Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 29 jan 2018, 23:22

Prolazno je i ovo, trebali bi ući među 8
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 30 jan 2018, 19:26

SMR187 je napisao/la:
Belmin6 je napisao/la:
al... je napisao/la:FA kup: Manchester United v Coventry, od ostalog zanimljivo Chelsea v Leicester City. Ostali favoriti su prošli otprilike kao i mi
Nije tacno drug to.

Birmingem ili Hadersfild u gostima.
Coventry igra protiv Brighton & Hove Albiona
U pravo se, do mene, škicnuo na Sky Sportsu, odmah postao, a oni nešto zajebali u prvoj objavi, evo ga sad, kompletno:

FA Cup fifth-round draw:
Sheffield Wednesday v Notts County/Swansea
West Brom v Southampton
Chelsea v Hull City
Leicester v Sheffield United
Huddersfield/Birmingham v Manchester United
Millwall/Rochdale v Newport/Tottenham
Brighton v Coventry
Wigan v Manchester City
Ties will be played from February 16-18.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 30 jan 2018, 22:58

Joj kad vidim od kakvih smo mi sljamova izgubili,ovaj hudersfild mi je najodvratnija ekipa,pa tek kad 3 gol primise krenuli naprijed
Pa ovaj celavac Moun nije imao tacnog pasa nama zabije gol i jos dominira na sredini,sad bi glavom o zid potegao,pa ako im bar 3 u subotu ne uvale na old trafordu treba im svima jbt keve

Avatar
Nitro
Postovi: 5266
Pridružen/a: 26 jan 2014, 19:52
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nitro » 31 jan 2018, 20:01

slika
Going on up to a spirit in the sky...
It's where I'm gonna go when I die...
And when I die and they lay me to rest...
I'm gonna go on the piss with Georgie Best!!

Avatar
Unknown3
Postovi: 4892
Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Unknown3 » 31 jan 2018, 20:20

U zadnjih 6 ligaskih utakmica Uniteda i Tottenhama uvijek je pobjeđivao domaćin. Valjda prekinemo tu tradiciju večeras.

Inače, ovo je meč u kojem pobjedom obezbjeđujemo ligu prvaka za sljedeću sezonu :D , jer bi imali ugodnih 11 bodova više od petoplasiranog.
Sastav ok, iako bih vise volio 4-3-3 sa Pogbom na lijevoj strani veznog reda.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 31 jan 2018, 20:23

Idemo nastaviti niz čiste mreže u 2018.godini
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Feldmarschall » 31 jan 2018, 20:38

AlanSmith14 je napisao/la: Sastav ok, iako bih vise volio 4-3-3 sa Pogbom na lijevoj strani veznog reda.
Vjerovatno 4-1-4-1 radi marking shema.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 31 jan 2018, 20:39

Bod realno puna saka brade, odmah bih potpisao.

Jozo ionako ide na 0:0, ako primimo to je to. Vratiti necemo nista.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Narin » 31 jan 2018, 20:41

Rooney88 je napisao/la:Bod realno puna saka brade, odmah bih potpisao.

Jozo ionako ide na 0:0, ako primimo to je to. Vratiti necemo nista.
Sa Martialom, Lingardom, Sanchezom, Lukakuom, Pogbom, Valenciom i Youngom na 0:0 ide?

Daj pusti se te price sto se fura za negledljivost neutralaca i budi malo realniji.
Na 0:0 se islo sa postavom na Anfieldu i SB-u, ofanzivnije od ovoga United ne moze.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 31 jan 2018, 20:44

Moze to izgledati ofanzivno, u praksi nece biti tako. Realno bod nam je uspjeh vcs, ionako im od SAFa u Londonu ne mozemo nista.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 31 jan 2018, 20:45

Aj komentatora ovog uvodnog na sport klubu jbo sebi majku,pobjeda totenhama ne sumnjam pu jbo sve svoje
Ajde pobjedite ih molim vas

Avatar
Asteriks
Postovi: 14320
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Asteriks » 01 feb 2018, 09:51

Kao prvo, veza se mora sihronizovati.

U ovoj konstelaciji odnosa nemos dobit prevagu jer fali blizine protivniku. Nije vazno da li se to desava na 60 il 40m, vec je znacajno da se iskorijeni pasivnost.

Tehnicki napucane ekipe se najefkikasnije sakate grupisanjem te kompaktnoscu na prostoru gdje cekas (protu)udar.

Matic ima dar citanja igre, namjera, te presjecanje pasova. Da bi to efikasno iskoristio treba zaledjinu prilikom pomjeranja iz takticki zacrtane rute.

Kada bi povukli paralelu defanzivne zadace, da se primjetit da je Nemanja obavljao posao Diera (iako strasno lose) dok nam se pogubila ta pozicija Dembelea.

Na ljeto obavezno po dm-a, a do tada u svakoj, iole jacoj tekmi gurati Andera.

Ne volim kritikovat Jozuna, ali na slican nacin je namagarcen Woy protiv Italije, jer s jedne strane potpora vise davala je Eriksenu krila dok je Labilni potpuno paralisan.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 01 feb 2018, 09:57

Evo jutros opet hladne glave da im jbm sve usta tetkasto kako su odigrali, od trenera koji je pripremio do svakog igrača, sramotna partija preplaceni kurvi na čelu sa ovim klovnom

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 01 feb 2018, 10:06

Onavezno u Napulj na ljeto I dati im koliko zinu za Brazilskog Talijana. Ali bgmi I novog stopera, mozda cak oba. Ako vec zelis parkirati autobus na gostovanju protov jacih onda je red da poslozis dobro taj segment u ekipi. Drugacije ne moze jer ce izglefati kap ono sinoc - NIKAKO!

Fosua vratiti s pozajmice obavezno, ofirmo da ti najbolji bek ekipe igra za drugog. Pogbu osloboditi a, @feld, mogu Alexis I Martial I na drugi nacin skupa, samo to niko ne zeli reci izgleda. Izbacis Lukakua I eto ti prostora da ova dva igraju ko sat.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la collector » 01 feb 2018, 10:30

Lako je biti general poslije bitke, ali nije mi jasno zasto ovu tekmu Herrera nije poceo u prvih 11 (nizi tip igraca, agresivan, mobilan i uvijek spreman da trkom odradi svih 90 min., bilo u odbrani, bilo u napadu vrseci presing). Meni je jasno kada se nekoliko puta pogrijesi, ali ako se to u kontinuitetu radi onda se covjek mora zapitati, u ovom slucaju Mourinho. Svaki put kada su Pogba i Matic igrali sami u veznom redu protiv iole jaceg kluba, ekipa se mucila, posebno pri kontrolisanju igre usljed manjka opcija u sredini. Ako se vec ide na postavljanje bedema kako bi se izvukao bod ili slicne stvari koje se vezu za njega (Mourinho) onda je nedopustivo da se i pocinje sa ovakvom formacijom i igracima.

Manjak agilnosti i pokretnosti je doveo do toga da se Spursi igraju fudbala i setaju izmedju linija jer Matic i Pogba nisu bili u stanju sve da pokriju, uz to kada se doda i nesigurnost i smusenost zadnje linije dobije se ovakav ishod. (Utakmica ista kao i ona protiv Citya na Old Traffordu prosle godine kada je bilo 1:2 kada su Pogba i Fellaini gubili korak za protivnicima).

Sigurno bi i ofanzivna igra bila vise otupljena ako bi se eventualno Lingard ili Martial izbacili iz ekipe radi Herrere, ali kad se skonta niti sa njima nije napravljen nikakav pritisak, niti atak tokom poluvremena, ako nista koje sam gledao, pa barem da se zatvori ovaj propuh nazad, umjesto nekog balansiranja izmedju napada i odbrane koji smo vidjeli kako je zavrsio.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Feldmarschall » 01 feb 2018, 12:24

Rooney88 je napisao/la:Onavezno u Napulj na ljeto I dati im koliko zinu za Brazilskog Talijana. Ali bgmi I novog stopera, mozda cak oba. Ako vec zelis parkirati autobus na gostovanju protov jacih onda je red da poslozis dobro taj segment u ekipi. Drugacije ne moze jer ce izglefati kap ono sinoc - NIKAKO!

Fosua vratiti s pozajmice obavezno, ofirmo da ti najbolji bek ekipe igra za drugog. Pogbu osloboditi a, @feld, mogu Alexis I Martial I na drugi nacin skupa, samo to niko ne zeli reci izgleda. Izbacis Lukakua I eto ti prostora da ova dva igraju ko sat.
Naravno. Nije bez razloga United najbolje utakmice odigrao ove sezone sa Martialom u vrhu napada i još dvojicom veznjaka uz Pogbu, ali treba imati muda pa ga ostaviti na klupi na gostovanju Tottenhamu. Ako izvedeš najboljih XI uvijek imaš alibi za poraz.
3>2 u svakom trenutku. Pogotovo u situaciji kad imaš dragulja koji daleko od gola može driblingom stvarati višak, ali što bi se Pogba igrao kad šef ima fetiš da najbolji moraju igrati i najbolju odbranu.

Sviđa mi se pravac u kojem idu spekulacije oko dovođenja pojačanja u veznom redu. Prvo Seri, a sad se i Jorginho spominje. Unitedu treba novi Carrick, a ovi momci imaju inteligenciju da ga zamijene. Ja bih se bez razmišljanja riješio Fellainija, a dobro bih razmislio i oko Herrere i išao i po Fabinha. Vrijeme je da United nađe svoj vezni red. Ferguson je mrtav, prošlo je vrijeme kad su se sa Fletcherom brali trofeji. Dva veznjaka od 50 miliona su neophodna.

Tužna je konstatacija da je golobradi mladić na posudbi najbolji Unitedov bek, ali tako je. Već sam rekao da ekipa neće vidjeti trofej sa postojećim bekovskim opcijama. Ako ništa još uvijek su mlađi od Bayernovih krila, iako se Premiership ne osvaja sa penzionerima. Pogotovo ne na pozicijama koja traže pluća. Vrijeme je da se konačno riješi pitanje lijevog beka.

Baš jučer sam čini mi se i baš tebi pisao kako Unitedu fali vrhunski štoper. Bailly i Jones u Mourinhovom sistemu mogu proći, ne izlaže ih se previše i svodi na vrlo jednostavne uloge, ali pouzdati se u njihovo zdravlje i da će Smalling ili Rojo uskočiti kad se povrijede je previše optimistično.

Darmian, Blind, Rojo, Lindelof, Young, Fellaini i Herrera. Neka svaki u prosjeku ode za 15 miliona eto novog veznog reda. Odbranu neka Ed pokloni svom jaranu, to im je zajednički fetiš izgleda.

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sljivo » 01 feb 2018, 12:36

Feld, da li rjesenje u igracima, igracima i stilu, pristupu ili samo stilu i pristupu? Niko me ne moze ubijediti da je Tripier jaci bek od Valensje a ovaj prvi izgleda kao Alves i Lahm u jednom u odnosu na ovog.

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Slatinash_7 » 01 feb 2018, 12:48

Nisam Feld ali da dam svoje misljenje :D svakako da nam treba boljih igraca od kiksera Smallinga i povrijedjenog Jonesa,oni ti samo mogu biti cetvrti stoper na rosteru i nista vise i to samo jedan od njih,drugog nabijas nogom..Svakako da nam treba lijevi bek bolji od Shawa i Younga ako ne i od obojice zajedno kad bi ih sastavio u istog igraca, tacnije ne smijes se osloniti da ce Shaw se vratiti na igre kakve je pruzao dok nije bio u Unitedu..Valencia ne smije biti vise od back up beka,makar ja tako mislim,ali ako vec negdje neces dovesti igraca onda nek to bude desni bek..Herrera,Fellaini i Mata u danasnjem fudbalu punom trke i atletike nemaju sta traziti jer nisu Iniesta,Xavi,Xabi Alonso,Pirlo i slican kvalitet..Sad eto imamo gore 4 ofanzivca na nivou, to ne smije biti problem niti se treba gore dovoditi opet jedno pojacanje za koje ces iskesirati 100 miliona a ovamo propuh (citaj Griezman).. E sad se dovodimo do pristupa,Lingarda Pogbe fejsbuka i instagrama, sto je jako cest problem danas u fudbalu i tu je do trenera da dovede u red..Stil igre nam je fuj znaci, nesto smo zatvoreni, atomske napadace imamo ne mozemo dati gola kako treba..Pogba mora igrati i defanzivnije,jednostavno mora jer opet nije on ni Xavi ni Iniesta da na tom nivou daje te pasove i zadrzava loptu pa da ga oslobodis tih zadataka, a uostalom,frajer je visok,duge noge i brz,pa sta ti vise treba osim volje da pomognes malo Maticu i obrani da to lici na nesto,a ne ja sad znam 5 golova za koje furac nije ispratio igraca koji je bio metar od njega..eto svasta ja nesto ispisa a nista konkretno :D mislim da bi trener sa nesto opustenijom vizijom lopte donio ljepsu igru od Mourinha pa i u ovoj istorijskoj sezoni Citya bio blize njima a svakako dalje Chelseau i ekipi sto ih Bournemouth nabije sa tricanom kuci, sto mi ove sezone nismo uradili da nam je svaki sut u okvir usao u go,da ne pricam nesto vise i to je za mene velika sramota Mourinha,unaprijed za sezonu zacrtan plan,a to sto Chelsea ne moze meda a mi ih ne smijemo napasti je za giljotine
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sljivo » 01 feb 2018, 12:57

Nema tog igraca koji ce ti pomoci ako protivnik igra kao Tot u drugom poluvremenu. Tu se ti nista ne pitas ukoliko ne igras isto kao oni. Niko nije brzi od lopte niti je brzi od vremena za koji njima treba da udju u presing. Da bi sa ovakvim protivnikom izasao na kraj moras imati srece da ne povedu i da im nekako uvuces nervozu, ostalo je ganjanje sjene.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 01 feb 2018, 13:00

Oni su I Real na ovaj fazon razbili, cak I dosta jace nego nas. :D

Jozo, jozo... nikad taj nece nauciti.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.