerani iz kluba.
Sta kaze kuhar, divan covjek, volim ga ali ga nisu promjenili, a ja se vratio u klub, Kad sam odlazio djakuzi bio poplocan mermernim plocicama, sad kad sam se vracao ocekivao sam zlatne plocice, takodjer i teretana - tegovi su trebali biti makar srebrni i neki preraspored da se napravi jer se ja vracam, cak ni kablovskog operatera nisu promijenili, a imaju neki bez HBO kanala. Vrata moram sam otvarati, jedino u cemu su se iskazali i nisu stedili na mojoj plati - a i tu su mogli dodati jos jedno 4-5 mil ali i ovako je OK.
Joj sta covjek radi klubu koji se nakad nazivao najvecim i najpopularnijim na svijetu. Pa da je u Vrbanjusi igrao ne bi ovako pricao, ali eto ima "navijaca" i kazu Ronaldo je upravu.

boki86
Postovi: 2049
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la boki86 » 15 nov 2022, 12:34

A debili se kleli u ronalda i govorili vraca se kuci 🤣. Dosao i popisao se na fasadu

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1572
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 15 nov 2022, 13:09

Ako je stvarno istina da je ovo samo da bi napustio klub, jadno moj Rona. Ako mislis da ce neki normalan klub da te doceka rasirenih ruku, varas se. Bayernu i ostalim ekipama ne treba tempirana bomba koja ce radi svog ega da napravi sranje u klubu. Hajde lagano u pm, tamo ti je najbolje.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 nov 2022, 13:31

Ronaldo je svojim intervjuom pokazao kakav je Manchester Utd velikan, klub bez glave i repa.

Ronaldo ce otici, problem je sto Ce Manchester ostati ispodprosjecan. :oops:
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

enobarca
Postovi: 8099
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la enobarca » 15 nov 2022, 14:43

Druze ti se na svakoj temi blamiras, cuj to united ispodprosjecan, majke mi kad god procitam tvoj post zaboli me glava od velike kolicine gluposti.

al...
Postovi: 3902
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 15 nov 2022, 23:53

Znam da je tema dana CR7, ali ova situacija s njim je, po meni, samo kulminacija višegodišnjeg zabadanja nosa od strane Sir Alexa, upravljanja iz sjene i njegovog uticaja na one debile Glazere.
Zar ne bi bilo bolje da je problem sa brojem 7 na dresu otišao na plavu stranu Manchestera pa da tamo njima minira svlačionicu? Ali, jok, stari je morao upetljati prste. Njegovo prenemaganje sjebalo je ono malo krhke hemije u svlačionici što smo počeli graditi, miniralo prošlu sezonu i koštalo Olea Gunnara posla. Da ne kažemo ranije miniranje Van Gaala i Mourinha (odbijanje traženih pojačanja nakon konsultacije sa Glazerima) i kontinuirano sranje putem odabranih „pundits“ tipa Rio, Scholes, Neville, Keane i ini... čiji je jedini posao da veličaju „zlatna vremena“, generaciju 99., a pišaju po svakom pokušaju reforme (this is not the United's way) i uspostave modernog sistema vođenja kluba.
Dodaj tome savjete gazdama da je ova zastarjela struktura decision makinga (gdje je SAF za svog vakta mogao provoditi šta hoće) potpuno OK, sve dok onaj mali bankar-šmokljo Ed tu da može da namiče pare. Ne smijem zaboraviti ni vrhunac kada je svojeručno odabrao ono govedo Moyesa kao nasljednika. „Stand by your manager...“ onda reče. Plus, ostavi mu sastav na umoru. Poslije mene potop. Ono, jel' dosta više? Otišao si u penziju, dosta te. Budi ambasador kluba, uživaj, ne petljaj se.
Hvala bogu, pa je napokon neko u klubu odreagovao i doveo progresivnog i principijelnog čovjeka koji ima znanje, koji hoće nešto da izgradi, a kojeg, čini mi se, „zabole uvo“ i za legende i za „proper English talent“ igrače – koji hoće samo najbolje i da igraju najbolji.
Što se tiče samog Ronalda, prilično sam siguran da je ovo „the end“, barem u Unitedu. Neslavan, ružan, ali sam ga je tražio. Bahato, neprofesionalno, nekulturno... Od početka priprema na kojima je odabrao da se ne pojavi, plakanja zbog lige prvaka koju neće igrati, odbijanja trenerovih instrukcija, pa sve do ovoga a Morganom. Naravno, bez grama samokritike i priznanja da nikada lošiji nije bio. Usporio, odavno nema više „onog“ prvog koraka, umjesto sprinta, kaskanje po terenu, usporava igru. Uvijek za sekund sporiji. Hoće to kad sa 37 u guzici još pride odlučiš da ne dođeš na pripreme. Iskreno, sve i da ga ne prodaju nikome, ja bi mu zabranio prilaz prvom timu i na tribine ako treba. Nek ne zagađuje svlačionicu. I ne bi ga dao jeftino i na finansijsku štetu kluba. Ako si toliko još dobar, doći će neko s parama. Nažalost po njega, trenutno nijedna ekipa koja drži do sebe nema namjeru da mu priđe na kilometar. Možda jedino one budale iz PSG-a, ali čisto sumnjam.
Što se mene tiče – on i ne mora da izlazi iz Morganovog studija, malom Garnachu na zimu novi ugovor i ja zadovoljan. Novu 9-ku svakako prije ljeta nećemo dovoditi

Anoniman
Postovi: 1211
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 16 nov 2022, 14:55

Fergy jeste legenda kluba,ali istina previse koristi svoje ime u pogresne odluke kluba.
Ronaldo je unazadio filozofiju,strategiju kluba.
Meni je glupo,dodjes sa 37 godina i sad pametujes Rashu,Sanchu i ostalim kako trebaju igrati a ti budi u napadu i daj gol.
TH je upravu bio sto se tice Ronalda,ovaj je sve pokazao kakav mu je karakter kad nije po njegovom.
Dobro je sto ce otici

Avatar
Felixians4
Postovi: 7361
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Felixians4 » 16 nov 2022, 15:15

"NIŠTA" bez vlasnika koji brine o "svojoj" imovini i pokretninama,nekretninama ,a i nematerijalnom. Dotad se eventualno jednom može potrefiti titula u Engleskoj ili čak trofej u Europi(kao što i jest pod Mourinhom),no za ovakvu klubinu s tolikim budgetom i reputacijom,to je ništavno i jadno.

U međuvremenu,ukoliko ten Hag uspije ostati u sedlu i time zavrijediti autonomiju,u stručnom dijelu je to ogroman iskorak i temelj za dugoročnu opstojnost u eliti. "Samo" temelj

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Ado1922 » 17 nov 2022, 08:30

Ne znam ko mi je više odvratan u ovoj seriji intervjua. Ronaldo ili smeće Morgan
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

UnitedMou
Postovi: 35
Pridružen/a: 05 dec 2018, 15:07
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la UnitedMou » 17 nov 2022, 08:48

Jesu se vala nasla ova dvojica. Jedan koristi drugog da skrene paznju da mu se blizi kraj karijere, a drugi kao poznati mrzitelj Uniteda samo da naskodi sto vise moguce. Sto bih volio da mu dodje u njegov Arsenal sad u januaru, nebi mi bilo nista draze.

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Ado1922 » 17 nov 2022, 09:06

UnitedMou je napisao/la:
17 nov 2022, 08:48
Jesu se vala nasla ova dvojica. Jedan koristi drugog da skrene paznju da mu se blizi kraj karijere, a drugi kao poznati mrzitelj Uniteda samo da naskodi sto vise moguce. Sto bih volio da mu dodje u njegov Arsenal sad u januaru, nebi mi bilo nista draze.
Ronaldo će ili u Newcastle ili u MLS, Arsenalu ide previše dobro ove sezone da bi mir u svlačionici kvarili sa Cristianom nije Arteta glup čovjek.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 17 nov 2022, 09:06

Morgan radi ono sto od Morgana ocekujes, nista strasno.

Ali Ronaldu ovo ne treba, mogao je otici kao ikona. Ne znam koja ga je budala savjetovala ovako da unisti svoj legacy.

Svi znamo probleme u Barci koje je Messi mogao iznijeti, ali je otisao kao gospodin svejedno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.