Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 21 okt 2018, 15:47

Fakat. Ljudi naprave pišljivi blok i komplet odbrana se pogubi. :urnebes: Pratim reakcije Smalla, Lindelofa, Pogbe, niko ne zna gdje treba nastaviti kad ovi zamijene poziciju. Pa majku mu ja u futsalu savladam preuzimanja gdje se dosta brže igra, a ovi naši delegati ne mogu jedan blok provaliti. :lol: Naravno dosta ovoga i jeste isključiva krivica igrača, ali valjda kad se to ponavlja iz utakmice u utakmicu to treba srediti na treningu a ne ovako.

Ne znam, Mourinho se uspio spasiti, ali svaki sljedeći teži kiks, tj poraz značit će i otkaz. Juventus je sljedeći.

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la sehic96 » 22 okt 2018, 12:59

Nece Mou dobit otkaz :D
Ako su ovi ameri naumili prodat MU ovom Arapinu, siguran sam da nece dat ovom otkaz jer bi to znacilo minus od nekoliko desetina miliona. Ako budu ovako branili prekide sutra cemo primit 3 komada glavom lagano...
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 22 okt 2018, 13:04

ma kakvi arapi, pusti suplju pricu
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 22 okt 2018, 16:07

Sutra pada Juve lakse od ocekivanog
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 22 okt 2018, 21:23

Anthony Martial, player keen to sign Man United extension regardless of Mourinho
:njanjanja:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 22 okt 2018, 22:47

A sta je sada sa Dalotom? Ono malo sto je igrao je bilo dobro. Ali kao da je dosao polomljen.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 22 okt 2018, 22:57

Pa povrijedjen je valjda,sa Bosnom kad su igrali zadobio povredu.

Nego dobra stvar sa Martialom,Jose je shvatio tek koliki je biser isti.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 23 okt 2018, 18:35

Yebiga ljudi igramo večeras. :mrgreen:

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 okt 2018, 18:40

I to konačno jednan proper european clash. :cool:

Možda prvi pravi nakon onog duela sa Bayernom iz Moyesovih dana. :crazy:

Valjda ne bude razočarenje.

Inače,
The following players were spotted entering a hotel close to Old Trafford.

Goalkeepers (3): David de Gea, Sergio Romero, Lee Grant
Defenders (8): Antonio Valencia, Luke Shaw, Chris Smalling, Marcos Rojo, Matteo Darmian, Ashley Young, Eric Bailly, Victor Lindelof
Midfielders (5): Paul Pogba, Fred, Andreas Pereira, Ander Herrera, Nemanja Matic
Forwards (5): Anthony Martial, Tahith Chong, Romelu Lukaku, Marcus Rashford, Juan Mata
Tipujem na jednu promjenu u odnosu na Chelsea. Herrera umjesto Rashforda/Mate.
Zadnja izmjena: Patrice_Evra_3, dana/u 23 okt 2018, 18:43, ukupno mijenjano 1 put.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la braco » 23 okt 2018, 18:43

Patrice_Evra_3 je napisao/la:I to konačno jednan proper european clash. :cool:

Možda prvi pravi nakon onog duela sa Bayernom iz Moyesovih dana. :crazy:

Valjda ne bude razočarenje.
Ako izuzmemo europski superkup protiv Reala onda da. :)

Avatar
Patrice_Evra_3
Postovi: 4980
Pridružen/a: 04 maj 2011, 13:38
Lokacija: Destination unknown
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Patrice_Evra_3 » 23 okt 2018, 18:46

Da, to sam zaboravio, a uživo gled'o u Skopju. :mrgreen:

Mada, to je opet Super Cup, nije to taj CL šmek ipak, pa makar bila i grupna faza u pitanju.
Zadnja izmjena: Patrice_Evra_3, dana/u 23 okt 2018, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.
Sve je relativno u odnosu na vrijeme i mjesto.

SS.ba liga | Jedinstvo Manchester

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 23 okt 2018, 18:46

Poligon10 je napisao/la:Yebiga ljudi igramo večeras. :mrgreen:
Da ali sta vise pisati o ovoj ekipi

Za dobru igru i pobjedu nam treba da Juve povede i to je to
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 24 okt 2018, 10:41

Policeman je napisao/la:
Poligon10 je napisao/la:Yebiga ljudi igramo večeras. :mrgreen:
Da ali sta vise pisati o ovoj ekipi

Za dobru igru i pobjedu nam treba da Juve povede i to je to
:mrgreen:

Da su poveli 2:0 mozda bi i bilo nesto :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 24 okt 2018, 18:35

Nesto se ne sjecam, je li Jose ijednom probao sa Martialom na lijevoj i Alexisom na desnoj strani, tj. ono sto smo svi ocekivali da ce se desit kad je ovaj drugi dosao
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 24 okt 2018, 18:41

SMR187 je napisao/la:Nesto se ne sjecam, je li Jose ijednom probao sa Martialom na lijevoj i Alexisom na desnoj strani, tj. ono sto smo svi ocekivali da ce se desit kad je ovaj drugi dosao
Skoro je bila ta kombinacija ali sa Rashom, ne sjećam se koja tekma tačno. Iako je Alexis totalno van sebe siguran sam da bi on više doprinosio sa desne strane od ovakvog Rasha, momak je totalno pogubljen. Kao što kaže policajac, tuga je gledati momka kako nastupa za Englesku i kako kod nas, kao 2 različita igrača.
Zadnja izmjena: Poligon10, dana/u 24 okt 2018, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la SMR187 » 24 okt 2018, 18:45

Poligon10 je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Nesto se ne sjecam, je li Jose ijednom probao sa Martialom na lijevoj i Alexisom na desnoj strani, tj. ono sto smo svi ocekivali da ce se desit kad je ovaj drugi dosao
Skoro je bila ta kombinacija ali sa Rashom, ne sjećam se koja tekma tačno. Iako je Alexis totalno van sebe siguran sam da bi on više doprinosio sa desne strane od ovakvog Rasha, momak je totalno pogubljen. Kao što kaže policacaj, tuga je gledati momka kako nastupa za Englesku i kako kod nas, kao 2 različita igrača.
A pazi, ne mozes ti ocekivat neku igru na osnovu individualnog kvaliteta svakog igraca. Svima je nama jasno da bi Ander, Lukaku, Alexis, Rashford, Pogba i dr. pokazivali 5x vise u nekom drugom sistemu. Da moze ovako ne bi ti trener ni trebao. Ocito je da Jose svakog igraca pojedinacno nazaduje za 70% sa svojom splacinom od taktike. Da je uspio u onom trejdu Martial - Willian, vidili bi sta je bozije davanje
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Poligon10
Postovi: 5669
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 24 okt 2018, 19:24

Nisam ja to brate nigdje ni napisao. :mrgreen: Onako na osnovu trenutnog stanja sam iznio taj zaključak jer je Rash fakat van forme ovih nekoliko tekmi, a inače meni je draže što on ima prednost pa kakav god da je.

Ja sam Alexisa vidio u ulozi Mate koju je ovaj obavljao kod nas zadnjih godina. To je bilo desno krilo, ali više kao 'inside forward' ili 'četvrti veznjak' u 4-3-3 formaciji. Mata je uvijek ulazio u sredinu ostavljajući prostora Valenciji da se ubacuje dosta visoko. Po meni Alexis je bio idealan za takvu ulogu obzirom da je Martial u vrijeme njegovog dolaska bio u strašnoj formi a i naravno bez toga on je naše najbolje lijevo krilo. Zašto je morao prekinuti onakvu seriju igrača i unazaditi ga dodatno? Alexis je svakako tehnički napucan, strašnih kreatorskih sposobnosti, driblina itd itd. Sve ovo što posjeduje mogao je odlično obavljati upravo s desne strane. Martiala lijevo ostavljati u izolacije da ide 1na1, a težište igre prebaciti desno gdje bi djelovali Pogba i Alexis. Nešto slično je radio i Gaal u zadnjoj sezoni i tad smo bili odlični, zato se pitam zašto to nije probao ni Jose za ovih 7-8 mjeseci i to sa puno boljim kadrom. Mislim ne čudi me opet, njegova okupiranost defanzivom i sopstvenim egoizmom ga odvodi u propast, a nažalost i klub s njim.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 24 okt 2018, 19:46

Ovaj mali Lozano nimalo nije los za desno
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 24 okt 2018, 22:49

Kad vidim veceras ovaj Napoli sa vecinom prosjecnim igracima kako igraju jos mi se vise gadi kakav se kod nas talent igraca upropastava

Kao sto Scholes rece sinoc i Messi na dodje jednostavno ne bi bilo razlike na terenu tako da je suvisno vise pisati da treba igrati ovaj ili onaj jer jednostavno svejedno je

Ili ona izjava od sinoc da nije imao koga uvesti jer nije bilo Felle i Sancheza je u najmanju ruku pateticna i smijesna a na klupi "tvoj" igrac od £50m(Fred) + najbolji igrac s priprema (Pereira) i kazes nemam koga uvesti :facepalm: pa kakvu poruku saljes tim igracima zapita li se lik ikako Ili kaze ne mogu uvesti Chonga(18g.) pa zasto si ga onda uvrstio u roster

Koliko se gubi govori i cinjenica da je klubu zelio natovariti igraca koga trenutno ismijava citava Njemacka koliko je los(Boateng) koji bi klub kostao izmedju 40-50m funti i jednostavno mu se ne moze vise vjerovati jer ni jedan igrac kojeg je doveo ne igra na nivou na kojem je bio u toku transfera a unazadio je vecinu igraca koje je zatekao u klubu tako da :arrow:
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la tajger » 25 okt 2018, 00:20

My ja ne znam kakva više budala može podržati ovog karinasa,ma ko da vjeruje više ne znam ti koga da dovedes
Kaže ne može Rasforda prebaciti u vrh jer onda neće imati krilo,a novinari veća bjeda sto ne znaju da ga upitaju sto ga nije ubacio umjesto Lukaku kad su i Rasford i Marsijal bili na klupi,sta ni tad nije imao krilo mrs olosu jedan jbm ti kćerku,gdhe sad Zaha da kara kao sto je Moyesu,ponizavas ljude što sjede na klupi,tek ćemo vidjet sta misle fudbaleri kad ode ovaj konjina abd Everton da mu presudi

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.