Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la majestic24 » 12 dec 2012, 18:40

Kakav ugovor ima nani kad vrijedi samo 20 mill???
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 12 dec 2012, 19:14

Stvar je konstantnosti,a Nani je svojim igrama nije mogao i nemoze izborit.Od svih svojih majstora i utakmica koje mogu biti ispod svakog nivoa,svi bi zelili da nadje zlatnu sredinu,ali on takav nije,ocito je igrac kojeg sitnice ucine opasnijim a opet sitnice izbace iz takta.Ipak volio bi da ostane,ali cini se da je to davno proslo vrijeme..
:arrow:
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la MoR » 12 dec 2012, 19:47

slika

:mrgreen:

Avatar
paranojafredy
Postovi: 283
Pridružen/a: 29 okt 2012, 10:16
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la paranojafredy » 12 dec 2012, 19:49

" onclick="window.open(this.href);return false;
Fuck Barcelona and fuck Real Madrid
I've loved United since I was a kid

Avatar
paranojafredy
Postovi: 283
Pridružen/a: 29 okt 2012, 10:16
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la paranojafredy » 12 dec 2012, 19:52

samo da ga krene protiv sunderlanda,pa onda swonsija i ostaje :D nas Nani abd
Fuck Barcelona and fuck Real Madrid
I've loved United since I was a kid

Avatar
_karabaja_
Postovi: 971
Pridružen/a: 10 jul 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la _karabaja_ » 12 dec 2012, 19:53

I ja sam za to da Nani ostane, ali izgleda nista od toga. Uostalom sve ce se znat u sledecim utakmicama, ako dobije priliku i jos uz to odigra dobro onda i ima neke male sanse da ostaje.
Ako je vec na prodaju steta sto ne ode u Zenit kad su nudili dosta para, naravno ako je informacija tacna.
'66 WAS A GREAT YEAR FOR ENGLISH FOOTBALL. ERIC WAS BORN.

Avatar
paranojafredy
Postovi: 283
Pridružen/a: 29 okt 2012, 10:16
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la paranojafredy » 12 dec 2012, 19:57

Sta ce u Arsenal da utone u sivilo nije lud
Fuck Barcelona and fuck Real Madrid
I've loved United since I was a kid

Avatar
Narin
Postovi: 8332
Pridružen/a: 05 avg 2011, 11:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Narin » 12 dec 2012, 20:07

Realno,ako bi Ferguson kupio Jamesa,Williana,Balea ili nekog takvog igraca,volio bih da ode Nani,a ako bude zamjena neko kao Walcott,onda neka hvala.
Nani je dobar igrac,ali ipak previse je imao problema u zadnje vrijeme i sumnjam da ce ostati,ako ne ode na zimu,vjerovatno ide na ljeto,sto je mozda i najbolje za obje strane.
A za Teveza mi je jako drago,jer je pokazao svoje pravo lice kada je otisao,pokazao je kakva je osoba.

Izgleda da ova utakmica je jako važna i našim igračima,nadam se da će i odigrati kako treba,jer izgleda da je i njima teško palo ono što se desilo prošle sezone :

slika

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 12 dec 2012, 20:32

Nimalo me ne cude igraci tipa Teveza,jer bore se za klub koji im daje platu,obezbjeduje egzistenciju.Ali me cudi njegovo ponasanje i taj manjak respekta prema bivsem klubu.RVP je to najbolje pokazao..
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Avatar
ja.neron
Postovi: 615
Pridružen/a: 06 jun 2010, 20:20
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la ja.neron » 12 dec 2012, 20:51

slika
http://www.stretfordend.co.uk/menu.html
http://www.statto.com/football/stats/england/premier-league/all-time-table/pl-years

Avatar
Sir Matt
Postovi: 1020
Pridružen/a: 08 nov 2010, 21:08
Lokacija: Pravo iz vaginalnog kanala u prljavi rektum .
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Sir Matt » 12 dec 2012, 21:20

trxel je napisao/la:Nimalo me ne cude igraci tipa Teveza,jer bore se za klub koji im daje platu,obezbjeduje egzistenciju.Ali me cudi njegovo ponasanje i taj manjak respekta prema bivsem klubu.RVP je to najbolje pokazao..
Pitat ću te makar odgovor znam , imaš li evidence da je Tevez nerespektovao United kao klub ?
Prosvijetli priku .
"If you can't beat them, join them" - Michael Owen

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Cartman » 12 dec 2012, 21:30

Sir Matt je napisao/la:
trxel je napisao/la:Nimalo me ne cude igraci tipa Teveza,jer bore se za klub koji im daje platu,obezbjeduje egzistenciju.Ali me cudi njegovo ponasanje i taj manjak respekta prema bivsem klubu.RVP je to najbolje pokazao..
Pitat ću te makar odgovor znam , imaš li evidence da je Tevez nerespektovao United kao klub ?
Prosvijetli priku .
Vrijedjanje Nevillea i Fergusona nije dovoljno? A ni provokacije kad je dosao na Old Trafford? Pa ni udaranje Rafaela i Jonesa? Ne mora izjavit "United je qurac od kluba" da bi nerespektovao klub.

Sunderland treba razbit na proste faktore, da zapamte ko je Manchester United.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Sportfanatik
Postovi: 3271
Pridružen/a: 03 dec 2012, 22:56
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Sportfanatik » 12 dec 2012, 21:31

Znači Sunderland pada uvjerljivo, igrači su maksimalno napaljeni
Super Bowl champions: 2001, 2003, 2004 Let's go Pats
IN MOYES WE TRUST
RAFA NADAL
LeBRON JAMES
KIMI RAIKKONEN

Avatar
paranojafredy
Postovi: 283
Pridružen/a: 29 okt 2012, 10:16
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la paranojafredy » 12 dec 2012, 21:37

pit bullovi ce da pocijepaju crne macke
Fuck Barcelona and fuck Real Madrid
I've loved United since I was a kid

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Rooney88 » 12 dec 2012, 21:52

Sir Matt je napisao/la:
trxel je napisao/la:Nimalo me ne cude igraci tipa Teveza,jer bore se za klub koji im daje platu,obezbjeduje egzistenciju.Ali me cudi njegovo ponasanje i taj manjak respekta prema bivsem klubu.RVP je to najbolje pokazao..
Pitat ću te makar odgovor znam , imaš li evidence da je Tevez nerespektovao United kao klub ?
Prosvijetli priku .
Kako prika nije? A sta je bilo tokom slavlja titule i onim skandaloznim natpisom?

Evo ga:
slika

Pokazao veliko nepostovanje prema covjeku koji je stvorio ovaj danasnji Manchester United. Svadjao se SAF sa mnogima pa nisu ovo radili. Na kraju krejeva, ko ti garantuje da nebi nama uradio isto kao Cityu? Bjezanje u Argentinu zajedno sa kapitenskom trakom, HEEEJ KAPITEN, i uzimanje odmora od fudbala na svoju ruku. Los covjek, `ta ce nam takav u klubu?
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Benop
Postovi: 817
Pridružen/a: 30 apr 2012, 23:01
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Benop » 12 dec 2012, 22:00

Tevez je dobar fudbaler, ali kao čovjek je veliki primitivac, znamo da SAF takve ne podnosi u klubu i potpuno se slažem sa njim. Bolje da je otišao, takvi igrači nam ne trebaju.

Avatar
Anderson8
Postovi: 1362
Pridružen/a: 22 jan 2011, 00:11
Lokacija: Maglaj
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Anderson8 » 12 dec 2012, 22:22

Sir Matt je napisao/la:Gledaj , trebaš biti IQminimalist da kažeš kako ne vrijedi čovjek koji od Colea , Abidala i Lahma radi idiote kao da nemaju dana treninga . Da nije konzistentan , nije , nije ni Valencia i šta sad ? Young je blato . I pomenut ga kroz prizmu konzistentnosti i kvalitete za United je za haha .
Kad pogledaš koliko zaruđuje Balotelli ili Rooney , cigo mali igra za džeparac . A ku*ac ćeš krasni dopeljat Riberya ili Di Mariu , na kraju krajeva i Balea da zakrpe i nadoknade izgubljeno uz njegova ili njemu slična primanja .
E prika nikad bolji post nisi imao :D ... a sto se tice ovog decka mk516 sto kaze da je Nani zayebao ligu prvaka tj finale, pa nije fudbal tenis da krvis jednog covjeka za poraz. Ne bih isao dublje u objasnjavaje...
I jos ne vjerujem da bi ti radije neku prosjecnost, tj konstantu tipa Valencije ( koji je to imao proslu sezonu a ove mu je forma drama losa ) i Youga koji odigra jednu utakmicu dobru a narednih 17 je tu samo se potpuni broj igraca i da nam se ljudi ne smiju kad bi izasli sa 10 igraca na pocetku utakmice.
Trenutno boljeg krilnog igraca nemamo u timu i kad bi jos Nani otisao, nema mi logike da trazite njegov odlazak.
S tim ko sto prika kaze necemo vjerovatno dovest Balea, Riberya ili Di Mariu kao zamjenu nego ce tu pasti neki polovan igrac ili mladi igrac koji tek treba da se dokaze. Dajte covjeku platu, kad vidim Pogbu sta radi po Torinu place mi se
Glory Glory Man United!

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 12 dec 2012, 22:29

Sir Matt je napisao/la:
trxel je napisao/la:Nimalo me ne cude igraci tipa Teveza,jer bore se za klub koji im daje platu,obezbjeduje egzistenciju.Ali me cudi njegovo ponasanje i taj manjak respekta prema bivsem klubu.RVP je to najbolje pokazao..
Pitat ću te makar odgovor znam , imaš li evidence da je Tevez nerespektovao United kao klub ?
Prosvijetli priku .
Eto dokazi,zadovoljan :D
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Gusar1995
Postovi: 2265
Pridružen/a: 17 maj 2012, 21:59
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la Gusar1995 » 12 dec 2012, 22:30

Kada se Anderson vraca ???

Avatar
trxel
Postovi: 4508
Pridružen/a: 18 jan 2011, 17:09
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: FC Manchester United

Post Postao/la trxel » 12 dec 2012, 22:33

Gusar1995 je napisao/la:Kada se Anderson vraca ???
Fol za dva mjeseca,ali mislim da ce prije...
Sir Alex Ferguson´the greatest manager of all time´

Ferguson said: "United can do anything, believe me. They've got that great philosophy and history, they will always do well."

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.