Manchester United FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko bi trebao biti novi menadžer Uniteda?

Anketa je završila: 02 feb 2022, 22:05.

Zinedine Zidane
7
12%
Antonio Conte
12
21%
Graham Potter
7
12%
Brendan Rodgers
7
12%
Marco Rose
2
4%
Erik ten Hag
12
21%
Roberto Mancini
4
7%
neko drugi
6
11%
 
Ukupno glasova: 57

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 15 jan 2023, 21:13

Imamo već sada jako finu poziciju i Top4 šanse. Ide teško gostovanje kod CP u srijedu. Pobjeda tu, značila bi da se vjerovatno značajno odmičemo Spursima. Šteta što su nam ubacili ovu utakmicu u sredini sedmice prije Arsenala.

Ako bi tu dobili, na Emirate bi mogli bez ikakvog opterećenja. S druge strane, Arsenal će tu utakmicu dočekati vrlo vjerovatno sa Cityem koji je na 45 bodova. Tako da će biti pod pritiskom bez obzira što će prije početka utakmice imati 2 utakmice manje od Citya. Dosta bitan faktor će biti koliko smo odmorni u toj utakmici.

Arsenal igra moćno napadački, ali daleko od toga da su neranjivi. Danas su im loši Spursi napravili 5 velikih šansi. Rekao bih da ni tu nećemo izgubiti ako defanzivno budemo na nivou posljednjih utakmica. Napad će siguran sam napraviti nešto.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 16 jan 2023, 21:47

Razmišljam malo o ovome, sve mi se više čini da će Kane kod vas na ljeto. Koliko god da ste dobri, mislim da bi s Kane-om bili dupli bolji. Dobijate top 3 devetku svijeta na najslabiju poziciju u timu. Ugovor mu ističe na ljeto, a meni se ne čini nemoguće da Levy opet nešto zaje.be... A ako za.****, Kane vjerojatno ide. Po meni, najlogičnija ste destinacija.

Mislim, nije sigurno, naravno da ne želim da ide, ali čini se puno realnije nego tijekom prethodnih ljeta.

Ako i uzmemo FA Cup ove sezone, ne mislim da će to biti dovoljno za zadržati ga... U svakom slučaju, jedini ste klub u čijem mi dresu gledanje Kane-a ne bi teško palo (ako računamo da ostaje u Engleskoj). Tako da, ako i mora ići, neka ide kod vas.

Ali nikako ne želim da u tuđem dresu skine Shearer-a. :mrgreen:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 16 jan 2023, 22:23

Cipiripiblicblic je napisao/la:
16 jan 2023, 21:47
Razmišljam malo o ovome, sve mi se više čini da će Kane kod vas na ljeto. Koliko god da ste dobri, mislim da bi s Kane-om bili dupli bolji. Dobijate top 3 devetku svijeta na najslabiju poziciju u timu. Ugovor mu ističe na ljeto, a meni se ne čini nemoguće da Levy opet nešto zaje.be... A ako za.****, Kane vjerojatno ide. Po meni, najlogičnija ste destinacija.

Mislim, nije sigurno, naravno da ne želim da ide, ali čini se puno realnije nego tijekom prethodnih ljeta.

Ako i uzmemo FA Cup ove sezone, ne mislim da će to biti dovoljno za zadržati ga... U svakom slučaju, jedini ste klub u čijem mi dresu gledanje Kane-a ne bi teško palo (ako računamo da ostaje u Engleskoj). Tako da, ako i mora ići, neka ide kod vas.

Ali nikako ne želim da u tuđem dresu skine Shearer-a. :mrgreen:
Mi malo stariji se sjecamo Levyeve zakletve, taj ce I planinu pomjeriti prije nego sto neko njegov zavrsi u Unitedu.

Ali se slazem sa svim napisanim, ne postoji igrac koji bi nam bolje legao.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 16 jan 2023, 22:38

Cipiripiblicblic je napisao/la:
16 jan 2023, 21:47
Razmišljam malo o ovome, sve mi se više čini da će Kane kod vas na ljeto. Koliko god da ste dobri, mislim da bi s Kane-om bili dupli bolji. Dobijate top 3 devetku svijeta na najslabiju poziciju u timu. Ugovor mu ističe na ljeto, a meni se ne čini nemoguće da Levy opet nešto zaje.be... A ako za.****, Kane vjerojatno ide. Po meni, najlogičnija ste destinacija.

Mislim, nije sigurno, naravno da ne želim da ide, ali čini se puno realnije nego tijekom prethodnih ljeta.

Ako i uzmemo FA Cup ove sezone, ne mislim da će to biti dovoljno za zadržati ga... U svakom slučaju, jedini ste klub u čijem mi dresu gledanje Kane-a ne bi teško palo (ako računamo da ostaje u Engleskoj). Tako da, ako i mora ići, neka ide kod vas.

Ali nikako ne želim da u tuđem dresu skine Shearer-a. :mrgreen:
Posljednji je bio Berbatov. :mrgreen:

Kane je za mene uz Rooneya i Fodena najtalentovaniji Englez u 21. stoljeću. Jezivo dobar igrač.
Pa on je i jučer odigrao 2-3 sekvence u iznošenju lopte pod pritiskom na način kako samo on napadača današnjice može ... :bow:

Takvog igrača ne možeš ne željeti, ali polahko dolazimo i do faktora njegovih godina. Mislim da će godine igrati ključnu ulogu za njegov eventulani transfer (ma gdje to bilo) ili ostanak u Spursima. Po meni, United će krenuti po Kane samo ako ETH hoće instant kvalitet i igrača na sljedeće 3 sezone. Ako žele napadača za 7-8 godina, onda je Osimhen prva opcija za ljeto.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 16 jan 2023, 22:52

Ma da, daj da vidim kako ono Haaland radi. :mrgreen:

Kad je lopta kod njega, sigurnost da ćeš zadržat posjet se pojavljuje automatski. Strašan igrač.

E sad, po meni vam je i Osimhen odlična opcija jer Unitedu prije svega treba finisher. Ima tko stvarati šanse Osimhenu, i on ide na 20 golova u ligi svakako ako dođe kod vas. Možda ta devetka i ne bi trebala previše sudjelovati u igri nego samo trpat golove, tako da je više rješenja.

I sretno za vikend :mrgreen:

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 17 jan 2023, 00:28

slika
Pozdrav svima nakon duže vremena. :mrgreen:

Naišao sam na ovu sliku i šokiran sam da je ovom liku produžen ugovor tada 2019. do 30.06.2023... Sve i svašta smo prošli, ali bolji dani dolaze.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 jan 2023, 08:41

Koji će nam klinac Kane sa 31 god, i ne bi bio ispod 100 milki, neka hvala, radije Osmihena daj, mada mislim da nećemo nijednog od njih dvojice na kraju dobiti :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Cipiripiblicblic
Postovi: 5206
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 17 jan 2023, 11:14

rio_Ferdy88 je napisao/la:
17 jan 2023, 08:41
Koji će nam klinac Kane sa 31 god, i ne bi bio ispod 100 milki, neka hvala, radije Osmihena daj, mada mislim da nećemo nijednog od njih dvojice na kraju dobiti :mrgreen:
Kane ima 29 :mrgreen:

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la nepoznat1 » 17 jan 2023, 23:01



Kad je Wan-Bissaka ozivio moze i Sancho, ako ne proigra pod ten Hagom eto njega kod Delea u Turskoj.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 18 jan 2023, 00:15

SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Poligon10
Postovi: 5662
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 18 jan 2023, 00:20

ElTigre9 je napisao/la:
17 jan 2023, 23:01


Kad je Wan-Bissaka ozivio moze i Sancho, ako ne proigra pod ten Hagom eto njega kod Delea u Turskoj.
Ma nek' ide u pi.čku materinu ako ne bude spreman barem za ove kupove. Nije mu ovo ustanova za rehabilitaciju i odmor pa da ide i psihijatru i na posebne pripreme. Igrač od 90 mil, u usta ga je.bem mlohava. Sad kad nam najviše treba širine, on odsutan mjesecima. Da se ja pitam imao bi vremena još do kraja sezone da pokaže ima li šta od njega, u suprotnom nabiti s noge na nogu na ljeto.

Je.biga, izvinite na ovom istupu. Malo me ponijelo. :mrgreen:

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 18 jan 2023, 08:25

Poligon10 je napisao/la:
18 jan 2023, 00:20
ElTigre9 je napisao/la:
17 jan 2023, 23:01


Kad je Wan-Bissaka ozivio moze i Sancho, ako ne proigra pod ten Hagom eto njega kod Delea u Turskoj.
Ma nek' ide u pi.čku materinu ako ne bude spreman barem za ove kupove. Nije mu ovo ustanova za rehabilitaciju i odmor pa da ide i psihijatru i na posebne pripreme. Igrač od 90 mil, u usta ga je.bem mlohava. Sad kad nam najviše treba širine, on odsutan mjesecima. Da se ja pitam imao bi vremena još do kraja sezone da pokaže ima li šta od njega, u suprotnom nabiti s noge na nogu na ljeto.

Je.biga, izvinite na ovom istupu. Malo me ponijelo. :mrgreen:
Ne znam brt, depresija i mental health generalno su ozbiljne stvari. Ako ima problem te vrste treba ga ostaviti na lijecenju dok doktori ne kazu da je spreman. Ionako nam ne bi bio od koristi da se napravimo ludi i forsiramo povratak.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 28 jan 2023, 13:52

Cudi me nasa neaktivnost u zimskom prelaznom roku, s obzirom koliko nam jos treba korekcija u sastavu.

Ostali bas aktivni.

Arsenal ako dovede Caiceda iz Brightona, ljudi ce biti na preko 900 miliona eura potroseno na tranafere gledajuci od svog posljednjeg ucesca u LP 2017. godine. :o :o

Tranfermarkt kaze da su sada na oko 830 milona eura od sezone 2017/2018.
Ljudi nam itekako pariraju u tom segmentu, a neusjesniji mnogo od nas po pitanju LP.

To mi govori da prica o ulaganju u ovisnosti od ucesca u LP i najvecem nivou fudbala ne pije vode.
Ljudi bez LP i bez Evrope u nekim sezonama ulozili skoro milijardu. Tako da pada u vodu ova vadiona nasih o neigranju LP ove sezone.
Nadam se da nasi imaju ozbiljan plan za ljeto sa novim vlasnikom.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41212
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 jan 2023, 14:49

AlanSmith14 je napisao/la:
28 jan 2023, 13:52
Cudi me nasa neaktivnost u zimskom prelaznom roku, s obzirom koliko nam jos treba korekcija u sastavu.

Ostali bas aktivni.

Arsenal ako dovede Caiceda iz Brightona, ljudi ce biti na preko 900 miliona eura potroseno na tranafere gledajuci od svog posljednjeg ucesca u LP 2017. godine. :o :o

Tranfermarkt kaze da su sada na oko 830 milona eura od sezone 2017/2018.
Ljudi nam itekako pariraju u tom segmentu, a neusjesniji mnogo od nas po pitanju LP.

To mi govori da prica o ulaganju u ovisnosti od ucesca u LP i najvecem nivou fudbala ne pije vode.
Ljudi bez LP i bez Evrope u nekim sezonama ulozili skoro milijardu. Tako da pada u vodu ova vadiona nasih o neigranju LP ove sezone.
Nadam se da nasi imaju ozbiljan plan za ljeto sa novim vlasnikom.
Ti ocito nisi bas upoznat sa stanjem nasih finansija, tj stanjem u banci, mi smo u dubokom sranju, jedva da smo skrpili za ovu posudbu Weghorsta, a kamoli da nesto placamo.

Sta mislis sto Glazeri sad prodaju klub, kad su ga iscijedili toliko da se vise nema sta cijediti i mozemo samo nize pasti.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 28 jan 2023, 20:26

Po svim informacijama, imali smo samo 16 miliona dostupno za zimski prelazni rok
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 28 jan 2023, 20:41

Istim informacijama baratam… Glazeri ne daju ni banke, tako da neki hit favorit investment ove zime možemo zaboraviti. Operiramo sa baš limitiranim budžetom. Izgleda da smo baš sa Antonyem “svukli šlajpek” u debelo crveno.
Dobra stvar koja je izašla u javnost jeste da je izgleda ovo sa Sir Jimmyem otišlo dosta daleko i da bi mogli u narednih pad sedmica imati novog gazdu, koji je uzgred, i navijač. Ovi svi ostali sa čijim se imenima kalkulisalo, nisu nikad zvanično pismo namjere poslali. Ako je vjerovati Mirroru, moglo bi biti ozvaničeno sve u narednih par sedmica. Što je super, jer bi bili pospremljeni s te strane prije ljeta, s jasnim budžetom i sl. Idealan scenarij, ali daj bože, sa onim pijavicama od Glazera se nikad ne zna

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 29 jan 2023, 23:32

Ove sezone imamo 6 poraza u svim takmičenjima (5 u EPL i 1 u EL).

Man UTD - Brighton 1:2 (nema Casemira)
Brentford - Man UTD 4:0 (nema Casemira)
Man City - Man UTD 6:3 (McTomminey igrao, Casemiro usao u 60. minuti)
Aston Vila - Man UTD 3:1 (Casemiro igrao 90')
Arsenal - Man UTD 3:2 (nema Casemira)

Nevjerovatno. Odavno jedan čovjek nije imao pozitivniji uticaj na ekipu kod nas. Uz sav balans, kontrolu i defanzivnu stabilnost čovjek je već na 4 gola i 5 asistencija ove sezone.

Bruno Fernandes i Casemiro su dva najbolja pojačanja Uniteda od 2013. godine.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la nepoznat1 » 29 jan 2023, 23:51

AlanSmith14 je napisao/la:
29 jan 2023, 23:32
Bruno Fernandes i Casemiro su dva najbolja pojačanja Uniteda od 2013. godine.
Da nam napadac bude trece najbolje pojacanje (na tebe mislim Harry) i imamo opasan tim.

Ali prvo da se klub proda, ne vjerujem da idu Glazeri dok ne vidim zvanicnu objavu da je klub prodan.

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 30 jan 2023, 00:12

Jasno je da na ljeto idemo na napadača. Tu ako pogodimo biće mnogo dobro.

Za ostale pozicije, arrivals vjerovatno ovise od departures. Mislim da je ovo ljeto u kojem prodajemo barem 2-3 igrača jer se ne uklapaju u novi tim (Maguire, McTomminey, Elanga).

Inače, danas je tačno 3 godine od dolaska Brune Fernandesa.

GAMES: 155
GOALS: 56
ASSISTS: 45

:bow: :bow:

Nikada nije igrao bolje i zrelije nego trenutno. Brojke su nekada bile čak i za nijansu bolje, ali bulid up play je sada mnogo bolji.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la nepoznat1 » 31 jan 2023, 13:35

Eriksen se tek pred kraj sezone vraca.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.