Manchester United FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Believe
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 12:30

rio_Ferdy88 je napisao/la:

Nije tačno da imam "komplekse" (iako ne znam kako se oni nađoše u ovoj diskusiji :roll: ), a ti opet imaš potrebu da pravdaš svoje prognoze sa vrijeđanjem sugovornika kao što slučaj i u ovom postu, iako ja nigdje nisam ništa ružno rekao o tebi ili upotrijebio tako teške riječi kao ti ;)

Imam prijatelja koji su scouseri, i niko od njih nije bio toliko siguran u taj bodovni saldo Uniteda iz prethodnih 7-8 tekmi kao ti :mrgreen:

A vrlo dobro znam šta si ti pisao prije tako da nema potrebu da mi ukazuješ na to, sama činjenica da si i sam priznao da si imao provokatorskih postova dovoljno govori, iako sam i ja možda pretjerao kad sam rekao da je većina takva :mrgreen:
Nikakve teške riječi ja nisam upotrijebio jer mi dobro znamo šta su 'teške riječi'. ;) Ne miješaj babe i žabe.Kakvo vrijeđanje,kakvi bakrači.Bilo koga neutralnog da pitaš je li realno da United iz tih 8 utakmica uzme 24 boda,reći će ti jako teško ali ne i nemoguće.Ja sam s obzirom na protivnike koji su samo činili lakšim,jer lakih protivnika u Premiershipu nema,rekao da je to nemoguće,odnosno bio siguran da neće osvojiti 24 boda iz tih 8 utakmica,i pazi,još nisu.
Ja sam priznao da sam imao do 3 provokatorska posta od 5000 na onom profilu.Još sam imao 50-60 dobronamjernih,ali naravno,ovdje si ti zanemario ovaj drugi podatak a uhvatio se toga da sam ja provokator.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Regao si se 16 marta, što i nije tako davno,a počeo si biti aktivan kada su tvoje prognoze došle na tapet :mrgreen:
Vidi Rio,ti si rekao između redova da sam se ja prijavio na forum da bi vama odgovorio ovdje. :mrgreen: Razumiješ? To naravno nije istina.

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Dakle kao što sam i rekao i napisao, a ti očito nisi pročitao s obzirom da si nastavio sa citiranjem onoga što tebi odgovara, citiram sebe :mrgreen:

Prognoza je jedan vid iskazivanja znanja o stvari ili ishodu nečega što se prognozira, a ti si pokušao da daš svoje mišljenje (bazirano na znanju o ovom sportu i Premu) o ishodu tih tekmi i ukupnom broju bodova koje bi United mogao imati nakon tih 7-8 tekmi ;)

rio_Ferdy88 je napisao/la:Dakle to si odlučio zanemariti i jednostavno nastaviti sa svojom pričom :roll:
Nisam odlučio zanemariti,sve sam ja to pročitao,ali ne slažem se s tobom.Prognozu može dati bilo ko,a znanje je nešto drugo.Moj djed koji ne prati Premiership može dati prognozu,a pojma nema ništa.U tome je štos.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Opet nije tačno, ja sam naravno izrazio svoju ljutnju zbog tog crvenog kartona (kao is vi ostali simpatizeri Uniteda), ali sam isto tako kasnije lijepo potvrdio da je i kod igranja rukom Rafaela trebao biti sviran penal i da je ukupno gledano suđenje bilo loše i da zbog toga izražavam žaljenje, kao i zbog ispadanja, jer su na terenu scumovci pokazali da se mogu nositi sa favoriziranim zvijezdama iz Madrida :mrgreen:
E sad se već razumijemo.Bio si ljut i toliko uporan tamo i bilo ko ti može potvrditi da je to izgledalo smiješno.Zaista.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Zašto ne bi moglo, u ovoj konstelaciji odnosa kako sam i objasnio, s obzirom na rezultate iz prošle godine, ovaj prolaz grupe mora biti uspjeh, a naravno da bi sezona bila uspješnija da smo otišli i korak dalje u LP, ali s obzirom na protivnika i tu "sreću" u ždrijebu, nije moglo bolje ;)

Ok.Jednom velikom Manchester Unitedu je uspjeh prolaz grupe u Ligi Prvaka.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Naravno, ti ćeš spomenuti samo ono što tebi odgovara a sve drugo ćeš zanemariti i ubaciti u isi koš :mrgreen:

Iste te situacije se dešavaju i na vašem pdf-u (znam iz iskustva), tako da je tu i dalje jednostavno prisutan taj animozitet jednih prema drugima tako da se na većinu postova forumaša koji ne pripadaju vlastitom taboru gleda kroz druge naočale :mrgreen:

Ja npr. sam nekad i pokušavao dati svoj neki komentar u vezi igara Livčija, ali s obzirom da je to često nailazilo na oštar nož odustao sam od toga, tako da više ne pokušavam komentarisati stanje kod vas, već ako mogu pomoći nekome to i uradim (sa linkovima za tekme, streamove itd) ili odati počast nekom igraču i gesti kluba ili nekom golu to i uradim.
Isto tako sam ja na starom profilu uvijek odao počast recimo tragediji vezanoj za Munchen ili slično.Mnogo puta ostavio dobronamjerne komentare želeći stvoriti dobar duh i diskusiju kako treba,jer je to cilj foruma,a svi smo mi ljudi.Očigledno je to nemoguće tako da ...Neću ni pokušavati sa ovog profila.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Sve to što si naveo se može primjeniti i u suprotnom slučaju, dakle na obje strane imamo takvih forumaša što je sasvim prirodno za jedan ovakav forum (npr Carlo :mrgreen: , Otelo, youngredcomps) tako da su ovi sa vaše strane prvi kad je potrebno kritikovati United (bodriti njegove suparnike, npr Real, City :mrgreen: ) i spomenuti FA u službi Uniteda i poći @pajinim dobro utabanim stopama :mrgreen:

Dakle ne pokušavaj od jedne strane praviti nevinašcad i žrtve, a od druge krvnike, jer sam siguran da jedni bez drugih ne mogu i da je to zatvoreni krug :mrgreen:

Naravno sa obje strane ima i dosta korektnih i realnih forumaša, ali i dosta onih drugih, gore pobrojanih :mrgreen:

Također dosta njih sa vašeg pdf-a, pogotovo gore pobrojani (a i ti si tu bio da podržiš Paju sa svojim komentarima na pdf-u Citya i Prema), su zdušno bodrili City u Premu u toj borbi za titulu, a neki i još bodre :mrgreen:

Naravno, kao što sam i ranije bezbroj puta ponovio, uvijek sam uz predstavnike Prema u euro natjecanjima bez obzira na klub ili rivalitet, jer tako podržavam i jačanje Uniteda i cijelog Prema, a nisam siguran da baš svi sa vašeg pdf-a (ili ostalih klubova iz Prema) razmišljaju slično, čak nasuprot ;)

Ne mogu da se ne složim da sa obje strane postoje oni klasični provokatori koji jedva čekaju nešto reći kontra Liverpoola ili Uniteda,ali neke stvari su zaista zanimljive vezane za Liverpool i navijače Uniteda na ovom forumu.To sam naveo u prošlom postu.Mislim da ima navijača Liverpoola koji odaju počast nekom potezu igrača Uniteda,među njima sam i ja.Mnogo puta sam i pohvalio United nakon dobre partije.Sve je to bilo dobronamjerno,a evo sada se ispostavlja,što više pokušavaš da stvoriš dobar duh i zanemariš rivalitet,sve ti se to više obija o glavu.

MoR je napisao/la:Uspješno uspijevam izazvati tvoju reakciju, već dugo vremena zar ne? I to ne samo reakciju, nego je došlo do toga da me doslovno uhodiš. Razmisli malo momčino o sebi :mrgreen: Mada ni drugi skauzeri, realno govoreći, nisu hladni, prije da se lože ko na naslov prvaka u toku predsezone (istina, obično ta loža nestane nakon cirka drugog kola :mrgreen: ).

Blamiraš se, sramotiš se i predmet si sprdnje, nije ti to najpametnije :mrgreen:

I da, alal vera za to sine :mrgreen: :lol:

Ja tebi samo ukazujem na to da ti to neće prolaziti.Dakle ukazujem ti da to ne radiš jer nije dobro za forum i forumaše.Time što ti ukazujem na neke stvari ne znači da ti izazivaš moju reakciju pobogu.Mogu se potruditi i naći smiješan dajv Younga prekjučer oko 15.minute,ali ne želim jer je to bukvalno provokacija i izazivanje vaše reakcije.Ja to ne želim,za razliku od tebe.Stvarno si nekada toliko providan da je to nevjerovatno.Znaš kako je smiješno vidjeti kada nakon svakog poraza Liverpoola imaš nešto da kažeš na temi EPL-a,a nakon svake pobjede te nema nigdje.Pa to je tako smiješno. :|
You'll never walk alone.

neo
Kontakt:

Post Postao/la neo » 01 apr 2013, 12:34

Sastavi ?
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Narin
Kontakt:

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 12:36

neo je napisao/la:Sastavi ?

Sad će sastavi.Unitedovi uvijek kasne 10tak minuta.
Phil Dowd je sudija matcha,a sastav cu staviti u ovaj post,editovat cu ga kada izadju.

De Gea, Jones, Ferdinand, Smalling, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Nani, Welbeck, Hernandez.

SUBS: Lindegaard, Vermijl, Powell, Giggs, Young, Kagawa, van Persie.

Team: Cech, Azpi, Iva, Luiz, Cole; Mikel, Rami, Hazard, Mata, Oscar, Ba #CFC

Opet nema Rooneya,nešto kao protiv Reala.. :?

neo
Kontakt:

Post Postao/la neo » 01 apr 2013, 12:42

Uhh sastava :( Vec vidim promasaje Welbecka :D
Sta je to s Rooneyem pa ga nema ni na klupi :S
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

motty
Kontakt:

Post Postao/la motty » 01 apr 2013, 12:46

Steta sto nema Runija ili RVP-a ali i Dani i Chicharo mogu odigrat dobro i sastav je ok, raduje me povratak Nanija.
Sto se pak tice Rooneya, tek ce sad pocet spekulacije o odlasku :D
"...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..." S.H.

Narin
Kontakt:

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 12:47

Mene samo čudi sto Fergie nije ništa rekao na presici,koliko se sjećam,rekao je da će Rafael propustiti utakmicu zbog povrede.Ipak,da je igrao Rooney protiv Sunderlanda,ne bi bilo preveliko iznenađenje,ali ovako ipak je malo čudno.Ni Evansa,ni Vidića u izmjeni,a Vermiji dobio prednost,i to mi je malo čudno.

Nešto govore na dailymailu da je razlog Rooneyevog izostanka "iscrpljenost".Nešto mi je to glupo i ne vjerujem da je tačno,ali eto.

Rooney picked up a groin injury with England according to MUTV

Evo sada javljaju ipak da je neka povreda u pitanju.
Zadnja izmjena: Narin, dana/u 01 apr 2013, 12:50, ukupno mijenjano 2 puta.

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 01 apr 2013, 12:48

Ocito da kup nije prioritet, yebiga, tako je ispalo radi ove ponovljene utakmice. Mozemo proc, ali bice vrlo tesko. U Chelsea igra najjaci sastav.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Narin
Kontakt:

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 12:55

Meni iz ovog sastava najviše smeta Valencija.Jednostavno nije u formi,ne može,limitiran je previše,ne zna centrirati,ne igra glavom..Možda jedina dobra stvar je što bi mogao biti koristan u odbrani,ali opet bih više volio da je Welbeck na toj poziciji,a da je Persie tu uz Hernandeza,jer kada su god njih 2 igrali,uvijek bi bili odlični,kao protiv Wigana npr.
Neću biti mogućnosti gledati utakmicu,zbog ovog termina,ali eto,bit će večeras repriza u 00:00 na sport klubu,pa ću tada pogledati,osim ako mi kolega Rio ne pošalje linkove ranije. :mrgreen:

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 01 apr 2013, 13:07

Dosta saren sastav, cudo pa nije Lindegarda na gol stavio. :mrgreen: Ne znam sta da ocekujem, nekako sam siguran kako smo mi svoju sansu za prolazom dalje ispustili kod 2:0 na OT-u. ;)
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 01 apr 2013, 13:10

Slazem se sa Narinom u vezi Valencie. Volio bi da Giggs igra, kada je se mogao vracat protiv Ronalda, onda je mogao i danas.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

majestic24
Kontakt:

Post Postao/la majestic24 » 01 apr 2013, 13:17

razvaliti cemo ih
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Sportfanatik
Kontakt:

Post Postao/la Sportfanatik » 01 apr 2013, 13:35

Ajmo momci po prolaz
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

pletto
Kontakt:

Post Postao/la pletto » 01 apr 2013, 13:36

Ima li neko link utakmice, na poslu sam i ne mogu drugacije pratiti tekmu. ??

plavetniloo
Kontakt:

Post Postao/la plavetniloo » 01 apr 2013, 13:40

pletto je napisao/la:Ima li neko link utakmice, na poslu sam i ne mogu drugacije pratiti tekmu. ??

http://lsh.streamhunter.eu/static/popup ... 98410.html
Sastavi koji su, jel' zna neko?

BoBo89
Kontakt:

Post Postao/la BoBo89 » 01 apr 2013, 14:04

------------ DDG----------
Valencia-Ferd-Smol-Evra
Nani--Jones-Carick--Clev
----------Welbeck---------
-----------Chica----------
Ovako to nekako izgleda na terenu.
Valencia sjajan na beku, Nani, za sad, ima jednu od onih svojih utakmicu :(

MoR
Kontakt:

Post Postao/la MoR » 01 apr 2013, 14:13

Believe je napisao/la:Ja tebi samo ukazujem na to da ti to neće prolaziti.Dakle ukazujem ti da to ne radiš jer nije dobro za forum i forumaše.Time što ti ukazujem na neke stvari ne znači da ti izazivaš moju reakciju pobogu.Mogu se potruditi i naći smiješan dajv Younga prekjučer oko 15.minute,ali ne želim jer je to bukvalno provokacija i izazivanje vaše reakcije.Ja to ne želim,za razliku od tebe.Stvarno si nekada toliko providan da je to nevjerovatno.Znaš kako je smiješno vidjeti kada nakon svakog poraza Liverpoola imaš nešto da kažeš na temi EPL-a,a nakon svake pobjede te nema nigdje.Pa to je tako smiješno. :|

Sretan 1. april :

slika

AlanSmith14
Kontakt:

Post Postao/la AlanSmith14 » 01 apr 2013, 14:14

Najcesca recenica engleskih komentatora kad igra United : ' Lovely ball by Carrick ' 8-)
Inace , Welbeck je zivotinja ... jos samo zavrsnicu da popravi i ... :mrgreen:
Manchester United - 66 titles
Liverpool - 60 titles

Sportfanatik
Kontakt:

Post Postao/la Sportfanatik » 01 apr 2013, 14:17

Dobro poluvrijeme, pametno igramo i dobro stojimo na terenu. Nadam se da će u nastavku jedna lopta završiti iza Cecha
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

Cartman
Kontakt:

Post Postao/la Cartman » 01 apr 2013, 14:18

Defanzivno odlicno, u napadu je to malo teze. Nani otvorio kriminalno, ali se popravio. Stoperi i Carrick sjajni.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 01 apr 2013, 14:19

Fudbal se igrao 15 minuta, onih prvih 30 nije nikako bilo na nivou duela Uniteda i Chelsea. Doduse, apsolutno razumljivo.

Welbeck se zaista trudi, ima dobar trk te brzinu s obzirom na konstituciju ali u prvom dijelu nije uradio apsolutno nista. Nani je imao par glupih poteza kao ono dodavanje Cleverleyu unazad kada je upropastio odlicnu kontru ali je i pokazao da je skoro pa jeidni igrac Uniteda na terenu koji zna sutirati izvan kaznenog, uz Hernandeza i onu vanzemaljsku putanju lopte.

Nista specialno, od oba tima, u prvom dijelu. Vidjet` cemo u nastavku sta ce biti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.