Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 01:15

Nevjerovatno sta se radi u klubu i ko ovo vodi
Hej molim te ovom liku produze ugovor ne sacekaju kraj sezone da vide gdje idu stvari
Blindu se produzi ugovor
Shawu se da ugovor lik ne igra
Felaini citaj FELAINII se bukvalno moli da potpise novi ugovor
Evo iz ovih par stvari se vidi da ovde nesto ne stima i da odlucuje neko ko pojma nema o fudbalu,jos jednom se slazem sa Van Galom koji skoro objasni razliku izmedju uprave Bajerna i Uniteda,da jedne vode ljudi koji znaju sta je nogomet a druge likovi koji nikad nisu igrali niti se razumiju u ovu igru
21 SUT SEVILJE NA OLD TRAFORDU,45 SUTEVA U 2 MECA
Jos jednom K A T A S T R O F A ,S R A M O T A ,J A D , B J E D A
Ako neko ima par onih dodavanja Pogbe,mislim duplih sa djecom koja sakupljaju lopte,carobnjaka od 100 miliona al frizova :guz: :guz: :guz:,moj Fergusone nisi ti ovo beze pustao da ide,jos jednom pokazujes koliki si bio :plac:

Avatar
Devi1
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 feb 2013, 14:11
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Devi1 » 14 mar 2018, 08:39

I šta sad, izboriti Top 4 da se opet brukaju ovako?
Idiota treba šutnuti zbog same izjave na kraju, sramota je kakvim se likovima dopušta da pišaju po klubu.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 mar 2018, 08:52

Lukaku bi im trebao **** mater svima, preplaćene ****, **** se njima za dres koji nose, važno da svake sedmice liježe na račun, on jedini pokazuje da mu je stvarno stalo, žali bože njegovog truda i trke, naš najbolji igrač ove godine :salut:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5362
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la VelaHavle » 14 mar 2018, 09:27

SMR187 je napisao/la:Meni bi Sarri bio prva opcija.

Mada bezveze diskutujemo, ne ide ovaj nigdje..

https://sportsport.ba/fudbal/mourinho-s ... dan/270863
Preko ispadanja bi nekako i presao ali samo zbog ovog komentara bi mu iste sekunde dao otkaz.
No passion = no football. Treba da places cigane jedan, treba da ronis suze pred kamerama sto te Sevilla izbacila. Ti, koji si s Portom osvajo LP, majmune jedan. Kakav novi dan, debilu
Sarri :lol:

Poke vam je najbolja opcija.
Aljegri, out!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 14 mar 2018, 10:04

Nikad mu ovo neću halalit, evo da City do kraja svaku izgubi i da osvoji ligu ovu sramotu mu ne bi oprostio
Obrukao je Manchcester United i dozvolio da ga cio svijet ismijava, niko mu riječ ne bi rekao da je krenuo po pobjedu otvoreno, nego čovjek čuva 0:0 na OLD TRAFORDU
180 minuta ga Sevilja voza po terenu, Nzonzi i Banega pored naše sredine izgledaju kao Xavi i Inijesta iz najboljih dana, Sevilja koja kad gol prva primi raspadne se, on takvu ekipu neće, ne smije, ne zna da napadne JADU JADNI GUBI SE već mi se ne gledaju utakmice kad njega kamera pokaže, sta čovjek uradi

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 14 mar 2018, 10:19

Lukakua izdvojiti na stranu, ostalima **** mater. Ukljucujuci I trenera. Ne znam kako ih nije stid kada vide kako covjek gine na terenu.

Jozo ce dobiti I sljedecu sezonu pa cemo vidjeti. Nisam za njega ali nije vala ni stalno mijenjanje trenera rjesenje. Iz LP smo ispali, nismo ionako mislili da je mozemo osvojiti. Ali nacin na koji smo ispali je problem.

Sada se sabrati I odraditi sezonu kako treba do kraja. Zavrsiti drugi I uzeti FA cup ako je moguce. Na ljeto srediti odbranu pa cemo vidjeti. Ima pomaka, da se ne lazemo, u odnosu na prethodne godine ali ni blizu potrebnog I ocekivanog.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
avenija
Postovi: 13593
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la avenija » 14 mar 2018, 10:27

Sinoc Jose glavni krivac nema tu dileme, treba priznati kada pogrijesi, mada treba spomenuti i katastrofalne partije igraca narocito Alexisa
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 14 mar 2018, 10:31

Lukaku treba dobiti kapitensku, momentalno. Onaj plesac treba da dodje kod momka na casove odanosti prema grbu.

Kao da su mu i dedo i otac igrali za United. Kakva borba momka u svakoj yebenoj utakmici. Ono je igrac zlata vrijedan.

A Aleksis mi je i dalje najveca enigma. Necu puno komentarisati tipa ove sezone. Ovo do sada je mizerno. I kad se spominjao njegov dolazak, nisam bio za to. Utusit ce momak Rasforda i Martiala.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 14 mar 2018, 10:56

Sjetimo se Joze u duelu sa SAFom 2008/09. gdje je nakon vodstva ekipa Intera bila nemocna nesto napraviti jer se previse taktiziralo i islo na taj gol u gostima, pa su tek tamo pred kraj dobili mal slobode.

Ali, godinu poslije par rokada - Eto umjesto Ibre te ogromno kreativno pojacanje u vidu Sneijdera i potpuno isti sistem sa vecom dozom kreacije uzima lp.

Et mal paralele ali otp ovo je ono sto u intervalima fali Unitedu. Cesto sve izgleda takticki dobro al proigravanje steka.

Labilni nije preuzeo stafetu lidera, barem jos ne pa se pokusalo sa drugim opcijama, nazalost sinoc totalno pogresnim.

Kak god da okrenemo, vidljivih pomaka ima ali jednostavno nemos kalkulisati u obe tekme k.o. faze protiv inferiornijeg protivnika po pitanju individualnog kvaliteta.

Dovest dva defanzivna specijalca jer ocito da pojedinci u ovoj filozofiji ne mogu odrzati prijeko potreban level koncentracije u vecem dijelu meca.

I da, nema potrebe pominjat da od iduce sve ispod titule epl-a je noga cak u momentu kada se za istom izgubi i onaj mali korak.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
sljivo
Postovi: 14313
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sljivo » 14 mar 2018, 11:08

Pored ovakve neigre, nedostatka ideja, plana u napadu ti još tražiš defanzivnih specijalaca. Protiv ekipa koje znaju igrati lopte na sredini ne možete opucati na gol, čovjek ne smije napasti Sevilju - kad stojiš pred svojim golom 70 minuta nema tog specijalca koji će te spasiti. Vi trebate pomaći fokus igre sa svojih 40 metara na protivničkih 40 metara od gola. Jbš taktiku, nekad trebaš izaći sa stavom idemo odraditi Sevilju a ne taktizirati neke postavke, šeme i p.m..

Avatar
Asteriks
Postovi: 14291
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 14 mar 2018, 11:13

Nisi shvatio poentu, ne trazim ja vec njegova filozofija da bude kompletirana. Zadnji vezni ili btb sa izrazenim defanz kvalitetom + iskusan stoper pod moranje.

Mata sluzi kao rezerva, Alexis je novi igrac ali Labilni ne radi ono sto bi najkreativniji pojedinac trebao konstatno raditi. Tu ce biti il prostora za pojacanje (u sto sumnjam) il refresh sa malim Pereirom.

Kada u takvim uvjetima nemas opciju za kreacije, onda mos glabat i cekat nekakav centarsut.

Naravno govorim generalno ono sinoc u prvom je bio amaterski promasaj.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Brokula
Postovi: 30907
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Brokula » 14 mar 2018, 11:20

Mislim da vam svi pokušavaju reći da, laički rečeno, niste trebali nikakve taktike da izbacite Sevillu. Dovoljno je bilo da je u svlačionici rekao u stilu Fergusona, "Lads it's Sevilla", i to bi bilo dovoljno
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la zenica159 » 14 mar 2018, 11:27

Uzasna igra, fakat sramota. Murinjova izjava je ovako bombasticna kako bi se na nju obratilo vise paznje nego na uzasnu igru njegovih igraca i sam rezultat. Ja i dalje vjerujem u Josea i sigruan sam da sljedecu sezonu titula dolazi na OT.

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 14 mar 2018, 11:35

Lukaku i Lingard su pokazali kako se izgara za klub sinoć, ovaj prvi je igrač sezone.
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la JoeBleck » 14 mar 2018, 12:08

Lukaku je zvijer i strasan igrac ali taktika koju njegov mentor nameće ga tjera da postane fuzija Messija i Zlatana kako bi njegov kvalitet dosao do punog izražaja.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 14 mar 2018, 12:11

Ružan dan za nas navijače, ali šta je – tu je. Kako @Rooney reče, završiti ovu sezonu kako treba – kup i drugi, tu mu je minimum, pa na ljeto vidjeti šta ćemo.
Nažalost, većini nam se prije utakmice digla kosa na glavi kada smo vidjeli zogera u prvih 11 i tačno je ispalo kako smo i mislili. Da stvar bude gora, strani komentatori se češu po glavi zbog činjenice da nam se ionako loša igra izlaskom Fellainija i ulaskom Pogbe potpuno raspala (što nikad za nikad ne bi trebao biti slučaj), ali se i to desilo. Vratiću se i na to...
No startaću sa trenerom – ovo je tvoj poraz burazeru... Kratko i jasno. U posljednjih nekoliko utakmica desi mu se otkrovenje sezone - sam svevišnji mu pošalje spasenje u obliku McTominaya i on ga stavi „na policu“ u najbitnijoj utakmici sezone. Igra dijete ko' sat protiv Chelsea i Liverpoola, Matić progleda uz njega, a nije dovoljno dobar za Seville, šta li? On ovaj potez ne može opravdati ni sa čim logičnim i jedino što mi pada na pamet je da je postao žrtva svoje vlastite dogme, a to je da kada mu je bio dur guzici, posegao je za odavno pročitanom strategijom KK Bosna i failao spektakularno. Drugim riječima, ovaj put, profesora je ovaj put nasadio brucoš, i to kako...
U pravilu nisam čovjek koji se baca na prvu, ali board mora sa njim ozbiljno sjesti i vidjeti šta je to što radimo naredne sezone – sezone u kojoj te opet čeka City, sezone u kojoj će se Chelsea sigurno dozvati kada se kutarišu nezainteresiranog Contea, gdje će Liverpool iskoračiti bar za tu godinu iskustva igranja zajedno. Tottenham. Dakle igrica postaje level teža. Pitanje za šefa – kakvu će biti igra? Hoćemo li se braniti protiv sve i jedne ekipe protiv koje igramo? Hoćemo li probati uštimati taj vezni red napokon, pa da budemo bar 50:50 sa protivnikom na sredini, a ne da se svaku utakmicu branimo ko enklava? Kako planira riješiti činjenicu da ne možemo nikome šanse kako treba stvoriti, nego je sve izbij-nabij centaršut, Lukaku pivot i sl.? Zašto nam je konstantno pola tima u bolnici? Ova sezona je trebala ponuditi puno više odgovora od one prve gdje smo mu dali „benefit of the doubt“ zbog činjenice da nije bio njegov sastav, da je trebalo pospremati iza LVG-a, ali šta sad? Ovo meni nije ništa bolje nego prošle sezone. A otišla godina dana i troznamenkasta cifra na igrače. FA kup u takvim okvirima nije ništa drugo nego „consolation prize“. Svjestan sam da on ne ide nigdje na ljeto, ali ne bude li značajnog napretka, mislim da će jedino rješenje biti „reset button“ i jovo nanovo.
S druge strane igrači – sinoć sam od frustracije došao u poziciju da se više nisam mogao ni nervirati, nego samo u nevjerici blejati u TV i brojati greške sa kojima su nas počastili puleni u najbitnijoj utakmici sezone. Mourinho jeste propalio taktiku, ali su oni propalili karijere. Ako nisu u stanju da sami sebi poredaju prioritete u životu i shvate šta je utakmica ove faze lige prvaka i šta za njihove (ako ih već ne interesira plaho sudbina kluba) karijere znači ovo, onda su od-do kreteni koji ne trebaju ovdje. Čast izuzecima – Lukaku i Lingard su prolili krv na terenu, David bio i ostao klasa, Rash i Matić se trudili koliko su mogli. Ostalo – mrš. Prije svih Pogba. Nakon sinoć sam definitivnog uvjerenja da čim prođe sezona treba oglasiti dotičnog na Piku dok još neko ima zainteresiran. Koji će nam k... fantazista koji treba četvoricu da rade za njegovu lijenu guzicu, koji ne igra odbranu, koji propusti minimum 25% utakmica zbog raznih povreda i onda na onome što je prisutan odluči da igra svaku petu. Previše halabuke, previše para, previše instagrama, a premali dobitak za uloženo. Hvala i prijatno. Za pare koje bi dobili mogu se nabaviti puno bolji igrači.
Suma sumarum, čini mi se da je ubrzo pred nama opet jedno od „onih“ ljeta gdje ćemo opet morati da odgovorimo mali milion pitanja, nažalost.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41214
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 mar 2018, 12:35

Kae Jozo izbacivao sam United i ranije iz LP, nije ovo prvi put :rol: :urnebes:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 14 mar 2018, 12:39

rio_Ferdy88 je napisao/la:Kae Jozo izbacivao sam United i ranije iz LP, nije ovo prvi put :rol: :urnebes:
Ja sve hocu da mislim da se lik opuco necim losim prije tekme, bunca, ne zna sta prica.. Ali haman je samo retardiran :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
belaa
Postovi: 6
Pridružen/a: 01 mar 2018, 20:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la belaa » 14 mar 2018, 12:43

Sve covjek da istrpi, ali ovakve izjave Mourinha poslje utakmice nikako.. Kakav mentol sjedi na klupi..

Sinocnjim porazom i ispadanjem za mene je ova sezona zavrsena te ostaje samo da mirno privedemo kraju i sacuvamo drugo mjesto..

S obzirom da je od januara izvjesno da ne mozemo biti prvaci PL te da smo sinoc ispali od ekipe kojoj Eibar i Betis trpaju 5 komada, svakako da nisam zadovoljan..

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 14 mar 2018, 12:47

ne znam, dio mene zeli da ode sad odma, drugi dio se i dalje nada da je sljedeca sezona ipak nasa (osjecam se poolovac kad ovo kazem :urnebes: )

Ja mislim da bi nekako najrealnije bilo pustit ga da vidimo sta ce u FA Kupu uradit, nek to bude kao neka utjesna nagrada, mada mi znamo da je za nas taj trofej nothin' special...

Ako ne osvoji FA Kup dat mu odma otkaz na kraju sezone, ako osvoji daj mu sansu jos jednu sezonu i cao.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.