Manchester United FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Believe
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Believe » 31 mar 2013, 01:36

:lol: :lol: :lol: :lol:

Zanimljivo,nastavite :mrgreen:

Kao što MoR reče,možda budem u pravu na kraju :mrgreen:

Ali jeste Bogami zanimljivi...ono pravo mi smiješno kad sam tema na Unitedovoj temi :mrgreen:
to je tako ...graciozno :mrgreen:
Sreća pa sam već ..kako ono reče...'utekao' :lol:
You'll never walk alone.

Gusar1995
Kontakt:

Post Postao/la Gusar1995 » 31 mar 2013, 09:00

Thunderstruck je napisao/la:Bog mirnoće - Michael Carrick.

:lol: :lol: :lol:

jako dobra partija jucer...niko ispod solidnog, svi su zadovoljili :mrgreen:

Fergie
Kontakt:

Post Postao/la Fergie » 31 mar 2013, 10:43

Izabran Fergusonov "dream team"

Legendarni Škot Sir Alex Ferguson je od 1986. godine menadžer Manchester Uniteda, a navijači slavnog kluba izabrali su idealan tim od igrača koji su branili boje kluba pod Fergusonom palicom.
Kako Ferguson gaji izuzetno ofanzivan stil fudbala, tako izgleda i ova idealna formacija.

Golman - Peter Schmeichel

Desni bek - Gary Neville
Lijevi bek - Dennis Irwin
Štoper - Nemanja Vidić
Štoper - Rio Ferdinand

Centralni vezni - Paul Scholes
Lijevi vezni - Ryan Giggs
Desni vezni - Cristiano Ronaldo

Polušpic - Eric Cantna

Napadač - Wayne Rooney
Napadač - Ruud van Nisterlooy
Ferguson's red army!
Chicharitoooooooo!

Narin
Kontakt:

Post Postao/la Narin » 31 mar 2013, 11:21

Believe je napisao/la:Sreća pa sam već ..kako ono reče...'utekao' :lol:

Pa niko te nije tjerao da spominješ da ono nije realno što sam ja napisao,a pogotovo te niko nije tjerao da sam kažeš da ćes otići sa foruma ako sve dobijemo u gostima ili šta već. :D
I,imaš li sada šta reći? Priznaj da si očekivao da kiksamo barem 2 puta u ovih 7 utakmica. :mrgreen:

I logično kad si tema,kada si nam u ovom trenutku zanimljiviji od samog Uniteda,jer da budemo realni,nemamo šta pričati,+15,igramo dobro,skoro svi zdravi,ne može nam niko ništa i šta mi da pričamo? Mi ovdje uživamo. slika

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 31 mar 2013, 12:15

marconato je napisao/la:
beela je napisao/la:Jedan podatak vezan za Vidića.

Since Nemanja Vidic (pictured right) arrived at Old Trafford in 2006, the club has conceded an average of 0.71 goals per game with him in the side. Without the Serbian, the number rises to 0.99

Najjace je bilo ono kad prije 2 sezone u prvenstvu nisu primili gola na 16-17 uzastopnih utakmica :!:
Svi se mijenjali i rotirali, samo VDS i Vidic non stop igrali... :)
To sad zvuci kao naucna fantastika...

Morao sam... :D
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 31 mar 2013, 12:31

Narin je napisao/la:
Believe je napisao/la:Sreća pa sam već ..kako ono reče...'utekao' :lol:

Pa niko te nije tjerao da spominješ da ono nije realno što sam ja napisao,a pogotovo te niko nije tjerao da sam kažeš da ćes otići sa foruma ako sve dobijemo u gostima ili šta već. :D
I,imaš li sada šta reći? Priznaj da si očekivao da kiksamo barem 2 puta u ovih 7 utakmica. :mrgreen:

I logično kad si tema,kada si nam u ovom trenutku zanimljiviji od samog Uniteda,jer da budemo realni,nemamo šta pričati,+15,igramo dobro,skoro svi zdravi,ne može nam niko ništa i šta mi da pričamo? Mi ovdje uživamo. slika

Morao sam spomenuti kad uistinu nije bilo realno.Baš takve utakmice gdje raspored izgleda lak mogu da zeznu.Naravno da sam očekivao da ćete kiksati barem 2 puta kao sto si rekao eto.Ko kaže da ćete dobiti West Ham? Garantuješ li to? Bit će eto jedan kiks.Možda.
Nemate šta pričati? Ne bih baš rekao.Pa sutra igrate četvrtfinale FA cupa i ti meni kažeš da nemate šta pričati.Budimo iskreni,Unitedu jeste bio prioritet EPL ove sezone,ali očekivalo se više.Bar finale ili FA cupa ili Lige Prvaka.Baš neko nedavno izjavi,čini mi se Jones,kako ste spremni da se borite na tri fronta.Dakle sutrašnja utakmica je važna,itekako. :?
Al' ja sam već 'utekao',tako da meč sa West Hamom nije bitan. :mrgreen:
You'll never walk alone.

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 31 mar 2013, 14:09

Sta pokusavas reci @VolimLiverpool? Da ce ova sezona biti neuspjesna ako se uzme SAMO Prmiership? :lol: Daj hljeba ti eto nemoj tako daleko da bi otisao. Pa mi smo svi ovdje, ali i prema izjavama u klubu, etiketirali EPL kao prioritet svih prioriteta. Sve ostalo je dobar bonus ali ako se EPL uzme, sezona je odlicna. ;) :D

A pusti se tih malogradjanskih supljaka, drago mi sto sam ja tema bla bla bla, sam si napisao da necemo uzeti ni 22 boda iz ovih meceva kasnije. Djelovao si tako sigurno da bi covjek rekao kako je na temi Tottenhama recimo a ne Uniteda. Iz tog razloga ozivljavamo ovu pricu, protiv West Hama se moze desiti kiks, jaki su i imperativv ce biti na njima. Vidjet` cemo, nama i bod odgovara a tebi samo poraz. :mrgreen: (Zbog price koju si kasnije rekao).
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Sportfanatik
Kontakt:

Post Postao/la Sportfanatik » 31 mar 2013, 14:13

Nemojte se obazirati na provokacije, mi uzimamo duplu krunu ove sezone u inat svima
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 31 mar 2013, 14:17

Rooney88 je napisao/la:Sta pokusavas reci @VolimLiverpool? Da ce ova sezona biti neuspjesna ako se uzme SAMO Prmiership? :lol: Daj hljeba ti eto nemoj tako daleko da bi otisao. Pa mi smo svi ovdje, ali i prema izjavama u klubu, etiketirali EPL kao prioritet svih prioriteta. Sve ostalo je dobar bonus ali ako se EPL uzme, sezona je odlicna. ;) :D

A pusti se tih malogradjanskih supljaka, drago mi sto sam ja tema bla bla bla, sam si napisao da necemo uzeti ni 22 boda iz ovih meceva kasnije. Djelovao si tako sigurno da bi covjek rekao kako je na temi Tottenhama recimo a ne Uniteda. Iz tog razloga ozivljavamo ovu pricu, protiv West Hama se moze desiti kiks, jaki su i imperativv ce biti na njima. Vidjet` cemo, nama i bod odgovara a tebi samo poraz. :mrgreen: (Zbog price koju si kasnije rekao).

Naravno da to ne pokušavam reći,to što ti radiš zove se trpanje riječi u usta.Da si bolje pročitao,a nisi,vidio bi da sam napisao EPL jeste Unitedu prioritet definitivno,ali da se više očekivalo prije recimo mjesec dana,svakako da jeste.
Ja sam napisao prvenstveno da nećete pobijediti svih 8 utakmica,odnosno da United neće pobijediti. :oops: Bio sam siguran,istina je.Bio sam uvjeren jer su se te utakmice činile lake,a baš su tu nagazne mine.Pogriješio sam i šta sad?Na svakoj stranici to objavljuj.Zabavno je. :mrgreen: i kako da mi ne bude interesantno kada o meni pričate ovdje? sad se ja mogu poslužiti onom vašom mi odnosno u ovom slučaju,ja ovdje uživam. :mrgreen:
Rano si ono postavio,United ima tekmu protiv Čekićara.Tek ukoliko pobijedite tu utakmicu,onda si trebao postaviti.
ma džabe kako god,@VolimLiverpool je utekao 8-)
You'll never walk alone.

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 mar 2013, 14:20

Rooney88 je napisao/la:Djelovao si tako sigurno da bi covjek rekao kako je na temi Tottenhama recimo a ne Uniteda. Iz tog razloga ozivljavamo ovu pricu,

Ne da je djelovao sigurno, vec i arogantno i to mu se obilo o glavu :mrgreen:

I sad se dosao pravdati i to pod drugim nickom jer ne moze podnijeti da je ta njegova arogantnost u tom postu sada predmet ismijavanja i sprdnje :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 31 mar 2013, 14:23

Evo i borca za prava žena :lol:

Onaj nick je ugašen prije mjesec dana,dakle prije 3-4 utakmice od onih 8 Uniteda.Sigurno je meni neko garantovao da će United dobiti te 3-4 utakmice pa ja unaprijed zamolio admina da mi ugasi onaj nick,jer pobogu,ja sam znao da će United dobiti ove 3-4 tekme zadnje :lol:
You'll never walk alone.

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 31 mar 2013, 14:26

Ti ono, za dobrim konjem se prasina dize... :D To ti je jedna od modernih zabluda ovog doba, daleko od toga da se prasina dize samo zbog onog sto valja. Ekrem Jevric, Ava, Boki 13, Karleusa, Albinovic.... Primjera pun qrc. Samo pazi da ne izvuces pogresan zakljucak pa da ne ispadne kako te vrijedjam ili slicno, samo ti pokusavam objasniti zasto se prica o tebi trenutno. ;) Naravno, dok su u igri 3 trofeje, ili 10 njih, United ce, takav je klub, ici na svaki. Ali navijaci su sebi zacrtali jedan cilj, cak i u vrijeme kada smo bili u igri, i dobroj poziciji, za vise od 2 trofeja da je EPL prioritet, ja sam cak pisao da bih odmah potpisao ispadanje iz Lige prvaka ali da se zadrzi razlika u odnosu na City, dakle da postanemo "glat" prvaci. ;) U tome je razlika. Ti pricas o ocekivanjima, naravno da je dosta navijaca navijalo za 3 trofeja, niko ovdje ne navija protiv Uniteda ikada, to prvenstveno morate razumjeti, ali da itekako znamo prioritete i njih stavljamo na prvo mjesto, to takodjer stoji. Svaki trofej je odlican sam po sebi, svaki uspjeh tvog/mog/njegovog tima je poseban ali EPL kada se uzme e to je vec nesto, magija u stvarnom zivotu. ;)

@Believe
Nemoj se vise pravdati, nije jos cak ni gotovo. Jos nas moze WHU nabusiti pa da ti dodjes ovdje i da se nasladjujes. Jbga, nama odgovara i bod. @rio na kraju i nije rekao nista sto vec svi nismo znali a odnosilo se na onaj tvoj famozni post. ;)
R.I.P

MIRZA RASCIC

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 31 mar 2013, 14:31

Believe je napisao/la:
Onaj nick je ugašen prije mjesec dana,dakle prije 3-4 utakmice od onih 8 Uniteda.Sigurno je meni neko garantovao da će United dobiti te 3-4 utakmice pa ja unaprijed zamolio admina da mi ugasi onaj nick,jer pobogu,ja sam znao da će United dobiti ove 3-4 tekme zadnje :lol:

Zasto onda imas potrebu da se javljas i pravdas na ovoj temi (sa novim nickom) nakon sto si se propisno osramotio i pokazao svoje znanje :mrgreen:

A garantovao ti je @Narin ;)

Believe je napisao/la:Evo i borca za prava žena :lol:

Sta bi ovo trebalo znaciti :? :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Fergie
Kontakt:

Post Postao/la Fergie » 31 mar 2013, 14:37

Pustite hejtere, ko ih je**, nebitni su.

slika

Nas majstor na golu!
Ferguson's red army!
Chicharitoooooooo!

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 31 mar 2013, 14:43

Bgmi najvise mi je zbog njega drago. Robin je prvi strijelac, Vidic drzi odbranu, Carrick je majstorcina na sredini, Kagawa, Rooney, Rafael izrastao u odlicnog beka, Evra odlican, Evans kao i Rafael... ali opet, kroz cijelu sezonu, najvise mi je drago kada vidim da David lagano izrasta u pravog golmana. Ima tu jos dosta prostora za napredak ali je dobio na sigurnosti prvenstveno, kao i cijela odbrana, tako da mu se statistika enormno popravlja, ne mogu covjeku gola dati. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

trxel
Kontakt:

Post Postao/la trxel » 31 mar 2013, 15:08

David je extra na liniji, ali morat ce malo poradit na cuvanju peterca, jer on tu pri visokim loptama mora imati sve pod kontrolom. Zanci jos kupljenje lopti, i mislim da Unitedu nece trebat prvi golman jedno 20 god.
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Patrice_Evra_3
Kontakt:

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 31 mar 2013, 15:17

Koliko god se De Gea popravio i napredov'o, toliki je i uticaj Vidića. Odbrana jednostavno nije ista sa njim ili bez njega. To nikako ne smijemo zaboraviti. Sigurno da će De Gea s njim u odbrani dodatno povećavati samopuzdanje i napredovati. :)
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

Benop
Kontakt:

Post Postao/la Benop » 31 mar 2013, 15:18

Pustite ovog @Believa, sad se ko on naslađuje što se to stalno spominje, a što je arogantno govorio pod imenom @VolimLiverpool prije to nema veze. West Ham će pasti lakše od očekivanog.

I meni je izuzetno drago zbog Davida, zaslužio je to i pokazao da ima karakter nakon silnih kritika, ali se mora priznati da je Vidić tu imao dosta uloga, ne znam stvarno kako skoro ni jedna lopta ne može proći pored njegove glave.

I nadam se ponovnom povratku našeg paranoje :mrgreen:

marconato
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 31 mar 2013, 16:24

Jel moze neko naci podatak koliko je United ove sezone primio golova sa Vidicem u timu, a koliko bez njega?!

Znam da su u jesenjem dijelu sezone znali primati i po 3-4 komada po utakmici, a od kako se on vratio, tj. u utakmicama koje je igrao u prvoj postavi do sada, su prmili mozda ukupno priblizno toliko - cirka 5-6 golova u prvenstvu! ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 31 mar 2013, 16:38

marconato je napisao/la:Jel moze neko naci podatak koliko je United ove sezone primio golova sa Vidicem u timu, a koliko bez njega?!

Znam da su u jesenjem dijelu sezone znali primati i po 3-4 komada po utakmici, a od kako se on vratio, tj. u utakmicama koje je igrao u prvoj postavi do sada, su prmili mozda ukupno priblizno toliko - cirka 5-6 golova u prvenstvu! ;)

Toliko smo puta prijatelju ceprkali po toj statistici da vise i nema smisla prezentovati je. El Nemanja je stijene ovog Manchester Uniteda, jednostavno to nije isti klub sa njim i bez njega. Pravi vodja odbrane. Rezultat je jednostavan, United bez njega prima golove a s njim u timu ne. Mijanjao bih 5 godina mladjeg njega iste sekunde za 5 godina mladjeg RvP-a recimo, bez razmisljanja. Tesko je i govoriti o njemu objektivno, to treba druge pustiti. Znam po sebi, on je meni u top 5 najdrazih igraca Uniteda od kako pratim ovaj klub. Bilo je i prije dobrih stopera ali, i po SAF-u, on je najbolji. To se moze reci bez ikakvih problema, bez straha da neko shvati pogresno jer, kako rekoh, i prije je bilo dobrih stopera u Unitedu ali je meni on broj 1.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.