Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Post Postao/la newton_heath_lyr » 24 mar 2008, 07:49

Otvaram ovaj topic za sve ljubitelje najboljeg kluba na svijetu.Sve sto imate da kazete i dobro i lose o nama ,evo imate priliku ovdje.Za pocetak samo da kazemo rijec dvije o jucerasnjoj "renesansi"
Liveprool je pun nade dosao na Old Trafford po pobjedu prvu nad Manchester Unitedom otkako ih vodi Rafa Benitez, ali United je jednostavno prejak rezultat i velika pobjeda od 3:0 dovoljno govori. Ferguson je mec poceo nesto defantivnije formacijom 4-5-1 sa Rooneyem isturenim u napadu, dok je Benitez hrabro ali riskantno usao u mec sa 3 napadaca sto se pokazalo kao samoubistvo protiv Uniteda u ovom mecu.

Utakmicu je laganim pritiskom otvorio Liverpool ali bez snage i ideje da napravi nesto vise jednostavno Gerrad je bio odsjecen dok Torres nie mogao maknuti pored Nemanje Vidica. United je prvi bio u sansi nakon sto je na pass Andersona sam pred Reinu istrcao Rooney ali Spanjolac je uspjesniji, nakon toga jos jedna sansa za United nakon slobodnog udarca iskosa Ronaldo je sutirao i pogodio ali samo stativu, treca sreca za United i gol, Scholes je prebacio za Rooneya uvaj stigao te centrirao a Brown uz dosta srece doveo United u vodstvo, 1:0. Nakon toga trenutak koji je rpesudio utakmicu Torres je dobio zuti karton a Mascherano koji je vec imao karton potrcao je da raspravlja o tome sa glavnim sudcem, Benet ga je prije toga vec upozorio ali Argentinac nije odustajao iako ga je i klupski kolega Alvaro Arbeloa molio da se smiri, Benet nije imao drugog izbora nego poslati Argentinca van koji se i nakon iskljucenja nije zadovoljio pa je jos protestovao a cijeli tim Liverpoola ga je smirivao, ocigledno je Javier zaboravio da sa sudcem smije samo Steven Gerrard razgovarati.

U drugom dijelu potpuna dominacija United uz jos nekoliko 100%-otnih prilika koje su otisle u nepovrat, Liverpol je pred kraj utakmice pokusao nekim pritiskom izjednaciti ali onda se desio pravi potpu, Ferguson u igru uvodi Nanija i Teveza. Tevez je u 79 minuti assistirao prsima Ronaldu, offsidea nije bilo jer je Arbeloa zakasnio sa istrcavanjem, tacnije bili su u liniji a slobodno sudisko uvjerenje je odlucilo u korist Uniteda, Ronaldo sutira a lopta na putu do mreze pored Reine udara i u precku i odbija se o korner. Nani je centrirao a Ronaldo zaplivao kroz zrak za 2:0 i 25 gol Portugalca u premirshipu a 34 ukupno. Nakon toga potpuni debakl Liveproola danas zakljucio je Nani nakon sjajnog passa Rooneya prosao je kroz odbranu Liverpoola te odlicnim udarcem matirao danas slobodno mozemo reci najboljeg igraca Liverpoola, Reinu.

Sve u svemu upotpunosti zasluzena pobjeda Uniteda koji je cijelim mecem dominirao dok se Liverpool gotovo nije ni vidio na terenu, a statistika koja kaze da su "Redsi" imali svega 1 sut u okvir gola Uniteda dovoljno govori.
Zadnja izmjena: newton_heath_lyr, dana/u 10 jul 2014, 15:39, ukupno mijenjano 1 put.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la newton_heath_lyr » 24 mar 2008, 07:50

Alex:"Razocaran sam, mogli smo zabiti puno vise"

Manchester United sa 3:0 deklasirao je jednu od najboljih ekipa Engleske lige te jednu od najjacih ekipa Evrope ali Sir Alex Ferguson nije bio zadovoljan. Podsjetimo United je u vodstvo doveo Wes Brown pogotkom u prvom dijlu na assistenciju Wayne Rooneya a u finisu pobjedu su samo potvrdili fenomenalni Portugalski duo Cristiano Ronaldo-Nani, ali SAF opet nije bio zadovolja, cini se malo preskromno od njega.

"Pobijedili smo 3:0 ali nisam upotpunosti zadovoljan jer smo mogli pobijediti Liverpool sa puno vise golova, Wayne Rooney mogao je naprimjer postici svoj hatt-trick bas kao i Cristiano Ronaldo." rekao je Ferguson.

SAF se dotakao i sudjenja glavnog arbitra Stevea Benneta u ovom mecu koji je jos u prvom dijelu put u svlacionicu pokazao jednom od glavnih igraca Liverpoola na sredini terena Javieru Mascheranu, opravdano mora se reci.

"Momak je vec imao zuti karton zbog grubog prekrsaja ne znam zaista zasto je onda bas on sa pola terena morao dotrcati i raspravljati sa sudcem oko kartona koji je dobio neko drugi, opravdano je dobio crveni karton jer se pravila znaju." zavrsio je za MUTV Alex Ferguson.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
suad
Postovi: 43
Pridružen/a: 20 mar 2008, 02:54
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la suad » 26 mar 2008, 12:06

Mislim da je ovo bila i više od zaslužene pobjede Man Utd-a koji je tokom cijele tekme dominirao igrom i atakovao na gol onih smradova. Šta reći nego glory, glory Man United.
Samo tebe volimo...

Avatar
NeLsoN
Postovi: 220
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:15
Lokacija: ilijas
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la NeLsoN » 26 mar 2008, 13:19

suad je napisao/la:Mislim da je ovo bila i više od zaslužene pobjede Man Utd-a koji je tokom cijele tekme dominirao igrom i atakovao na gol onih smradova. Šta reći nego glory, glory Man United.
daj bolan suti idole. nemas pojma :roll: :roll:
"I KRV SVOJU ZA MERIMICU MOJU"
"I KRV SVOJU ZA BOSNU MOJU"

senci
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 mar 2008, 00:48
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la senci » 23 maj 2008, 00:54

Premiership, Liga prvaka!!! Dosta za ovu sezonu!!! GLORY GLORY MAN.UTD
Seepack in tha motherfucking houseeeeeeee.... Yeah that's HARDSTYLE

ANTRAX RELOADED

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la GunnerS » 23 maj 2008, 14:06

TM87 je napisao/la:Premiership, Liga prvaka!!! Dosta za ovu sezonu!!! GLORY GLORY MAN.UTD

Svaka cast na tome, ali iskreno, vise srece nego znanja. Koliko puta ste u premier shipu u zadnjim minutama, pobjedjivali i izjednacavali, mali milion, ali dobro...Hrabre prati sreca !!!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la newton_heath_lyr » 23 maj 2008, 22:27

Sreca prati hrabre,a da smo hrabri dokazali smo tokom ove sezone gdje smo protiv najvecih zabiljezili gotovo sve pobjede .u ligi prvaka ove godine ni jedan poraz i je li to dovoljno da bi svi rekli da samo najbolji,ili treba jos nesto da ucinimo.
GLORY GLORY MANCHESTER
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la GunnerS » 23 maj 2008, 22:42

e hebi ga sada. Pa Arsenal je imao 49 ne porazenih utakmica u nizu u Engleskoj, kada cete vi smogovci to dostici ?! Sada si se malo ubezobrazio, ja kazem svaka cast na tome. Niko nije rekao da niste ove godine dobri, dapace, ali ja govorim da ste imali srece dostaaaa...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la newton_heath_lyr » 23 maj 2008, 23:51

Ja samo govorim da smo zasluzili i to da imamo tu srecu kada je najpotrebnije.Pa je li po tebi bolja ekipa manchestera ili chelsea.Da je ostao murinho u chelsea moguce je da bi ishod bio i drugaciji.ISkreno nisam odusevljen sto smo na penale dobili taj mec,ali da je sudija dao crveni karvalju kada je trrebao da ga da sve bi bilo drugacije.
P.S. Hvala grantu na tome sto je stavio essiena da cuva Ronalda
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la GunnerS » 23 maj 2008, 23:55

newton_health_lyr je napisao/la:Ja samo govorim da smo zasluzili i to da imamo tu srecu kada je najpotrebnije.Pa je li po tebi bolja ekipa manchestera ili chelsea.Da je ostao murinho u chelsea moguce je da bi ishod bio i drugaciji.ISkreno nisam odusevljen sto smo na penale dobili taj mec,ali da je sudija dao crveni karvalju kada je trrebao da ga da sve bi bilo drugacije.
P.S. Hvala grantu na tome sto je stavio essiena da cuva Ronalda

A sta da ti kazem, ja sam gunner, ne volim ni manchestera a ni chelsea, tako da ovo finale sam gledao formalno :twisted: ali iskreno, chelsea je imao vise i boljih prilika na utakmici. I da jos nesto drago mi je sto je C. Ronaldo promasio penal... To sam odmah na pocetku govorio, samo da on hoce ga promasiti, zbog njegove arogantosti prema javnosti...
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 17:47

sta je ovo, o slavnom klubu se ne pise od 23 maja
Pocela je sezona
- " $...

Avatar
edo07
Postovi: 1812
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la edo07 » 11 sep 2008, 17:49

obannon je napisao/la:sta je ovo, o slavnom klubu se ne pise od 23 maja
Pocela je sezona
Ma nema potrebe za sad da se ista pise :D truba su sad na pocetku sezone

Avatar
kasap
Postovi: 135
Pridružen/a: 17 jul 2008, 11:55
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la kasap » 11 sep 2008, 17:51

mozda raji zanimljiviji sada onaj drugi Manchester (City) pa se malo ovaj zanemario....:)
...od mora do Save, od Drine do Une
Jedna si jedina moja domovina
Jedna si jedina Bosna i Hercegovina....

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la obannon » 11 sep 2008, 17:51

Tek ce da se "zahuhtaju"
- " $...

MUFC
Postovi: 122
Pridružen/a: 10 sep 2008, 00:21

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la MUFC » 12 sep 2008, 21:29

ima ponovo da deremo smradove s anfiled road-a ..


Once a RED always a RED :twisted: :twisted:
I'm An FC Fan !!!

Love United Hate Glazer !Boykot Official United Web Page & Shops !
Join MUST _ The Official Manchester United Supporters Trust

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la newton_heath_lyr » 15 sep 2008, 08:19

Od danas ima da se pise.Kao prvo ,slusam ovih dana kako moj tim nije isti sa ronaldom ili bez njega.Ja mislim da u tome nije problem.Jedan od najvecih problema Manchestera je taj sto se Neville oporavio.Prosle godine cijelu sezonu je bio povrijedjejn i odmah smo osvojili sve sto se moglo osvojiti.sada je zdrav i ukoliko se ne nadje kakav igrac koji ce ga sjebati ne pise nam se dobro.A sto se tice toga da je ovaj drugi manchester(city0 u modi to se vidjelo prije dva dana kada ih je Chelsea isprasio.
RED DEVILS-FOREVER
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la newton_heath_lyr » 16 sep 2008, 06:59

Eh sutra pocinje nova sezona ,a u njoj i Manchester,mislim naravno na champions league.Kazu da je uvijek teze odbraniti titulu nego ju osvojiti.Ali,imamo mi kredita od prosle sezone dovoljno ,i da SAF-ovi momci ovu sezonu odigraju nikako opet imaju kredita.No od sutra krece renesansa u crvenom.Na nama je samo da uzivamo u carolijama.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC MANCHESTER UNITED

Post Postao/la GunnerS » 16 sep 2008, 11:14

MUFC je napisao/la:ima ponovo da deremo smradove s anfiled road-a ..


Once a RED always a RED :twisted: :twisted:
Dobro ste ih poderali :) :D
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la alan_kardec » 16 sep 2008, 22:12

GunnerS je napisao/la:
MUFC je napisao/la:ima ponovo da deremo smradove s anfiled road-a ..


Once a RED always a RED :twisted: :twisted:
Dobro ste ih poderali :) :D
Aha,pogotovo je poderan Babel.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la newton_heath_lyr » 20 sep 2008, 23:57

Danas je veliki dan za Chelsea jer igraju sa najvecima.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.