Manchester United FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,_dreamer_,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Believe
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 19:30

Believe je napisao/la:Momak ti nisi normalan

rio_Ferdy88 je napisao/la: Dakle ja tebi nikad nisam uputio ovako teške riječi, niti bi pokušao, jer smo samo diskutovali o tvojim prognozama i ne vidim potrebu za ovakvim riječima i tvrdnjama ;)

Teške riječi su da sam ti opsovao nešto direktno ili te nazvao baš pogrdno,a ovo svako svakome može reći,a da se može gledati na to kao zezanciju,bar je tako po mom mišljenju.Ako sam te baš uvrijedio,izvini. :roll:

Believe je napisao/la:Vidi Rio,ti si rekao između redova da sam se ja prijavio na forum da bi vama odgovorio ovdje. :mrgreen: Razumiješ? To naravno nije istina

rio_Ferdy88 je napisao/la:Kako nije ako već od tih 17 postova koje imaš, njih većina su odgovori na ovom pdf-u za prozivanje odnosno pravdanje tih prognoza :roll:
Oj čovjeka.Samim tim što sam se prijavio 16.marta dokazuje da meni ova opklada nije bila ni na kraj pameti.Ovih desetak postove ovdje bit će i jedini jer više posle toga ovdje neću pisati.Dakle,tada sam se prijavio,ovo sam potpuno zaboravio,onda vidio da me prozivate i to je to.

Prognoza je jedan vid iskazivanja znanja o stvari ili ishodu nečega što se prognozira, a ti si pokušao da daš svoje mišljenje (bazirano na znanju o ovom sportu i Premu) o ishodu tih tekmi i ukupnom broju bodova koje bi United mogao imati nakon tih 7-8 tekmi ;)

Believe je napisao/la:Nisam odlučio zanemariti,sve sam ja to pročitao,ali ne slažem se s tobom.Prognozu može dati bilo ko,a znanje je nešto drugo.Moj djed koji ne prati Premiership može dati prognozu,a pojma nema ništa.U tome je štos.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Pa naravno da može, ali prognoza se bazira na znanju o stvari čiji se ishod pokušava predvidjeti, dakle tvoj djed koji nagađam, ne prati nogomet i Prem (a daje prognozu) očito to radi bez da posjeduje dovoljno prethodno potrebno znanje o toj temi i njegove prognoze imaju puno veću šansu da se ne ostvare, za razliku od nekog ko je ljubitelj Prema i nekog od domicilnih klubova iz tog natjecanja i trebao bi da na osnovu svog znanja o gore navedenom (kao ti npr :mrgreen: ) ima više šanse procentualno da mu se te prognoze ostvare ;)
Pokušavam ti reći da bilo ko može dati prognozu,nebitno da li ima znanje ili nema.A ne može svako znati.Stoga prognoza i znanje ne idu u isti koš,ni blizu.

Believe je napisao/la:E sad se već razumijemo.Bio si ljut i toliko uporan tamo i bilo ko ti može potvrditi da je to izgledalo smiješno.Zaista.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ja mislim da se većina simpatizera Uniteda u tom trenutku osjećala tako i da se moja reakcija na to što sam vidio, nije razlikovala u mnogočemu od njihove, bez obzira bila ona na forumu ili u stvarnom životu ;)
Da,ali ti si se isticao.Ponavljam po ko zna koji put,ti si tamo bio toliko uporan da je to bilo stvarno smiješno za gledati.Toliko puta si im ponovio jedno te isto.

Believe je napisao/la:Ok.Jednom velikom Manchester Unitedu je uspjeh prolaz grupe u Ligi Prvaka.

rio_Ferdy88 je napisao/la:S obzirom na, koliko puta ponavljam već, ispadanje iz grupne faze prethodne sezone i protivnika u 1/8 finala sasvim sigurno da taj rezultat jeste uspjeh, a United nije ni bio među glavnim favoritima za osvajanje, a pogotovo to nije postao nakon igara nekih drugih timova ove sezone u LP npr Barce, Reala, Dortmunda, Bayerna, Juvea koji su svi redom veći favoriti od nas ;)
United je bio među tim favoritima,jer je to isti onaj United koji se prošetao Premiershipom. ;)

Believe je napisao/la:Isto tako sam ja na starom profilu uvijek odao počast recimo tragediji vezanoj za Munchen ili slično.Mnogo puta ostavio dobronamjerne komentare želeći stvoriti dobar duh i diskusiju kako treba,jer je to cilj foruma,a svi smo mi ljudi.Očigledno je to nemoguće tako da ...Neću ni pokušavati sa ovog profila.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Naravno da nije nemoguće, jer mene ne zanima šta se piše o Unitedu na pdf-u Livčija a pogotovo od strane nekih od u prethodnim postovima pobrojanih forumaša, i naravno da ću ja uvijek pokušati nitit korektan prema onome što Liverpool kao klub i institucija predstavlja i svim njegovim ostvarenjima, kako u prošlosti, tako i u sadašnjosti i budućnosti ;)
Isto tako.Treba respektovati rivala.Druga je stvar sad što ti mene nazivaš običnim hejterom što mrzi sve sa Unitedom i provokatorskim tipom forumaša.Strašna neistina i glupost.

Believe je napisao/la:Nali neke stvari su zaista zanimljive vezane za Liverpool i navijače Uniteda na ovom forumu.To sam naveo u prošlom postu.Mislim da ima navijača Liverpoola koji odaju počast nekom potezu igrača Uniteda,među njima sam i ja.Mnogo puta sam i pohvalio United nakon dobre partije.Sve je to bilo dobronamjerno,a evo sada se ispostavlja,što više pokušavaš da stvoriš dobar duh i zanemariš rivalitet,sve ti se to više obija o glavu.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Isto važi i vice versa, tako da sam i ja naveo sve to u svom prošlom postu, od dovođenja svake sumnjive odluke u korist Uniteda u vezu sa pristrasnosti FA prema Unitedu i Fergieu, do bodrenja Citya i Reala u svim mogućim tekmama koje bi mogle odlučiti o tituli u nekom od ta 2 natjecanja ;)

Dakle ni jedna strana nije nevina i sve nije baš tako crno-bijelo, jer naravno da ima i onih koje takve stvari ne zanimaju i ne koriste se takvim pokušajima provokacije :mrgreen:

Ti u prošlom postu spomenu da si uvijek bodrio klubova Premiershipa u LP što naravno ti niko neće povjerovati da si recimo navijao za Liverpool u Evropa Ligi ili LP dok je igrao i tako to.Niko ti to neće povjerovati.
You'll never walk alone.

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 20:12

Believe je napisao/la:Teške riječi su da sam ti opsovao nešto direktno ili te nazvao baš pogrdno,a ovo svako svakome može reći,a da se može gledati na to kao zezanciju,bar je tako po mom mišljenju.Ako sam te baš uvrijedio,izvini. :roll:

Za mene su i ovo teške riječi i tvrdnje, i niko mi to do sada nije rekao, barem na forumu :mrgreen:

Believe je napisao/la:onda vidio da me prozivate i to je to.

Na prvom mjestu ne vidim zašto su uopće morao reagovati, posebno pravdati se ovoliko, ja zasigurno na vašem pdf-u ne bih ni pokušao opravdati neki svoj post koji je kako ti kažeš pogrešno protumačen, a pogotovo ne način koji će još više baciti mrlju na tvoj novi alias :mrgreen:

Believe je napisao/la:Pokušavam ti reći da bilo ko može dati prognozu,nebitno da li ima znanje ili nema.A ne može svako znati.Stoga prognoza i znanje ne idu u isti koš,ni blizu.

A ja tebi pokušavam reći da je za uspješnu (tj za veće procentualne šanse za tačnost) prognozu potrebno prethodno znanje o mogućem ishodu stvari koji se prognozira, a posebno za tvoju prognozu na sportskom forumu kao što je ss.ba, gdje ti postavljaš tako veliki ulog u igru povodom tog ukupnog zbroja bodova u zadnjih 7-8 tekmi Uniteda ;)

Dakle ti si bio siguran da znaš nešto o Premu i nogometu da bi postavio tako veliki ulog u igru :mrgreen:

Believe je napisao/la: Da,ali ti si se isticao.Ponavljam po ko zna koji put,ti si tamo bio toliko uporan da je to bilo stvarno smiješno za gledati.Toliko puta si im ponovio jedno te isto.

To što je tebi bilo smiješno (jer si scouser i vjerovatno si bodrio Real) ne znači da je i simpatizerima Uniteda bilo, jer se većina njih osjećala kao i ja, a ja sam samo reagovao na pisanje pojednih forumaša sa tog pdf-a ;)

Believe je napisao/la: United je bio među tim favoritima,jer je to isti onaj United koji se prošetao Premiershipom. ;)

Nije bio među tim favoritima jer je prethodnu sezonu ispao u grupnoj fazi, nisu osvojili Prem tu sezonu i nisu ni bili ispred Citya na sadašnjoj razlici i pored toga svi gore pobrojani timovi su pokazali puno više od Uniteda u toj grupnoj fazi ;)

Believe je napisao/la: Isto tako.Treba respektovati rivala.Druga je stvar sad što ti mene nazivaš običnim hejterom što mrzi sve sa Unitedom i provokatorskim tipom forumaša.Strašna neistina i glupost

Ja respektujem Liverpool kao klub i instituciju (a respekt prema pojedinim forumašima je potpuno druga stvar), tako da one ljude i forumaše koji bodre rivale Uniteda u trci za titulu (iako njihov tim nema nikakve šanse za naslov) i smatraju da je FA produžena ruka Uniteda baš i ne, a one kojima je njihov klub na prvom mjestu (a ne tamo neki City ili Real) uvijek ću poštovati i cijeniti više nego ove prve ;)

Believe je napisao/la:Ti u prošlom postu spomenu da si uvijek bodrio klubova Premiershipa u LP što naravno ti niko neće povjerovati da si recimo navijao za Liverpool u Evropa Ligi ili LP dok je igrao i tako to.Niko ti to neće povjerovati.

Naravno da jesam i uvijek ću bodriti bilo koji klub iz Prema u euro natjecanjima i za to imaš dokaz na pdf-u Prema dok su ti klubovi igrali u EL ili LP, uključujući i Liverpool, jer zar nije bolje za Prem da ima što bolji koeficijent u borbi za primat među ligama petice kako bi 4 kluba uvijek išla u LP (tako da u slučaju neke ne daj Bože krize u Unitedu da i sa tim 4 mjestom bude obezbjeđeno učešće u kvalam za LP i eventualnoj samoj LP), a to što mi neko ne vjeruje je njegova stvar i ne zanima mnogo u šta ljudi vjeruju, a u šta ne ;)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 20:47

rio_Ferdy88 je napisao/la:Za mene su i ovo teške riječi i tvrdnje, i niko mi to do sada nije rekao, barem na forumu :mrgreen:
Ok.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Na prvom mjestu ne vidim zašto su uopće morao reagovati, posebno pravdati se ovoliko, ja zasigurno na vašem pdf-u ne bih ni pokušao opravdati neki svoj post koji je kako ti kažeš pogrešno protumačen, a pogotovo ne način koji će još više baciti mrlju na tvoj novi alias :mrgreen:
Zato što mi je bilo smiješno što ismijavate,a još ništa nije ni gotovo.Šta mene boli briga o novoj mrlji bla bla bla.

rio_Ferdy88 je napisao/la:A ja tebi pokušavam reći da je za uspješnu (tj za veće procentualne šanse za tačnost) prognozu potrebno prethodno znanje o mogućem ishodu stvari koji se prognozira, a posebno za tvoju prognozu na sportskom forumu kao što je ss.ba, gdje ti postavljaš tako veliki ulog u igru povodom tog ukupnog zbroja bodova u zadnjih 7-8 tekmi Uniteda ;)

Dakle ti si bio siguran da znaš nešto o Premu i nogometu da bi postavio tako veliki ulog u igru :mrgreen:
Istina da sam bio siguran.Bilo ko da prognozira,može da pogriješi. ;) Ja opet kažem da prognozirati može bilo ko.

rio_Ferdy88 je napisao/la:To što je tebi bilo smiješno (jer si scouser i vjerovatno si bodrio Real) ne znači da je i simpatizerima Uniteda bilo, jer se većina njih osjećala kao i ja, a ja sam samo reagovao na pisanje pojednih forumaša sa tog pdf-a ;)
Svakom je bilo smiješno osim navijača Uniteda.100%

rio_Ferdy88 je napisao/la:Nije bio među tim favoritima jer je prethodnu sezonu ispao u grupnoj fazi, nisu osvojili Prem tu sezonu i nisu ni bili ispred Citya na sadašnjoj razlici i pored toga svi gore pobrojani timovi su pokazali puno više od Uniteda u toj grupnoj fazi ;)
Ne treba pominjati u koliko dobroj situaciji je bio United u odnosu na City pred meč sa Realom.To što su prethodne sezone ispali u grupnoj fazi nema veze sa novom sezonom,svaka nova sezona je priča za sebe.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ja respektujem Liverpool kao klub i instituciju (a respekt prema pojedinim forumašima je potpuno druga stvar), tako da one ljude i forumaše koji bodre rivale Uniteda u trci za titulu (iako njihov tim nema nikakve šanse za naslov) i smatraju da je FA produžena ruka Uniteda baš i ne, a one kojima je njihov klub na prvom mjestu (a ne tamo neki City ili Real) uvijek ću poštovati i cijeniti više nego ove prve ;)
Naravno da je uvijek klub na prvom mjestu.Ti ne možeš znati koga sam ja bodrio,da li Real ili United.Mislim,zna se,kada uzmeš u obzir da sam veliki navijač Liverpoola.I logično da mi je draže da City uzme titulu nego United.Suludo je pričati o tome.Ali daleko od toga da mi je City ili Real važniji od Liverpoola,pobogu.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Naravno da jesam i uvijek ću bodriti bilo koji klub iz Prema u euro natjecanjima i za to imaš dokaz na pdf-u Prema dok su ti klubovi igrali u EL ili LP, uključujući i Liverpool, jer zar nije bolje za Prem da ima što bolji koeficijent u borbi za primat među ligama petice kako bi 4 kluba uvijek išla u LP (tako da u slučaju neke ne daj Bože krize u Unitedu da i sa tim 4 mjestom bude obezbjeđeno učešće u kvalam za LP i eventualnoj samoj LP), a to što mi neko ne vjeruje je njegova stvar i ne zanima mnogo u šta ljudi vjeruju, a u šta ne ;)

Naravno da ti ne vjerujem da si uz Liverpool u euro natjecanjima,ali eto. ;)
You'll never walk alone.

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 21:07

Believe je napisao/la: Zato što mi je bilo smiješno što ismijavate,a još ništa nije ni gotovo.Šta mene boli briga o novoj mrlji bla bla bla.

I meni je mnogo toga smiješnog na vašoj temi pa opet ne reagujem :mrgreen:

Believe je napisao/la:Istina da sam bio siguran.Bilo ko da prognozira,može da pogriješi. ;) Ja opet kažem da prognozirati može bilo ko.

Da (i to smo bili svjedoci u tvom slučaju :mrgreen: ), ali ne može svatko imati isti uspjeh u tom prognoziranju, kao što sam rekao, jer uvijek će veće šanse za uspjehom imati onaj ko posjeduje znanje o stvari čiji se ishod prognozira ;)

Believe je napisao/la:Svakom je bilo smiješno osim navijača Uniteda.100%

I kakve to veze ima, ja sam objasnio zašto sam reagovao tako, a taj poraz i one sudijske greške nisu nimalo smiješne, pogotovo nama simpatizerima Uniteda.

Isto tako ne vidim otkud znaš da je svakom osim simpatizerima Uniteda to bilo smiješno, jer su mnogi drugi forumaši isto tako reagovali, a nisu simpatizeri Uniteda ;)

Believe je napisao/la: Naravno da je uvijek klub na prvom mjestu.Ti ne možeš znati koga sam ja bodrio,da li Real ili United.Mislim,zna se,kada uzmeš u obzir da sam veliki navijač Liverpoola.I logično da mi je draže da City uzme titulu nego United.Suludo je pričati o tome.Ali daleko od toga da mi je City ili Real važniji od Liverpoola,pobogu.

S obzirom da su neki od vas toliko glasno podržavali City da su na pdf-u Citya bili najglasniji i prvi u redu kad je u pitanju navijanje za isti u borbi za titulu kroz silne postove i provociranje nakon svake tekme, ne bih rekao da je njima baš Liverpool na prvom mjestu :mrgreen:

Believe je napisao/la:Ne treba pominjati u koliko dobroj situaciji je bio United u odnosu na City pred meč sa Realom.To što su prethodne sezone ispali u grupnoj fazi nema veze sa novom sezonom,svaka nova sezona je priča za sebe.

Na osnovu uspjeha prethodne sezone se može govoriti o favoritima u ovoj sezoni, a posebno o uspjehu u prolasku grupne faze jer smo prethodne sezone ispali u tom stadiju :oops:

Ja sam ti rekao i neću više ponavljati, svi ti gore pobrojani klubovi su pokazali mnogo više od Uniteda u tim grupnim fazama i naravno da su bili favoriti, a United je u meču sa Realom je bio autsajder tako da jednostavno nismo imali sreće i ovaj rezultat se ne može smatrati neuspjehom ;)

rio_Ferdy88 je napisao/la:Naravno da ti ne vjerujem da si uz Liverpool u euro natjecanjima,ali eto. ;)

Šta bi ja trebao sad uraditi zato što mi ti nevjeruješ :roll: (a imaš dokaze za to crno na bijelo), ja stvarno nemam razloga lagati o tome, jer samo, kako sam i objasnio gore, vodim računa i o interesima Uniteda na taj način i uvijek će mi biti draže gledati pobjedu nekog predstavnika Prema u euro natjecanjima nad predstavnicima drugih liga petice, jer sam veliki ljubitelj Prema i Ostrva 8-)
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FOURTHOFFICIAL
Lokacija: Sarajevo grade moj - this is the city I most enjoy !
Kontakt:

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 21:18

rio_ferdy i believe

slika
Seo rušilac - Inače,momak je legenda,mislim na Sea

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 21:24

FOURTHOFFICIAL je napisao/la:rio_ferdy i believe

KBKK, mi ovdje uživamo slika
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FOURTHOFFICIAL
Kontakt:

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 21:31

Boga mi oprali ste drama. :mrgreen:

Narin
Kontakt:

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 22:13

Prva utakmica ove sezone koju nisam pogledao.Možda i bolje.Ustvari gledao sam prvih 15 minuta,ali onda sam morao ići,mada sam dobio detaljan izvještaj od jednog prijatelja scousera i od starog.Scouser mi je rekao da je United igrao solidno prvo poluvrijeme,možda su malo i bolji bili,ali da su u drugom dosta lošiji bili.I jedni i drugi imali neke prilike koje su se mogle iskoristiti,Persie i Chicharito promašili najbolje za United.Persie jeste u maloj krizi,ali opet on je dovoljno kvalitetan igrač i za njega se ja ne brinem.A ovo ne bih mogao reći za naša krila.
Znači neki su govorili da nije dobro što je Zaha sebičan,ali ja bih odmah dao njegove driblinge i fazone,pa makar ne morao dodati ni jednom na utakmici,ali samo da imamo jedno krilo koje zna napraviti jedan dobar jbeni dribling.Najbliži tome kod nas je Nani,dok ona 2 bilmeza od Younga i Valencije ne mogu ni drvo zaobići.Mada,ipak je Young znao nekad i biti koristan.Svaka mu čast za onu kontru protiv Citya npr,ali za igrača koji igra u Unitedu je jednostavno potrebno više.Valencija je uvijek bio limitiran,ali je koristio svoje prednosti prošle sezone,snagu i brzinu,sada nit koristi jedno,nit drugo,još plus,ne razmišlja ništa.Kada centrira,nit gleda ima li koga,nit gleda gdje je ko,a inače,nikad ne potrefi kako treba ubaciti.
Ne znam,ali na ljeto moraju doći barem 2 igrača,dok bi 4 bio maximum.Ta 2 su sigurno jedan vezni i jedno krilo (ne računajući Zahu),naravno računajući barem neke odlaske.Ja bih se riješio jednog od gore spomenutog dvojca Valencia - Young (riješio bih se i jednog i drugog,ali je to malo nerealno očekivati),mada izgleda da su najveće šanse da Nani ode.Što se tiče veznjaka,otići će vjerovatno Ando i možda Scholes u penziju,plus Fletcher nikada neće biti onaj stari,a ulazi i u godine polako.Ja bih 2 veznjaka doveo da se pitam,ali i to je malo nerealno očekivati,pogotovo poznavajući SAFa.Trebamo biti prezadovoljni ako dođe barem 1.Eh sada,da li da dođe igrač tipa Strootmana ili igrač tipa Eriksena,tj ofanzivni vezista ili defanzivni?
Odbranu ne bih dirao,ima tu dosta solidnih igrača,još plus tu bi trebao iduće godine biti mladi Fabio,koji igra dosta dobro za potonuli QPR,a takpđer ni napad ne bih dirao,jedino u slučaju nekog odlaska,u šta sumnjam.

Eh,da dodam,nisam rekao moje neke želje za krilne igrače.Naravno,prvi je Bale,ali šanse da on dođe su slične šansama da City osvoje EPL ove sezone.Nekad mi je želja bio WIllian,ali on je otišao za parama.James Rodriguez nije loš,mada ni on u zadnje vrijeme ne igra kao nekad.Ovaj Fischer,gledao sam ga par puta,dobar jeste,ali da li je dovoljno dobar da bude jedan od 2 glavna krilna igrača u Unitedu? Vjerovatno je Bale najbolji izbor,jer je to igrač koji zna napraviti višak,brz je,ima odličan udarac i nije ga strah preuzeti odgovornost,bolje rečeno,ima sve što nemaju Young i Tony.

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 22:22

rio_Ferdy88 je napisao/la:
I meni je mnogo toga smiješnog na vašoj temi pa opet ne reagujem :mrgreen:

Ali ovo je bilo vezano direktno za mene.
rio_Ferdy88 je napisao/la:Da (i to smo bili svjedoci u tvom slučaju :mrgreen: ), ali ne može svatko imati isti uspjeh u tom prognoziranju, kao što sam rekao, jer uvijek će veće šanse za uspjehom imati onaj ko posjeduje znanje o stvari čiji se ishod prognozira ;)
Naravno,ali činjenica je jedna,prognozirati može bilo ko.Dakle,bilo ko.To dokazuje da ne mora posjedovati znanje da bi prognozirao.Ja ga posjedujem i prognoza je bila pogrešna.Sledeća će možda bit dobra,dakle nema smisla o tome raspravljati,pogotovo nekoga prozivati na osnovu netačne prognoze.Eh kad bi se gledale sve netačne prognoze na forumu :roll:

rio_Ferdy88 je napisao/la:I kakve to veze ima, ja sam objasnio zašto sam reagovao tako, a taj poraz i one sudijske greške nisu nimalo smiješne, pogotovo nama simpatizerima Uniteda.

Isto tako ne vidim otkud znaš da je svakom osim simpatizerima Uniteda to bilo smiješno, jer su mnogi drugi forumaši isto tako reagovali, a nisu simpatizeri Uniteda ;)

Greške nisu nimalo smiješne,ali ti si bio smiješan koliko si bio uporan i ponavljao jedno te isto u kratkom vremenskom intervalu.Mnogi drugi su priznali grešku suca,greška i jest bila,ali toliko moljakanje nije potrebno.

rio_Ferdy88 je napisao/la:S obzirom da su neki od vas toliko glasno podržavali City da su na pdf-u Citya bili najglasniji i prvi u redu kad je u pitanju navijanje za isti u borbi za titulu kroz silne postove i provociranje nakon svake tekme, ne bih rekao da je njima baš Liverpool na prvom mjestu :mrgreen:
Oni kojima je City ispred Liverpoola zbog Uniteda,to Rio moj dobri,nisu navijači Liverpoola. ;) A normalno da će svakom navijaču Liverpoola biti draže da City osvoji nego United,zašto da se lažemo?

rio_Ferdy88 je napisao/la:Na osnovu uspjeha prethodne sezone se može govoriti o favoritima u ovoj sezoni, a posebno o uspjehu u prolasku grupne faze jer smo prethodne sezone ispali u tom stadiju :oops:

Ja sam ti rekao i neću više ponavljati, svi ti gore pobrojani klubovi su pokazali mnogo više od Uniteda u tim grupnim fazama i naravno da su bili favoriti, a United je u meču sa Realom je bio autsajder tako da jednostavno nismo imali sreće i ovaj rezultat se ne može smatrati neuspjehom ;)

United se pojačao ove sezone,stvorio još bolji pobjednički mentalitet.Svaka nova sezona je priča za sebe,tako da ne vjerujem da ima puno veze to što su prethodne godine ispali u grupnoj fazi.Svakako da nije neuspjeh ispasti od boljeg,a Real to jest (mada to na terenu i nisu baš dokazali).

rio_Ferdy88 je napisao/la:Šta bi ja trebao sad uraditi zato što mi ti nevjeruješ :roll: (a imaš dokaze za to crno na bijelo), ja stvarno nemam razloga lagati o tome, jer samo, kako sam i objasnio gore, vodim računa i o interesima Uniteda na taj način i uvijek će mi biti draže gledati pobjedu nekog predstavnika Prema u euro natjecanjima nad predstavnicima drugih liga petice, jer sam veliki ljubitelj Prema i Ostrva 8-)

Ne možeš ti mene uvjerit niti ikoga normalnog da ti je drago npr. kad Liverpool prođe dalje u Evropi.Ili City.Za Chelsea i ostale je moguće.Al' dobro,samo ti znaš istinu ovdje tako da ..
You'll never walk alone.

JohnLennon
Kontakt:

Post Postao/la JohnLennon » 01 apr 2013, 22:23

Ispricavam se na upadu u stilu padobranca :D Bit cu kratak. Kada i u koliko protiv Cityja u predstojecem kolu?

Neka, bas su zanimljivi :mrgreen:
"Izabrao sam Real Madrid ispred Barcelone zato sto sam ja pobjednik, a ne gubitnik" - Alfredo Di Stefano.

DukeOfWellington
Kontakt:

Post Postao/la DukeOfWellington » 01 apr 2013, 22:25

Istinski ljubitelj anglosaksnonske kulture i Ujedinjenog Kraljevstva kao njenog najsvjetlijeg eksponenta će uvijek podržavati britanski klub prije nego klub iz neke druge zemlje.

Narin
Kontakt:

Post Postao/la Narin » 01 apr 2013, 22:32

JohnLennon je napisao/la:Ispricavam se na upadu u stilu padobranca :D Bit cu kratak. Kada i u koliko protiv Cityja u predstojecem kolu?

Neka, bas su zanimljivi :mrgreen:

Ponedjeljak,9 sati. :)

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 22:56

Believe je napisao/la:Ali ovo je bilo vezano direktno za mene.

Pa zato i kažem, bude toga vezanog i za mene na vašoj temi, ili od drugih scousera, pa se opet ne javljam i pravdam toliko, barem ne na vašem pdf-u :mrgreen:

Believe je napisao/la:Naravno,ali činjenica je jedna,prognozirati može bilo ko.Dakle,bilo ko.To dokazuje da ne mora posjedovati znanje da bi prognozirao.Ja ga posjedujem i prognoza je bila pogrešna.Sledeća će možda bit dobra,dakle nema smisla o tome raspravljati,pogotovo nekoga prozivati na osnovu netačne prognoze.Eh kad bi se gledale sve netačne prognoze na forumu :roll:

Ali uspjeh te prognoze zavisi od znanja koje se prethodno posjeduje, tako da što više znanja posjeduješ veće su i šanse za uspjeh u prognozi i obrnuto ;)

Ja ne sporim to da svako može prognozirati, to je valjda jasno :mrgreen:

Believe je napisao/la:Greške nisu nimalo smiješne,ali ti si bio smiješan koliko si bio uporan i ponavljao jedno te isto u kratkom vremenskom intervalu.Mnogi drugi su priznali grešku suca,greška i jest bila,ali toliko moljakanje nije potrebno.

Ovo što ti pišeš o tom slučaju sa porazom od Reala i mojoj rekaciji (koja je bila smiješna samo nekome ko nije shvatio šta jedan loš sudija može uraditi od neke tekme, a posebno od duela takvog kalibra) se može primjeniti i ovaj tvoj slučaj sa prognozama i silnim pravdanjem na našoj temi, zar ne :mrgreen:

Believe je napisao/la:Oni kojima je City ispred Liverpoola zbog Uniteda,to Rio moj dobri,nisu navijači Liverpoola. ;) A normalno da će svakom navijaču Liverpoola biti draže da City osvoji nego United,zašto da se lažemo?

Nisu, ali se predstavljaju takvima na vašoj temi ;)

A jedno je to da bi svako od vas željeo da United ne osvoji titulu (što je sasvim prirodno), a drugo ta silna provociranja po temi Citya i navijanje za isti kao da Livči igra i kopiranje Paje i njegovih stavova ;)

Believe je napisao/la:United se pojačao ove sezone,stvorio još bolji pobjednički mentalitet.Svaka nova sezona je priča za sebe,tako da ne vjerujem da ima puno veze to što su prethodne godine ispali u grupnoj fazi.Svakako da nije neuspjeh ispasti od boljeg,a Real to jest (mada to na terenu i nisu baš dokazali).

Pojačao se da, dovoljno za povratak titule u Premu, ali ne i za ozbiljniji rezultat u LP, ili dovoljno da bi se ugrozilo Barcu, Bayu, Reala (protiv kojeg smo bili blizu, ali ipak ne dovoljno blizu) :mrgreen:

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ne možeš ti mene uvjerit niti ikoga normalnog da ti je drago npr. kad Liverpool prođe dalje u Evropi.Ili City.Za Chelsea i ostale je moguće.Al' dobro,samo ti znaš istinu ovdje tako da ..

Istinu znaju svi koji me poznaju na ovom forumu, nema potrebe da me smatraš lažovom niti sam to ikad bio, a ne znam šta imaš protiv toga i zašto ti smeta što ja bodrim i Liverpool kao i svaki drugi tim iz Prema u LP i EL, i za mene kao ljubitelja Prema je to sasvim normalno i prirodno stanje stvari ;)

Rekao sam ti, dokaze o tom možeš potražiti u diskusijama na pdf-u Prema i Ligama petice ;)
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

FOURTHOFFICIAL
Kontakt:

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 22:59

slika

M4kaveli
Kontakt:

Post Postao/la M4kaveli » 01 apr 2013, 23:06

Ovaj @FOURTHOFFICIAL aka Vedo svaku temu sjeba.

I da ne bude off, Alcantarin otac demantovao glasine o tome da bi Thiago mogao preci u United.
Mislim da je @Dex postavio ovu informaciju vezanu za njega i navodnog nezadovoljstva zbog minutaze u Barci.
Sir Alex Ferguson: ''Guardiolina Barcelona je najbolji tim koji sam ikad gledao''.

FOURTHOFFICIAL
Kontakt:

Post Postao/la FOURTHOFFICIAL » 01 apr 2013, 23:10

Nisam onu hegemonije, al i to će doći na dnevni red, polahko samo. :mrgreen:

rio_Ferdy88
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 01 apr 2013, 23:14

Vedo imaš temu Arsenala ako ti se ne čitaju diskusije o Unitedu na temi Uniteda :mrgreen:

Ili jednostavnije rečeno imaš pdf chat :mrgreen:
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Believe
Kontakt:

Post Postao/la Believe » 01 apr 2013, 23:19

rio_Ferdy88 je napisao/la:Pa zato i kažem, bude toga vezanog i za mene na vašoj temi, ili od drugih scousera, pa se opet ne javljam i pravdam toliko, barem ne na vašem pdf-u :mrgreen:

Direktnih prozivanja rijetko da ima,a da ih ima,sigurno bi bilo vaših javljanja :mrgreen:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Ali uspjeh te prognoze zavisi od znanja koje se prethodno posjeduje, tako da što više znanja posjeduješ veće su i šanse za uspjeh u prognozi i obrnuto ;)

Ja ne sporim to da svako može prognozirati, to je valjda jasno :mrgreen:

Ali valjda je jasno da i neko ko posjeduje to neko znanje o kojem pričaš može da pogriješi.Jer on je bar pokušao,za razliku od nekih,koji ne smiju ni da pokušaju jer se boje neuspjeha. ;)

rio_Ferdy88 je napisao/la:Ovo što ti pišeš o tom slučaju sa porazom od Reala i mojoj rekaciji (koja je bila smiješna samo nekome ko nije shvatio šta jedan loš sudija može uraditi od neke tekme, a posebno od duela takvog kalibra) se može primjeniti i ovaj tvoj slučaj sa prognozama i silnim pravdanjem na našoj temi, zar ne :mrgreen:

U redu je bilo tvoja reakcija na to kao i svakog navijača Uniteda,ali nije bilo baš primamljivo za gledati da 10x ponavljaš im iste stvari i moljakaš tamo bukvalno.Nije da se ne može primijeniti,ali nije isto.Ni blizu.Jer ja sam ovdje prozvan i imam se pravo pravdati,mada jesam pretjerao.Ti tamo nisi bio prozvan,a stalno si im u glavu 'turao' tu grešku,baš si bio uporan.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Nisu, ali se predstavljaju takvima na vašoj temi ;)

A jedno je to da bi svako od vas željeo da United ne osvoji titulu (što je sasvim prirodno), a drugo ta silna provociranja po temi Citya i navijanje za isti kao da Livči igra i kopiranje Paje i njegovih stavova ;)

To je njihov problem što se oni predstavljaju.Valjda će shvatit da od toga nema hajra.Sasvim je jasno da je sve ono oko kralja rotacija i takvih Pajinih priča obična zezancija,stoga ..

rio_Ferdy88 je napisao/la:Pojačao se da, dovoljno za povratak titule u Premu, ali ne i za ozbiljniji rezultat u LP, ili dovoljno da bi se ugrozilo Barcu, Bayu, Reala (protiv kojeg smo bili blizu, ali ipak ne dovoljno blizu) :mrgreen:
Nešto sumnjam da će Ferguson,poznavajući njega,dovesti neka ključna pojačanja sada na ljeto.Svjedoci smo kako uvijek izvlači maksimum iz ekipe,prošle sezone je zaškripalo i morao je kupiti 3-4 dobra igrača,ali sada nešto sumnjam u to.Osim Zahe,moguće je još jedno zvučno pojačanje i koje 'nezvučno'.Vidjećemo.

rio_Ferdy88 je napisao/la:Istinu znaju svi koji me poznaju na ovom forumu, nema potrebe da me smatraš lažovom niti sam to ikad bio, a ne znam šta imaš protiv toga i zašto ti smeta što ja bodrim i Liverpool kao i svaki drugi tim iz Prema u LP i EL, i za mene kao ljubitelja Prema je to sasvim normalno i prirodno stanje stvari ;)

Rekao sam ti, dokaze o tom možeš potražiti u diskusijama na pdf-u Prema i Ligama petice ;)

Ne smatram ja tebe lažovom sada direktno,ali sam si gore rekao da je prirodno da ti Liverpoolu,odnosno ja Unitedu,ne želiš najbolje u Evropi ili EPL-u,nebitno.Ne smeta meni što ti bodriš Liverpool,naprotiv,raduje me ako je to istina i svaka ti čast na tome ako je to ISTINA,jer teško koji navijač United/Liverpoola može bodriti Liverpool odnosno United bilo gdje.
You'll never walk alone.

ja.neron
Kontakt:

Post Postao/la ja.neron » 01 apr 2013, 23:25

M4kaveli je napisao/la:I da ne bude off, Alcantarin otac demantovao glasine o tome da bi Thiago mogao preci u United.
Mislim da je @Dex postavio ovu informaciju vezanu za njega i navodnog nezadovoljstva zbog minutaze u Barci.

Otac je samo rekao da mu sin želi više igrati a novinari odmah izvlače MAN UTD da mu podignu cijenu kao i mnogima prije njega, a sasvim je normalno da je nezadovoljan da nije bio bi Perica Ognjenović. :D
http://www.stretfordend.co.uk/menu.html
http://www.statto.com/football/stats/england/premier-league/all-time-table/pl-years

Rooney88
Kontakt:

Post Postao/la Rooney88 » 01 apr 2013, 23:30

ja.neron je napisao/la:
M4kaveli je napisao/la:I da ne bude off, Alcantarin otac demantovao glasine o tome da bi Thiago mogao preci u United.

Perica Ognjenović. :D

Gdje ces ga s njima porediti? :mrgreen: Jedan od najvecih talenata u Srbiji, svojevremeno mozda i najveci, od Reala do Jagodine (mislim da je kod Sime i zavrsio karijeru). :?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.