Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 02 okt 2022, 15:36

Kako nas ljudi izvrtiše kod gola, ccc... O posjedu i našim šansama neću ni da počinjem. Pep je uradio dobar scouting, pritisnuo Eriksena i mi igre nemamo. Napada se Dalotova strana. Sve je čovjek dobro proučio, a da se ne lažemo, ima i s čim da nas napadne. S druge strane, nervira me pravo rezervisano ponašanje naših igrača naprijed. Anthony dva puta primio loptu, dva puta jedva čekao da je se riješi. Rashford odsječen, Sancho nedorečen. Samo de ne bude kakvo trpanje danas...

Bale11
Postovi: 196
Pridružen/a: 28 feb 2022, 23:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Bale11 » 02 okt 2022, 15:37

Horor film a ne vidim neku želju za preokretom kod igrača.
WALES.GOLF.MADRID.
IN THAT ORDER

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 02 okt 2022, 15:38

Napomena da smo dali 100 miliona za covjeka koji igra desno krilo danas.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 02 okt 2022, 15:39

3:0, ovo je gotovo. Ovaj treći smo baš jeftino primili,

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1575
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 02 okt 2022, 15:48

Kakvo ponizavanje, ode sve u pm, 8:0 ce biti 😞
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 02 okt 2022, 15:57

Ne znam je li iko od vas uhvatio ovu scenu kad navijači UTD-a izlaze prije kraja poluvremena. Vala, naserem se ja na takve navijače... Sve OK, ubiše nas, ni prvi ni zadnji put, ali ono, prije poluvremena. kakve seronje... Da su ovo italijani, pa nekako bih i sažvakao, ali englezi.
Od igre, za prvih 45 izdvojiti da MCT nije igrač za ovakve mečeve, pretrom, preglup. Ovo je greška ETH, morao je igrati Casemiro. Dalje, bokovi Malacia i Dalot danas kriminalni, ubili su nas i po lijevoj i po desnoj strani. Sancho , Eriksen i Bruno griješe, ali se bar donekle i trude. ostalo, gluho i daleko bilo. Anthony nije dva puta lopte dotakao, što reće kolega 80 miliona za dvije lopte, koje je obje vratio unatrag, nije ništa ni pokušao. Sad se još i Varane slomio, bojim se totalnog debakla do kraja, jer je odbrana kriminalna danas

Bale11
Postovi: 196
Pridružen/a: 28 feb 2022, 23:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Bale11 » 02 okt 2022, 16:17

Bravo Antony, jako lijep udarac.
WALES.GOLF.MADRID.
IN THAT ORDER

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 02 okt 2022, 16:23

Jao odbrane, mene stid.. :oops:

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 02 okt 2022, 17:39

Poraz je ocekivan, ali dojam utakmice je takav da ce ostaviti veliki trag na ekipu.

Vjerovatno moral pada za 50% nakon sto ti neko ovako pokaze gdje je vrh, a gdje si ti.

Prednost je sto sa Cityem ipak igras samo 2 puta u 38 kola. Problem je ako se ovako nesto bude desavalo protiv nekoga od ostalih u nastavku prvenstva.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Rosicky
Postovi: 8307
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Rosicky » 03 okt 2022, 00:06

Antony je kriminalano loš za ligu u kojoj nisi dominantan tim.
Bez lopte on ne postoji na terenu i jako upecatljiva je reakcije Dalota nakon sto isti ni jednom ne dolazi pokriti beka..

Ocekivao sam nisko i kontre kao protiv Arsenala ali to City jako dobro drži i nema naivnosti da bi ih iznenadili na taj način.
Odbrana citya ni na treningu nije igrala zajedno a Utd nista da ponudi.

Bale11
Postovi: 196
Pridružen/a: 28 feb 2022, 23:28
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Bale11 » 03 okt 2022, 01:17

Najtužnije je što možemo biti zadovoljni rezultatom.
WALES.GOLF.MADRID.
IN THAT ORDER

Anoniman
Postovi: 1227
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Anoniman » 03 okt 2022, 02:51

Ovo je vise Unitedova nesreća,a Cityeva sreća.
Sve sto su sutali po golu i uslo je,to se desi jednom u 20 tekmi.
United nije trcao,nije bilo borbe jer igraci nisu vjerovali da mogu nesto napraviti.
6:3 je realno obzirom na sve na terenu.
Ako mu ne kupe veznog i napadaca,nista United nece napredovati.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 03 okt 2022, 22:25

Ma dobro, ne treba sada krmiti oko svega. Fino je to krenulo do ove utakmice, City je ne par stepenica, nego spratova iznad. Pep je tu, ima mega momčad i onda hladno spička još jedno 200 miliona da šta ne zafali. Ljudi imaju hladno dva tima od kojih je jedan prvak, a drugih 11 bi izborilo minimum Europa ligu. Mi smo 3-4 prelazna roka iza toga.
Uzgred, valjda nakon derbija bila sjednica UV kluba, ETH dao zahtjev da se nikom od igrača ne daju novi ugovori dok ne zasluže i dok on to ne aminuje. Board saglasan. Tako da, hvalim te bože, prestaje praksa produžavanja ugovora igračima tipa Phil Jones i slični. Dosta smo vala i mi bili sigurica za levatine na zalasku karijere. Nije ni čudo da ih je pola igralo preko k. Znali su da im se može

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 06 okt 2022, 18:28

Starting XI
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 06 okt 2022, 19:22

A **** te lebac… utakmice i govana. Jednom prešli centar i zabiju nam. Komedija. A usput, mi gola vidjeti nećemo sa Ronaldom na terenu

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Unknown3 » 06 okt 2022, 19:25

Gube od ekipe koja je losija od Zrinjskog. :bow:

Ekipa bez karaktera ikakvog. Sramota.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
Poligon10
Postovi: 5662
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 06 okt 2022, 19:36

Utakmica je bila okej, solidno se kontrolisalo i glupost Antonya u onoj situaciji je dovela da Utd ne povede. Međutim, nakon glupo primljenog gola svi su stava "ma ko ga yebe, svakako mi se i ne igra". Nedopustiv je ovakav govor tijela i šetkanje kao da će se sve samo odraditi.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 06 okt 2022, 19:39

AlanSmith14 je napisao/la:
06 okt 2022, 19:25
Gube od ekipe koja je losija od Zrinjskog. :bow:

Ekipa bez karaktera ikakvog. Sramota.
Definitivno ih je tekma sa cityem uzdrmala, svi ko po jajima hodaju. Fuckin’ Omonia, završi to…

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la SMR187 » 06 okt 2022, 20:49

Ja nisam primijetio da je bio replay kod treceg gola, a bio sam ubijedjen da ce ga ponistiti zbog offside-a. Nekako se moze reci da postoji blagi napredak u igri, u odnosu na OGS/RR eru... ali surova realnost je da smo i dalje Crystal Palace i West Ham nivo i to se vidi po ovim malim utakmicama. Tek kad se ovakve utakmice pocnu rjesavati rutinski, bez po' muke, onda mozemo reci da idemo nekamo. Ovo sve je tapkanje u mjestu, korak naprijed, nazad dva i opet. U svakom slucaju imali smo srece. Iako smo citavo vrijeme bili dobri i dominirali, nikada ne treba otpisati nase mentalne patuljke i dobar fuck up u zadnjim minutama.
Pritom mi je u glavi Ronaldova reakcija kod zadnjeg kornera Omonie... Ono je primljen gol protiv bilo koje ozbiljne ekipe. Ne znam za vas, mene je znoj oblio u onoj situaciji. Sudijska davno istekla, ti iznosis loptu ko nekakav amater umjesto da je nabijes preko tribine ako treba
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Poligon10
Postovi: 5662
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Poligon10 » 06 okt 2022, 21:10

Ne znam bogami, ali mislim da Ronaldo fakat nema šta više ovdje da traži. Pa ovo večeras je bio očaj i za mene i za njega od partije. Bole oči kako se on kao i sad trudi da bude glavni, a nekoliko čistih lopti ne može ni da smiri, kamoli da nešto konkretnije uradi. Pa tek onda ovo ganjanje da on zabije i tu onda još veća bruka, pogotovo nakon one stative pred kraj. Pa brate dragi isto dijete koje pod svaku cijenu hoće sladoled da kupi, a mama mu ne da.

Mislim da bi ovo bez Ronalda bilo dosta smirenije (da, njega najviše krivim). Dali.bi se golovi na vrijeme, ali i ovako je okej. Raduju me Rashford i Martial. Sve su okrenuli svojim ulaskom j energijom. Iskreno se nadam da je ovakav Martial baš pojačanje za nastavak sezone. Ponovo pršti od želje i jako je bitno da je tu. Antony mi je također bio dobar. Pokušavao je, driblao je, malo je sreće falilo. Jestr Omonia protivnik, ali i Ronaldu je bila pa eno ga maše i sad rukama vjerovatno. :mrgreen:

Vidim ja ovdje napredak u igri, mislim da je Ten Hag pametan čovjek i zna šta treba raditi. Ima karakter, smije postavizi na klupu koga želi i to je ovdje najvažnije.

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.