Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 20 avg 2018, 19:21

Pa naravno da će biti bolji od svih sto imamo
Daj mi reci u kojem bi klubu ove naše cigle igrale startere, pa garantujem životom da svaki klub iz lige ima bolji stoperski par, pa ponudi bilo kojeg stopera našeg ekipi nekoj rekli bi neka hvala ostavite ga sebi
Cijelu prošlu sezonu se mjenjaju centralni braniči, nikad ne znaš koja dvojica igraju, što zbog povreda sto zbog Mourinja, cirkus se nastavlja jer iduću ovaj dvojac neće sigurno
Koliko rupa i neriješeni problema a sezona ti počela, bravo upravo i kompletno vodstvo kluba

Avatar
516MK
Postovi: 676
Pridružen/a: 27 jan 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la 516MK » 20 avg 2018, 19:36

Braćo usraste i šefa i stanicu sa Baillyem!
Je li kiksao?
Jeste!
Je li kriv za poraz?
Jeste, bar većim dijelom!
Je li zaslužio da ga se pljuje ovoliko?
Nije! Po meni nije. Zašto? Pa zato što riba od glave smrdi.

Hajde da mi sumiramo zadnjih 5 godina pa ćemo vidjeti da nije problem u par igrača koji su došli u United, a da nisu kvalitet ni za drugoligaša. Sistematski se gazilo po go*nima godinama i kada smo zaglibili do nosa onda čuješ; Stani! Nešto smrdi!

Pogrešni ljudi na pogrešnim pozicijama = bolnički kolektiv prosječnih igrača. Ova skupina unazad 5 godina intenzivno radi na tome da United postane prosječan engleski prvoligaš koji će se redovno umiješati u borbu za top 4, ponekad otkinuti koji bod favoritima i brukati se u evropskim takmičenjima, a danas se mirne duše može reći da su uspjeli.
Zašto?
Pa zato što se dozvolilo kojekakvim štakorima da se igraju sa gigantom kakav je United i od kluba naprave tragikomediju. Prvo Moyes (danas se tek vidi koliko mu se nije dalo vremena), pa Van Gaal (luđak kojem nije mjesto ni na tribinama) i na kraju ovaj, ne znam ni kako bih ga nazvao jer na spomen njegovog imena dođe mi da povraćam!

Da se mi razumijemo, nije sam on kriv za trenutno stanje. On je samo jedan kmečavac koji će uvijek naći opravdanje za loše rezultate, okriviti nekog drugog i reći nije do mene. On je kriv za mnogo štošta, ali da nije bilo nakaradne politike od 2013 na ovamo on ne bi ni došao u United!
Od 2013 u rosteru se nakotilo toliko invalida da je to strahota, ali nisu oni sami pokucali na vrata Uniteda. OK je pogriješiti kod transfera ali kada to urade 3 managera uzastopno u 95% slučajeva onda vidiš da nije samo do njih i da su, usput budi rečeno, dovedene svojevrsne budale na mjesto managera.

Moglo bi se o svemu ovome razglabadi do sutra, ali to je već teško besposličarenje.

Ovaj klub dugo čeka na pravu reorganizaciju, na čeličnu ruku (pripadala ona manageru, DOF-u ili nekom drugom) koja će lupiti od sto kada treba! Čeka ali daBogda da dočeka jer finansijski aspekt cvjeta. Iz godine u godinu čekamo da se nešto pokrene, govorimo svaka sljedeća sezona je naša i sl. ublehe, a jedino što se mijenja je broj sponzora i reklama.

Davno nekad sam napisao da se pretvaramo u Liverpool i pogriješio sam. Liverpool lagano nazire svjetlo na kraju tunela. Klop i uprava rade dobar posao, a igru ne treba posebno opisivati. U usporedbi sa našom to je neka nova dimenzija. Ko su njihove mega zvijezde u timu? Bacaju li milione kao da nisu njihovi? Dovode li invalide u ekipu?
Ne, ne, pogriješio sam, ne pretvaramo se u Liverpool, pretvaramo se u Arsenal, a od Topnika se treba naučiti kako istrenirati sabur.
06.02.1958. Munich air disaster
01.07.2011. United signed Lingard
19.05.2014. Van Gaal was confirmed as the new manager
27.05.2016. Dolaskom Mourinha zabija se zadnji ekser u kovčeg Fergusonovog Uniteda

---NAJCRNJI DANI U HISTORIJI MANCHESTER UNITEDA!---

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 20 avg 2018, 21:27

Liverpool je veci nivo al je zavrsio iza smijesnog Uniteda.
Zeljeznicar! 1921 !

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 21 avg 2018, 18:47

Ljudi moji mi pored onih cityevi nafurani budala nećemo još zadugo titulu vidjet
Upalih da vidim odakle toliki golovi i ljudi prije prvog gola napravili 5 čistih situacija za gol kad su svi igrači hudetsfilda u svom sesnestercu ustvari za 4 min tri su zicera imali, poredjenja radi mi toliko ne pravimo na kompletnoj utakmici, ovi će osvojiti uvbjedjibije nego prošli put živi bili pa vidjeli
Čak i ja koji znate i sami kakva budala sam sad smireno pratim jer vidim da ovo ne vodi ničemu

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 21 avg 2018, 19:28

516MK je napisao/la:Braćo usraste i šefa i stanicu sa Baillyem!
Je li kiksao?
Jeste!
Je li kriv za poraz?
Jeste, bar većim dijelom!
Je li zaslužio da ga se pljuje ovoliko?
Nije! Po meni nije. Zašto? Pa zato što riba od glave smrdi.

Hajde da mi sumiramo zadnjih 5 godina pa ćemo vidjeti da nije problem u par igrača koji su došli u United, a da nisu kvalitet ni za drugoligaša. Sistematski se gazilo po go*nima godinama i kada smo zaglibili do nosa onda čuješ; Stani! Nešto smrdi!

Pogrešni ljudi na pogrešnim pozicijama = bolnički kolektiv prosječnih igrača. Ova skupina unazad 5 godina intenzivno radi na tome da United postane prosječan engleski prvoligaš koji će se redovno umiješati u borbu za top 4, ponekad otkinuti koji bod favoritima i brukati se u evropskim takmičenjima, a danas se mirne duše može reći da su uspjeli.
Zašto?
Pa zato što se dozvolilo kojekakvim štakorima da se igraju sa gigantom kakav je United i od kluba naprave tragikomediju. Prvo Moyes (danas se tek vidi koliko mu se nije dalo vremena), pa Van Gaal (luđak kojem nije mjesto ni na tribinama) i na kraju ovaj, ne znam ni kako bih ga nazvao jer na spomen njegovog imena dođe mi da povraćam!

Da se mi razumijemo, nije sam on kriv za trenutno stanje. On je samo jedan kmečavac koji će uvijek naći opravdanje za loše rezultate, okriviti nekog drugog i reći nije do mene. On je kriv za mnogo štošta, ali da nije bilo nakaradne politike od 2013 na ovamo on ne bi ni došao u United!
Od 2013 u rosteru se nakotilo toliko invalida da je to strahota, ali nisu oni sami pokucali na vrata Uniteda. OK je pogriješiti kod transfera ali kada to urade 3 managera uzastopno u 95% slučajeva onda vidiš da nije samo do njih i da su, usput budi rečeno, dovedene svojevrsne budale na mjesto managera.

Moglo bi se o svemu ovome razglabadi do sutra, ali to je već teško besposličarenje.

Ovaj klub dugo čeka na pravu reorganizaciju, na čeličnu ruku (pripadala ona manageru, DOF-u ili nekom drugom) koja će lupiti od sto kada treba! Čeka ali daBogda da dočeka jer finansijski aspekt cvjeta. Iz godine u godinu čekamo da se nešto pokrene, govorimo svaka sljedeća sezona je naša i sl. ublehe, a jedino što se mijenja je broj sponzora i reklama.

Davno nekad sam napisao da se pretvaramo u Liverpool i pogriješio sam. Liverpool lagano nazire svjetlo na kraju tunela. Klop i uprava rade dobar posao, a igru ne treba posebno opisivati. U usporedbi sa našom to je neka nova dimenzija. Ko su njihove mega zvijezde u timu? Bacaju li milione kao da nisu njihovi? Dovode li invalide u ekipu?
Ne, ne, pogriješio sam, ne pretvaramo se u Liverpool, pretvaramo se u Arsenal, a od Topnika se treba naučiti kako istrenirati sabur.
Cekaj samo da kompletan tim odigra brutalnu partiju, pa samim time i Bailly. Samo ce se pdf vratit sa pljuvanja Baillya na 'top 3 stopera lige'. Nista novo ovdje :roll:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 24 avg 2018, 17:13

Pressica uoči Spursa:

Manchester United boss Jose Mourinho said he has "no problems" with executive vice-chairman Ed Woodward, in a pre-match news conference missed by most of the media because the Portuguese arrived half an hour early.

Mourinho spoke for four minutes and 19 seconds - much shorter than is normal - and said he had not read reports of a falling out between the two.

"I don't know 10% of what is written," Mourinho said.

"I'm not the right guy to answer."

When reminded that he had in the past always spoken about Woodward with respect, and asked if their relationship was still fine, he added: "Of course. No problems."

He was also asked whether reports of conflict were part of an "overreaction" to United's 3-2 defeat by Brighton in the Premier League last weekend, to which Mourinho replied: "You are pessimistic, I am not."

Q: When Paul Pogba says the attitude in the team is not right, how does it make you feel that you have a brilliant player who can be exceptional one week and the next week, so inconsistent?

JM: Paul has to answer by his words. If you want any explanation about Paul's words you must get him and ask him.

Q: How do you feel about the way you are playing this season?

JM: I feel we played well against Leicester and we won. I feel we played bad against Brighton and we lost.

Q: What would you like to see against Spurs?

JM: I would like to play well and win.

Q: How do you do that?:

JM: To play well and win, don't make mistakes, play well and win. That is what we want.

Q: Have Eric Bailly and Victor Lindelof progressed the way you hoped?

JM: I don't analyse with you my players.

Q: What about Spurs - how impressed are you with them, Mauricio Pochettino and how they go about their business?

JM: I'm not going to comment.

Q: Is the match against Tottenham the right game at the right time?

JM: You have to play against 19 opponents at Old Trafford and 19 away. You have to play against everyone - I don't know when is the right time, the time is now. The fixtures were decided this way and we have to play Tottenham second match at Old Trafford before we go away, if I'm not wrong twice in a row against Burnley and Watford. This is what it is. Of course it is a difficult match, against a team that last season finished top four, so difficult match.

al...
Postovi: 3911
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la al... » 24 avg 2018, 21:49

Malo je reći kratak fitilj...

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 avg 2018, 19:22

Jbt živote ovi ne mogu preci centar protiv Liverpoola nama 3 za pol spakovali pu majku vam Mourinjovsku

Anoniman
Postovi: 1228
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Anoniman » 25 avg 2018, 20:30

Igrao je Brighton puno bolje u 2 djelu,jedva je ovo liverpool dobio-gol na gresku...
Bit ce tesko u Brightonu svima osim city-u...
Uniteda se ne boji niko,ima svaki klub hrabrost da ga napadne...
Treba igrati napadacki,dati po 5 i vise golova da bi se neko bojao ..

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DragonReborn » 25 avg 2018, 23:03

Ja se bojim Vulvsa ima Espirito Santo da nam napravi džihad s onom bradom i onakvim presingom.
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 26 avg 2018, 00:21

Anoniman je napisao/la:Igrao je Brighton puno bolje u 2 djelu,jedva je ovo liverpool dobio-gol na gresku...
Bit ce tesko u Brightonu svima osim city-u...
Uniteda se ne boji niko,ima svaki klub hrabrost da ga napadne...
Treba igrati napadacki,dati po 5 i vise golova da bi se neko bojao ..
Pa o tome se radi da uniteda više svako napadne, izgubili su autoritet a to se teško može povratiti sa Mourinjovim pristupom gdje braniš bilo kakvu pobjedu a ne igras da ubijes protivnika do kraja

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Urbinato » 26 avg 2018, 07:51

Format je napisao/la:Liverpool je veci nivo al je zavrsio iza smijesnog Uniteda.
Zato sto je Liverpool igrao finale LP. Vidjevsi da je City smlatio ligu bacili su se na LP.

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la jasko__ » 27 avg 2018, 15:11

Omladino je li moguce gledati tekmu veceras na mobitelu??
Zna li neko gdje bi se mogli naci dobri linkovi??

Nisam se do sada susretao, jbg...

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 27 avg 2018, 15:30

Sto bi to sebi radio bgti ? Bolje ne gledati veceras.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
edRed
Postovi: 655
Pridružen/a: 17 mar 2015, 10:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la edRed » 27 avg 2018, 15:42

jasko__ je napisao/la:Omladino je li moguce gledati tekmu veceras na mobitelu??
Zna li neko gdje bi se mogli naci dobri linkovi??

Nisam se do sada susretao, jbg...
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/

Pored svakog od linkova kada dođe vrijeme, bit će info o rezoluciji, brzini, da li je podržan za mobitele...

Avatar
jasko__
Postovi: 792
Pridružen/a: 22 sep 2008, 00:26
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la jasko__ » 27 avg 2018, 15:49

Ok hvala puno

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 27 avg 2018, 18:17

Bez Martiala i Baillya večeras izgleda, mada je više postalo svejedno ko je tu, a ko ne...
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 27 avg 2018, 18:54

Patrice_Evra_3 je napisao/la:Bez Martiala i Baillya večeras izgleda, mada je više postalo svejedno ko je tu, a ko ne...
Haha tsko je kralju, više ne znaš u sta da vjeruješ i sta će te snaći sa njima, evo ne bi me iznenadilo da vcr ove ocerupaju a već sledecu da kixaju i tako do 10 kola završimo utrku za liverpool i cityem

Avatar
Nane17
Postovi: 778
Pridružen/a: 07 jan 2014, 23:43
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Nane17 » 27 avg 2018, 18:59

Sta je s njima dvojicom?

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Fikret1946 » 27 avg 2018, 19:18

Ako vam stvarno ne bude igrao Bailly onda ovo uzimate

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.