Manchester United FC

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Devi1
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Devi1 » 10 sep 2016, 15:32

Ništa strašno, City je uvijek u ovaj derbi ulazio sa više želje. Loš start i to nas je koštalo. Blind često kiksa, a ono njegovo ukopavanje kod prvog gola je nerazumljivo. Teško je ganjati rezultat protiv ovakve ekipe. De Bruyne je odigrao maestralno, strašno, najbolja partija nekog pojedinca protiv nas. Tim ima strašnu širinu što će kasnije mnogo koristiti. Mikiju puno ne zamjeram, prvi start. Što se tiče Pogbe, on bez posjeda kao da i ne igra, ali kad ima loptu ima strašnih poteza, dakle samo mora više učestvovati. Kapiten odigrao dobro, izdvojio bih i kasnije Herreru. Fella klasično, čas dobar čas amaterski.

Baader
x 23
Kontakt:

Post Postao/la Baader » 10 sep 2016, 15:43

Nije ovo ništa strašno, raduju odlične partije Valencije, Fellainija i Herrere, a Bailley je u drugom dijelu bio dosta dobar. Rashforda treba gurnuti od početka.

Lingard i Mikitarijan apsolutno katastrofalni.
Zadnja izmjena: Baader, dana/u 10 sep 2016, 15:43, ukupno mijenjano 1 put.

eldisaloveggmu
Kontakt:

Post Postao/la eldisaloveggmu » 10 sep 2016, 15:43

Devi1 je napisao/la:Ništa strašno, City je uvijek u ovaj derbi ulazio sa više želje. Loš start i to nas je koštalo. Blind često kiksa, a ono njegovo ukopavanje kod prvog gola je nerazumljivo. Teško je ganjati rezultat protiv ovakve ekipe. De Bruyne je odigrao maestralno, strašno, najbolja partija nekog pojedinca protiv nas. Tim ima strašnu širinu što će kasnije mnogo koristiti. Mikiju puno ne zamjeram, prvi start. Što se tiče Pogbe, on bez posjeda kao da i ne igra, ali kad ima loptu ima strašnih poteza, dakle samo mora više učestvovati. Kapiten odigrao dobro, izdvojio bih i kasnije Herreru. Fella klasično, čas dobar čas amaterski.

Upravu si brt za sve što si rekao... Tako je kako je... Idemo dalje...

Patrice_Evra_3
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 10 sep 2016, 15:43

Mourinhov poraz. Loša postavka na početku, u drugom poluvremenu znatno bolje, ali je već bilo kasno. Ibrin gol je ostavio United u utakmici, a lako je moglo bit riješeno sve već u prvom poluvremenu. Rooney danas kapitenski, dobar zaista. Bekovi su bili na nivou, tenkovi pravi. Kasnije su rezervisti također dobri bili, ali ipak je to sve nedovoljno bilo.

Nimalo ugodan poraz, ali šta se može, idemo dalje, duga je sezona, biće tu kikseva još i loših utakmica. Inače, City je zaista ozbiljan kandidat ako nastave ovim ritmom.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

rio_Ferdy88
Moderator
x 13
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 sep 2016, 15:51

Sva sreća da je ovako rano u sezoni, pa imamo vremena da vidimo gdje škripi, prva 3 kola nisu dala realnu sliku kvaliteta ove ekipe, sad tek te mane počinju isplivavati na površinu. Morat će ovo bolje, jer mi ne djeluje nimalo sigurno ova odbrana (posebno stoperski par, pokušati sa Smallom, kombinovati dok se nađe ta idealna kombinacija), dok je vezni red bio katastrofalan, Pogba totoalno nedisciplinovano, bio je svugdje osim na svojoj poziciji, koju Jozo očito još nije pronašao, previše prostora su ostavljali De Bruyneu i Silvi, koji su iskoristili to i kažnjavali nas, Ferndandinho s druge strane razbijao i ono malo naših napada što smo pokušali u prvom pol, u drugom nešto bolje na otvaranju, ali ulaskom Fernanda i tu su nas zatvorili, do kraja igra za koju smo mislili da je nećemo gledati nakon odlaska Luje, ono guranje visokih lopti na Fellu i Ibru :silent:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Nitro
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Nitro » 10 sep 2016, 15:52

Mourinho jako loše odradio utakmicu, mislim, zašto bi neko normalan ostavio Martiala na klupi? Lingard NIKAD neće biti klasa za Uniteda, NIKAD NIKAD NIKAD. Miki upropastio dobar dio akcija u prvom poluvremenu. Ibra je mogao donijeti 2:2 na poluvremenu ali se izofirao maksimalno. Da je tu postigao gol mislim da bi ih zgazili u nastavku. Jednostavno, nismo zaslužili ni bod nakon onakvog kiksa Mourinha. Izgubili smo od lošijeg protivnika jer nismo izveli najjači mogući sastav. Nema veze, liga nije spring, nego maraton. Idemo dalje.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Steph
Kontakt:

Post Postao/la Steph » 10 sep 2016, 15:52

Ma Rashford mora igrati ovakve utakmice, probio je 389732 puta.

Devi1
Kontakt:

Post Postao/la Devi1 » 10 sep 2016, 15:57

Izgubili smo na hype, ništa novo kad se pogledaju rezultati zadnjih godina protiv komšija. Čitajući ove debilne komentare, rekao bih da da je jedna ekipa igrala. Najjači su ovi za Pogbu, kakav idiotizam :facepalm:

Zamjerka dakle jedino na start utakmice, i igranje Lingarda. Uz malo više koncentracije na samom početku moglo je biti mnogo drugačije. Lopte su redom gubili Ibra, Fella, Lingard i Miki ponajviše. Ibra strašno loše dodaje, dakle graditi igru bez njega. Herrera je odigrao dosta dobro po ulasku, sredina bolje djeluje. Ibra je uz malo više sreće mogao postići još jedan gol. Dakle pravilo se prilika, nešto što smo sa Gaalom sanjali. Dijamant je možda trenutno najbolji izbor, pogotovo što nemamo krila u formi. Nadam se da ćemo tako zaigrati od početka, bar jednu utakmicu.
Popraviti prekide, ovakva ekipa mora da jede i naprijed i nazad u skoku.
Čestitke Cityu, radujem se nastavku. :mrgreen:

Makaveli
Kontakt:

Post Postao/la Makaveli » 10 sep 2016, 16:08

ovo je bilo potpuno takticko urniranje protivnika ....

podjsjetilo me na prvi el clasico 5 0 ...sumnjam da mourinho nakon ovoga jasno vidi ideju svojeg manchestera....
oba trenera su naslijedili vrhunske takticare .....mourinho je trener koji kroz karijeru pragmaticno pristupa ; iskoristava svaki pozitivni pomak napravljen od strane prethodnog trenera ...ovdje kao da nije na cisto sa ekipom ...
lujin pecat ce tesko izbrisati..imao sam osjecaj da kao da u timu junajteda postoji neko podvajanje....galovi igraci i ovi mourihnovi kao da nemaju dodirne tacke ...i taj dio treba "ispolirati" ....u prvom poluvremenu onaj horizonalni prenos lopte na krilo minimalnim presjecima dubine je jasan lujin pecat....blindova igra takodje kada izlazi visoko .....runi u dosta prilika.....pozicioniranje fele i ulazak u centar....pogotovo u prvom poluvremenu...onda presing i "automatizmi presinga" :D u onom opstem koliko sam uspio zapaziti na prvo gledanje ....drugo poluvrijeme kao da je vratio lujine postavke igre sa nekih 40 na 60 % ....
tome u prilog ide promjena svojeg za lujinog igraca...tada je i krenulo

mislim da se mourinho plasi da ce biti proglasen kao neautentican ako preuzme od ucitelja previse ...pa pokusava da odstrani vise nego li moze u ovom trenutku ....da vrati fergijevo i direktno ... tu mu ekipa puca ...

i sistem brzog napada ide od blinda....jako bitnog igraca ...blind je za mene najbolji stoper ovdje...i on mora igrati....moderni fudbal to zahtijeva..barem vjerujem...
pitanje je samo kojim "mehanizmima" ga zastititi ....problem je i luji bio smoling ....jer ne zna dovoljno sa loptom ....zato je johnes citavu prvu sezonu trenirao samo igru sa loptom u nogama....njegov nasljednik je bajli...slican profil ...samo malo bolji sa loptom ...

o cityu ne bih bar ne ovdje :D kakva je ono predstava bila u prvom poluvremenu ....kakva igra silve nolita KDB fernandihna :crazy: + stoperi pogotovo u obzir uzeti taj segment mid range pasinga....
za preciznije i tacnije treba malo sleci utiske..i pogledati ovo jos jednom radi boljeg pregleda...

sve u svemu....mou mora pomiriti i najbolje iskoristiti ono sto je lujo ostavio , sa svojim klasama koje moze privuci .....samo da se ne ispostavi da je i ova epizoda manchestra sa mouom odgovor na guardiolu i marketinski projektovana ishitrenost...
u junajtedu trebaju osnove za dugorocnog trenera koji treba da se pronadje....pochetino ili tuhel ...

Anderson8
Kontakt:

Post Postao/la Anderson8 » 10 sep 2016, 16:16

Zna li neko drugovi onu stranicu gdje mogu skinuti full utakmicu??? MOze li link? Hvalaaa
Glory Glory Man United!

JuveArena
Kontakt:

Post Postao/la JuveArena » 10 sep 2016, 16:25

Anderson8 je napisao/la:Zna li neko drugovi onu stranicu gdje mogu skinuti full utakmicu??? MOze li link? Hvalaaa

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/09/10/manchester-united-vs-manchester-city-highlights-full-match-2/
JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE
Paulo Montero
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Septerra
Kontakt:

Post Postao/la Septerra » 10 sep 2016, 16:37

Devi1 je napisao/la:Ništa strašno, City je uvijek u ovaj derbi ulazio sa više želje. Loš start i to nas je koštalo. Blind često kiksa, a ono njegovo ukopavanje kod prvog gola je nerazumljivo. Teško je ganjati rezultat protiv ovakve ekipe. De Bruyne je odigrao maestralno, strašno, najbolja partija nekog pojedinca protiv nas. Tim ima strašnu širinu što će kasnije mnogo koristiti. Mikiju puno ne zamjeram, prvi start. Što se tiče Pogbe, on bez posjeda kao da i ne igra, ali kad ima loptu ima strašnih poteza, dakle samo mora više učestvovati. Kapiten odigrao dobro, izdvojio bih i kasnije Herreru. Fella klasično, čas dobar čas amaterski.

Ustedio si mi vrijeme kucanja komentara. To je to. Potpisujem.

Slatinash_7
Kontakt:

Post Postao/la Slatinash_7 » 10 sep 2016, 16:54

Ovdje najvise smeta sto je Ibra preuzeo primat u ekipi pa onda nema prostora ni vremena da u formu udju ostali igraci,prije svega se to ocitovalo na Martiala pa i na Mikija,ono,izvodi covjeka nakon 45 minuta..Mogao je pokusati nesto drugo,izvaditi Fellu,Rooneya pa na kraju krajeva i Ibrahimovica,kad je vec Rooney pokazao da i on moze biti igrac poteza,gurni ga u napad pa sta bude bit ce..previse nekako ziheraski se igralo..Previse tromo sa Fellom,Rooneyem i Ibrom,to je neko vec dobro primjetio,sta ce ti Fella za skok igru kad imas Ibru i Pogbu..Dugo pi.ckastiji potez od onog Blindovog danas nisam vidio,al moze pomoci u vezi,ja bi ga stavio umjesto Felle..sljedecu probat nesto drugaciju postavku,pokazat nekima da nisu nedodirljivi,zato sam volio SAF-a,preko 800 tekmi zaredom je pravio makar 1 izmjenu u prvih 11 kako sam negdje procitao..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Anderson8
Kontakt:

Post Postao/la Anderson8 » 10 sep 2016, 17:21

JuveArena je napisao/la:
Anderson8 je napisao/la:Zna li neko drugovi onu stranicu gdje mogu skinuti full utakmicu??? MOze li link? Hvalaaa

http://www.fullmatchesandshows.com/2016/09/10/manchester-united-vs-manchester-city-highlights-full-match-2/

Druze ja ne vidim ovdne nigdje donwload? ili sam corav?
Glory Glory Man United!

TravisBickle
Kontakt:

Post Postao/la TravisBickle » 10 sep 2016, 17:21

Ukratko to je to :salut:

Fdbal90
Kontakt:

Post Postao/la Fdbal90 » 10 sep 2016, 17:34

City jedino sto je bolje uradio od uniteda u zadnjoj godini dana jeste sto je uzeo boljeg menadzera. Guardiola je ponovo dokazao da je bolji od murinha. Murinjova taktila je bila kukavicka i zato su izgubili. Usao u utakmicu da se brani bez presinga i ptitiska. I ja ne vidim sta vi na ovom forumu vidite u luku sou. Covjek je prosjek i ostace prosjek. Od njeg nikad nece biti bek svjetske klase. Ko treba dobiti u unitedu prolaznu ocjenu jeste novi bek u zadnjih 25-30 minuta, ostali su podbacili. A igrac koji se plati 100 mil eura u ovakvim utakmicama treba da pokaze zasto toliko vrijedi , a ja mislim da je svojim napadacima stvorio danas punih 0 prilika. Umjesto da preuzme odgovornost krije se od lopte. Vezni igrac u zadnjih 20-30 minuta nije 10 puta prinio loptu. Sramitno. Potpuno zasluzena pobjeda koja je mogla biti i puno ubjedljivija ( bila bi da je igrao kun )

rio_Ferdy88
Moderator
x 13
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 sep 2016, 18:20

slika
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

wr10
Kontakt:

Post Postao/la wr10 » 10 sep 2016, 18:32

Nisam stigao gledati utakmicu, ima li iko link za download cijele utakmice? Hvala
forever United

rio_Ferdy88
Moderator
x 13
Kontakt:

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 sep 2016, 18:44

________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

tajger
x 1
Kontakt:

Post Postao/la tajger » 10 sep 2016, 18:46

rio_Ferdy88 je napisao/la:slika

Ovo je bio 90 min dobro se sjecam,i meni je ostalo ovo u glavi njegova reakcija

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.